Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@BlackpillMonster: napisz mi taką apkę, która się sprzeda w pełni z ai XD
@Leniek: nie no to jest jakieś bordo kamilek na produkcji co p------i i trolluje i to w tak marny sposób, że szkoda słów
@RicoElectrico: jestem mocno przygnębiony z tego powodu. Na dodatek nie ma dokąd uciekać, te 15 lat temu chociaż można było pojechać zarobić w euro w prostej pracy. Teraz jest dramat.
- 532
Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 zł, stawiając przy okazji złą diagnozę
#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #studia
#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #studia
źródło: 9425
Pobierz@PodniebnyMurzyn
Chodzi o to, że artykuł próbuje brzmieć mrocznie i dramatycznie, a hydroksyzyna to tak naprawdę bardzo słaby lek (to w zasadzie lek na alergię, po którym chce się spać xD) i daje się go nawet dzieciom.
@Famine: a co z nią? Bo się nie znam
Chodzi o to, że artykuł próbuje brzmieć mrocznie i dramatycznie, a hydroksyzyna to tak naprawdę bardzo słaby lek (to w zasadzie lek na alergię, po którym chce się spać xD) i daje się go nawet dzieciom.
- 5
źródło: 1000012082
Pobierz
@damch: czyli słaby programista zarabia tyle co lekarz, c---a robiąc. Nic nowego, zawsze tak było
- 1169
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
źródło: stawka_programisty
Pobierz@tomasztomasz1234: Haha xD
@tomasztomasz1234: Ale oplucie kodojebców przez panów życia i śmierci XDD
Czy opłaca się teraz zakładać konta na LinkedIn, Golden Line i innych portalach branżowych? Czy jest duży odzew? Czy rekruterzy sami do was piszą? Czy proponują wam relokację? Czy po prostu wysyłacie CV na maila i czekacie na odpowiedź?
#programista15k #programowanie #praca #pracbaza #pracait
#programista15k #programowanie #praca #pracbaza #pracait
@SendMeAnAngel: Na goldenline załóż. Tylko tam masz gwarancję znalezienia pracy.
- 1
g---o xD możesz założyć ale jako odnośnik do Cv wiecie co daje ściemnianie w cv
Dopisanie fejk exp i
Nauka tych g---o pytań i tyle xD
@elofrytki: Niestety, tak wyglądają rekrutacje. Nieważne doświadczenie. Trzeba się wyuczyć pytań. A potem i tak wsadzą cię do poprawy błędów po innych i tego bym chciał uniknąć. W obecnej firmie już miałem taką rolę, gdzie czułęm się odpowiedzialny za projekt, to wszystko szlag trafił
moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1
swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD
#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1
swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD
#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
źródło: obraz
Pobierz
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: 6.5 melona fiu fiu
Toyota?
@ZlodziejBilonownic: No Toyota na własność. A Porsche w leasing żeby podatków nie płacić z uczciwie wyłudzonych pieniędzy.
- 19
- 108
K---a te zarobki kodoklepów przy lekarzach to xd 180 zł/h dla seniora teraz to jest jakiś sufit, gdzie 300 zł/h dla lekarza teraz to podłoga
#pracait #praca #pracbaza #programista15k #lekarz100k #lekarski
#pracait #praca #pracbaza #programista15k #lekarz100k #lekarski
- 5
Dopóki nie poznałem trzech programistów seniorów, to moje oczekiwania co do zarobków jako LEKARZ SPECJALISTA wynosiły 20 TYSIĘCY. Ale jak poznałem tych trzech sprytnych seniorów, którzy potrafią w overemployment, no to uznałem że nie może być takiej dysproporcji między owymi programistami, a mną jako lekarz specjalista. Żadna z tych 3 osób nie ma wykształcenia wyższego + pracują w pełni ZDALNIE.
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
@Bipolar-: Kolega wlasnie wrzucil poste ze jako rezydent zarabia w Danii wlasnie okolo 21k, co jest kwota troche tylko wyzsza niz srednia. Tak wyglada zdrowe spelczenstwo. U was widac jakas manie wielkosci, bo przeciez ktos smie robic paznockie to powinien zarabiac 10x albo najlepiej 20x mniej niz potrzny pan konowal. Beka z was, ego nadmuchane jakbyscie codziennie wycinala komus raka a jedyne co potraficie to przepisac recepte.
Druga kwestia to
Druga kwestia to
@Bipolar-: byles kiedys w danii i widziales koszty zycia czy z rezydenta20-30k jeszcze nie zarobiles?
- 7
3
Claude Code - serwery MCP

Połącz Claude z serwerami wiedzy i umiejętności i osiągnij możliwości wcześniej nieosiągalne.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Na kogo może się przebranżowić programista?
#programista15k #pracait #korposwiat #praca #kamilprogramista
#programista15k #pracait #korposwiat #praca #kamilprogramista
- 404
Ta pogarda konowałów w komentarzach, że kto pracuje za 157 zł za godzinę.
Jeszcze trochę, jeszcze chwila i społeczeństwo da przyzwolenie, aby rozpierd*lić tę kastę w drobny mak ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#lekarz #praca #programista15k #studia #konowalposting #medycyna #pracait #afera #lekarski #lekarz100k
Jeszcze trochę, jeszcze chwila i społeczeństwo da przyzwolenie, aby rozpierd*lić tę kastę w drobny mak ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#lekarz #praca #programista15k #studia #konowalposting #medycyna #pracait #afera #lekarski #lekarz100k
źródło: IMG_6490
Pobierzże kto pracuje za 157 zł za godzinę.
@VaizardOmbre: Ale jak to "pracuje". Tu chodzi o dyzur. Czyli przebywanie w pracy a nie pracowanie.
Moze sie zdarzyc ze w ta godzine popracujesz 60 minut, a moze sie zdarzyc ze popracujesz 0 minut przez 3 godziny.
@some_ONE: jakby u-----i tak wszędzie możliwości dojenia kasy to szybko by spokornieli. Oni tak p------ą, a znam to środowisko dość dobrze. Grożenie pójścia w prywatę, albo wyjechania za granicę to kek. Po pierwsze jakby im u-----i zabiegi prywatne na sprzęcie z NFZ to szybko by się skończyło ich prywatne eldorado. A co do wyjazdów - większość tych konowałów co kosi gruby pieniądz to angielskiego dobrze nie zna, a co dopiero
https://wykop.pl/wpis/86578317/korposwiat-praca-pracait-pracbaza-zalesie-lodz-sza
nic dziwnego ze cie korpo zmiotlo z planszy jak masz psyche niczym wafelek prince polo i usuwasz komentarze xD
gdybyś nie był kamilkus java springus pospolitus i nie łapał wszystkiego w zęby co PO który 3 lata wcześniej tańczył balet rzuca, to byś się teraz tak nie zachowywał
a
nic dziwnego ze cie korpo zmiotlo z planszy jak masz psyche niczym wafelek prince polo i usuwasz komentarze xD
gdybyś nie był kamilkus java springus pospolitus i nie łapał wszystkiego w zęby co PO który 3 lata wcześniej tańczył balet rzuca, to byś się teraz tak nie zachowywał
a
@peoplearestrange: i zapraszam na czarno
- 0
@J_M_Tazur: kogo obchodzi twoje czarno placzku
#korposwiat #praca #pracait #pracbaza #zalesie #lodz
Szanowni Państwo. Dokonało się.
Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę finansową. A nawet jeśli mi sie kasa skończy wolę przymierać głodem niż pracować w tym burdelu. Może zacznę na balkonie chorować jakieś roślinki albo
Szanowni Państwo. Dokonało się.
Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę finansową. A nawet jeśli mi sie kasa skończy wolę przymierać głodem niż pracować w tym burdelu. Może zacznę na balkonie chorować jakieś roślinki albo
@boguslaw_licencyjny: chłopie źle to zrobiłeś. Jak nie masz siły pracować i chcesz rzucić robotę i o ile masz UoP to idź na L4 od psychiatry. Powiesz psychiatrze, że nie dajesz sobie rady w firmie bo np zmienił się przełożony oraz że jest straszny mobbing teraz i musisz odpocząć. Po miesięcu idziesz ponownie i przedłużasz ile tylko możesz. Potem wracasz z L4 i pierwszego dnia rzucasz wypowiedzenie. Głowa odpocznie, a i
Jak można przerzucić się z kodojebstwa na pracę gdzieś w finansach?
#pracait #programista15k #korposwiat #finanse
#pracait #programista15k #korposwiat #finanse
29
AI nie zwiększa produktywności programistów, a tylko ich bardziej obciąża

Zamiast oszczędzać czas, generowany przez sztuczną inteligencję kod zmusza programistów do spędzania długich godzin na jego sprawdzaniu, debugowaniu i poprawianiu błędów.
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4

























#programista15k #pracbaza #pracait
źródło: 17821445995774355652229506399600
Pobierz