@KratosBogWojny: Dokładnie, w Fed w USA zobaczyli te wpisy i stwierdzili nie ma bata, co te Polaczki tam kombinują na tym B2B, podnosimy stopy procentowe i zamykamy ten b----l. No i się skończyły tanie kredyty, w związku z czym zachodnie korposy się pozwijały do Indii, żeby ciąć koszty. Wszystko przez kuców, co się przechwalali na reddicie.
  • Odpowiedz
  • 378
@PodniebnyMurzyn

@Famine: a co z nią? Bo się nie znam


Chodzi o to, że artykuł próbuje brzmieć mrocznie i dramatycznie, a hydroksyzyna to tak naprawdę bardzo słaby lek (to w zasadzie lek na alergię, po którym chce się spać xD) i daje się go nawet dzieciom.
  • Odpowiedz
g---o xD możesz założyć ale jako odnośnik do Cv wiecie co daje ściemnianie w cv

Dopisanie fejk exp i

Nauka tych g---o pytań i tyle xD


@elofrytki: Niestety, tak wyglądają rekrutacje. Nieważne doświadczenie. Trzeba się wyuczyć pytań. A potem i tak wsadzą cię do poprawy błędów po innych i tego bym chciał uniknąć. W obecnej firmie już miałem taką rolę, gdzie czułęm się odpowiedzialny za projekt, to wszystko szlag trafił
  • Odpowiedz
moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1

swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD

#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
DasUngeheuervon_Danzig - moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do dzisiaj pamiętam jak mój brat pluł krwią nie spał całą noc kaszlał c--j wie co mu było
Całe wakacje stracił
Nie wiadomo co dalej
We wrześniu przerwać naukę? Przejabne

3-4 lekarzy g---o leki ew alergia testy nic
elofrytki - Do dzisiaj pamiętam jak mój brat pluł krwią nie spał całą noc kaszlał c--...

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopóki nie poznałem trzech programistów seniorów, to moje oczekiwania co do zarobków jako LEKARZ SPECJALISTA wynosiły 20 TYSIĘCY. Ale jak poznałem tych trzech sprytnych seniorów, którzy potrafią w overemployment, no to uznałem że nie może być takiej dysproporcji między owymi programistami, a mną jako lekarz specjalista. Żadna z tych 3 osób nie ma wykształcenia wyższego + pracują w pełni ZDALNIE.
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bipolar-: Kolega wlasnie wrzucil poste ze jako rezydent zarabia w Danii wlasnie okolo 21k, co jest kwota troche tylko wyzsza niz srednia. Tak wyglada zdrowe spelczenstwo. U was widac jakas manie wielkosci, bo przeciez ktos smie robic paznockie to powinien zarabiac 10x albo najlepiej 20x mniej niz potrzny pan konowal. Beka z was, ego nadmuchane jakbyscie codziennie wycinala komus raka a jedyne co potraficie to przepisac recepte.

Druga kwestia to
  • Odpowiedz
że kto pracuje za 157 zł za godzinę.


@VaizardOmbre: Ale jak to "pracuje". Tu chodzi o dyzur. Czyli przebywanie w pracy a nie pracowanie.
Moze sie zdarzyc ze w ta godzine popracujesz 60 minut, a moze sie zdarzyc ze popracujesz 0 minut przez 3 godziny.
  • Odpowiedz
@some_ONE: jakby u-----i tak wszędzie możliwości dojenia kasy to szybko by spokornieli. Oni tak p------ą, a znam to środowisko dość dobrze. Grożenie pójścia w prywatę, albo wyjechania za granicę to kek. Po pierwsze jakby im u-----i zabiegi prywatne na sprzęcie z NFZ to szybko by się skończyło ich prywatne eldorado. A co do wyjazdów - większość tych konowałów co kosi gruby pieniądz to angielskiego dobrze nie zna, a co dopiero
  • Odpowiedz
https://wykop.pl/wpis/86578317/korposwiat-praca-pracait-pracbaza-zalesie-lodz-sza

nic dziwnego ze cie korpo zmiotlo z planszy jak masz psyche niczym wafelek prince polo i usuwasz komentarze xD

gdybyś nie był kamilkus java springus pospolitus i nie łapał wszystkiego w zęby co PO który 3 lata wcześniej tańczył balet rzuca, to byś się teraz tak nie zachowywał

a
@boguslaw_licencyjny +101
#korposwiat #praca #pracait #pracbaza #zalesie #lodz

Szanowni Państwo. Dokonało się.

Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#korposwiat #praca #pracait #pracbaza #zalesie #lodz

Szanowni Państwo. Dokonało się.

Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę finansową. A nawet jeśli mi sie kasa skończy wolę przymierać głodem niż pracować w tym burdelu. Może zacznę na balkonie chorować jakieś roślinki albo
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boguslaw_licencyjny: chłopie źle to zrobiłeś. Jak nie masz siły pracować i chcesz rzucić robotę i o ile masz UoP to idź na L4 od psychiatry. Powiesz psychiatrze, że nie dajesz sobie rady w firmie bo np zmienił się przełożony oraz że jest straszny mobbing teraz i musisz odpocząć. Po miesięcu idziesz ponownie i przedłużasz ile tylko możesz. Potem wracasz z L4 i pierwszego dnia rzucasz wypowiedzenie. Głowa odpocznie, a i
  • Odpowiedz