Ile pożytecnzych idiotów jużsie nabrało na upadek zachodu karmione tą tanią ruską propagandą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Lecimy ze statystykami, któych pozyteczni idioci zamknięci w bańkach informacyjnych nigdy nie spawdzą bo sazbyt mało inteligentni by weryfikować propagandę.

#europa #uniaeuropejska #bezpieczenstwo #wojna
Niesondzem - Ile pożytecnzych idiotów jużsie nabrało na upadek zachodu karmione tą ta...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 SIVE.ST +2.91% | Sivers Semiconductors
📈 SILEX.ST +0.46% | Silex Microsystems | P/E: 68.0

📉
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 ALFA.ST +1.39% | Alfa Laval | P/E: 28.0

📊 Łącznie monitorowanych spółek: 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15

📉 Spadki:
📉 SMOL.ST -9.68% | Smoltek
📉 SIVE.ST -7.46% | Sivers Semiconductors
📉 BESI.AS -3.22% | BE Semiconductor (Besi) | P/E: 161.5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15

📉 Spadki:
📉 ALFA.ST -1.64% | Alfa Laval | P/E: 27.9

📊 Łącznie monitorowanych spółek: 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach