Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KochanekAdmina

KochanekAdmina

Dołączył 16 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44207
  • Znaleziska 27673
  • Mikroblog 16534
  • Obserwujący 341
  • Obserwowane 22
why1sthat
why1sthat
15 godz. i 21 min temu
  • 97
#kanalzero #polityka #bekazpisu hahaha powstala juz strona nawolujaca do odwolania trzaskowskiego https://sor.waw.pl/. Kto jest organizatorem? Maciej wilk, ten z kanalu zero. Coz za przypadek XDD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 5 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
akurat nazistki z konfederosji i PiSu nie protestowały


@Aldona_Lipska: Przez takich przygłupów jak ty, nazizm wraca do łask wśród młodych bo ekstremistyczna lewica wmówiła ludziom że jeśli nie jesteś jednym z nich (czyl k---ą i złodziejem) to jesteś nazistą, a że większość młodych nie indentyfikuje się z zabijaniem dzieci, salami VIP na sorze i innej maści degenratacjami to zaczynają się interesować się tym słynnym nazimzem skoro i tak ich okrzyknięto
  • Odpowiedz
KochanekAdmina
KochanekAdmina 1 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: ty byś nawet nie był w stanie zdefiniować nazizmu. W 2026 definicja naziola to osoba która nie jest k---ą i złodziejem.
  • Odpowiedz

2246

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: 22 godz. i 42 min temu
  • 166
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
KochanekAdmina
KochanekAdmina 21 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 83
Zjazd złodzei i oszustów w gdańsku, dlatego Tusk jest zaproszony a Batyr nie
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 17 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 31
@100piwdlapiotsza: tak tak batyr mafiozo, złodziej mieszkań, tylko cały aparat opresji tuska nie potrafił znaleść żadnego konkretnego dowodu poza kłamstwem potwórzonym 1000 razy xD
KochanekAdmina
KochanekAdmina 17 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 16
@100piwdlapiotsza: no nie wiem Tusk badał nastroje społeczne na potencjalny przewrót bo HURR DURR WYBORY SFAŁSZOWANE więc tam się srogo gotowało, oni jakby coś mieli to by wypalili podczas wyborów, zamiast tego tusk wyleciał z Murańskim jako źródłem dobrych informacji xD
KochanekAdmina
KochanekAdmina 5 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 5
Może wyłudzanie mieszkań od starszych ludzi to z mały kaliber, żeby Batyra zaprosili


@Trias: Wyłudzanie to przestępstwo, prokuratura tuska się dwoiła i troiła żeby u--------ć batyra na poziomie kampanii wyboraczej, NIC NIE ZNALEŹLI, ale powtarzaj Goebelwoską retorykę tuska, kłamstwo powtórzone 1000x stanie się prawdą xD
KochanekAdmina
KochanekAdmina 1 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
Tusk gra w wyższej lidze


@keklulz: No patrząc po aferze w szpitalu południowym którym zarządza druga osoba w partii i gdzie jest spora szansa że KO będzie pogrążone przez to zajebista ta wyższa liga xD chyba w sporcie dla niepełnosprawnych. I to wszystko dla kilku milionów xD

I różnica jest taka że są ofiary, świadkowie i dokumentacja, tak prawie odwrotnie niż przy aferze batyra

250

Czy Rosja zaczyna tracić kontrolę nad Krymem? Ukraina zwiększa presję.

Czy Rosja zaczyna tracić kontrolę nad Krymem? Ukraina zwiększa presję.

Krym pozostaje pod rosyjską okupacją, ale według najnowszych analiz jego utrzymanie staje się dla Moskwy coraz trudniejsze. Ukraina nasila ataki dronami, działania sabotażowe oraz uderzenia w składy paliw, infrastrukturę wojskową i logistyczną.

kolicuch
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:50:30
  • 67
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
KochanekAdmina
KochanekAdmina 16 godz. i 58 min temu via Wykop
  • -8
Te analizy to chyba sami Ukraińcy pisali bo sytuacja na froncie wygląda inaczej. Rosja prawie przejeła Konstatynówke i zaczynają okrążać Słowiańsk i Krematorsk. O Pokrowsku który padł nie wspominam bo to kopanie leżącego, a Tuskowcy płaczą że banderowcy płaczą o medaliki i batyra i nie będziemy odbudowywać mariupola przez to xD Kto i czym odbije ten Krym skoro Ukraińcy swoich fortec nie są w stanie utrzymać?

Zeleński r------ł kilka rafinerii i się
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 16 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
Wygrali załamanie gospodarki,


@osh_dust: Ich wydatki i dług publiczny w obliczu pełno-skalowej wojny jest tylko nieco większy od Polski (będąc przy okazji większą gospodarką) także niezłe te załamanie gospodarki xD Te załamanie jest tylko w artykułach, oficjalne liczby mówią co innego, co prawda nie jest zajebiście, ale do upadku i bankructwa im sporo brakuje

jakis ten obsrany pokrovsk to oni chyba 10 lat zdobywali
KochanekAdmina
KochanekAdmina 15 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
tylko tej wojny ruskie nie moga prowadzic w nieskoczonosc


@Pawel993: A Ukraińcy mogą? xD

Wykopki za bardzo żyją w bańce sukcesów Ukrainy kompletnie ignornując porażki Ukrainy na froncie i czym one są spowodowane. To jest wojna na wyniszczenie, szczególnie masy żywej, i Ukraina ją przegrywa. Poza tym Rosja ciągle ma sojuszników chociażby w postaci Chin i co prawdą muszą importować paliwa, ale na dłuższą mete ich koszty wojenne też spadają
KochanekAdmina
KochanekAdmina 5 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
ile tam 6-10 ruskich zolnierzy na 1 ukrainca?


@Pawel993: Zaraz 20 na 1 xD przecież trwa wojna dronowa, Ukraińcy tracą tyle samo wojska co Ruscy, przecież to Ruscy prowadzą w technologii dronowej, to oni pierwzy użyli światłowodu i to Ukraińcy są w gorszej pozycji bo się bronią. Ruscy wiedzą gdzie są Ukry i wysyłają ciągle drony na ich pozycje.
KochanekAdmina
KochanekAdmina 1 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
zawsze atakujac traci sie wiecej wojska,


@Pawel993: Tylko że nie atakujesz siłą żywą tylko dronami, a potem piechotą zabezpieczasz teren. Nikt na Ukrainie się już nie p------i w CQC. Więc ruscy fizycznie nie muszą być na froncie, tak prawie odwrotnie od Ukraińców którzy muszą zabezpieczyć dane g---o-pierdzisko gdzie lokalne ruskie drony mogą ich wyłapywać.

Więc Ukry mogą dronami wyłapywać ruskich za linią frontu, ale Ruscy w tym samym czasie wyłapią

161

Polacy wolą hybrydy od elektryków.. Sprzedaż elektryków w Polsce runęła o 28,5%

Polacy wolą hybrydy od elektryków.. Sprzedaż elektryków w Polsce runęła o 28,5%

Dane Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego nie pozostawiają złudzeń. W maju 2026 roku liczba zarejestrowanych elektryków spadła w Polsce o 28,5% r/r, a ich udział w rynku skurczył się do zaledwie 4%. Powód? Głównie brak rządowych dopłat po zakończeniu programu NaszEauto. W tym samym czasie w

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20 godz. i 45 min temu
  • 133
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
KochanekAdmina
KochanekAdmina 1 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
A jak mają się sprzedawać skoro ekstreamistyczna lewica w postaci KO przejeła władze i zamiast hajs z ETS przeznaczać na modernizacje sieci i chociażby budowe ładowarek to głównie są zajęci robieniem wałów. Na c--j te elektryki skoro nie ma ich gdzie naładować. Większość Polaków mieszka w blokach
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

193

Chińczycy wykradli dane Claude. Anthropic oskarża Alibabę

Chińczycy wykradli dane Claude. Anthropic oskarża Alibabę

Anthropic twierdzi, że Alibaba przez fałszywe konta wygenerowała blisko 29 milionów zapytań do Claude, aby wytrenować własny model na jego odpowiedziach. Szczególnie cenne było narzędzie Mythos do wykrywania luk w zabezpieczeniach. Chiny odpowiedziały własnym systemem Tulongfeng.

real_scoria
z
ithardware.pl
dodany: 17 godz. i 44 min temu
  • 70
  • #
    ai
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    chiny
  • #
    technologia
  • #
    programowanie
KochanekAdmina
KochanekAdmina 4 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 2
Jak alibaba wypuści qwena który dorówna poziomowi Mythosowi to Antropic i openAI mogą zwijać walizy xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 4 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@Kapuczyno: akurat modele już dobiły do szklanego sufitu gdzie już nie ma żadnych danych na których można je trenować, teraz gra się rozwija o to jak te dane są używane przez model
Fatalista1988
Fatalista1988
14 godz. i 38 min temu
  • 181
Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewicz vibe, już nawet piszą o „prokuraturze Tuska”

Co chwilę wypluwają jakiś k---a prowokacyjny gniot

Mariusze mają słabe procesory, a w fabryce kurzu i biedy w Brighton też ich nie oszczędzają. Zwolnij, Krzysiu, bo im transferu nie starczy w baraku, żeby to wszystko przejrzeć

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
Fatalista1988 - Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewic...

źródło: hyKxg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 5 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
o „prokuraturze Tuska”


@Fatalista1988: A jak nazwać upolitycznioną prokurature która na zlecenie rządu prześladuje świadka? xD

Ale Słychać wycie? ZNAKOMICIE!

Oczywiście prokuratura tuska zamiecie pod dywan sprawę, ale podczas wyborów będą tym obrzucani całą kampanie, pora się pakować do brukseli nieudacznicy
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
15 godz. i 53 min temu
  • 375
#kanalzero #polityka #bekazpisu jak to jest mozliwe ze ta szczujnia moze sobie pisac co chce bez zadnych konsekwencji. Ale pamietajcie tvn = republika
why1sthat - #kanalzero #polityka #bekazpisu jak to jest mozliwe ze ta szczujnia moze ...

źródło: 1000046365

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 5 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@why1sthat: Akurat republka bardzo trafnie podsumowała afere, Tusk jest umoczny w niej po same j---a
  • Odpowiedz

374

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

- Ukraina podjęła szerszą grę, która ma polegać na detronizacji pozycji Polski w Europie Środkowej i wywróceniu stolika dotychczasowych relacji polsko-ukraińskich. Kijów dąży do statusu gracza, który "rozdaje karty" i utrzymuje bezpośrednie relacje z Berlinem, Paryżem czy Londynem

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20 godz. i 15 min temu
  • 119
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
KochanekAdmina
KochanekAdmina 17 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 59
No i co znowu, znowu szury, brauniarze i różnejść maści konfederaci mieli racje xD Nowe, nie znałem xD

Jednak świat to nie lewacki tęczowy k--------k w którym wszyscy trzymają się za ręce i śpiewają kumbaja, a jedyny interes o który Polska powinna dbać to interes Polski i mieć w------e w jakieś przyjaźnie i g---o-sojusze? xD
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina 16 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 14
Te gadki Konfederacji o machaniu szabelką do każdego w "interesie Polski" są dziecinne.


@Armanz: Nie odklejaj się, Ukraina macha szabelką i sra na sojusze będąc w tragicznym położeniu i to działa. Polska powinna wziąć za morde Ukraine i akurat nasze położenie jest idealne pod rozgrywki międzynarodowe. Trzymać Ukraine za morde, nie traktować jak przyjaciół tylko wykorzstywać naszą dominującą pozycje dla naszych interesów kosztem Ukraińców, a przy okazji poprawiać stosunki z
KochanekAdmina
KochanekAdmina 5 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
Albo gramy z zachodem albo zostajemy małą myszką służącą wielkiemu lwu.


@Mario7400: Ale brednie. Można grać dla zachodu przy okazji wykorzystywać frajerów zamiast być frajerem. Zagrozić Ukrainie albo podpisują umowy na odbudowe albo robimy remont przejść granicznych i wszystkich lotnisk w regionie i nie będzie czega odbudowywać. Jeden z wielku elementów nacisku. To oni mają pistolot przy głowie nie my.

Ruscy se ledwo radzą z Ukrainą to jakim są zagrożeniem

474

Podrobione podpisy w prosektorium. Nowe śledztwo ws. Szpitala Południowego

Podrobione podpisy w prosektorium. Nowe śledztwo ws. Szpitala Południowego

Śledztwo w sprawie podrobienia w zeszłym roku kart zgonów 20 pacjentów Szpitala Południowego w Warszawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów.

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: 21 godz. i 57 min temu
  • 48
  • #
    warszawa
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
KochanekAdmina
KochanekAdmina 16 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 16
Trzaskowski do więzienia wraz z całym zarządzem szpitala, KO do dymisji i rozpisanie ponownych wyborów. Tutak nie ma innej opcji. Cała świta rządząca jest zamieszna w mordowanie obywateli i prowadzenia działalności mafijnej.

Łowcy skór 2.0
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3286

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 23 godz. i 15 min temu
  • 350
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
KochanekAdmina
KochanekAdmina 21 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 2
KO przyśpiesza eksterminacje Polaków, żeby zastąpić ich kolubijczykami i bangladeszami których nie interesuje polityka w kraju
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

284

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Tak jak od października działa to dla przelewów w euro, system ma sprawdzać, czy dane odbiorcy zgadzają się z bazą bankową i ostrzegać nadawcę przed błędem. Prokuratura zyska też możliwość żądania od banków informacji objętych tajemnicą bankową bez decyzji sądu.

real_scoria
z
telepolis.pl
dodany: 23.06.2026, 09:41:16
  • 57
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    finanse
  • #
    technologia
KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 03:15:25 via Wykop
  • 41
No i c--j - teraz się będziesz tłumaczył przed prokuratorem skąd te pieniążki na koncie xD


@WladcaPiachu: No chyba że jesteś tuskowym pociotkiem to wtedy to nie xD
KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 08:25:08 via Wykop
  • 6
Ile jeszcze z ogromnych, milionowych funduszy wspierające starego kaczora, będziecie walić propagandą, dla ludzi z inteligencją szympansa.


@Canis___Majoris: PIS nie rządzi, silniczki u władzy miały rozliczać mafię PiSowską, a się okazało że kradną bardziej niż oni więc utkaj tam xD

1000 afer pisu = 1000 nierozliczonych spraw którymi KO się nie interesuje bo są zbyt zajęci rozkradaniem budżetu
KochanekAdmina
KochanekAdmina wczoraj, 04:10:25 via Wykop
  • 2
Tylko przypomnę - z ETS dostali 140 miliardów euro na transportmacje energetyczną.


@uciuuu: Ile pieniędzy z ETS rząd KO przeznaczył na transofmracje energetyczną? To jest ta nowa jakość silniczku? xD

Daj Tuskowi 2 kadencje to potroi ilość afer

444

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Kanale Zero wywołał lawinę komentarzy. Lekarz zarzucił byłym władzom pl

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 06:23:44
  • 99
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 12:03:34 via Wykop
  • 5
Teraz budżet KO z szkalowania Nawrockiego będzie na ataki w kanał zero, ale tam się musi gotować xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 12:08:56 via Wykop
  • 2
@Szala: Zgłosił do prezydentka Warszawy - zarządcy szpitala. Został w------y z pracy zaraz po tym xD Powodzenia z pójściem z tym do upolitycznionej prokuratury, szczególnie w Warszawie, już widze jak Bodnarowcy podejmują się sprawy xD
KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 12:10:21 via Wykop
  • 2
tak, tak, bo zmiana na stare pomoże ...


@moderacja_spadnie_z_rowerka: A kto powiedział że stare, konfedercje czekają na swoją turę. Mentzen od dawna zapowiada że będzie zakaz pociotków w spółkach
KochanekAdmina
KochanekAdmina wczoraj, 04:09:40 via Wykop
  • 1
@Szala: Ogólnie teraz widać że chłop miał racje nie idąc do prokuratury. Jest zmuszany do składania zeznań bez pełnomocnika, a premier kraju jeszcze przed przesłuchaniem do szkaluje, a prokurator to znany polityczny partacz od zakopywania spraw pod dywan. A przypominam że ten lekarz jest świadkiem a nie oskarżonym
archubuntu
archubuntu
przedwczoraj, 15:07:11
  • 167
Premier publicznie podważa wiarygodność świadka, zanim zakończą się czynności procesowe wobec niego. Przecież to jest w praktyce próba wpływania na ocenę jego zeznań jeszcze przed pełnym zweryfikowaniem sprawy. I to oni wycierają sobie mordę "odpolitycznieniem" sądów. Żyjemy w bananowej republice XDD

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
archubuntu - Premier publicznie podważa wiarygodność świadka, zanim zakończą się czyn...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina wczoraj, 02:16:29 via Wykop
  • 3
Premier publicznie podważa wiarygodność świadka


@archubuntu: Silniczki mają swoje idoli i wiarogodne źródła
KochanekAdmina - >Premier publicznie podważa wiarygodność świadka

@archubuntu: Silni...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz

332

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Zełenski bardzo świadomie podjął decyzję o nadaniu imienia "bohaterów UPA" jednostce wojskowej. - Liczył na awanturę polityczną w Polsce, która sprawi, że (...) ukraińska opinia publiczna stanie murem za Zełenskim (...) by wewnętrzne problemy polityczne Kijowa zeszły na drugi plan.

cepheus
z
trojka.polskieradio.pl
dodany: przedwczoraj, 13:13:30
  • 114
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 16:39:33 via Wykop
  • 47
Ruscy to chyba mieli rację z tymi naziolami w Kijowie patrząc co ten komik o--------a
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina wczoraj, 02:13:51 via Wykop
  • 4
I już jakaś menda zaczyna wybielać Putina, co za przypadek!


@osberth: To nie wybielanie putina tylko raczej wskazywanie że to nie jest walka dobra z złem tylko dwóch sowieckich wataszków i nic nam do tego
badreligion66
badreligion66
przedwczoraj, 05:14:11
  • 1094
#polityka Najman baza
badreligion66 - #polityka Najman baza

źródło: 1000054467

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 16:26:52 via Wykop
  • 2
@badreligion66: no na pewno bodnarowcy by się podjęli sprawę w którą umoczony jest prezydent Warszawy, druga osoba w PO

To że to w------i z roboty było jasnym sygnałem że fika do systemu który może go pożreć

Stanowski za dużą ryba żeby miernota Tusk mógł mu zagrozić ale taki ordynator nie miałby szans gdyby sam poszedł walczyć
  • Odpowiedz

1294

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 09:09:57
  • 199
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
KochanekAdmina
KochanekAdmina 23.06.2026, 06:44:58 via Wykop
  • -2
Klasyka rządów ekstremistycznej lewicy, Tusk następny
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 03:40:07 via Wykop
  • 1
za miesiąc będziesz narzekał na nowego premiera uk że lewak i trzeba go w-----ć


@eSUBA94: to że UK to j----y cyrk i jednego ekstremistycznego lewaka wymieniają na jeszcze bardziej ekstremistycznego lewaka to akurat nic nowego xD Tam chyba żaden premier od nie wiem k---a 20 lat nie dotrwał do końca kadencji xD

Cykl życia premiera UK
1. Spotkanie
KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 08:26:40 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: Akurat posiadanie rodziny królewskiej to symbol najbardziej lewackich k---------w, Hiszpania, Norwegia, Dania, UK xD

68

Tak źle w Niemczech nie było od 10 lat. Gigantyczny problem na rynku pracy!

Tak źle w Niemczech nie było od 10 lat. Gigantyczny problem na rynku pracy!

Zatrudnienie w niemieckim sektorze przemysłowym spadło do najniższego poziomu od dekady, firmy w RFN coraz częściej decydują się nie zastępować odchodzących pracowników - wynika z badania Instytutu Gospodarki Niemieckiej z Kolonii (IW).

Akinori456
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 11:54:41
  • 30
  • #
    niemcy
  • #
    informacje
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    migranci
  • #
    polityka
KochanekAdmina
KochanekAdmina 19.06.2026, 03:22:37 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 03:38:48 via Wykop
  • 0
Nie jest to krytyczne, czy lokalsi są zainteresowani BMW, aczkolwiek dobrze jakby byli piśmienni i tani jako pracownicy.


@Almagest: Niemcy to akurat mają potężny rynek wewnętrzny, szczególnie w automotive, który poleciał na morde. Poza tym nieważne czy niepośmienny inżynier jest tani czy nie bo on i tak nie ma zamiaru pracować, a już szczególnie nie ma zamiaru pracować w pracy która wymaga ogarnięcia i IQ w okolicach 100.
robert-kuzba
robert-kuzba
23.06.2026, 19:06:26
  • 5
Chociaż na mikroblogu pod tagami #neuropa i #bekaztegoitamtego jest ostatnio mniej gorąco to mimo wszystko cieszę się, że są wciąż normalne mirki z głównej jak @KochanekAdmina @Blaskun @sildenafil i inni określani jako onuce, prawaki i w ogóle antychryści.
Tylko dzięki takim ludziom wykop nie stał się totalną polityczną trollownią jedynej słusznej partii, bo dziś panuje zasada, że jak skrytykujesz tych, których popieramy to z automatu
robert-kuzba - Chociaż na mikroblogu pod tagami #neuropa i #bekaztegoitamtego jest os...

źródło: polak i rodak

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 03:35:49 via Wykop
  • 1
@robert-kuzba: 90% kont na mikroblogu to nawet nie są realne konta co widać po polaryzacji i różnicy między główną a mirko.

Poza tym nigdy w mojej 16 letniej karierze na wykopie mając różne poglądy polityczne, często sprzeczne z głównym nurtem wykopku, nigdy nie trafiałem na czarną. Teraz każde silniczkowe konto które zajmuje się kolportowaniem propagandy KO ma mnie na czarną. Nigdy w historii tego portalu nie cenzurowano osób które się
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
23.06.2026, 19:19:50
  • 389
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
Fatalista1988 - No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zanie...

źródło: Zrzut ekranu (1234)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 03:25:40 via Wykop
  • 2
– No, on k---a czekał, żeby pójść z tym do Kanału Zero...


@Fatalista1988: A gdzie miał iść? Do TVPO czy TVN (Tusk Vision Network) czy może do Wyborczej? xD Czy Republiki której nikt nie traktuje poważnie, poza wykopkami którzy namiętnie pałują się do każdej bzdury tam? Albo Polsatu który jest symetrystą i nigdy by się nie podjeło tematu który kwalifikuje cały rząd KO do dymisji? Jedyne poważnie traktowane medium w Polsce
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
23.06.2026, 17:15:28
  • 433
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KochanekAdmina
KochanekAdmina przedwczoraj, 03:24:48 via Wykop
  • 0
- Zniszczyl relacje z ukraina,


@KIaudik: Zeleński poważny polityk obraża się o medalik xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • ARTYSTA PROWOKATOR
  • Budapeszt

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.06.2013

    Komentator
  • VIP
    od 28.01.2021

    VIP
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 15.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.07.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking