Czy wiecie, że gdy oddacie butelki z kaucją w automacie #dino to kupon będziecie mogli wykorzystać dopiero następnego dnia? Ja nie wiedziałem, ale właśnie się dowiedziałem od kasjerki, która poinformowała mnie, że muszę przyjść jutro bo "system musi przetworzyć".
Kompletnie bez sensu z perspektywy klienta, bo wymusza to dodatkową wizytę w sklepie, wielu pewnie przez to kaucji nie odbierze bo odpuści, zapomni lub zgubi kupon.
A może to celowy zabieg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#demografia #patodeweloperka #januszebiznesu

Największy problem z niską dzietnością mają ci, którzy najwiecej zarabiają: nie będzie rąk do pracy- trzeba będzie polepszyć warunki żeby konkurować o pracownika, jeśli para posiadająca dom/mieszkanie ma jedno dziecko to to dziecko nie będzie musiało brać kredytu i kupować mieszkania, majątek zdobyty w trakcie życia rodziców nie będzie ulegał rozdrobnieniu więc przyszłe pokolenia nie będą musiały tak zasuwać, żeby zapewnić sobie wygodne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Straciłem pracę i dach nad głową, bo nie pozwoliłem gnoić człowieka. Mirki, potrzebuję wsparcia, żeby stanąć na nogi.

Siemanko. Krótko i bez owijania w bawełnę, bo sytuacja jest podbramkowa.

Przez kilkanaście miesięcy pracowałem fizycznie przy opiece nad zwierzętami. Robota ciężka, ponad siły, bez umów, bez urlopów, wolnych weekendów i za marne grosze wypłacane według widzimisię szefa. Mieszkałem na miejscu, bo byłem w trudnej sytuacji – pracodawca doskonale o tym wiedział i bezwzględnie to wykorzystywał.

Ale
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyliście, że gastro najczęściej prowadzi normictwo co całe życie imprezowało i po takich lokalach się prowadzało?

Oni świetnie rozumią dynamikę społeczną, jak i na co reagują inni ludzie

To też, każda julka czy oskarek zakłada gastro.

A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem dziś na 6 rano do kołchozu. Ch.. wróciłem bo mi się za bardzo spać chciało. Wytrzymałem 6h xD Stoję jak zombie przy tych maszynach. I se myślę, że jakbym miał tak pracować całe życie, to wolałbym MAGIKA walnąć. Wy tak żyjecie za 4200 na rękę? Przecież to nie życie. To współeczne niewolnictwo.
#praca #bezrobocie #neet #oswiadczenie #januszebiznesu #wychodzimyzprzegrywu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno temu studiowała ze mną typiara co była wysoko w jakiejś piramidzie finansowej. Miałem do niej kontakt na fejsie aby wymieniać się notatkami a potem miałem ją usunąć. Nie usunąłem bo regularnie wrzuca posty z tej piramidki i jest to piękna kopalnia beki.

Nie dość, że wypruwasz sobie żyły, sprzedajesz kolegów, zatruwasz życie rodzinie - to jeszcze musisz robić fikołki, dosłownie xDDD

#pracbaza #januszebiznesu #piramidafinansowa
SzubiDubiDu - Dawno temu studiowała ze mną typiara co była wysoko w jakiejś piramidzi...

źródło: IMG_0299

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu: Nieszablonowym rozwiązaniem jest n---------e backflipa przed obciągnięciem łysemu w scam call center, żeby jednak mieć na rachunki czy używanie p-------j czcionki do robienia memów o robieniu backflipa przed obciągnięciem łysemu, bo się pogubiłem?
  • Odpowiedz
@Szybki_bill99: To jest jedna z moich ulubionych grupek (mimo, że nie mam nic wspólnego z branżą HVAC poza posiadaniem klimy w chałupie). Tam kwiiik i ból d--y w komentarzach jest regularnie, a zwłaszcza jak ktoś wrzuci cenę montażu z Media Expert xD
  • Odpowiedz