Największy problem z niską dzietnością mają ci, którzy najwiecej zarabiają: nie będzie rąk do pracy- trzeba będzie polepszyć warunki żeby konkurować o pracownika, jeśli para posiadająca dom/mieszkanie ma jedno dziecko to to dziecko nie będzie musiało brać kredytu i kupować mieszkania, majątek zdobyty w trakcie życia rodziców nie będzie ulegał rozdrobnieniu więc przyszłe pokolenia nie będą musiały tak zasuwać, żeby zapewnić sobie wygodne
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Największy problem z niską dzietnością mają ci, którzy najwiecej zarabiają: nie będzie rąk do pracy- trzeba będzie polepszyć warunki żeby konkurować o pracownika, jeśli para posiadająca dom/mieszkanie ma jedno dziecko to to dziecko nie będzie musiało brać kredytu i kupować mieszkania, majątek zdobyty w trakcie życia rodziców nie będzie ulegał rozdrobnieniu więc przyszłe pokolenia nie będą musiały tak zasuwać, żeby zapewnić sobie wygodne
319
Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Mirki, często w dyskusjach o zarobkach zapominamy o drugiej stronie medalu, czyli o tym, ile faktycznie kosztuje zatrudnienie pracownika w 2026 roku. Przyjrzyjmy się twardym liczbom, bez zbędnych emocji, żeby zobaczyć, jak zmieniły się realia prowadzenia biznesu w ostatnich latach. Od stycznia 2026
z- 82
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Siemanko. Krótko i bez owijania w bawełnę, bo sytuacja jest podbramkowa.
Przez kilkanaście miesięcy pracowałem fizycznie przy opiece nad zwierzętami. Robota ciężka, ponad siły, bez umów, bez urlopów, wolnych weekendów i za marne grosze wypłacane według widzimisię szefa. Mieszkałem na miejscu, bo byłem w trudnej sytuacji – pracodawca doskonale o tym wiedział i bezwzględnie to wykorzystywał.
Ale
Oni świetnie rozumią dynamikę społeczną, jak i na co reagują inni ludzie
To też, każda julka czy oskarek zakłada gastro.
A
- 1
#praca #bezrobocie #neet #oswiadczenie #januszebiznesu #wychodzimyzprzegrywu
Bo to jest niewolnictwo . Niemiec co robi na takich maszynach to ma 9000 - 10 000 na ręke.
Siedzę teraz na bezrobociu jak pomyśle o pracy za 4000 to aż się żyć nie chce.
- 24
Nie dość, że wypruwasz sobie żyły, sprzedajesz kolegów, zatruwasz życie rodzinie - to jeszcze musisz robić fikołki, dosłownie xDDD
#pracbaza #januszebiznesu #piramidafinansowa
źródło: IMG_0299
PobierzXDDDD
źródło: 1000001714
Pobierz508
10 k na UoP w pracy wakacyjnej na Mazurach?

Spoko, ale tylko dla dobrze poinformowanych. I dopasowanych. Ogłoszenie na stanowisko finansowane z publicznych pieniędzy pojawiło się dzisiaj popołudniu. Ważne do jutra. Przypadeg?
z- 54
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#olx #sprzedaz #allegro #januszebiznesu
źródło: IMG_9691
Pobierz- 14
Wyczuwam tu jakiś wał, zetknął się ktoś z czymś takim?
PS. Nie to, że bym w to szedł, wole nie sprzedać niż zrobić jakąś krzywą akcje.
źródło: IMG_7676
Pobierz37
Koniec mitu niemieckiej precyzji? Pomyłka pochłonie miliony

Niemiecki megaprojekt infrastrukturalny Stuttgart 21 łapie kolejne, wieloletnie opóźnienie. Pośpiech inwestora doprowadz
z- 20
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#kolchoz #praca #areczek #januszebiznesu
4
Aflofarm wypuscił reklamę AI Sloopa. Zdeformowane twarze i błądy w audio....

Sami zobaczcie i co gorsza usłyszycie jaką obrzydliwą reklamę wypuścił Aflofarm produktu Lokomotiv z użycia w pełni AI. Dźwięk w żaden sposób nie pokrywa się z ekranem, zdeformowane twarze, zmieniające się oczy postaci, nienaturalne ruchy pojazd zmienia się aż 3 razy w jednej scenie...
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 12
#antykapitalizm #praca #pracbaza #januszebiznesu #bekazlibka #gospodarka
źródło: 1
PobierzOczywście rodzina i znajomi wielce oburzeni xD
#neet #bezrobocie #kolchoz #januszebiznesu #logikaniebieskichpaskow
- 1






























Kompletnie bez sensu z perspektywy klienta, bo wymusza to dodatkową wizytę w sklepie, wielu pewnie przez to kaucji nie odbierze bo odpuści, zapomni lub zgubi kupon.
A może to celowy zabieg