Cześć w piątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przygotowaliśmy dla Was najnowsze oferty pracy z kategorii #backend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| Facebook | Crossweb | Podcasty | Wydarzenia | Oferty Pracy |

Zdalnie
C++ / Python Developer (R&D) | EXATEL | 12-17k
https://crossweb.pl/job/4AQPy
JAVA Developer (R&D) | EXATEL | 12-17k
https://crossweb.pl/job/TKtwV
Junior Back End Developer | Kalamba Games | 6-10k
https://crossweb.pl/job/msmlR
źródło: comment_1653030968UZtNbS0ABwZIZ3npotmKEN.jpg
Miałem kiedyś rozmowę o prace w firmie która miała oddział w moim mieście. Rozmowa zdalnie bo jeszcze za czasów koronawirusa. Wszystko powoli idzie ok, czesc techniczna za nami i zaczyna się etap gdzie ja zadaje pytania.

Pytam jak będzie wygladac praca zdalna po pandemii bo wiem ze obecnie maja #homeoffice i szczerze mi to bardzo pasuje bo miałbym przynajmniej 25min dojazdu tracic codziennie w jedna stronę.

Pani DYREKTOR of HR odpowiada ze
#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #zalesie #programowanie #informatyka #pracbaza
Chciałem wam opowiedzieć tu swoją historię życia na temat przebranżawiania się na mitycznego #programista15k

Obecnie mam 29 lat, gdy miałem 25 lat zacząłem się uczyć "frontendu"
Studiowałem informatykę na gówno uczelni a pracowałem w Januszexie jako informatyk zarabiając 3,5 tys do ręki.
Nigdy nie byłem INFORMATYKIEM GÓRNOLOTNYCH lotów, do tego powiem że nauka programowania szła mi dość opornie.
Bo samego HTML/CSS/JS/BS/GIT uczyłem się 2 lata -
#!$%@? scrum master to jest chyba najmniej pożyteczne stanowisko w IT. Mamy cotygodniowe spotkania (my programiści plus on - scrum master), gdzie pyta jak u nas w projektach i czy jest jakiś problem. Spoko, problem w tym, że #!$%@? pierwsze 25 minut próbuje wyciągnąć od nas jakieś prywatne rzeczy, co słychać u Was, próbuje heheszkować, robić dobrą atmosferę, że jesteśmy tacy kumple hehe. Staram się siedzieć na wyciszonym przy tym cyrku, ale
Dzisiaj trochę ofert z kategorii #dotnet i pokrewnych, dla chętnych na przeprowadzkę do #szwajcaria lub #niemcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

(SwissDevJobs.ch | LinkedIn | Twitter | Facebook)
(GermanTechJobs.de | LinkedIn | Twitter | Facebook)

Tag do obserwowania / czarnolistowania: #swissdevjobs

---------------------------------------------------------------------------

Software Developer .NET | Younitec AG 
[6330 Cham] [100’000 - 125’000 CHF] [Regular] [Full-Time] [English]
https://swissdevjobs.ch/jobs/Younitec-AG-Software-Developer-NET

C# Software- und DevOps-Engineer (w/m/d) | Leica
źródło: comment_1652949374fxyEg5e8E6TaxWhH1DgGON.jpg
Normalnie nie mogę się rozbudzić. Jak wy dajecie radę rano być efektywni? Czuję się sobą zażenowany. 8h snu, zdrowa dieta, codziennie lekki trening, praktycznie codziennie seks, badania porobione, a rano jestem mniej efektywny niż mój ponad 80 letni dziadek prowadzący nadal swoją firmę. Głupio przed samym sobą, że firma płaci tyle hajsu, a człowiek pracuje na 15% swoich możliwości przez jakieś zamulenie poranne. Nie pomaga kofeina w żadnej formie. Próbowałem cardio na
źródło: comment_1652943071opGf1ufI6R6ODVIix7Bw1F.jpg
@sikalafou: Może też za długo śpisz. Wiesz 8h to fajnie brzmi w szeptance w internecie. Ja śpię po 6 - 7 godzin i raczej mam tendencję spać mniej niż rozsądek podpowiada.

Przerabiałem już melatoninę, medytację, spanie w kompletnej ciemnicy, opaske na oczy, zimne prysznice...

Najlepiej się sprawdzają adaptogeny na narkolepsję, natomiast na pewno nie będę polecał, bo nie każdy ma takie potrzeby. Zresztą sam wspominałeś, że nie lubisz suplementów.
LinkedIn w Pigułce – Dlaczego Każdy Programista Powinien Założyć Swój Profil Na LinkedIn?

Cześć Właśnie pojawił się nowy artykuł na blogu Modest Programmer. W tym artykule przybliżę Ci portal LinkedIn. Przede wszystkim opowiem czym jest LinkedIn i dlaczego moim zdaniem każdy programista powinien założyć tam swój profil. Zapraszam

Więcej: https://www.modestprogrammer.pl/linkedin-w-pigulce-dlaczego-kazdy-programista-powinien-zalozyc-swoj-profil-na-linkedin

#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it #szkolenia
źródło: comment_16529416292gIjG8upipA9MqMUbG0OkP.jpg
Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferencję IT: Code Europe 2022. Wystarczy, że jako jedna z pierwszych 20 osób wejdziesz na naszą stronę i po wybraniu biletu na event w danym mieście, skorzystasz z kodu: #rozdajo. Czas-START!

Nie udało Ci się zdążyć? Nic straconego, łap #rabat -35% na bilet z kodem: #wykop
( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykorzystaj
źródło: comment_16528760583KpaOD9huALjpoKbmIT70w.jpg
@code_europe: aaa, teraz dopiero zauważyłem, że wykorzystaliście wszystkie metody sprzedażowo-manipulacyjne mamy więc:
- przecenę z 689 na 299
- końcówki "99" dla cen, ale to już standard
- okłamane rabaty 30%, bo tak naprawdę chcecie sprzedać za 200 nie 300
- i OGRACZENIE CZASOWE u dołu strony: "Kup bilet teraz! Cena wzrośnie za: 82h 17m 37s". Czyli wywieranie presji na użytkowniku

BRAWO! Wykorzystaliście prawie wszystkie metody manipulacji i oszustwa.

Gdzie te
Środa to tak jakby wpół do piątku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy dla was listę ofert #pracazdalna z widełkami #10k i powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| Facebook | Crossweb | Podcasty | Wydarzenia | Oferty Pracy |

FRONT-END
Remote Frontend Developer | Randlab | 13,5-18,5k
https://crossweb.pl/job/4rMr3
Senior React Developer | Tidio | 20-28k
https://crossweb.pl/job/gKYx8
React Developer (mid) | Tidio |
źródło: comment_1652858940Z5o6QmSIyij9X5782GIRNa.jpg
@mirasKo-Kalwario: Rekru generlanie jest bardzo ciekawe.

1. Wysyłasz sybi (#pdk)

2. Odzywa się rekruterka, która robi wstępny wywiad i pyta czym się zajmujesz, jakie masz z grubsza doświadczenie i sprawdza czy pasujesz do profilu roboty

3. Jak przejdziesz, to nagrywa ciebie na rozmowy. Generalnie proces jest 5 stopniowy. Na deva jest pierwszy firtr w postaci technical review.

4. Jak przejdziesz, to są softskilsy. Googliness, cechy przywódcze, myślenie po za pudełkiem
źródło: comment_1652830986FjkNvppwywH0zPFDmb0Ikl.jpg
@patchupdate: Nie przejmuj się, każdy tak zaczyna, najważniejsze żeby wykazywać zaangażowanie i tzw. can-do attitude. Niemniej jednak warto też myśleć o tym co zależy od Ciebie a co od złej organizacji pracy. Jeżeli jesteś juniorem to wsparcie się należy jak psu buda, jeżeli go nie masz i musisz sam po ludziach szukać to nie Twoja wina i oni to wiedzą.