Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elec

Elec

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81829
  • Znaleziska 15157
  • Mikroblog 66672
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 278
BrutalnyFaulWojtyly
BrutalnyFaulWojtyly
6 godz. i 12 min temu
  • 2
Co sądzicie o teorii doktora, że nazwisko "Napierała" może pochodzić od szkockiego "Napier"? (ʘ‿ʘ)
#napierala
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 6 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@BrutalnyFaulWojtyly: nie mam zdania
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
7 godz. i 5 min temu
  • 2
Ostatecznie wygram tą walkę z tym ciastem i air fryerem, po jakiś 1.5h ciągle nie robił się ten spod. Wyjąłem wziąłem 2 talerze i obróciłem i znowu do frajera, teraz już nie ma co nie wyjść chyba
bezrobotnymysliwy78 - Ostatecznie wygram tą walkę z tym ciastem i air fryerem, po jak...

źródło: image_picker_97D432CF-2260-4BC4-B65C-024B6D929E4F-2137-0000006E3724B4F5

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 7 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: ale taguj #orzechon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Elec
Elec 10 godz. i 58 min temu
  • 3
#wordziel noo... trochę niedociągnięć jest

Wordziel.pl #344 7/7
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜⬜⬜🟨🟩
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grand_khavatari
grand_khavatari
15 godz. i 47 min temu
  • 0
z takich pozytywów to mam wiatrak pionowy i mogę sobie ochłodzić newralgiczne częsci ciała
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 15 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@grand_khavatari:
Elec - @grand_khavatari:

źródło: comment_69dGLal9DQcqc6qt1wXukjwZ0ExVSfcc

Pobierz
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
20 godz. i 21 min temu
  • 1
Lodzik dla ochłody
Malynavy_Krool - Lodzik dla ochłody

źródło: 2594

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Malynavy_Krool: ładny kolor tego denaturatu
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
21 godz. i 7 min temu
  • 92
Prawdziwy mężczyzna to taki, który usuwa komentarz jak widzi, że ludzie plusują go bardziej niż jego wysryw

(✌ ゚ ∀ ゚)☞ @Wilczak

#zwiazki #takaprawda #logikaniebieskichpaskow #heheszki #rozowepaski #zwiazki #milosc #malzenstwo #bekazrozowychpaskow
TheTostu - Prawdziwy mężczyzna to taki, który usuwa komentarz jak widzi, że ludzie pl...

źródło: Screenshot 2026-06-26 at 14.44.04

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 3
@TheTostu: czyli to jednak prawda że @Wilczak ma małą fujarkę
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
21 godz. i 53 min temu
  • 2
28 stopni w biurze, nieludzkie warunki

Współczuję wszystkim pracującym na produkcjach, w magazynach, bo tam to już w ogóle śmierć. Pamiętam jak sam kiedyś j-----m w kołchozie magazynowym i jak nieprzyjemne to było przeżycie.

#pracbaza #kompromitacjacwela #gorunc
KingOfTheWiadro - 28 stopni w biurze, nieludzkie warunki

Współczuję wszystkim pracuj...

źródło: comment_1587935291vCtrSPERBOVoU0VKsPlpe7

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: to teraz pomyśl o budowlańcach na rusztowaniu
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
wczoraj, 05:43:41
  • 1
it's time !!!!

#bialystok dołacza do miast które doczekała się starbunia


https://www.propertydesign.pl/design/185/starbucks_wchodzi_do_bialegostoku_lada_dzien_otwarcie_nowej_kawiarni,54864.html
Lukardio - it's time !!!!

#bialystok dołacza do miast które doczekała się starbunia ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec wczoraj, 06:26:42 via Wykop
  • 1
@Lukardio:
Elec - @Lukardio:

źródło: ab813ba3cb832b71e40d56a13e1d2380b87918a702509e3ca24f80f6267a9eeb

Pobierz
  • Odpowiedz
ECMAlover
ECMAlover
wczoraj, 01:03:22
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec wczoraj, 01:06:26 via Wykop
  • 7
@ECMAlover:
Elec - @ECMAlover:

źródło: bcab4a857c27229bfd037f962ee6ecbfb5dad416b002bfaea8d1acb95024ac47

Pobierz
  • Odpowiedz
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
przedwczoraj, 14:41:04
  • 18
Można się spierać, że kiedyś jak nie było steam, to nawet jak kupowałeś grę na płycie to nie była twoja, bo licencja. W teorii tak, ale w praktyce kupiony egzemplarz bezapelacyjnie był twój i po kupieniu nikt nie mógł nikt z tym zrobić poza kupującym. Poza tym argumentem steam było to, że gry nie zalegały na półce. Przez długi czas steam był wpierdzielany jak taki malware nawet do gier pudełkowych zanim cyfrowy
PistacjowyPonczek - Można się spierać, że kiedyś jak nie było steam, to nawet jak kup...

źródło: 1790104609

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 14:43:49 via Wykop
  • 0
Nie jest twoja jako produkt.


@PistacjowyPonczek: rozwiniesz?
  • Odpowiedz
Elec
Elec przedwczoraj, 14:47:02 via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek: czyli jednak chodzi ci o licencję
  • Odpowiedz
Elec
Elec przedwczoraj, 15:16:45 via Wykop
  • 0
@Aeterna: No nie, to są dwie różne licencje, jedna zakłada że faktycznie jesteś właścicielem a druga nie.
  • Odpowiedz
BoloYeung
BoloYeung
BoloYeung
przedwczoraj, 15:01:47
  • 1
Hej. Tak z ciekawości, ile można dać za 128GB DDR4?
... bo właśnie sprzedaję :D
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 15:03:02 via Wykop
  • 3
@BoloYeung: dam 50 kilo karmy i klatkę dla gekona
  • Odpowiedz

1228

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 12:05:51
  • 217
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
Elec
Elec przedwczoraj, 14:26:17 via Wykop
  • -4
Aż 23 grosze drożej niż reszta europy, nie przeżyjemy tego.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
przedwczoraj, 13:44:58
  • 4
miloscsmiercirobotydrogowe

źródło: 1000013697

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Elec
Elec przedwczoraj, 13:55:06 via Wykop
  • 1
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe:
Elec - @miloscsmiercirobotydrogowe:

źródło: em32Aw2x4ZFXdJY6

Pobierz
  • Odpowiedz
niegramwwowa
niegramwwowa
przedwczoraj, 00:20:32
  • 3
Nie popieram, ale pytanie mnie naszło. Ktoś przychodzi na ten zly świat nie ze swojej woli, ma źle, moze choruje, moze bieduje, moze jest wojna. No to przeciez jak mu nie bedzie pasować na tym swiecie, bedzie cierpial itd. to moze zrobic s worda. Gdzie problem?

#antynatalizm #przemyslenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 00:28:16 via Wykop
  • 6
@niegramwwowa: instynkt przetrwania będzie to uniemożliwiał, wbrew pozorom do magika potrzeba mocnej woli bo człowiek jest tak stworzony żeby przyzwyczaił się nawet do największych podłości, popatrz chociażby na taki syndrom sztokholmski, mózg będzie cię robił w c---a i mówił że jest git
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
przedwczoraj, 00:07:35
  • 1
chyba jakiś bug jest, bo na #steam nie widzę preorderu
#gta6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 00:16:32 via Wykop
  • 3
@Marcines: bug niestety ma niski priorytet i zostanie naprawiony za parę lat
  • Odpowiedz
sensualnaibezpieczna
sensualnaibezpieczna
24.06.2026, 23:45:46
  • 4
Mój miecz jest gotowy byś mogła bo poczuć tak mocno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 24.06.2026, 23:47:51 via Wykop
  • 7
@sensualnaibezpieczna: niestety czuć go aż tutaj, weź umyj
  • Odpowiedz
juda-goldbergstein
juda-goldbergstein
24.06.2026, 22:15:27
  • 3
kupiłem kluczy na PC za 230zł :)) ELO da sie kupic tanio

#gta6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 24.06.2026, 22:17:49 via Wykop
  • 12
@juda-goldbergstein: chyba piątkę xD
  • Odpowiedz
Elec
Elec 24.06.2026, 22:02:34
  • 5
#wordziel łatwe się wylosowało

Wordziel.pl #342 2/7
🟨🟩🟨⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
Autor
24.06.2026, 22:08:40 via Wykop
  • 2
@Bananada: zawsze od tego samego, kolejne już różnie

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Kamil

  • Usuwacze wpisów to podludzie.
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 21.03.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking