Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elec

Elec

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81799
  • Znaleziska 15153
  • Mikroblog 66646
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 278
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
2 godz. i 26 min temu
  • 8
Można się spierać, że kiedyś jak nie było steam, to nawet jak kupowałeś grę na płycie to nie była twoja, bo licencja. W teorii tak, ale w praktyce kupiony egzemplarz bezapelacyjnie był twój i po kupieniu nikt nie mógł nikt z tym zrobić poza kupującym. Poza tym argumentem steam było to, że gry nie zalegały na półce. Przez długi czas steam był wpierdzielany jak taki malware nawet do gier pudełkowych zanim cyfrowy
PistacjowyPonczek - Można się spierać, że kiedyś jak nie było steam, to nawet jak kup...

źródło: 1790104609

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 2 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
Nie jest twoja jako produkt.


@PistacjowyPonczek: rozwiniesz?
  • Odpowiedz
Elec
Elec 2 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek: czyli jednak chodzi ci o licencję
  • Odpowiedz
Elec
Elec 1 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Aeterna: No nie, to są dwie różne licencje, jedna zakłada że faktycznie jesteś właścicielem a druga nie.
  • Odpowiedz
BoloYeung
BoloYeung
BoloYeung
2 godz. i 5 min temu
  • 1
Hej. Tak z ciekawości, ile można dać za 128GB DDR4?
... bo właśnie sprzedaję :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 2 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 3
@BoloYeung: dam 50 kilo karmy i klatkę dla gekona
  • Odpowiedz

529

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: 5 godz. i 1 min temu
  • 104
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
Elec
Elec 2 godz. i 40 min temu via Wykop
  • -3
Aż 23 grosze drożej niż reszta europy, nie przeżyjemy tego.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
3 godz. i 22 min temu
  • 4
miloscsmiercirobotydrogowe

źródło: 1000013697

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Elec
Elec 3 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe:
Elec - @miloscsmiercirobotydrogowe:

źródło: em32Aw2x4ZFXdJY6

Pobierz
  • Odpowiedz
panna_kotta
panna_kotta
16 godz. i 33 min temu
  • 598
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?

Albo w taki...... milion wielokropków.....

Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi

O
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 16 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 248
@panna_kotta: 100% racji
  • Odpowiedz
niegramwwowa
niegramwwowa
16 godz. i 46 min temu
  • 3
Nie popieram, ale pytanie mnie naszło. Ktoś przychodzi na ten zly świat nie ze swojej woli, ma źle, moze choruje, moze bieduje, moze jest wojna. No to przeciez jak mu nie bedzie pasować na tym swiecie, bedzie cierpial itd. to moze zrobic s worda. Gdzie problem?

#antynatalizm #przemyslenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 16 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 6
@niegramwwowa: instynkt przetrwania będzie to uniemożliwiał, wbrew pozorom do magika potrzeba mocnej woli bo człowiek jest tak stworzony żeby przyzwyczaił się nawet do największych podłości, popatrz chociażby na taki syndrom sztokholmski, mózg będzie cię robił w c---a i mówił że jest git
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
16 godz. i 59 min temu
  • 1
chyba jakiś bug jest, bo na #steam nie widzę preorderu
#gta6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 16 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
@Marcines: bug niestety ma niski priorytet i zostanie naprawiony za parę lat
  • Odpowiedz
sensualnaibezpieczna
sensualnaibezpieczna
17 godz. i 21 min temu
  • 4
Mój miecz jest gotowy byś mogła bo poczuć tak mocno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 17 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 7
@sensualnaibezpieczna: niestety czuć go aż tutaj, weź umyj
  • Odpowiedz
juda-goldbergstein
juda-goldbergstein
18 godz. i 51 min temu
  • 3
kupiłem kluczy na PC za 230zł :)) ELO da sie kupic tanio

#gta6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 18 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 12
@juda-goldbergstein: chyba piątkę xD
  • Odpowiedz
Elec
Elec 19 godz. i 4 min temu
  • 4
#wordziel łatwe się wylosowało

Wordziel.pl #342 2/7
🟨🟩🟨⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
Autor
18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@Bananada: zawsze od tego samego, kolejne już różnie

  • Odpowiedz
Elec
Elec wczoraj, 00:09:17
  • 1
Elec

źródło: image0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 22:52:47
  • 3
#wordziel

Wordziel.pl #341 4/7
⬜⬜🟩⬜⬜
⬜🟩🟩🟨⬜
🟨🟩🟩⬜🟨
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 00:45:35
  • 3
#wordziel znowu wymyślajo słowa ヽ( ͠°෴ °)ノ


Wordziel.pl #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
22.06.2026, 02:08:36
  • 0
Zamówiłem właśnie na Ali taką szmatę na okno która ma zasłonić w całości okno, żeby nie przepuszczalo światła. Może lepiej będzie się spało po nockach kołchoźniczych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 22.06.2026, 02:27:41 via Wykop
  • 0
@iquiet: nie będzie ci ciemno?
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
22.06.2026, 01:01:43
  • 0
Jaki telefon można kupić do najlepiej 3 tysięcy ale z limitem do 4?
Zastanawiam się nad kupnem czegoś dla kogoś z rodziny, samsungi odpadają bo tak i koniec.
Obecnie ta osoba używa huawei p30. Chciałbym czegoś lepszego dla tej osoby. Przez pewien czas myślałem o nothing 4 pro bo można go dostać za 2400, niby ok, nic wybitnego ale ta osoba lubi trzymać telefon długo a tam są tylko 3 lata wsparcia aktualizacjami.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 22.06.2026, 01:09:08 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: ja rok temu z hujaweja p20 przeniosłem się na szajsunga a56 no i poza tym to faktycznie zostaje tylko nothing albo chińczyk bo pixel raczej nie na ten budżet
  • Odpowiedz
Elec
Elec 22.06.2026, 01:35:51 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: kurde racja przecież za 3k to można we flagowce celować, przeczytałem budżet ale zupełnie nie ogarnąłem że praktycznie nieograniczony, trochę też przez to że człowiek rzadko używa złotówek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Kamil

  • Usuwacze wpisów to podludzie.
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 21.03.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking