Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zapalara
zapalara

zapalara

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5264
  • Znaleziska 1066
  • Mikroblog 4198
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 44
SaintWykopek
SaintWykopek
14.06.2026, 10:01:30
  • 7
Byłem teraz na siłowni i, jako że dopiero zaczynam, wykonywanie ćwiczeń idzie mi dość słabo. Korzystając z tego, że obecnie nie pracuję, przyszedłem o 10:00, licząc na spokój. Oczywiście na złość akurat wtedy zleciało się sporo dziewczyn i nagle ćwiczyło mi się jeszcze ciężej, bo sylwetkę mam tragiczną. XD
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 14.06.2026, 10:02:41 via Wykop
  • 11
@SaintWykopek: wbij se do głowy że na siłowni nikt nie zwraca na ciebie uwagi. Dopóki nie jesteś turbo koksem albo turbo ładną laską ludzie wolą się skupiać na sobie i swoim treningu.
  • Odpowiedz
Synco
Synco
13.06.2026, 14:08:56
  • 7
Huop se motor kupuje i nie może się doczekać kiedy pojedzie na taki #spierdotrip se

#przegryw
Synco - Huop se motor kupuje i nie może się doczekać kiedy pojedzie na taki #spierdot...

źródło: 1000040386

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 13.06.2026, 14:09:30 via Wykop
  • 0
@Synco: nie obrażaj tego, to najlepsze co można robić
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara 13.06.2026, 14:29:03 via Wykop
  • 0
ze mi to spierdotripem nazywasz xS To ostateczna forma spedzania czasu dla faceta, nie ma nic lepszego
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.06.2026, 09:50:33
  • 33
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 13.06.2026, 13:04:10 via Wykop
  • 0
@Seraficzna2: X i Boomerzy
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
12.06.2026, 09:04:45
  • 289
Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #tinder
operatorkatapulty - Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie...

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 12.06.2026, 12:36:56 via Wykop
  • 6
@operatorkatapulty: chciałbym zobaczyć to 2/10. Pewnie typ 7/10 ze złą fryzurą i ciuchach.
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
12.06.2026, 08:30:28
  • 35
To już 50 rocznica ślubu Zbigniewa Bońka i 4 lata od legendarnego wpisuj na X (dawniej Twitter).

#mecz #heheszki #zibitop #twitter
Tymczas0wy - To już 50 rocznica ślubu Zbigniewa Bońka i 4 lata od legendarnego wpisuj...

źródło: 1000004063

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 12.06.2026, 08:35:15 via Wykop
  • 5
@Tymczas0wy: stare pokolenie chłopów z rigczem do kobiet, uczyć się chłopcy
  • Odpowiedz

330

Cienkowska o dopłatach dla artystów: "Ta ustawa jest testem z patriotyzmu"

Cienkowska o dopłatach dla artystów: "Ta ustawa jest testem z patriotyzmu"

"Bo patriotyzm nie polega wyłącznie na pamięci o bohaterach przeszłości. Patriotyzm polega również na odpowiedzialności za tych, którzy Polskę tworzą dzisiaj. Za poetkę, która pisze współczesnym językiem o naszych doświadczeniach. Za muzyka, który promuje Polskę na świecie. Za animatora kultury"

cepheus
z
facebook.com
dodany: 11.06.2026, 13:10:56
  • 70
  • #
    polska
  • #
    cienkowska
  • #
    polityka
  • #
    polska2050
  • #
    artysci
zapalara
zapalara
zapalara 11.06.2026, 21:50:03 via Wykop
  • 13
Ona ma mimikę socjopatki, ale oprócz tego jest tępa.

To akcja pogrzebała KO.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zapalara
zapalara
zapalara 12.06.2026, 07:39:40 via Wykop
  • 0
IMO powinni robić dymisje na grubo żeby ratować skóre.

Czyli 3droga i lewaki są głównie odpowiedzialni za te paniusie nadęte w ministerstwach i rozrost tych ministerst?
ggs-hg
ggs-hg
11.06.2026, 15:59:13
  • 1
#ukrainka #ukraina #patologiazmiasta #patologiazewsi #bej #menelica
ggs-hg - #ukrainka #ukraina #patologiazmiasta #patologiazewsi #bej #menelica

źródło: 1000000593

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 11.06.2026, 16:00:16 via Wykop
  • 2
@ggs-hg: zwiad kradzieżowy?
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
10.06.2026, 13:45:46
  • 0
Jaki jest sens modeli telefonu plus kiedy model ultra kosztuje tylko 200zł więcej?
Patrze po nówkach na allegro. s26+ -3700zł, s26 ultra 3900zł.
Nie dostaje się antyrefleksu, rysika, mniejsza bateria (chyba) i mniejszy ekran.
Da się uzyskać też antyrefleks folią dedykowaną od samsunga i rysikiem osobno kupionym ale wtedy cena plusa wychodzi droższa niż modelu ultra.

Na dodatek + ma dużo gorsze aparaty, mam tu na myśli brak optycznego x5-x10.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 13:46:39 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: wiele chłopów woli mniejsze telefony bo noszą w kieszeni.
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 13:55:22 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: no właśnie jest i ci tłumacze. Chłopy mają w------e w aparaty i jakieś maty czy rysiki. Ma być wygodny i kompaktowy. 67 69 to duża różnica pokoleniowa
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 22:52:18 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: no to jest w c--j różnica co tu pokazałeś. Ja wybieram mniejszy i masa ludzi też. Szczególnie jak ktoś obsługuje telefon jedną ręką i nie jest zoomerem uczepionym telefonu
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 23:02:19 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: jak marketingowy, to nie ma sensu. Właśnie zrobiliby wyższą cene bo się opłaca dopłacić idąc twoim tokiem rozumowania.

Właśnie zarabiają na mniejszym, bo masa ludzi woli mniejszy i na tym robią kase, bo ma mniej featurów jak sam zauważyłeś a pricing ma wysoki

Nie potrafisz wnioskować z własnych obserwacji i odrzucasz badania rynkowe gdzie ci mowie ze są ludzie co wolą mniejszy telefon i nie chcą pedalskiego rysika
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara 11.06.2026, 10:04:20 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: plus ma zawsze lepsze aparaty. 20% to nie nikt, to właśnie ten sens że to jest na rynku. To telefony dla chłopów z hajsem co noszą tel w kieszeni i nie chcą cegły ale najlepszy performance. EOT z mojej strony, sam podałeś sobie argumenty ze jest to potrzebny telefon na rynku
  • Odpowiedz
ropuchapodkamieniem
ropuchapodkamieniem
10.06.2026, 13:44:12
  • 7
Kuce, co wy tak nieudolnie obrzydzacie pracę w it? xD jacy przemęczeni, taski trzeba robić, chlip chlip tylko 30k netto, było iść na lekarza xD

#praca #it #pracait #programista15k
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 13:48:27 via Wykop
  • 28
@ropuchapodkamieniem: 30k netto xD
Ludzie z IQ po 150, ciężkich studiach i 20 latach pracy teraz się cieszą z 15k na rękę i 2 dni zdalnie w tygodniu.
Z tym samym potencjałem mogli tyle lepszych rzeczy robić...
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 22:54:02 via Wykop
  • 0
@unlucky_: angularowcy po bootcampach to już dawno poza branżą albo jebią na supportach. Jakieś niedobitki coś próbują z AI ale to już ich koniec. Angularowiec po bootcampie teraz nie ma pracy a taki z doświadczeniem 5 lat+ to ma może 10k brutto przy dobrych wiatrach w jakimś upadającym software housie
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
10.06.2026, 13:45:53
  • 0
Poleca ktoś akumulatorową pompkę?
#sup
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 13:50:18 via Wykop
  • 0
@Ka4az: sup to goovno, kup se zwykly ponton albo materac, pompuje sie ustami w 3 min a funkcjonalnosc wieksza
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 07:24:35 via Wykop
  • 0
@aa-aa: op masz zupełną odklejke, czas sie leczyć
  • Odpowiedz
czlowiek_czlowiekowski
czlowiek_czlowiekowski
10.06.2026, 07:10:57
  • 9
Był taki czas że wróciłem do Polski i ciężko mi było w powiatowym znaleźć pracę, pisałem z anonima o tym jak zarobki typu 5000 brutto były nierealne do osiągnięcia bo januszexy oczy wyłupiały z szoku - jak ja mogę tyle chcieć w 2023. Oczywiście w komentarzach fala hejtu typu;
- tyle jesteś wart najwyraźniej
- tyle twój zawód jest wart
- chłop wrócił z emigracji i się dowiedział że nic nie umie hehe xd

Znalazłem wreszcie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 07:14:46 via Wykop
  • 3
@czlowiek_czlowiekowski: c--j z robotą. Ta kobieta jeśli to prawdziwa historia to prawdziwa wygrana. Sam piszesz ze to dzięki niej.
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
10.06.2026, 07:08:59
  • 13
Jak to mozliwe ze lekarze nie chcą pracować w państwowym szpitalu i zarabiac miliony?
#szpital #medycyna #zdrowie #lekarz #lekarze
DoktorMorela - Jak to mozliwe ze lekarze nie chcą pracować w państwowym szpitalu i za...

źródło: Screenshot_20260610_090346_Samsung Browser

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 10.06.2026, 07:11:22 via Wykop
  • 2
@DoktorMorela: dokładnie. Znam zbyt wiele takich historii i to z dużego miasta. Warunki pracy dla rezydentów to bywa totalny dramat.
  • Odpowiedz
Moseva
Moseva
08.06.2026, 10:39:14
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 08.06.2026, 10:43:31 via Wykop
  • 6
@Moseva: oj tak byczqu rozumiem twój bul. Nic nie wiem o szpachlach, ale tak samo czuje odnośnie motoryzacji
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
05.06.2026, 06:31:56
  • 43
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).

- chlop jezdzi 20 letnim
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 05.06.2026, 12:51:34 via Wykop
  • 1
@kimunyest95: ja jeżdze starym gratem bo lubie. Moje auto jest warte około 15k przy dobrych wiatrach, a moja miesięczna pensja na rękę to 30k+. Mój net worth nie chce tu dokładnie pisać ale powyżej 2mln, zero kredytów.

Nienawidze nowych aut.

Moja żona ma volvo xc60 w leasingu, wole se jeździć moim gratem gdy tylko moge.

Wszystko w nowoczesnej motoryzacji mnie w-----a.
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
04.06.2026, 20:45:57
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 04.06.2026, 20:51:01 via Wykop
  • 6
@WelcomeStranger: nah, miałem to i to. I powiem tak - 16 lat ty i ona, wspólne odkrywanie, chowanie się przed rodzicami w pokojach, szukanie miejsca w parku, to jak ciało działa i męskie i kobiece wtedy to jest odpał.

Unikalne doświadczenie. Czy można mieć później w życiu inne doświadczenia zajebiste? Można.

Czy to coś definiuje? Hm chciałbym powiedzieć że nie. Ale patrząc po znajomych ze studiów, różnica w podejściu do
  • Odpowiedz

468

Estonia rozważa obowiązkowy pobór kobiet

Estonia rozważa obowiązkowy pobór kobiet

Dyrektor estońskiej Agencji Zasobów Obronnych stwierdziła, że wprowadzenie obowiązkowej służby wojskowej dla kobiet to tylko kwestia czasu.

matixrr
z
polskieradio24.pl
dodany: 02.06.2026, 16:07:44
  • 102
  • #
    wojsko
  • #
    estonia
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    rozowepaski
  • #
    feminizm
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
zapalara
zapalara
zapalara 02.06.2026, 22:12:51 via Wykop
  • 19
@Bierny_Uzytkownik: przede wszystkim chodzi o to żeby kobiety też czuły że mogą wylądować na froncie i stracić życie.

Wtedy skończy się głosowanie na biblioteke leśną, spacery dendrologiczne, dopłaty do teatrów cancan itp. Tylko nagle będzie myślenie czy mam już zaminowaną tą ściane wschodnią.

To jest kluczowa rzecz. Obecnie 50% obywateli żyje w zupełnie innej percepcji zagrożenia i głosuje przeciwnie do pozostałych 50%.
iselilja
iselilja
31.05.2026, 22:36:32
  • 11
#f1 nie dość, że już race week to jeszcze tylko 3 dni pracy i to lubię! (。◕‿‿◕。) też Wami dali odbiór za święto w sobotę w sierpniu na ten piątek 5 czerwca? Czy idziecie poudawać?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapalara
zapalara
zapalara 31.05.2026, 22:37:33 via Wykop
  • 7
@iselilja: rawe ceek pisz jak człowek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking