Wpis z mikrobloga

Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferencję IT: Code Europe 2022. Wystarczy, że jako jedna z pierwszych 20 osób wejdziesz na naszą stronę i po wybraniu biletu na event w danym mieście, skorzystasz z kodu: #rozdajo. Czas-START!

Nie udało Ci się zdążyć? Nic straconego, łap #rabat -35% na bilet z kodem: #wykop
( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykorzystaj KOD

Konferencja Code Europe 2022 to:
3 lokalizacje: Trójmiasto (30.05), Kraków (1.06), Warszawa (2.06),
Agenda wypchana dziesiątkami prelekcji,
Światowej sławy prelegenci, m.in. Bjarne #stroustrup - twórca #cplusplus czy Miško Hevery - ten od #angular & #angularjs
6 ścieżek tematycznych: #cybersecurity, #infrastructure / #devops, Development Execution, Future & Inspire, #programming languages, Data & #ai

#codeeurope #it #programowanie #programista15k #devopsiarz #java #javascript #cyberbezpieczenstwo #androiddev #dotnet #linux #sql
codeeurope - Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕ•ᴥ•ʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferen...

źródło: comment_16528760583KpaOD9huALjpoKbmIT70w.jpg

Pobierz
  • 39
@ChinskiNietoperz: Bazujac na wlasnych doswiadczeniach to na takich konferencjach spotykamy typow/typiary ktorzy nazywaja sie "ninja developer" albo "rockstar developer" - w tym samym czasie prezentujac np. nowy feature Reacta - i to w taki sposob, ze masz wrazenie ze gosciu czytal dokumentacje i robil slajdy. Bo nie ma zadnej dyskusji, chcesz cos dowiedziec sie wiecej to on nie wie itd :D Te konferencje jesli nie sa zwiazane sztywno z jedna technologia
@ChinskiNietoperz: są tacy ludzie - nie tylko z Polski i sporo z nich mamy w line-upie. Agendę budowaliśmy na podstawie rozmów z osobami z szeroko pojętej branży, pracującymi na różnych technologiach + udział w jej kształtowaniu miała złożona z ekspertów Rada Programowa eventu. Jeśli w agendzie brakuje Ci jakichś konkretnych zagadnień, to dawaj znać - sprawdzimy czy jest na nie większe zainteresowanie i być może trafią do agendy kolejnej edycji. Zawsze
Jak widzę że "największa" to początkowo myślałem że to jakiś rebranding infoshare ale wygląda na to że to coś innego bo infoshare widzę że jednak ma być na jesieni
@code_europe: ehh, a ja mam uczulenie na wszystkie te kody, srody i niby promocje. Wiadomo, człek ma zapłacić 200zł, więc daje się 300zł i wszędzie rozdaje kody 30%

Takie oszukiwanie i manipulowanie ludźmi. Z cyklu "wow dali mi 100zł, biere!". Jak w polskie black friday.

"Ale wszyscy tak robią!"

Tak, wszyscy tak robią i to działa niestety. Tak czy inaczej, pozostaje to oszustwem i manipulacją.
@code_europe: aaa, teraz dopiero zauważyłem, że wykorzystaliście wszystkie metody sprzedażowo-manipulacyjne mamy więc:
- przecenę z 689 na 299
- końcówki "99" dla cen, ale to już standard
- okłamane rabaty 30%, bo tak naprawdę chcecie sprzedać za 200 nie 300
- i OGRACZENIE CZASOWE u dołu strony: "Kup bilet teraz! Cena wzrośnie za: 82h 17m 37s". Czyli wywieranie presji na użytkowniku

BRAWO! Wykorzystaliście prawie wszystkie metody manipulacji i oszustwa.

Gdzie te
@code_europe: frajerów szukacie? Poważne konferencje to maksymalnie 200zł teraz i mają one sens, bo mają zebraną ekipę odpowiednich ludzi. Tutaj jakieś losowanko bzdur. Powinniście dopłacać za marnowanie czasu ewentualnie całkowicie free wejściówki dla studentów.