Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anakee

Anakee

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 69076
  • Znaleziska 32124
  • Mikroblog 36952
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 46
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
11.06.2026, 11:24:10
  • 743
Real POTUS idiocracy, pisowskiego PATUSa nie mogło tam zabraknąć.

#bekazprawakow #bekazusa #bekazpisu #polityka #patologiazmiasta
LoginZajetyPrzezKomornika - Real POTUS idiocracy, pisowskiego PATUSa nie mogło tam za...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 o 13.22.46

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 11.06.2026, 13:09:23 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: https://wykop.pl/link/7960203/prezydent-nawrocki-poleci-na-urodziny-trumpa-obejrza-razem-gale-sztuk-walki
@Anakee 3

Prezydent Nawrocki poleci na urodziny Trumpa. Obejrzą razem... galę sztuk walki

więcej
  • Odpowiedz
Malganis882
Malganis882
Malganis882
11.06.2026, 10:05:16
  • 0
#prawojazdy #motoryzacja #motocykle

Wie ktoś jak to wygląda, jak mając prawo jazdy kat.b, bezterminowe, będę chciał sobie zrobić kat. A i powiedzmy lekarz stwierdzi, że mi się np. wzrok pogorszyl i wyda mi prawko na 5 lat. To co wtedy kat. B? Tracę tą moją bezterminowosc?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 11.06.2026, 10:49:33 via Wykop
  • 0
dokładnie, a jak samochód wykryje że nie ma tych okularów to nie zapali


@amath: nie,ale dostaniesz mandat przy kontroli policji
  • Odpowiedz
Anakee
Anakee 11.06.2026, 10:54:17 via Wykop
  • 0
nie, nie dostane :)


@amath: no patrz, a mi sprawdzali.
  • Odpowiedz
Anakee
Anakee 11.06.2026, 13:08:43 via Wykop
  • 0
Z tego co wyczytałem, to blankiet będę oczywiście musiał wymienić, ale nie będę musiał wykonywać badań lekarskich.


@Malganis882: zgadza się, nowe badania dobiero jak byś mial nowa kategorię.
  • Odpowiedz

10

"Trzeba kogoś dać ludowi na rozstrzelanie"

"Trzeba kogoś dać ludowi na rozstrzelanie"

Szefowa rosyjskiego banku centralnego nagle zniknęła. Elwira Nabiullina, która była w ostatnich dniach nieobecna na ważnych wydarzeniach, mogła popaść w niełaskę Kremla z powodu swej opinii, że należy obniżyć wydatki na obronność

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 11.06.2026, 13:08:00
  • 6
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
mirko_anonim
mirko_anonim
11.06.2026, 09:42:47
  • 2
✨️ Dlaczego ludzie wybierają Warszawę? Ⓘ
Co kieruje ludźmi przeprowadzając się do #warszawa? Pytam bez ironii bo nie wiem w czym Warszawa przewyższa życie w Krakowie lub Wrocławiu a osobiście to dla mnie obrzydliwe miasto pod kątem architektury i wschodniej mentalności z europejską dumą. Rozumiem, że jak ktoś chcę pracę w telewizji to ma sens lub topowe menedżerskei #korpo stanowiska, bo sporo tam założyło siedzibę bo stolica ale
mirko_anonim - ✨️ Dlaczego ludzie wybierają Warszawę? Ⓘ
Co kieruje ludźmi przeprowadz...

źródło: panorama-fot-mst-warszawa-4

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 11.06.2026, 11:26:58 via Wykop
  • 1
bo nie wiem w czym Warszawa przewyższa życie w Krakowie lub Wrocławiu


@mirko_anonim: jakością życia i możliwości zawodowymi.
  • Odpowiedz

3

Prezydent Nawrocki poleci na urodziny Trumpa. Obejrzą razem... galę sztuk walki

Prezydent Nawrocki poleci na urodziny Trumpa. Obejrzą razem... galę sztuk walki

Karol Nawrocki udaje się z wizytą do Waszyngtonu. W niedzielę, na zaproszenie obchodzącego w tym dniu urodziny prezydenta USA Donalda Trumpa, weźmie udział w organizowanej w Białym Domu gali UFC.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 11.06.2026, 08:03:32
  • 4
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu

268

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

W starzejącym się polskim społeczeństwie na 100 tys. mieszkańców przypada 1,5 geriatry. Dla porównania w Wielkiej Brytanii jest to 3,3 lekarza, a w Szwecji 4. Geriatria nie cieszy się szczególną popularnością

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 08.06.2026, 07:48:43
  • 138
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    nfz
Anakee
Anakee
Autor
08.06.2026, 09:12:34 via Wykop
  • 5
@OkruszekBojowy: widać słabo płacą, bo nikt nie chce robić tej specjalizacji
Anakee
Anakee
Autor
09.06.2026, 11:10:21 via Wykop
  • 1
To trzeba nadal limitować ilość studentów tak mocno aby prywatnie lekarze sobie mogli zarobić krocie


@wirek9111: co ma do tego liczba studentów jak nikt praktycznie nie chce robić specjalizacji z geriatrii?
Anakee
Anakee
Autor
09.06.2026, 13:56:00 via Wykop
  • 0
dla wykopkow rozwiązanie jest jedno. Miliony lekarzy.


@DoktorMorela: prosi ludzie lubia proste rozwiązania, szkoda tylko, że nie działają.
Anakee
Anakee
Autor
09.06.2026, 13:56:37 via Wykop
  • 1
Pytanie, co nie leży?


@jabollus: Kardiologia.
Anakee
Anakee
Autor
09.06.2026, 19:30:47 via Wykop
  • 0
U mnie w szpitalu w ogóle nie ma kardiologii.


@jabollus: nikogo nie obchodzi twoj szpital
Anakee
Anakee
Autor
11.06.2026, 07:08:55 via Wykop
  • 0
@jabollus: ok, to jak dla debila:
:Psychiatria też i wiele innych - też. Pytanie, co nie leży?:
gdzie tu jest kontekst twoje dziury i twojego szpitala?

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 735
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Anakee
Anakee 08.06.2026, 14:30:00 via Wykop
  • 2
W tym tygodniu jeszcze nie było :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
08.06.2026, 12:25:58
  • 35
Haha, co tam uśmiechnięci? Basia Kurdej-Szatan plująca na polskich żołnierzy uniewinniona, wróciła do TVP i na deser robią z niej bohaterkę i kombatantke. To wszystko w TVP na programie oczywiście z Dorotką Wysocką-Schnepf

#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 08.06.2026, 14:10:11 via Wykop
  • 1
@Pomorski_Wilk: pasuje!
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
08.06.2026, 11:49:37
  • 423
Nie musicie mieć wiedzy by zacząć inwestować. Po prostu kupcie akcje i potraktujcie to na początku typowo jak h----d, inwestować nauczycie się w trakcie

Pozdrawiam

#gielda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 08.06.2026, 13:43:23 via Wykop
  • 1
Nie musicie mieć wiedzy by zacząć inwestować. Po prostu kupcie akcje i potraktujcie to na początku typowo jak h----d


@breakdown1: to można inaczej?!
  • Odpowiedz

448

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA rozważają wycofanie się z umowy na dostawy pocisków manewrujących do Niemiec. Powodem są obawy przed reakcją Rosji, która mogłaby uznać to za eskalację.

matixrr
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 18:52:05
  • 68
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    niemcy
  • #
    trump
  • #
    europa
Anakee
Anakee 07.06.2026, 17:24:51 via Wykop
  • 14
Ukraina poczeka na "dej, dej panu rakietku".


@tanaka1234: na razie to j---e po ruskich rafineriach bez pytania pomaranczowego o zgode
Anakee
Anakee 08.06.2026, 07:51:18 via Wykop
  • 2
ale rakietki to ma własne czy typu "dej, dej"?


@tanaka1234: USA blokuje używanie ich rakiet wew Rosji, wiec walą swoimi.
abeborak
abeborak
08.06.2026, 06:04:09
  • 20
Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyklu

Jeżdżę raczej spokojnie, po mieście wyprzedzam właściwie tylko na czerwonym w ramach split-line.

1.
abeborak - Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyk...

źródło: 1000034214

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 08.06.2026, 07:44:55 via Wykop
  • 0
Mam cichy tłumik. I wiecie co?

P------e to. Dzisiaj biere wiertło


@abeborak: nic to nie zmieni.
  • Odpowiedz

385

Fundacje rodzinne w rozkwicie. To genialny instrument chroniący przed podatkami

Fundacje rodzinne w rozkwicie. To genialny instrument chroniący przed podatkami

"Wystarczyły trzy lata, by okazało się, że fundacja rodzinna to genialny instrument chroniący polityków, prezesów i wszelkiej maści biznesmenów przed podatkami. Klasa polityczna i biznesowa zamieniła fundacje rodzinne w osobisty portfel poza zasięgiem fiskusa" pisze Marek Czarkowski w "Tygodniku

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 07.06.2026, 10:05:06
  • 96
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Anakee
Anakee 07.06.2026, 17:16:20 via Wykop
  • 0
dlatego zamiast "sukcesji" - transformacja w akcjonariat pracowniczy.


@JoBackManhorse: komuna+
Anakee
Anakee 07.06.2026, 17:16:49 via Wykop
  • 2
A tak to możesz kisić kase w nieskończoność


@jedzbudynie: lepiej inwestować w nieruchy?
Kravchenko
Kravchenko
07.06.2026, 08:29:58
  • 1
Ktos tez wrocil do Wiedzminka po zapowiedzeniu DLC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatni raz gralem chyba z 4 lata temu, mam 100% osiagniec na Steam, platyne na PS4, a teraz robie platyne na PS5, co ciekawe znowu gra mi sie zajebiscie :D

#ps5 #gry #steam #wiedzmin #wiedzmin3
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 07.06.2026, 08:31:16 via Wykop
  • 1
Ktos tez wrocil do Wiedzminka po zapowiedzeniu DLC?


@Kravchenko: ja planuje, ale tylko dodatki, mają lepsza fabułę niż ganianie za Ciri
  • Odpowiedz
dcichon
dcichon
05.06.2026, 06:18:39
  • 2
Nie wiem czemu ludzie śmieją się z Łodzi.

To najpiękniejsze miasto w Polsce. Pewnie warszawiaki puszczają famę, żeby wszyscy nie uciekli z #warszawa so #lodz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 05.06.2026, 09:46:15 via Wykop
  • 0
Nie wiem czemu ludzie śmieją się z Łodzi.


To najpiękniejsze miasto w Polsce.


@dcichon: do czasu az alko zejdzie po sobotnim melanżu.
  • Odpowiedz
Anakee
Anakee 05.06.2026, 09:47:05 via Wykop
  • 0
Bydgoszcz to najpiękniejsze miasto w Polsce, nie kłam


@not_me: już Toruń lepszy :)
  • Odpowiedz

549

Lublin zadłużony na 2,7 mld zł, a 1,3 mln zł idzie na projekt LGBT

Lublin zadłużony na 2,7 mld zł, a 1,3 mln zł idzie na projekt LGBT

Miejskie pieniądze trafiły do Unii Równości na Młode QLub. Organizacja wcześniej działała jako Marsz Równości w Lublinie, a nazwę zmieniła w 2026 roku, tuż przed umową z miastem. Lublin ma ponad 2,7 mld zł długu, 160 mln zł deficytu i 135 mln zł rocznie kosztów obsługi długu.

Pan_od_Internetu
z
wpolsce24.tv
dodany: 02.06.2026, 09:44:52
  • 96
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    lgbt
  • #
    polityka
Anakee
Anakee 02.06.2026, 20:00:18 via Wykop
  • -7
A ile na sektę z Watykanu?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anakee
Anakee 03.06.2026, 11:39:15 via Wykop
  • -2
ty mi powiedz


@jarypaco: nie wiem, nie mieszkam na tej wsi pod Ukrainą
Anakee
Anakee 03.06.2026, 11:39:59 via Wykop
  • 0
Pięknie, k---a pięknie. Publiczne pieniądze idą na promowanie d------i seksualnych


@wypok_wypok: no nie, do kościoła idzie dużo więcej

36

Finał afery z wielkim penisem na niebie. US Navy ujawnia jak to się stało

Finał afery z wielkim penisem na niebie. US Navy ujawnia jak to się stało

- Szybko zdałem sobie sprawę z powagi sytuacji. Nasz rysunek nie rozwiewał się tak szybko jak myślałem

Optimus_Seba
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 28.05.2026, 10:43:34
  • 13
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    heheszki
  • #
    usa
Anakee
Anakee 02.06.2026, 20:01:10 via Wykop
  • 0
W sumie to chyba wolność słowa na niebie więc po co karać? XD


@severh: nie ma wolnosci słowa
sprynek
sprynek
02.06.2026, 08:34:49
  • 390
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD

Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.

#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
sprynek - To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego   Modela i upijani...

źródło: IMG_6434

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee 02.06.2026, 15:11:17 via Wykop
  • 0
Ciekawe co byś powiedziała jakby stare dziady młode gołe laski malowały przy w----y i cygarach, i nie, nie mam o to bólu d--y ale jakieś podwójne standardy istnieją tutaj


@Szalom: połowa sesji TFP tak wygląda
  • Odpowiedz
Anakee
Anakee 02.06.2026, 15:11:46 via Wykop
  • 0
ale picie wina to jest akceptowalne, old money, elitarne, z klasa itd. a browar i w---a to dla typowych meneli, za to winko? Od razu awans społeczny jak tylko bierzesz kieliszek chianti z Rossmana. I


@pieknylowca: to akurat prawda
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Żyje w stolicy i klika w komputer od dekad, zawodowo od 2005. Rówieśnik stanu wojennego, który lubi dworować sobie z Konfederacji.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 23.04.2025

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 21.05.2022

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 20.12.2021

    Farciarz
  • Rocznica
    od 20.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.06.2018

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 03.07.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking