Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Manden

Manden

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4859
  • Znaleziska 516
  • Mikroblog 4343
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 34
ParadygmatYT
ParadygmatYT
2 godz. i 40 min temu
  • 3
#gielda Komentarze pod wywiadem z Pawłem Malikiem XD i my z nimi rywalizujemy na giełdzie
https://www.youtube.com/watch?v=_0HB3quLmsM&list=WL&index=4
ParadygmatYT - #gielda Komentarze pod wywiadem z Pawłem Malikiem XD i my z nimi rywal...

źródło: image

Pobierz
ParadygmatYT - #gielda Komentarze pod wywiadem z Pawłem Malikiem XD i my z nimi rywal...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Pan Rafał nieźle odklejony
  • Odpowiedz
Tommy_Cares
Tommy_Cares
wczoraj, 05:58:20
  • 2
Członek zarządu Kruka opitolił 1500 akcji po 400 PLN - niby nie dużo. Ale zawsze jakiś sygnał.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden wczoraj, 06:31:11 via Wykop
  • 0
@Tommy_Cares: co chwile sypią, nikt nie kupuje - po chuju taki zarząd
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
21.06.2026, 10:15:20
  • 1108
Ten lekarz po prostu za mało zarabiał żeby wykonać coś więcej niż badanie powierzchowne. Wam też by się nie chciało bawić za grosze ¯\(ツ)/¯

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #lekarski #prawo
WielkiNos - Ten lekarz po prostu za mało zarabiał żeby wykonać coś więcej niż badanie...

źródło: 1000132090

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden przedwczoraj, 11:29:16 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: może doktur pracował 3 dobę z rzędu akurat i dlatego się nie dopatrzył, troche wyrozumiałości #pdk
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
21.06.2026, 18:43:13
  • 34
Zaraz się okaże, że te wszystkie grubasy na #gielda na naszym Polskim podwórku to nikt inny jak Ci lekarze zarabiający po 2,3,4 czy już nawet 5 milionów rocznie.

Nie dość, że nas doją na wizytach to jeszcze robią to podwójnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 21.06.2026, 19:00:36 via Wykop
  • 26
@Caracas: te cymbały sie nie bawią w giełde, tylko beton
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
21.06.2026, 17:48:40
  • 6
#gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalnie źle) i wyskoczyło mi coś takiego, czemu KNF się do tego nie przyczepi? + W komentarzu jedno z pytań (brak poprawnej odpowiedzi imo xd)
HAMSKLOSS89 - #gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalni...

źródło: 1000012506

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 21.06.2026, 18:32:16 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: może KNF c---a może zrobić tym zagranicznym firmom
  • Odpowiedz
Manden
Manden 21.06.2026, 17:00:14
  • 5
Kolejny sukces pomarańczowego

#gielda
Manden - Kolejny sukces pomarańczowego

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
21.06.2026, 12:20:12
  • 3
#gielda
no to nasz główny tagowy jutuber kruka w-----ł
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 21.06.2026, 12:50:46 via Wykop
  • 1
@Vestor: Do przewidzenia to było, to na tyle z gadania o długoterminowym inwestowaniu w dobre fundamentalne spółki nawet jeśli kurs nie rozpieszcza.

W ogóle rzucił mi się komentarz na X - że nasz jutuber powiedził kiedyś, że jakby miał zainwestować na 5 czy tam więcej lat w jedną spółkę z GPW to byłby to Kruk, prawda to?
  • Odpowiedz
Manden
Manden 21.06.2026, 15:00:13 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: Pewnie, że ma. Po prostu widać w jakim kierunku to idzie. Kiedyś ciągłe podkreślanie wartości długoterminowego inwestowania, kruk, mobruk, asseco see, reity itd. Widać, że już ta cierpliwość do spółek się kurczy i coraz mocniej idzie w kierunku wzrostowych i bardziej ryzykownych.
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
20.06.2026, 07:41:37
  • 888
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne
#lekarz100k #medycyna #konowalposting
GdzieSoLody - Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 20.06.2026, 19:52:00 via Wykop
  • 0
@GdzieSoLody: Klasyczny argument, nie jesteś [TU WSTAW ZAWÓD] więc nie możesz się wypowiadać
  • Odpowiedz
szajbix
szajbix
20.06.2026, 14:23:18
  • 178
nowy kanał o inwestowaniu na yt starter pack

- nazwa kanału w stylu <rzeczownik/temat> inwestor/inwestuje (mój ulubieniec to proteinowe inwestowanie xDDD)
- wszystkie grafiki w filmie wygenerowane przez ai
- każdy materiał to 7 minut gadaniny bez scenariusza
- seria portfel publiczny (ma Synektik, XTB, Orlen, Pekao i Kruka)
szajbix - nowy kanał o inwestowaniu na yt starter pack

- nazwa kanału w stylu <rzecz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 20.06.2026, 14:41:52 via Wykop
  • 5
@szajbix: brakuje zachwalania REITów jakie są świetne, PASYWNE i DŁUGOTERMINOWE
  • Odpowiedz
Manden
Manden 20.06.2026, 19:10:27 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: wysoka stopa zwrotu albo większe dopłaty, to pierwsze w drugim terminie mało kto utrzymuje, dlatego zostaje wpłacanie jak najwięcej
  • Odpowiedz
krzysztoforek
krzysztoforek
20.06.2026, 12:17:51
  • 329
Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym wynagrodzeniom lekarzy w Polsce. Może #nikogo ale jest okazja do pokazania patologii, jaka w Polsce zachodzi, oczywiście biorąc pod uwagę, że nie wszyscy lekarze w Polsce zarabiają > 100 tys. PLN miesięcznie. Są uczciwi ludzie z powołania, ciężko pracujący i codziennie ratujący ludziom życie.

Sam jestem potomkiem ojca lekarza, który ponad 20 lat temu wyjechał do pracy w Danii jako chirurg, raczej
krzysztoforek - Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym...

źródło: 3. OUH Maj 2026-kopi

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 20.06.2026, 17:35:09 via Wykop
  • 0
@krzysztoforek: Dania piękny kraj, zazdroszczę :)

Rødgrød med fløde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
20.06.2026, 07:07:18
  • 12
#gielda

Dzisiaj jest ważny dzien. Jedna z najbardziej wielbionych osób na tagu, pan Omar ma urodziny.

Czego życzycie mu w ten wyjątkowy dzien?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 20.06.2026, 08:11:09 via Wykop
  • 2
@Guezeman: miliarda zysku w kwartał
  • Odpowiedz

1326

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie dowiedziało się Polskie Radio RDC.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 17.06.2026, 12:10:49
  • 196
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
Manden
Manden 18.06.2026, 12:00:32 via Wykop
  • 1
Przecież dopiero pisali, że wszystko git, a on zarabiał stawki rynkowe. Co sie stało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Poldi7777
Poldi7777
17.06.2026, 11:56:46
  • 48
#gielda Bardzo mnie zaskoczył ten wywiad, bo gospodarz zadał wiele ciekawych pytań. Teraz już jestem prawie pewien, że Pan Omar nie ma paszportu Izraela skoro jego tata to Syryjczyk. Druga sprawa to szczur jest liderem rynku na którym Niemcy kupują CFD, więc dla każdego Polaka patrioty to mega pozytywny news ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poldi7777 - #gielda Bardzo mnie zaskoczył ten wywiad, bo gospodarz zadał wiele ciekaw...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 17.06.2026, 12:43:35 via Wykop
  • 20
@Poldi7777: Też mnie mega ciekawiła ta jego historia, ale nikt do tej pory nie zapytał z tego co wiem. Jeszcze bardziej Omara lubie.
Ogólnie fajnie, że w wywiadzie wybrzmiało w końcu to, że to POLSKA firma która zarabia kasę na całym świecie i ściąga ją tutaj, płaci podatki, zatrudnia masę ludzi. Dla akcjonariusza to jest pewnie oczywiste, ale dla dużej masy osób nie.
  • Odpowiedz
Manden
Manden 08.06.2026, 07:20:59
  • 0
#gielda

Twój kurs nie spadnie przez krach i kolejną n-----------ę na Bliskim Wschodzie jeśli notowania zostaną zawieszone #grupaklepsydra
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden
Autor
15.06.2026, 11:53:24 via Wykop
  • 0
@pamareum: nie wiadomo, zawiesili za brak publikacji skonsolidowanego raportu który to ma być opublikowany dziś

https://grupaklepsydra.pl/raport/?fileName=20260608_211513_0000003572.xml&source=ebi
  • Odpowiedz
Codon
Codon
15.06.2026, 10:20:51
  • 3
#gielda #xtb #apple #android #samsung jak to jest, że XTB na iPhonie praktycznie zawsze działa, ładuje wszystko, co trzeba i robi to całkiem sprawnie, a na Androidzie regularnie nie pokaże się wykres, nie wczyta na górze wartości portfela i wszystko chodzi wolniej...

Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 15.06.2026, 10:29:08 via Wykop
  • 1
@Codon: razcej bez problemów na Androidzie u mnie
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
13.06.2026, 06:04:23
  • 4
#spacex #gielda

Damodaran szacuje fair value w najlepszym wypadku na poniżej 100$, Morningstar wycenił na 60$ za akcję


@ossprime: analiza na poziomie przedszkolaka xD coś poczytał i myśli że wszystkie rozumy pozjadał.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 13.06.2026, 10:19:01 via Wykop
  • 0
@FLAC: Analitycy się mylą bardzo często i to nie tylko w kwestii Muska, ale Musk też się myli bardzo często - dlatego jego jak i analityków ja traktuje z przymrużeniem oka
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
13.06.2026, 09:03:33
  • 35
XTB wydłuża godziny handlu WTF

https://x.com/i/status/2065690634678415493

#gielda #meczennicyxtb
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 13.06.2026, 10:05:21 via Wykop
  • 3
@nabla-delta: niedawno info o opcjach, teraz to, a wszystko podczas bardzo zmiennego roku. Xtb to the moon
  • Odpowiedz

2622

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
Manden
Manden 10.06.2026, 11:49:04 via Wykop
  • 177
Ale spokojnie, według MZ zaraz będzie trzeba zmniejszyć limity bo będzie za dużo lekarzy za pare lat:
Manden - Ale spokojnie, według MZ zaraz będzie trzeba zmniejszyć limity bo będzie za ...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Manden
Manden 11.06.2026, 04:29:36 via Wykop
  • 1
@zenon_z_chorzowa1: Dziękuję, za tą jakże mądrą radę.
Manden
Manden 13.06.2026, 06:20:13 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: Jakby tak każdy obywatel miał działać na własną rękę w kwestiach które ewidentnie nie działają jak należy w tym kraju to kto by pracował na tych którzy właśnie k---a mają się tym zajmować? Od czego są politycy, MZ, NFZ o innych którzy właśnie próbują wywierać jakiś wpływ na zmiany - to są tysiące osób.

Płacę 1,5k składki zdrowotnej co miesiąc i mimo, że nie korzystam to chciałbym chociaż żeby
Milanek93
Milanek93
12.06.2026, 15:14:18
  • 1
#gielda #xtb Znowu..znowu nie sprzedałem...mimo, że znowu dotknęło linii Maginota 110. Może tym razem chitrość popłaci..
Milanek93 - #gielda #xtb Znowu..znowu nie sprzedałem...mimo, że znowu dotknęło linii ...

źródło: 1000015344

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 12.06.2026, 16:05:49 via Wykop
  • 0
@Milanek93: XTB, Benefit - fajne spółeczki. Co jeszcze masz?
  • Odpowiedz
Manden
Manden 12.06.2026, 10:54:11
  • 3
#gielda czym sie różni aktualny deal od 39 poprzednich?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge
12.06.2026, 10:59:32 via Wykop
  • 17
@Manden: jest aktualny
  • Odpowiedz
jedrek018
jedrek018
12.06.2026, 11:03:30 via Wykop
  • 7
@Manden: najlepszy deal w historii
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Rzeka produktywności, ocean niepewności.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.12.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking