Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qurvinox

Qurvinox

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15912
  • Znaleziska 194
  • Mikroblog 15718
  • Obserwujący 60
  • Obserwowane 62
Qurvinox
Qurvinox 1 godz. i 31 min temu
  • 7
Zamówiłem struny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
50 min temu via Wykop
  • 1
@Teuvo: tak
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
50 min temu via Wykop
  • 1
@nykkjen: tak
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 1 godz. i 39 min temu
  • 7
Leżę se
Qurvinox - Leżę se

źródło: IMG_20260625_131251

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 3
@NordAzazel: wiem, już kupiony 12pak
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
50 min temu via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: nawet dwie
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 1 godz. i 30 min temu
  • 8
Susajer napisał, że nie umie spiąć pośladków i pewnie wszyscy przed komputerem czy telefonem zaczęli spinać odbyt by sprawdzić potraficie
Niezły mentalista
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
1 godz. i 25 min temu via iOS
  • 2
@Qurvinox: XD tak było
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
1 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@baemaj: dobrz Aniołku, udanego spacerku
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
5 godz. i 17 min temu
  • 16
nie istnieje lepszy samochód codzienny niż bus w wersji największej
są 3 miejsca siedzące a nikt nie zna więcej osób niż dwie mając 30 lat widoczność super zamiast wysiadać można się wysunąć jest ogromny bagażnik
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox 4 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@vieniasn: a najgorsze sedany. Długie jak kombi, a mniejszy bagażnik. Po co to takie robić
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 4 godz. i 3 min temu
  • 17
Mexiko JAR Jižní Korea 🇨🇿 Česko 🇨🇿 Postup jistý jsme favoritem 🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿 🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🎂🎂🇨🇿🎂🇨🇿🇨🇿🇨🇿 🍓🍓🍓🍓
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox 6 godz. temu
  • 4
Obudziłem się
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
5 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Teuvo: byłem wczoraj wieczorem
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
5 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Teuvo: dzisiaj o 6 spałem
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
5 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@Teuvo: no ale byłem wczoraj wieczorem biegać, a że to moje pierwsze wyjście na bieganie od lat to aktualnie bolą nogi i kolejne bieganie byłoby niemożliwe
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
5 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
Otusz jest
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 17 godz. i 52 min temu
  • 8
Leżę na podłodze
Qurvinox - Leżę na podłodze

źródło: IMG_20260624_205827

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
17 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@Soothsayer: to chyba super?
  • Odpowiedz
cheture
cheture
18 godz. i 1 min temu
  • 16
zauważyłam zależność że biegacze zawsze mają ładne dłonie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox 18 godz. temu via Wykop
  • 17
@cheture: ledwo zacząłem, dzięki
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 18 godz. i 24 min temu
  • 9
No jest gorzej niż myślałem, nie wiem co o tym sądzić
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
18 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 2
@cheture: 5,5km marszobiegu. Nie byłem w stanie przebiec 2km bez zatrzymania, odcinało mi mięśnie w nogach i właśnie to mnie dziwi. Bo mogę robię kilkudziesięcio kilometrowe marsze i jest git. 700m truchtu i odcięło mi mięśnie w nogach. Zdaję sobie sprawę, że to inna czynność ale no kurde spodziewałem się raczej problemów z oddychaniem, a nie mięśniami nóg
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
18 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
@vieniasn: próbowałem, dziwne uczucie, niestabilne nogi jakby mi się kolana do środka uginały. No zrobiłem sobie krzywdę przez ostatnie lata. Może nie jestem gruby, ale mięśnie w moim ciele nie istnieją
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
18 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@cheture: jakieś 6,5-7min/km
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
18 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@vieniasn: komfortowa praca siedząca wyssała ze mnie mięśnie. Cza zakasac rękawy i działać. Uświadomienie sobie skali problemu zostało poczynione teraz trzeba wdrożyć plan naprawczy
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
18 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@cheture: nie nastawiałem, to nie był cel tylko oczekiwania, dlatego właśnie skończyło się na 5,5km marszobiegu a nie 700 metrach biegu. Dziękuję za rady, taki jest właśnie zamiar by nie spalić zapału zakwasami i kontuzjami
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
18 godz. i 55 min temu
  • 17
trzeba by rozważyć chodzenie spać nawet o 21 żeby móc wstawać o 4:30 bo latem do godziny 9 go są najpiękniejsze godziny
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox 18 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ja ogólnie zastanawiałem się czy nie wstawać razem ze wschodem cały rok. Myślę, że to dobry pomysł
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 18 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@Soothsayer: tak trzeba żyć. Jak chłop na roli
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 18 godz. i 22 min temu
  • 5
Kefir chłodzący
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox 19 godz. i 40 min temu
  • 10
Trening czyni cwela
A ja tym cwelem jestem wybitnym nie osiągając najniższych oczekiwań
Qurvinox - Trening czyni cwela 
A ja tym cwelem jestem wybitnym nie osiągając najniżs...

źródło: 745

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
19 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 6
Chociaż widoki bieniasowe
Qurvinox - Chociaż widoki bieniasowe

źródło: 747

Pobierz
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
19 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@Soothsayer: faktycznie zjadłem coś w ciągu dnia
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 20 godz. i 41 min temu
  • 9
W taką pogodę to się nie robi rozgrzewki przed bieganiem co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
20 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
@cheture: No myślę, że co najmniej 3
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@vieniasn: Trzeba profesjonalnie podejść do tematu
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
20 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@vieniasn: Dokładnie
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 21 godz. i 31 min temu
  • 3
Dzięki wykopkowym radom, idąc biegać wiem, żeby:
Nie jeść przed bieganiem - więc poszedłbym z rana
Z rana to wyrzeczenie to się zniechęce
I w ogóle to nie biegaj tylko maszeruj bo się zrzygasz i złapią Cię skurcze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
21 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Soothsayer: matematykę zostawiam Wam. Ja skoczę przebiec ile mogę (2km będzie sukcesem)
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox 21 godz. i 45 min temu
  • 5
Mój trud zakończon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox wczoraj, 11:36:11
  • 7
a moze by skorygowac laser
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
wczoraj, 12:18:09 via Wykop
  • 1
@NordAzazel: ja z lewej
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
wczoraj, 11:09:58
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox wczoraj, 11:15:13 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox wczoraj, 05:39:37
  • 34
Nadszedł dzień pożegnania z pracą
Qurvinox - Nadszedł dzień pożegnania z pracą

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
wczoraj, 06:02:31 via Wykop
  • 0
@Famine: a co byś chciał wiedzieć? (wiem, że to nawiązanie do klasyki)
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
wczoraj, 11:14:46 via Wykop
  • 1
@Akilles:
1. Finanse
2. Bo chcę być niezależny
3. Podpisałem swoich klientów i start mam taki, że lepsze pieniądze i 2 razy mniej pracy
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox przedwczoraj, 19:31:58
  • 12
W czwartek około 8 mam zamiar pójść zrobić pierwszy bieg. Pobudka standardowo 5:30, potem duże sniadanko to i duża kupa i potem pójdę biegać ile fabryka pozwoli. Chcę przetestować możliwości do pierwszego oporu. Potem dostosuje plan
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
przedwczoraj, 19:36:30 via Wykop
  • 4
@nykkjen: @vieniasn plan na to jak przegonić susajera i papiesza. Muszę być najlepszy
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
przedwczoraj, 19:41:01 via Wykop
  • 4
@nykkjen: a może kreuje wyimaginowaną osobowość wykopkową porównująca się do wyimaginowanych kreacji wykopkowych, pomyślałeś o tym?
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
przedwczoraj, 19:46:00 via Wykop
  • 3
@vieniasn: te które opłaciłem tydzień temu i nie wiedzą kiedy wyślą, ale na szczęście jak dzisiaj powiedziałem by oddali kasę to szybko oddali i zamówiłem dzisiaj z innego sklepu i będą jutro?
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
przedwczoraj, 19:47:45 via Wykop
  • 2
@vieniasn: trzeba mieć czas, którego nie miałem i skapcaniałem jak c--j Pudziana
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
przedwczoraj, 19:49:15 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: no ale muszę Cię pokonać w czymś
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
przedwczoraj, 19:55:14 via Wykop
  • 2
@Teuvo: możesz mieć rację
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
wczoraj, 09:41:37 via Wykop
  • 0
@DonBorubar: 2,5h po jedzeniu to pełny brzuch?
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
Autor
wczoraj, 09:48:38 via Wykop
  • 0
@DonBorubar: No właśnie wiele czynników zależy, a w komentarzach zero-jedynkowe rady nie wiedząc nic poza tym, że idę biegać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Lubię średnią hawajską, rozgazowane piwo, podwójną baraninke na grubym, wódkę i gówno z ćwikłami
  • Kurvix

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.05.2026

    Mikroblogger
  • VIP
    od 11.06.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia