Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eloar

eloar

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 105831
  • Znaleziska 35373
  • Mikroblog 70458
  • Obserwujący 29
  • Obserwowane 127
stndix
stndix
18.06.2026, 06:06:35
  • 292
#budownictwo #prl #ciekawostki
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w Polsce w latach 80, w gospodarce wiecznych niedoborów negatywy z produkcji różnych blaszanych rzeczy "od sztancy" miały bardzo często zastosowanie jako elementy dekoracyjne w budownictwie, szczególnie przy ogrodzeniach. Sam zwróciłem na to uwagę niedawno (kupiłem dom z ogrodzeniem, które było z negatywu - jak się później dowiedziałem - jakiegoś elementu karoserii od FSC Żuka) i
stndix - #budownictwo #prl #ciekawostki
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w...

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 18.06.2026, 10:22:48 via Wykop
  • 15
@Hexenbrenner: no tak, lepiej żeby odnawiali bramę ze śmieci, zamiast kupili nową ładną xD


@murdoc: no tak. jak dbasz tak masz. Przede wszystkim to nie są stricte śmieći, to racjonalna gospodarka materiałowa. Po drugie po co Ci nowa brama jak już masz? myślisz, że sąsiadowi żyłka pęknie bo wydałeś kilka stów na krzywą bramę z OBI?
  • Odpowiedz
eloar
eloar 18.06.2026, 10:33:47 via Wykop
  • 9
@murdoc: oj boomer, nikt Ci nie będzie zazdrościł, że sprawne wymieniasz na nowe, bo musisz.
  • Odpowiedz
eloar
eloar 18.06.2026, 16:35:48 via Android
  • 0
@tomasz-jedon: mają wartość bycia bramą. Może i brzydkie, ale działa.
  • Odpowiedz
BlackPill_Lew
BlackPill_Lew
17.06.2026, 14:05:16
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 18.06.2026, 10:16:07 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
karolek118
karolek118
17.06.2026, 14:48:03
  • 39
#gielda spekulację uważam za udaną, może odkupię jak jeszcze trochę skorekci
karolek118 - #gielda spekulację uważam za udaną, może odkupię jak jeszcze trochę skor...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 18.06.2026, 09:43:21 via Wykop
  • 0
@thisguy1: 6? przeca teraz guma kulka to 0.5pln kosztuje
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
17.06.2026, 10:20:48
  • 81
Aby być bogatszym niż elon musk dzisiaj, musielibyście podczas debiutu nvidii w 1999r zainwestować w nią nieco ponad 150mln dolarów.

Co was wstrzymywało żeby być bogatszy niż pan Piżmo?

#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 18.06.2026, 08:05:32 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: musisz tylko założyć spółkę akcyjną, wyemitować miliard akcji, sprzedać jedną za 1100$, ogłosić rynkową wycenę spółki na 1 100 000 000 000$. profit
  • Odpowiedz
abeborak
abeborak
08.06.2026, 06:04:09
  • 20
Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyklu

Jeżdżę raczej spokojnie, po mieście wyprzedzam właściwie tylko na czerwonym w ramach split-line.

1.
abeborak - Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyk...

źródło: 1000034214

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 08.06.2026, 17:11:52 via Android
  • 0
@abeborak: a oni wszyscy z tyłu najeżdżali czy zamierzasz też zmienić kierunek montażu? Może zamontuj solidną fanfarę?
  • Odpowiedz

382

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Skręcił z niewłaściwego pasa ruchu w wyniku czego zabił dwie osoby.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 07.06.2026, 08:20:24
  • 269
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
eloar
eloar 07.06.2026, 13:10:59 via Android
  • 0
@f3st3r: tak tam jest 70 przez światła, a po przejechaniu 300m jest znowu ograniczenie do 80 i dalej 60 aby ograniczyć niebezpieczne sytuacje przy wjeździe z bocznej.
eloar
eloar 07.06.2026, 13:12:50 via Android
  • 2
@elo345: tylko to nie jest teren zabudowany. Zdecydowanie jechał za szybko, bo na skrzyżowanie jest ograniczenie do 70 ale DW631 w tej okolicy to droga dwujezdniowa poza terenem zabudowanym i poza skrzyżowaniem domyślne ograniczenie to 100km/h

2255

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Generał Arkadiusz Widła, ważny urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej, miał kolizję z młodym motocyklistą. Policja stwierdziła jego winę, ale on postanowił wziąć sprawy w swoje ręce...

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 10:20:03
  • 177
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
eloar
eloar 17.05.2026, 08:51:04 via Android
  • 0
@kristoflampart: formalnie są, ale... Biegły jeden drugiemu podpaść nie chce bo się boją. Po prostu nikt na siebie bicza nie chce ukręcić. Opinie nie są anonimowe o biegły podważający opinie drugiego jest znany w środowisku. Kasta
tojapaweu
tojapaweu
28.04.2026, 04:20:33
  • 285
Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisała mi to co na screenie.

Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.

I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
tojapaweu - Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisał...

źródło: image_picker_78EF39A7-28FA-4EA6-9D1F-99BD5061E328-10976-0000050F0F22F381

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 28.04.2026, 19:57:52 via Android
  • 0
@inflacja_biedaku: zwykle się płaci za wiedzę i odpowiedzialność. Wątpię aby za 120pln netto księgowa pokryła ewentualne koszty błędów.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
14.04.2026, 22:26:49
  • 871
Szacun pani Meloni... Aż mi dygnął. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#trump #wlochy
josedra52 - Szacun pani Meloni... Aż mi dygnął.  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) 

#t...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 15.04.2026, 20:33:52 via Android
  • 0
@SlodkiSarmata: alianci chyba nie specjalnie byli o programie nuklearnym US informowani
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
11.04.2026, 05:44:38
  • 421
#mikrokoksy #silownia #odchudzanie #grubapijesz #pieklokobiet
opanowalemsztukepalenia - #mikrokoksy #silownia #odchudzanie  #grubapijesz #pieklokob...

źródło: temp_file6515933517607222333

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 11.04.2026, 12:44:13 via Android
  • 0
@donatien-de-sade: @kinlej ona mówi że waży 65kg
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.04.2026, 00:05:16
  • 9
To prawda że będą ładować na lotnisku w Radomiu?
#artemis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 11.04.2026, 00:07:06 via Android
  • 2
@wfyokyga: tak, lotniskowcu Radom pod San Diego
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
05.04.2026, 17:21:11
  • 78
Ilość miernot konfidenckich z kamerkami musiała wywalić poza skale skoro już nawet rzecznik policji mówi żeby się ogarnąć i nie wysyłać nagrań xd nawet policja ma dość konfidentów a oni zrobili sobie grupy wzajemnej adoracji na facebooku i myślą że robią coś ważnego xdddddd
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 05.04.2026, 19:07:57 via Android
  • 1
@bArrek: jak nie łamiesz przepisów to się nie masz czego obawiać.
  • Odpowiedz
Morf
Morf
05.04.2026, 10:17:33
  • 515
Alleluja!

Niedzielę wielkanocną rozpoczynamy od OŚMIU MANDATÓW na łączną kwotę DWUNASTU TYSIĘCY ZŁOTYCH. Kierujący samochodami manewrowali i jeździli wzdłuż po chodniku między pieszymi przy al. Solidarności 52 w Warszawie mimo mnóstwa wolnych miejsc postojowych w okolicy. Robili to nawet przy policji!


https://www.facebook.com/konfiturak/posts/pfbid0wAC3kRYBTT8MfgC92bodBnVsd7pNzstiRnQQSZ9qaBtziMNLRA4aLhFXTa9FyXBZl

#konfitura #warszawa
Morf - Alleluja!
 Niedzielę wielkanocną rozpoczynamy od OŚMIU MANDATÓW na łączną kwot...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 05.04.2026, 18:56:11 via Android
  • 0
@Morf: o przejeżdżałem tam rano rowerem i faktycznie zastawione było paskudnie. Miodzio
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
30.03.2026, 10:25:21
  • 288
Co się stało z protestami "Ostatniego Pokolenia", planeta już nie płonie i nie trzeba się przyklejać do asfaltu?
Czy może właściciel tych kukiełek dostał już odpowiednie dofinansowanie?

#polska #bekazlewactwa #warszawa
Nighthuntero - Co się stało z protestami "Ostatniego Pokolenia", planeta już nie płon...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 30.03.2026, 21:16:22 via Android
  • 0
@Nighthuntero: za zimno ostatnio było i dostali wilka
  • Odpowiedz

936

50 groszy do kosza, tak urzędnicy podchodzą do systemu kaucyjnego.

50 groszy do kosza, tak urzędnicy podchodzą do systemu kaucyjnego.

Wiecie, że samorządy zamawiają wodę czy inne napoje? Co się dzieje z kaucją? W większości przypadków do śmieci. Przecież urzędnicy nie będą biegać po butelkomatach.

alibaski
z
wgoleniowie.pl
dodany: 17.03.2026, 08:47:19
  • 78
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    polska
  • #
    ekologia
eloar
eloar 17.03.2026, 11:21:11 via Android
  • 30
@wykopek_n: są. Możesz zapytać też o zakupy wody butelkowanej korzystając z prawa do informacji publicznej w dowolnym urzędzie. Sporo tego schodzi.
eloar
eloar 17.03.2026, 14:46:40 via Android
  • 0
@czwartafaza: są, bo dostęp do informacji publicznej to dostęp do istniejących danych. Chcesz link do epuap aby złożyć wniosek?
eloar
eloar 17.03.2026, 16:16:32 via Android
  • 0
@czwartafaza: tak. Złożyłem w tym roku wnioski do kilku gmin o dane na temat zakupów wody butelkowanej. Tak zapoznałem się z nimi. Na tej podstawie mogę potwierdzić, że są dowodu (dane istnieją) na fakt zakupu wody butelkowanej w butelkach plastikowych przez jednostki administracji publicznej. Nie publikowałem tych danych w miejscu, gdzie mógłbyś je zobaczyć poprzez URL. Możesz złożyć wniosek i uzyskać dostęp do istniejących danych, ergo dowodów, we własnym zakresie
eloar
eloar 17.03.2026, 16:24:42 via Android
  • 0
@czwartafaza: mogę Ci też wrzucić tabelkę z rzekomej odpowiedzi ZUS miasta powiatowego i powiedzieć #trustmebro. Pytanie było, czy są dowody? Odpowiedź jest prosta: są, a dostęp do nich jest łatwy i powszechny. Niestety nie znam przypadku jednostki administracji, która te dane mieściłaby dostępne publicznie przez Internet, więc zapytanie o URL nie ma sensu. Jeszcze nie te czasy. Masz wszystkie wskazówki jak się samemu zapoznać z tymi informacjami.
krolowa_lodu
krolowa_lodu
06.03.2026, 07:51:32
  • 65
Nie chcesz dzieci nie ma problemu- nie wyciągaj łapę po emeryturę. Twoje składki które obecnie płacisz pójdą na pokrycie długu państwa, który wziął się stąd że emerytury dostali ci co nic nie wpłacili do systemu. Kto jest na to gotowy? Bo to jest prawdziwy warunek KONIECZNY bezdzietności. Jeśli tak to szacun i szerokiej drogi.

#bezdzietnosc #demografia #zus #dlugpubliczny #antynatalizm
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 07.03.2026, 08:52:22 via Android
  • 0
@krolowa_lodu: nie wyciagaj łapy po kasę bezdzietnych. Gotowa na taką rewolucję?
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
23.02.2026, 16:43:06
  • 826
#heheszki #usa
W dzisiejszych czasach dobry content to podstawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Afrobiker - #heheszki #usa 
W dzisiejszych czasach dobry content to podstawa ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: 1000004553

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 24.02.2026, 11:24:17 via Android
  • 0
@H_Moody tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
19.02.2026, 11:58:50
  • 2255
#heheszki #humorobrazkowy
nonOfUsAreFree - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_6980

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eloar
eloar 19.02.2026, 17:21:00 via Android
  • 0
@razooor jest podatek od zwierząt domowych i gospodarczych. Jest on w gestii samorządów i pobierany jest przy szczepieniach przez lokalne przychodnie weterynaryjne. Nie wiedziałeś?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.12.2019

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 07.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.10.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.06.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking