Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bomba4

bomba4

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43585
  • Znaleziska 4648
  • Mikroblog 38937
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 54
bomba4
bomba4 przedwczoraj, 15:45:21
  • 0
Może i #aliexpress zrobiło to doliczanie cła do finalnej ceny na o-------l, ale kto robi dobrze?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4
Autor
przedwczoraj, 15:51:20 via Android
  • 0
@Thanh_Nguyen: Na temu nigdy nic nie kupowałem, więc nie wiem jak jest.
Natomiast Ali z automatu zaczęło doliczać po 3eur do każdego towaru. I nawet nie robią potem korekcji w koszyku, bo dwa kable USB, które są w tej samej kategorii celnej, są dwukrotnie obciążone cłem xD
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 13.06.2026, 17:33:37
  • 15
Jak z-----c na siebie klątwę. Nigdy się nie nauczą
#lemans
bomba4 - Jak z-----c na siebie klątwę. Nigdy się nie nauczą 
#lemans

źródło: 1000265106

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 09.06.2026, 10:12:05
  • 3
Napisał chłop, który musi poprawiać sobie profilowe przy użyciu AI, wyszczuplać sylwetkę w Photoshopie, żeby na zdjęciach nie wyglądać na ulańca, musi modulować głos, żeby brzmiał grubiej xd, który na filmach aż się świeci i który uwierzył, że poprzez przeszczep włosów polepszy swój wygląd.
Wazektomiarz z każdym postem pokazuje jak głupim człowiekiem jest
#redpill
bomba4 - Napisał chłop, który musi poprawiać sobie profilowe przy użyciu AI, wyszczup...

źródło: 1000262352

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4
Autor
09.06.2026, 10:29:12 via Android
  • 1
@paluszki_rybne: chodzi o to, że komicznie brzmi to z ust równie zakompleksionego kolesia.

Tak jak w tym memie
bomba4 - @paluszki_rybne: chodzi o to, że komicznie brzmi to z ust równie zakompleksi...

źródło: 17810009678775419106095153512689

Pobierz
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 08.06.2026, 13:20:06
  • 500
Tarnów niszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tarnow
bomba4 - Tarnów niszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tarnow

źródło: image

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4
Autor
08.06.2026, 13:43:23 via Wykop
  • 0
@Breaking-DAD: moze w tej reklamówce jest jakaś pusta. Cholera wie
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4
Autor
08.06.2026, 16:59:09 via Android
  • 3
@plusikdziczku: ale często zdarza, się tak, że pijesz i nic Ci nie jest. Można powiedzieć, że nic nie czujesz, a na jeden raz cię zetnie, że nie wiesz kiedy. Wtedy też ciężko jest oszacować kiedy przestać pić
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4
Autor
08.06.2026, 17:08:32 via Android
  • 5
@plusikdziczku: nie mówimy o połówce na hejnał, tylko normalnym piciu. Sporo ludzi dobrze się bawiac, po prostu traci rachubę. Wszystko zależy od dnia.

Tu ewidentnie było za grubo i goście pewnie ładowali jeden za drugim
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4
Autor
08.06.2026, 19:28:44 via Android
  • 2
@krolowa_lodu: chyba z Nowym Sączem pomyliłaś xD
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
07.06.2026, 18:55:54
  • 9
kapitalistyczny patriarchat.. NATURA

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - kapitalistyczny patriarchat.. NATURA

#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 07.06.2026, 19:16:32 via Android
  • 0
@NetworkCartoon: zawsze możesz iść do partnerki Warszawskiego xD
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
07.06.2026, 18:19:52
  • 5
o paweł b--m na tvp info mówi ze jest epidemia nierVchalnych starych bab xDDD

#blackpill #redpill
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 07.06.2026, 18:30:30 via Android
  • 3
@1-1-1-1: będzie wrzask p---y w języku wazektomiarzy
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
07.06.2026, 18:25:14
  • 11
#przegryw #blackpill #redpill

Oglądam ten reportaż o manosferze na TVP Info i już pokazali Pawła B--M XD. Ciekawe czy będzie blakpyl.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 07.06.2026, 18:29:59 via Android
  • 0
@NetworkCartoon: gdyby hipergamia istniała to większość par nie tworzyła by się między ludźmi z tych samych grup społecznych
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
07.06.2026, 14:37:36
  • 1
#f1 będzie restart na 10 kółek xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 07.06.2026, 14:40:05 via Android
  • 1
@0caffe: przecież bywały restarty na 2 kółka xD
  • Odpowiedz
PanRejent
PanRejent
PanRejent
07.06.2026, 14:36:26
  • 1
#f1 oczywiście na red flag Russellowi nie kasuje się kara? :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 07.06.2026, 14:36:40 via Android
  • 0
@PanRejent: nie
  • Odpowiedz
PureEden
PureEden
07.06.2026, 14:33:52
  • 0
#f1 jest szansa że gekon wskoczy na podium przez to?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 07.06.2026, 14:34:50 via Android
  • 1
@PureEden: Najpierw musi wyprzedzić Hadjara i zyskać nad nim +5 sekund. Mała szansa, że go w ogóle da radę wyprzedzić
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 05.06.2026, 08:23:45
  • 0
Czy są jakieś sensowne zamienniki akumulatorów dji dla drona mini 3/mini 4 pro? A jeśli nie, to jak najtaniej taki aku kupić?
#dji #drony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4
Autor
05.06.2026, 18:32:43 via Android
  • 0
@Alter_Konto: niski przebieg to jaki?
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4
Autor
05.06.2026, 18:40:41 via Android
  • 0
@Alter_Konto: o kurde, faktycznie. Widziałem na stronce, że bateria z mini 3 działa pod 4 pro i myślałem, że jest kompatybilna w obie strony, a tu się okazuje, że tylko z 3 pro.

Próbowałem wywalczyć kupon rabatowy, ale nie chcą dać xD. Na olx głównie z cyklami na poziomie ok 30, ale za 250 zł. To już się nowa na stronie za 290 bardziej opłaca
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 05.06.2026, 15:55:19
  • 7
Antonelli, na następnych zawodach Cię pokonam
#f1
bomba4 - Antonelli, na następnych zawodach Cię pokonam 
#f1

źródło: 1000260321

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArekWladcaDziurekiSzparek69
ArekWladcaDziurekiSzparek69
30.05.2026, 15:57:39
  • 0
Jakie teraz najlepsze cenowo i z najlepszą jakością połączenia iptv polecacie?
Dodam że te które wcześniej testowałem zacinały. Nie zależy mi na vod itp.
#iptv
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 03.06.2026, 06:20:22 via Wykop
  • 0
@danoneek: to po co podawać plusx jako dobry probider, jak się nie da kupić?
  • Odpowiedz
peoplearestrange
peoplearestrange
30.05.2026, 17:24:20
  • 1
ile bym wygral gdybym nie byl leniwym ujem i postawi 2 stowki na arsenal przed meczem?
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 30.05.2026, 17:31:33 via Android
  • 0
@peoplearestrange: sorka, źle zobaczyłem na kurs. Na Arsenal było ok 3, więc 200 * 3 * 0.88(podatek) daje 528, więc byłbyś na plusie jakieś 330 zl
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 28.05.2026, 17:36:35
  • 2
Czas wprowadzić w życie rady Marcina( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski
bomba4 - Czas wprowadzić w życie rady Marcina( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #niebieski...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man
28.05.2026, 17:40:56 via Wykop
  • 6
@bomba4:
beer_man - @bomba4:

źródło: zejdź mi z oczu

Pobierz
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
28.05.2026, 18:13:40 via Wykop
  • 3
@bomba4:
Bad_Sector - @bomba4:

źródło: wtf

Pobierz
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 26.05.2026, 20:25:22
  • 13
Chłop nagrał film aby odpowiedzieć ekonomiście, a na starcie nie zrozumiał co powiedziała osoba, której odpowiada, pomylił ze sobą 2 podatki, porównał 2 różne miary i to w dwóch różnych ujęciach(kwartalnym i rocznym), nie zrozumiał danych które cytuje, dodając wstawkę, że hehe dam po Rosyjsku żebyście zrozumieli xD, zwyzywał od sojaków, skłamał odnośnie propozycji podatkowych Razem i to wszystko w 90 sekund. A libki klaskaja xD
#antykapitalizm #bekazlibka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShadyTalezz
ShadyTalezz
26.05.2026, 20:31:17 via Wykop
  • 10
@bomba4: nazywają go najbystrzejszym prawicowym influenserem
ShadyTalezz - @bomba4: nazywają go najbystrzejszym prawicowym influenserem

źródło: HJRUWw0XMAAo3N2

Pobierz
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
26.05.2026, 21:16:27 via Wykop
  • 5
@bomba4: ale kompromitacja cwela xd
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan
15.05.2026, 05:41:51
  • 5
Kiedy zaczyna rzeczywistość doganiać normików i ich waluta społeczno-emocjonalna zaczyna nie wystarczać przy globalnym rynku, a co tam - już przy krajowym rynku jest problem, a nie tylko lokalnym w pcim dolnym. Spada sprawność względna (zmiana warunków w środowisku - zrealizowana nisza, stare metody przestały działać) więc zamiast zaakceptować fakty to wtedy kiedy nauka nam nie pasuje w postaci dysformizmu płciowego i jego wpływu na to jak człowiek jest postrzegany to nazwiemy
Quashtan - Kiedy zaczyna rzeczywistość doganiać normików i ich waluta społeczno-emocj...

źródło: arugmt

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 15.05.2026, 12:27:36 via Wykop
  • 2
@Eugeniusz_Zua: najpierw trzeba ją mieć na co nałożyć xD
  • Odpowiedz
tomus8520
tomus8520
12.05.2026, 08:20:55
  • 0
#redpill niby wyciekło zdjęcie musisz wiedzieć na ktoś coś?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4 12.05.2026, 09:08:06 via Wykop
  • 0
@tomus8520: to juz dawno
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 12.05.2026, 15:18:16 via Android
  • 1
@tomus8520: https://www.facebook.com/share/p/18JrnpX6XF/
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4 10.05.2026, 08:45:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolnyityle
Wolnyityle
10.05.2026, 09:10:06 via Wykop
  • 0
@bomba4: pracuje teraz na ul. wiejskiej w stolycy?
  • Odpowiedz
Szumny
Szumny
10.05.2026, 09:28:18 via Wykop
  • 1
@bomba4: #cytatywielkichludzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Peter Zimmerman

  • Klejnot Nilu |
  • Wiadomo

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.06.2021

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 26.05.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking