Co byście zrobili jakby w Polszy wprowadzili podatek 30% od zysków niezrealizowanych jak w Holandii?
#gielda
#gielda
źródło: [2026.06.15_13.54.39]
Pobierz
źródło: 1vkimmt0cx6h1
Pobierz
źródło: 1000176289
Pobierz
źródło: temp_file808759434077553292
Pobierz
Wykopowicz
od 15.07.2016
Komentator
od 30.07.2013
VIP
od 14.11.2014
Złotousty
od 31.05.2014
Łapacz Błędów
od 11.06.2014
Rocznica
od 09.12.2025
Gadżeciarz
od 29.02.2012
Mikroblogger
od 22.10.2013
Kolarz
od 13.05.2013
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#gielda
źródło: 1000176302
Pobierzźródło: 4a39ae379f8446f89ad746a9279db698
Pobierz