Czytam jak koleś ma pięć mieszkań w ldz i j---e na wynajmie studentów

Młodzi sami wysyłają CV i typ robi casting
Wybiera tych co mają 5 lat jednolitych studiów żeby mieć pewność że będą długo wynajmować

Celuje w kierunku związane z nauką a nie imprezami
elofrytki - Czytam jak koleś ma pięć mieszkań w ldz i j---e na wynajmie studentów 

M...

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znów Huop spróbował wyjść do ludzi, bo w okolicy było jakieś tam wydarzenie zorganizowane przez władze powiatu.

Huop oczywiście przyjechał tam niemal na koniec, bo się dowiedział, że coś takiego w ogóle jest ze 3 godziny przed końcem.
Jak już był na miejscu, to se tam tuptał i oglądał jakieś stanowiska promocyjne itp. "atrakcje".
Generalnie jakieś (ha tfu!) samotne madki, całe rodziny, trochę seniorów, wion0skich i juleczek.
Co prawda Huop długo tam nie był, ale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HuopskiRozum samemu iść na takie spędy to trochę słabo, bo nie masz praktycznie żadnego tematu do zaczepienia kogokolwiek, chyba że to w rodzinnej mieścinie że spotkasz kogoś znajomego ze szkoły np.
Też się czasami jąkam a to przez bardzo ubogie słownictwo no i stress.
  • Odpowiedz
Kobiety nie potrafią tworzyć contentu
Jeśli nie mogą pokazać d--y czy cyca to sa martwe w memy

Takie gówna tworza faceci
Nie wiem po co
Chyba żeby generować ruch bo zawsze jakieś karyny napiszą BRAWO
elofrytki - Kobiety nie potrafią tworzyć contentu
Jeśli nie mogą pokazać d--y czy cyc...

źródło: IMG_6435

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elofrytki: w ogóle c-----y content wszędzie, cyki, p---a, d--a w absolutnie każdym temacie. Kiedyś to było, można było sie nurzać w odmętch internetu godzinami.
  • Odpowiedz
Często robię sobie tripa rowerem do wiejskich miejscowości dalekich od wszystkiego.

Domy bardzo często wyglądają bogato, są zadbane itd. Domy wyglądające perfekcyjnie...
Gdzie ci ludzie pracują? To mnie zastanawia. Do Warszawy daleko, w sumie to pewnie 2 godziny by wyszło. Bliższe miejscowości raczej nie dadzą większych zarobków, ani możliwości.

Sama dostałam działkę przy ekspresówce, ale na pipidówie. Miałabym się tam budować, ale przy tym, że musiałabym ciągle dojezdzać, a zeby dojechać do roboty musiałabym mieć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałam się tylko pochwalić, że jutro nie idę do roboty, ponieważ mam URLOP u januszka. Dziękuję za wysłuchanie #gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też zauważyliście że po 2020 wywaliło


@nieznasarz: nie. wszystko o czym piszesz to procesy trwające dłużej. tyle ze zachodzą, więc porównując z jakims momentem w przeszłości mozna zauwazyc roznice, ale to nie jest tak, ze w 2020 cos sie istotnie zmienilo, proces zachodził i zachodzi nadal
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach