Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pan_latarka

Pan_latarka

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9200
  • Znaleziska 294
  • Mikroblog 8906
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 138
Pan_latarka
Pan_latarka 15 godz. i 57 min temu
  • 5
#mecz ostatnie 3 minuty
Pan_latarka - #mecz ostatnie 3 minuty

źródło: comment_1665159393781CTjG3KjDRGx2c1Sfnp7

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 20.06.2026, 21:34:53
  • 6
#mecz przerwa na pićku
Pan_latarka - #mecz przerwa na pićku

źródło: 19302

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 20:11:07
  • 7
#mecz sa pewne granice, tego nie da się oglądać
Pan_latarka - #mecz sa pewne granice, tego nie da się oglądać

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 20:02:21
  • 5
#mecz Absolutną legendą i kapitanem drużyny jest Edin Džeko, który w marcu 2026 roku skończył 40 lat. „Łabędź z Sarajewa” jest najlepszym strzelcem w historii kraju (73 gole) i wraz z Seadem Kolašinacem jako jedyny pamięta jedyny poprzedni występ Bośni na mundialu w 2014 roku w Brazylii. Co ciekawe, przed samym turniejem leczył kontuzję barku, ale zdołał wrócić do składu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
18.06.2026, 20:10:09 via Wykop
  • 1
@Pan_latarka:

najlepszym strzelcem w historii kraju

Najlepsi strzelcy w historii tego kraju odsiadują dożywocie w Hadze.
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
18.06.2026, 19:50:37
  • 1
#mecz

bedziesz ogladal katar - kanada?

  • tak 16.1% (10)
  • nie 50.0% (31)
  • obejrze jeszcze meksyk - korea xD 33.9% (21)

Oddanych głosów: 62

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:52:11 via Wypiek
  • 3
@coccolino_
Panlatarka - @coccolino

źródło: E55QOl

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:47:45
  • 4
#mecz żeby nie zasnąć, jeszcze Kanada-Katar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:44:34
  • 5
#mecz
Pan_latarka - #mecz

źródło: 19190

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:23:34
  • 5
#mecz przerwa na picie
Pan_latarka - #mecz  przerwa na picie

źródło: 19051

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka
Autor
18.06.2026, 19:26:58 via Wypiek
  • 1
@andbatros jedź na divy i bzikaj
  • Odpowiedz
Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:19:26
  • 0
#mecz bedzie remis albo ktoś spuchnie pod koniec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiceshootPL
NiceshootPL
18.06.2026, 19:08:16
  • 7
#mecz coś czuję że to będzie kolejny nudny mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:08:31 via Wypiek
  • 0
@NiceshootPL wymęczony remis
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
18.06.2026, 19:05:04
  • 1
Jest ktoś na tagu kto widział wszystkie mecze na żywo?

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 19:07:57 via Wypiek
  • 1
@RealnyMadrysta @MrFryteczka
  • Odpowiedz
Famine
Famine
18.06.2026, 12:18:56
  • 1
Jakiś czas temu z koleżanką @nextlvl założyliśmy serwer dla wykopków, skupiający się głównie na wspólnych wypadach w teren czy chwaleniu się swoimi wycieczkami. W sumie to tam cisza jest, więc jak ktoś chętny, to zapraszam, bo mam troszkę więcej czasu na ogarnięcie xD


#spierdotrip #chcepogadac #discord #podrozujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 18.06.2026, 14:28:37 via Wypiek
  • 1
@Famine pisz o serwerze, nie wrzuć linku do dołączenia xD
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
15.06.2026, 19:01:35
  • 0
#mecz
Wypuścić Lukkaku!!!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 15.06.2026, 19:02:29 via Wypiek
  • 1
@Pierre_Dolony chyba żeby zaliczył kartkę i zszedł xD
  • Odpowiedz
youmimicanski
youmimicanski
15.06.2026, 18:28:25
  • 0
Jeżeli 64 drużyna świata zremisowała z hiszpanią, to znaczy, że my byśmy im n------i? Dobrze to antycypuję? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 15.06.2026, 18:28:40 via Wypiek
  • 0
@youmimicanski nie
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
14.06.2026, 21:50:31
  • 5
#mecz
ma tez ktos tak ze jakis krajów nie lubi zupelnie bez powodu?
ja mam tak z belgią i holandią.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 14.06.2026, 21:51:02 via Wypiek
  • 1
@heremorie anglia
  • Odpowiedz
Pan_latarka
Pan_latarka 14.06.2026, 17:49:37
  • 8
#mecz
Pan_latarka - #mecz

źródło: 4d0a4699f5b3e59e2942ddd55cc6631b748b1b125393ed7b6636a5fbf39fa848

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyznaszmnie
czyznaszmnie
14.06.2026, 13:39:28
  • 200
I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwarta na T=-00:21:37 i zamknięta 21m 37s po wyścigu #wykopobrazapapieza

Toyoty nadal na czele wyścigu po dość pewne zwycięstwo, niedaleko czai się BMW i Caddilac #12.
w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51
czyznaszmnie - I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwa...

źródło: 1

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 14.06.2026, 14:21:30 via Wypiek
  • 1
@czyznaszmnie świetna zabawa, do zobaczenia za rok.
  • Odpowiedz
Pan_latarka
Pan_latarka 14.06.2026, 10:41:00
  • 6
#lemans niby spoko,bo piekarze dostali miejsce na podium ale 30 szkoda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korowiov
Korowiov
14.06.2026, 08:40:50
  • 4
Komentuj wyścig, miej w------e na przeczytanie regulaminu…it’s Mielczarek time ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_latarka
Pan_latarka 14.06.2026, 08:44:56 via Wypiek
  • 0
@K_R_S jeszcze jak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Lekarstwem na nudę jest ciekawość. Na ciekawość nie ma za lekarstwa.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking