Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ish_waw

ish_waw

Dołączył 19 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 95836
  • Znaleziska 48052
  • Mikroblog 47784
  • Obserwujący 62
  • Obserwowane 64
szmichal
szmichal
1 godz. i 27 min temu
  • 85
Z różańcem w ręku xD uciemiężeni troglodyci nie słuchający się poleceń Policji #bekazpisu #polityka
szmichal - Z różańcem w ręku xD uciemiężeni troglodyci nie słuchający się poleceń Pol...

źródło: 1000072633

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw 10 min temu via iOS
  • 0
@szmichal: Przyjezdni powinni dostosować się do zasad kraju, który ich gości. A jak nie, to wypie*dalać tam z powrotem do siebie.
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
1 godz. i 42 min temu
  • 67
Martyrologia weszła cała na brunatno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bakiewicz #tvrepublika
Distracted93 - Martyrologia weszła cała na brunatno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawa...

źródło: 1000034783

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw 12 min temu via iOS
  • 0
@Distracted93: Prawaki to jednak są jakieś takie umysły, których nie jestem w stanie ogarnąć. Ich taka graficzka AI wcale nie żenuje, a wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
2 godz. i 18 min temu
  • 134
Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, zaczęły się pierwsze zwolnienia, firmy są na skraju bankructwa

XD

#bekazpisu #tvrepublika #polityka
radek7773 - Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, za...

źródło: 1000006561

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw 14 min temu via iOS
  • 0
@Gieekaa: Już wyprzedali, żeby ratować płynność finansową
  • Odpowiedz

309

Rząd planuje podwyżkę akcyzy na alkohol. Szukają kasy na podwyżki dla lekarzy?

Rząd planuje podwyżkę akcyzy na alkohol. Szukają kasy na podwyżki dla lekarzy?

Rząd wraca do pomysłu wyższej akcyzy na alkohol. Ministerstwo Finansów przedstawiło projekt nowelizacji ustawy o podatku

markus2
z
rmf24.pl
dodany: 16 godz. i 29 min temu
  • 83
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
ish_waw
ish_waw 8 godz. i 21 min temu via iOS
  • -1
@larkinflight: Akcyza na produkty szkodliwe dla zdrowia jest i powinna być co roku dostosowana do poziomu dochodów społeczeństwa. W przeciwnym razie prowadzi się do zwiększenia finansowej dostępności tych produktów.
ish_waw
ish_waw 9 godz. i 32 min temu
  • 7
ODEZWA

Konfedepisowcy!

Dziś miarka się przebrała. Germanie biją naszych!

Zamknięto
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
9 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 4
Zamknięto naszego Rodaka Roberta Bąkiewicza w klatce,


@ish_waw: Nie kuś diable! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
14 godz. i 48 min temu
  • 595
Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza w Niemczech: xddddd

https://streamable.com/f00vvn

#ruchobronygranic #bakiewicz #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza ...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw 9 godz. i 40 min temu via iOS
  • 3
@Mariuszzuk: Jak oni mają bronić granic, jak grupka policjantów ich pokonuje bez użycia broni, nawet jednej pałki nie musieli wyjąć xD
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw 10 godz. i 24 min temu
  • 18
Mamy to, pisowcy ruszają na Berlin - może tam ich wreszcie porządnie spałują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #furdeustchland
ish_waw - Mamy to, pisowcy ruszają na Berlin - może tam ich wreszcie porządnie spałuj...

źródło: IMG_5530

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
10 godz. i 22 min temu via Android
  • 2
@ish_waw: hahhahahahaahahha :D
Co to są za ćwoki! Gosek -a niech idą! Xd
NAPRAWDĘ CHCIAŁBYM TO ZOBACZYĆ
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
10 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 8
@ish_waw: plot twist - to Niemcy pozamykają w więzieniach pisowców za ich przestępstwa w Berlinie, przez co nie będzie komu startować w wyborach 2027 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw 11 godz. i 37 min temu
  • 492
Tu plusujemy Republikę Federalną Niemiec!

#bekazpisu #polityka #tvrepublika
ish_waw - Tu plusujemy Republikę Federalną Niemiec!

#bekazpisu #polityka #tvrepublik...

źródło: IMG_5529

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
11 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 28
@ish_waw: minusy tutaj
  • Odpowiedz
eisenbaum-uriel
eisenbaum-uriel
eisenbaum-uriel
10 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 208
@ish_waw: Für Deutschland
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw 13 godz. i 32 min temu
  • 2
#bekazpisu #heheszki #niemcymniebijo
ish_waw - #bekazpisu #heheszki #niemcymniebijo

źródło: IMG_5524

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

356

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Polska szykuje jeden z największych projektów przemysłowych ostatnich lat. Premier Donald Tusk ogłosił, że po wakacjach mają zostać sfinalizowane rozmowy z tajwańskim gigantem Foxconn dotyczące budowy fabryki półprzewodników w miejsce Intela oraz wielkiego hubu elektromobilności w Jaworznie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 22 godz. i 11 min temu
  • 134
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
ish_waw
ish_waw 16 godz. i 30 min temu via iOS
  • 29
@luke-mat: Produkcja półprzewodników to nie jest sektor produkcyjny?

Do samego montowania to dużo zasobów wodnych się nie używa.

1879

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: przedwczoraj, 14:16:08
  • 204
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
ish_waw
ish_waw 17 godz. temu via iOS
  • 0
@Mehatron: To niedobrze, że go wywalili i jest audyt w szpitalu?

Taki PiS sobie normalnie trzyma zbiega kryminalnego w zarządzie partii, więc chyba dobrze, jak dzieje się wręcz przeciwnie i wątpliwi ludzie są usuwani, a nieprawidłowości audytowane i karane?
ish_waw
ish_waw 16 godz. i 56 min temu via iOS
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: Batyra prześwietlono dopiero, kiedy było ryzyko, że jakiś typ z gdańskiego środowiska przestępczego może zostać prezydentem Polski i będzie pośmiewisko.

Wcześniej nikt go tak nie prześwietlał i na luzaku sobie hasał w Apartamencie Miłości za państwowe.
world
world
21 godz. i 17 min temu
  • 345
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?!
Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...

#polska #przemyslenia #ukraina #wojna #iran #wojsko #wojna #abw
world - Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odp...

źródło: gdzie-jest-panstwo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw 19 godz. i 16 min temu via iOS
  • 24
@world: Jprd do pilotów Dywizjonu 303 się porównują pędraki xDD
  • Odpowiedz

329

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

I będzie je płacić dopóki bedzie istniał emitent, czyli możliwe że do końca świata

Eldritch2077
z
blogi.bossa.pl
dodany: przedwczoraj, 14:59:44
  • 34
  • #
    finanse
  • #
    oszczedzanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
ish_waw
ish_waw 21 godz. i 7 min temu via iOS
  • 267
Taka obligacja to amatorszczyzna - jak ktoś siedzi w temacie tego typu papierów, to trzyma raczej obligacje mezopotamskie.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1361

Nie wiedział, że nie można płacić publicznymi pieniędzmi za wakacje

Nie wiedział, że nie można płacić publicznymi pieniędzmi za wakacje

Wrocławski sąd uniewinnił Bartłomieja Ciążyńskiego (polityka Lewicy i byłego wiceministra sprawiedliwości oraz byłego wiceprezydenta stolicy Dolnego Śląska). Zarzuty dotyczyły wyłudzenia paliwa i płynu do spryskiwaczy.

Darekson
z
wroclawskiefakty.pl
dodany: wczoraj, 05:39:08
  • 76
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
ish_waw
ish_waw 23 godz. i 19 min temu via iOS
  • 2
Trochę przygłup, że nie odróżnia zgody na używanie pojazdu służbowego za granicą bez limitu kilometrów od kwestii wykorzystywania pieniędzy publicznych na cele prywatne.

Albo udaje przygłupa.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

608

Co 11. Ukrainiec zdał - Alarmujące wyniki egzaminów lekarskich.

Co 11. Ukrainiec zdał - Alarmujące wyniki egzaminów lekarskich.

Zaledwie 8,8 proc. lekarzy z Ukrainy i 31,5 proc. z Białorusi zdało tegoroczny Lekarski Egzamin Weryfikacyjny

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: wczoraj, 06:24:52
  • 108
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
ish_waw
ish_waw 23 godz. i 59 min temu via iOS
  • 36
Nieźle - test w języku polskim zdało 13.5% lekarzy wśród Ukraińców, a wśród Polaków 7.7%, czyli prawie prawie dwukrotnie mniej.

Dobrze, że lekarze z Ukrainy podnoszą poziom naszej służby zdrowia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ish_waw - Nieźle - test w języku polskim zdało 13.5% lekarzy wśród Ukraińców, a wśród...

źródło: IMG_5495

Pobierz
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ish_waw
ish_waw wczoraj, 07:05:02
  • 2
Ale korci

#heheszki
ish_waw - Ale korci

#heheszki

źródło: IMG_5494

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden
wczoraj, 07:06:42 via Wykop
  • 1
@ish_waw: czerwony guzik, ciekawe w którą stronę poleci…
  • Odpowiedz
OgorekMorski
OgorekMorski
wczoraj, 07:27:12 via Wykop
  • 0
@Ddedden: na wschód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

412

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

"KrUl dealu" Wiceprezydent JD Vance potwierdził szczegół omawiany w ramach wstępnego porozumienia pokojowego między USA i Iranem: dostęp Iranu do 300 miliardów dolarów z funduszy na odbudowę.

Paradajek
z
newrepublic.com
dodany: przedwczoraj, 16:00:45
  • 97
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    pieniadze
  • #
    trump
  • #
    polityka
ish_waw
ish_waw przedwczoraj, 20:44:16 via iOS
  • 0
Stany Zjednoczone muszą zapłacić ajatollahowi daninę, jeśli chcą, by ten zgodził się na zawieszenie ognia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ish_waw
ish_waw przedwczoraj, 18:03:10
  • 0
Czy Zielony Przylądek by naszym wpie*dolił?

#mecz #ankieta

Pytanie do ankiety

  • Tak 76.7% (92)
  • Nie 4.2% (5)
  • Może tak, może nie 19.2% (23)

Oddanych głosów: 120

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
przedwczoraj, 18:06:26 via Wypiek
  • 1
@ish_waw pytasz dzika (nie mylić z Lewym) czy sra w lesie
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
przedwczoraj, 18:06:29 via Wykop
  • 1
@ish_waw: Nie ma co kopać leżącego.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
przedwczoraj, 14:52:31
  • 889
Czaicie w administracji pracuje więcej osób niż w sklepie spożywczym niebywałe
#stanowski #bekazpisu #polityka
Davvs - Czaicie w administracji pracuje więcej osób niż w sklepie spożywczym niebywał...

źródło: 1000010708

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw przedwczoraj, 16:31:30 via iOS
  • 28
@Serghio: Dlaczego nie policzyłeś podmiotów prawnych jako podatników? Przecież u nich sprawy podatkowe są nieporównywalnie bardziej skomplikowane, niż u osób fizycznych.

Co więcej KAS zajmuje się też tymi, którzy powinni być podatnikami, ale nie za bardzo chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 33
  • Strona 1 z 33
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.07.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.01.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2024

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 11.09.2023

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 24.09.2023

    Wykopowicz
  • VIP
    od 19.12.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking