mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@ppiasq: ehh czekamy dzieki
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
@Zuzka_z_Bornholmu: Kamil*
zimno już jest rano na polu. Ogłaszam koniec lata
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
@Kotlet_z_Chabowy: na dworze
- 1749
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@AlienFromWenus: wow xDDD
- 275
Moim zdaniem te kluby z pierwszych rund eliminacji typu Ordabasy i inne Poniewieże, tak naprawdę nie istnieją. Są wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Randomowe stadiony w lesie, kibice statyczni albo jak w Ordabasach - zapętleni chodzący w kółko, wokół boiska. Tak myślę.
#mecz
#mecz
mateusz-zahorski via Wykop
- 2
@Lolenson1888: chcesz powiedzieć że jaga nie jest wcale taka mocna i Radomiak nasz ma szansę?
- 159
Gdy sukienka jest tak piękna, że aż zwala z nóg!
#heheszki
#heheszki
źródło: 362259291_619367503616971_7793615891454286175_n
Pobierz
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
@JasnyBanan: n-----l się, w-----l się i leży
- 669
Donald Tusk na pytanie dziennikarza co z kredytami 0% skoro Hołownia ich nie popiera pedzioł... nic nie pedzioł, gadał 10 minut o rozmawianiu z koalicjantami i uciekł od pytania XD
#nieruchomosci #polityka
#nieruchomosci #polityka
źródło: tusk
Pobierz
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
- 872
mateusz-zahorski via Wykop
- 6
Dostalam prace tam gdzie chcialam!!
mateusz-zahorski via Wykop
- 2
@serniczekwiedensky: brawo młoda
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@seniorwykopek: w Polsce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@serniczekwiedensky: jaka waga dziś?
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
ja tutaj a wy gdzie
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
@stormi: ja za Tobą
- 445
Jadąc samochodem spotkałem kombajn z założonym hederem i zrobiłem to, co powinien zrobić każdy kierowca
#rolnictwo
#rolnictwo
źródło: kombajn-na-drodze
Pobierz
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@Ulyssos: daj przykład z tego roku
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
- 1408
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@Jerry664: zrób mi loda
- 7
Zbliżam się chyba do stolicy bo krzaki jakby luksusowe #paczeloczekspaceroczek
źródło: IMG_7042
Pobierz
mateusz-zahorski via Wykop
- 1
źródło: temp_file730530828127661180
Pobierz
mateusz-zahorski via Wykop
- 0
@ZygmuntJedyny: w Lidlu ta drożdżówka z malinami 3,5zl xd
Mateusz Zahorski
Osiągnięcia
Komentator
od 01.01.2023Komentator VIP
od 25.07.2020VIP Rocznica
od 21.09.2023Rocznica Gadżeciarz
od 05.01.2020Gadżeciarz Mikroblogger
od 14.08.2022Mikroblogger Kolarz
od 26.01.2021Kolarz Honorowy Wampir
od 26.05.2020Honorowy Wampir














Jak to jest ze gostek ma metr zapasu, a reszta walczy o zycie? Ma dluzsza tyczke czy o co tu chodzi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)