@saggitarius_a: Była częściowa, pytanie kiedy nadejdzie pełna mogilizacja. Ukraińska produkcja dronów stała się zbyt duża, Rosja nie nadąża dostarczać wymaganej liczby mobików do utylizacji.
@saggitarius_a: brakuje jakiegoś ujęcia z latająca wieżą czołgową
Ma ktoś suba Newsweeka? Aż chciałbym poczytać co Pani redaktor Siegień tym razem wymyśliła xd
https://www.newsweek.pl/opinie/zabojstwo-rosjanina-w-bialej-podlaskiej-tocza-sie-brudne-interesy/5kh6ynk?utm_campaign=newsweekpolska-page-post&utm_content=article-fresh&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_term=cde-facebook-fresh-articles-weekday-5254&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExWHV3OVY3eEVjNHVVblJ1anNydGMGYXBwX2lkEDIyMjAzOTE3ODgyMDA4OTIAAR4fl0_2hjgDRqrUL3m7HpDF4mzuw7ydaBWyor_GI_9ytEfKEwFwv4VPvUhJCg_aem_NhCulws6_77XcguKIUiFcQ
#bialapodlaska #newsweek
https://www.newsweek.pl/opinie/zabojstwo-rosjanina-w-bialej-podlaskiej-tocza-sie-brudne-interesy/5kh6ynk?utm_campaign=newsweekpolska-page-post&utm_content=article-fresh&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_term=cde-facebook-fresh-articles-weekday-5254&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExWHV3OVY3eEVjNHVVblJ1anNydGMGYXBwX2lkEDIyMjAzOTE3ODgyMDA4OTIAAR4fl0_2hjgDRqrUL3m7HpDF4mzuw7ydaBWyor_GI_9ytEfKEwFwv4VPvUhJCg_aem_NhCulws6_77XcguKIUiFcQ
#bialapodlaska #newsweek
źródło: image
Pobierz- 918
moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentarzu)
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
źródło: images
Pobierz
saggitarius_a via Wykop
- 51
@okoboji: s--------y, nie dość, że zarabiają po 100k miesięcznie to jeszcze prąd kradną
Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Ponad rok oczekiwania na kolonoskopię w stanie pilnym, 17 miesięcy w stabilnym.
z- 57
- #
- #
- #
- #
- #
saggitarius_a via Wykop
- 2
@poison101: Jak zarabia 100k miesięcznie to znaczy, że ciężko pracuje. Ten urlop mu się po prostu należy!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naściągać lekarzy z Bialorusi i Ukrainy, zaoferować im 20k/mc pod warunkiem, że nauczą się Polskiego na poziom C1 w ciągu roku i patrzeć jak te nasze nienażarte gęby w kitlach, śpiący na dyżurach, płaczą, że bieda i mało
#lekarz100k #lekarz #oswiadczeniezdupy
#lekarz100k #lekarz #oswiadczeniezdupy
Google usunęło jedno z najpotężniejszych narzędzi wyszukiwania. "inurl" znika

Google wyłączyło operator inurl, jedno z najbardziej przydatnych narzędzi zaawansowanego wyszukiwania. Funkcja była wykorzystywana przez specjalistów SEO, administratorów stron, analityków bezpieczeństwa, dziennikarzy oraz zaawansowanych użytkowników internetu.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
saggitarius_a via iOS
- 2
Google staje się coraz większym gownem z dnia na dzień, stare, znałem
Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Na parkingu za pawilonami na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej padły strzały. Prawdopodobnie został zastrzelony mężczyzna
z- 169
- #
- #
- #
- #
- #
- #
saggitarius_a via Wykop
- 127
Zatrzymany to obywatel Białorusi, zatrzymania dokonano przed budynkiem konsulatu Białorusi w Białej Podlaskiej gdzie podejrzany prawdopodobnie szukał ochrony
saggitarius_a via Wykop
- 4
@retzev: Tak, zabity to 44 letni Rosjanin, źródło: https://bp24.pl/artykul/strzaly-w-bialej-podlaskiej-n2330812
Strzelanina w Białej Podlaskiej. Trwa obława za sprawcą, komendant ogłosił alarm

Na jednej z ulic w Białej Podlaskiej przed godz. 10 doszło do strzelaniny. Policja prowadzi obławę na sprawcę, który odd
z- 8
- #
saggitarius_a via Wykop
- 0
@andrzej001: Białorusin, zatrzymany pod budynkiem konsulatu Białorusi w mieście
- 290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
saggitarius_a via Wykop
- 24
@Apiro: jak zniszczyć swoją linię genetyczną i linię genetyczną przodków którzy walczyli o ten kraj w jednym kroku [ZOBACZ JAK]
Współcześni gracze nie ogarniają gdzie iść w grach jeśli nad głową nie mają jebutnej strzałki albo przynajmniej minimapy z GPSem XDDD
#gothic
#gothic
saggitarius_a via Wykop
- 0
Sobota, pamiętam jak lata temu w każdą sobotę wychodziłem na imprezę potańczyć. Ech to byli czasy
#przegryw
#przegryw
@saggitarius_a ok oski
Kiedy ptaki śpiewają za oknem, to już wiesz, że za późno na spanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 13
saggitarius_a via Wykop
- 2
@Graner: no elo
W sumie jak do 3 się nie zaśnie, to już nie ma po co zasypiać przed porankiem ¯\(ツ)/¯
Mam pytanie do kolegów kierowców. Mianowicie z jaką prędkością jeździcie na autostradach i jakie macie auto? Ja mam BMW X3 i dla mnie optymalna prędkość to ok 140 km/h. Jak jadę wolniej to mam wrażenie, że się ślimaczę, a jak jadę szybciej, to już nie czuję się zbyt pewnie, ale przy wyprzedzaniu to potrafię depnąć i pojechać trochę szybciej przez krótką chwilę, ale jakoś tak odruchowo wracam do 140 km/h. Pytam, bo
saggitarius_a via Wykop
- 1
@WIbracyjny: 140-150km/h, ustawiam tempomat tak żeby iść równo ze wszystkimi i nie musieć przyspieszać/zwalniać, a prawa noga była wolna
- 13
saggitarius_a via Wykop
- 1
@Graner: ech dalej bezsenność
Jak ja zazdroszczę ludziom którzy potrafią się położyć byle gdzie, o jakiejkolwiek godzinie i w 5 minut zasypiają. Dużo bym dał za taką supermoc.
@saggitarius_a: często wiąże się to z ekstremalnym zmęczeniem które uniemożliwia normalne funkcjonowanie tak jak u mnie więc wcale to nie jest fajne
Jaka była najmilsza chwila Waszego życia, jaka spotkała was w tym roku?
saggitarius_a via Wykop
- 2
- lubię placki
Osiągnięcia
Komentator
od 11.09.2022Komentator Złotousty
od 31.03.2022Złotousty Rocznica
od 30.01.2026Rocznica Gadżeciarz
od 22.11.2022Gadżeciarz Mikroblogger
od 20.01.2024Mikroblogger











#przegryw
źródło: comment_1617559257oAxKPXmLCIJKREEQE8d2rq,w800
Pobierz