Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
saggitarius_a

saggitarius_a

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33501
  • Znaleziska 9667
  • Mikroblog 23834
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 157
saggitarius_a
saggitarius_a 13 godz. i 25 min temu
  • 1
Ciekawe czy moja będzie z ładnego drzewka

#przegryw
saggitarius_a - Ciekawe czy moja będzie z ładnego drzewka

#przegryw

źródło: comment_1617559257oAxKPXmLCIJKREEQE8d2rq,w800

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
13 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 2
@saggitarius_a: Moja będzie z gównosklejki
  • Odpowiedz
razem
razem
razem
11 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@saggitarius_a: głębokie ale nie do końca tak jest bo obecnie są urny bo kremuja ludzi z braku miejsca
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 13 godz. i 40 min temu
  • 128
Wrzucałem to 3 lata temu ale wrzucę jeszcze raz bo ciągle gniję z tego tak samo XD

#rosja #wojna #ukraina
saggitarius_a - Wrzucałem to 3 lata temu ale wrzucę jeszcze raz bo ciągle gniję z teg...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother
13 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 38
@saggitarius_a: Była częściowa, pytanie kiedy nadejdzie pełna mogilizacja. Ukraińska produkcja dronów stała się zbyt duża, Rosja nie nadąża dostarczać wymaganej liczby mobików do utylizacji.
  • Odpowiedz
siepan
siepan
12 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 16
@saggitarius_a: brakuje jakiegoś ujęcia z latająca wieżą czołgową
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
20.06.2026, 13:19:41
  • 0
Ma ktoś suba Newsweeka? Aż chciałbym poczytać co Pani redaktor Siegień tym razem wymyśliła xd

https://www.newsweek.pl/opinie/zabojstwo-rosjanina-w-bialej-podlaskiej-tocza-sie-brudne-interesy/5kh6ynk?utm_campaign=newsweekpolska-page-post&utm_content=article-fresh&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_term=cde-facebook-fresh-articles-weekday-5254&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExWHV3OVY3eEVjNHVVblJ1anNydGMGYXBwX2lkEDIyMjAzOTE3ODgyMDA4OTIAAR4fl0_2hjgDRqrUL3m7HpDF4mzuw7ydaBWyor_GI_9ytEfKEwFwv4VPvUhJCg_aem_NhCulws6_77XcguKIUiFcQ

#bialapodlaska #newsweek
michalxd21 - Ma ktoś suba Newsweeka? Aż chciałbym poczytać co Pani redaktor Siegień t...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 20.06.2026, 13:55:45 via Wykop
  • 2
@michalxd21: https://archive.is/20260618055232/https://www.newsweek.pl/opinie/zabojstwo-rosjanina-w-bialej-podlaskiej-tocza-sie-brudne-interesy/5kh6ynk
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
19.06.2026, 06:03:59
  • 918
moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentarzu)

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
okoboji - moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentar...

źródło: images

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 19.06.2026, 07:19:44 via Wykop
  • 51
@okoboji: s--------y, nie dość, że zarabiają po 100k miesięcznie to jeszcze prąd kradną
  • Odpowiedz

500

Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Ponad rok oczekiwania na kolonoskopię w stanie pilnym, 17 miesięcy w stabilnym.

Bobito
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:02:58
  • 57
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    afera
saggitarius_a
saggitarius_a 19.06.2026, 06:20:23 via Wykop
  • 2
@poison101: Jak zarabia 100k miesięcznie to znaczy, że ciężko pracuje. Ten urlop mu się po prostu należy!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
saggitarius_a
saggitarius_a 17.06.2026, 09:32:40
  • 8
Naściągać lekarzy z Bialorusi i Ukrainy, zaoferować im 20k/mc pod warunkiem, że nauczą się Polskiego na poziom C1 w ciągu roku i patrzeć jak te nasze nienażarte gęby w kitlach, śpiący na dyżurach, płaczą, że bieda i mało

#lekarz100k #lekarz #oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

16

Google usunęło jedno z najpotężniejszych narzędzi wyszukiwania. "inurl" znika

Google usunęło jedno z najpotężniejszych narzędzi wyszukiwania. "inurl" znika

Google wyłączyło operator inurl, jedno z najbardziej przydatnych narzędzi zaawansowanego wyszukiwania. Funkcja była wykorzystywana przez specjalistów SEO, administratorów stron, analityków bezpieczeństwa, dziennikarzy oraz zaawansowanych użytkowników internetu.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 15.06.2026, 18:34:29
  • 5
  • #
    technologia
  • #
    google
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    komputery
saggitarius_a
saggitarius_a 15.06.2026, 22:45:31 via iOS
  • 2
Google staje się coraz większym gownem z dnia na dzień, stare, znałem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

301

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Pokaż treści 18+

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Na parkingu za pawilonami na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej padły strzały. Prawdopodobnie został zastrzelony mężczyzna

b45ezno9hvpv
z
slowopodlasia.pl
dodany: 15.06.2026, 09:02:56
  • 169
  • #
    strzelanina
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
  • #
    bialapodlaska
  • #
    lubelskie
  • #
    kryminalne
saggitarius_a
saggitarius_a 15.06.2026, 11:46:32 via Wykop
  • 127
Zatrzymany to obywatel Białorusi, zatrzymania dokonano przed budynkiem konsulatu Białorusi w Białej Podlaskiej gdzie podejrzany prawdopodobnie szukał ochrony
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

saggitarius_a
saggitarius_a 15.06.2026, 13:29:00 via Wykop
  • 4
@retzev: Tak, zabity to 44 letni Rosjanin, źródło: https://bp24.pl/artykul/strzaly-w-bialej-podlaskiej-n2330812

5

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Trwa obława za sprawcą, komendant ogłosił alarm

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Trwa obława za sprawcą, komendant ogłosił alarm

Na jednej z ulic w Białej Podlaskiej przed godz. 10 doszło do strzelaniny. Policja prowadzi obławę na sprawcę, który odd

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 09:36:20
  • 8
  • #
    kryminalne
saggitarius_a
saggitarius_a 15.06.2026, 13:04:52 via Wykop
  • 0
@andrzej001: Białorusin, zatrzymany pod budynkiem konsulatu Białorusi w mieście
Apiro
Apiro
Apiro
14.06.2026, 12:35:50
  • 290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 14.06.2026, 16:15:49 via Wykop
  • 24
@Apiro: jak zniszczyć swoją linię genetyczną i linię genetyczną przodków którzy walczyli o ten kraj w jednym kroku [ZOBACZ JAK]
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 06.06.2026, 18:40:51
  • 16
Współcześni gracze nie ogarniają gdzie iść w grach jeśli nad głową nie mają jebutnej strzałki albo przynajmniej minimapy z GPSem XDDD

#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neocaridina
Neocaridina
06.06.2026, 18:18:29
  • 0
#kuchniapelnaniespodzianek
Neocaridina - #kuchniapelnaniespodzianek

źródło: rate-my-lunch-part-2-v0-gcav4lt8ch5h1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 06.06.2026, 18:37:58 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: gotowane kleszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 06.06.2026, 18:28:16
  • 3
Sobota, pamiętam jak lata temu w każdą sobotę wychodziłem na imprezę potańczyć. Ech to byli czasy

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00M666
D00M666
06.06.2026, 18:30:54 via Wypiek
  • 3
@saggitarius_a ok oski
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 02.06.2026, 01:41:34
  • 7
Kiedy ptaki śpiewają za oknem, to już wiesz, że za późno na spanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Graner
Graner
02.06.2026, 01:00:02
  • 13
3:00:00
#listaobecnosci #nocnazmiana #listygranera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 02.06.2026, 01:05:50 via Wykop
  • 2
@Graner: no elo
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 02.06.2026, 00:48:23
  • 1
W sumie jak do 3 się nie zaśnie, to już nie ma po co zasypiać przed porankiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WIbracyjny
WIbracyjny
02.06.2026, 00:31:40
  • 0
Mam pytanie do kolegów kierowców. Mianowicie z jaką prędkością jeździcie na autostradach i jakie macie auto? Ja mam BMW X3 i dla mnie optymalna prędkość to ok 140 km/h. Jak jadę wolniej to mam wrażenie, że się ślimaczę, a jak jadę szybciej, to już nie czuję się zbyt pewnie, ale przy wyprzedzaniu to potrafię depnąć i pojechać trochę szybciej przez krótką chwilę, ale jakoś tak odruchowo wracam do 140 km/h. Pytam, bo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 02.06.2026, 00:45:16 via Wykop
  • 1
@WIbracyjny: 140-150km/h, ustawiam tempomat tak żeby iść równo ze wszystkimi i nie musieć przyspieszać/zwalniać, a prawa noga była wolna
  • Odpowiedz
Graner
Graner
02.06.2026, 00:00:01
  • 13
2:00:00
#listaobecnosci #nocnazmiana #listygranera
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 02.06.2026, 00:09:26 via Wykop
  • 1
@Graner: ech dalej bezsenność
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 23:58:38
  • 2
Jak ja zazdroszczę ludziom którzy potrafią się położyć byle gdzie, o jakiejkolwiek godzinie i w 5 minut zasypiają. Dużo bym dał za taką supermoc.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kingcel
kingcel
02.06.2026, 00:06:45 via Wykop
  • 0
@saggitarius_a: często wiąże się to z ekstremalnym zmęczeniem które uniemożliwia normalne funkcjonowanie tak jak u mnie więc wcale to nie jest fajne
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 23:40:49
  • 4
Jaka była najmilsza chwila Waszego życia, jaka spotkała was w tym roku?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
Autor
01.06.2026, 23:49:25 via Wykop
  • 2
@Wrrronika: mamy nigdy nie zawodzą, ja też kocham swoją bardzo
@Elec minęło dopiero pół roku, mam nadzieję, że jeszcze coś pozytywnego Ci się przytrafi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • lubię placki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.11.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking