Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000018987
Pobierz@pieknylowca: tak
@pieknylowca: może masz za dużego siura?
- 4
@NijuGMD:
Suszarką może da radę.
Suszarką może da radę.
Co jest kurdebele... Wstalem z uśmiechem w niedziele mialem tak dobry humor, ze dałem żulowi 5zł. Siedzialem chwile w samochodzie a yen poszedł do żabki, kupil sobie browara. Wyszedl i przechylił go na hejnał, po czym wyrzucił puszkę do kosza! Nosz kur@#, za dobrze mają. Jeszcze biłem się z myślami czy iść wyciągnąć tą puszkę z kosza, żeby odzyskać 50gr.
#zalesie
#zalesie
@cieply_chlodniarz: dorosly chlop odkrywa ze zule nie maja pieniedzy dlatego ze ich nie szanuja
@cieply_chlodniarz potwierdzam byłem tym żulem
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: Współczesne związki nie mają sensu tak obiektywnie patrząc, a najgłośniejszy argument jaki słyszę przeciwko tej opinii jest autorstwa kobiet, lub romantycznych przegrywów. Tinder jest dobry do szukania laski do sponsoringu; szukanie dziewczyny do stałej, zobowiązującej relacji przez internet nie ma już żadnego sensu.
- 34
Ludzie, jest 7:16, a już czwarty sąsiad dziś kaszle (bo odpalił papieroska). Głód nikotynowy ich budzi ze snu, czy co?
#p-------y #papierosysadodupy #zalesie
#p-------y #papierosysadodupy #zalesie
@Laryngoskop: idź spać i d--y nie zawracaj
@Laryngoskop: najgorzej że z tymi smrodziarzami nic nie zrobisz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: wiadomo ze morda. Znalem i takich co mieli 168 i ruchaja non stop
- 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: akurat faktem jest że nasi rodzice paradoksalnie mieli o wiele łatwiej żeby kogoś poznać mimo że w tamtych czasach nie było sociali to ludzie trzymali się razem i do siebie wychodzili i się poznawali
- 140
@nikodem14: ich pokolenie miało w k---ę łatwiej
Facet nie musiał totalnie nic robić
Starczyła praca i pełne uzębienie xDD
Facet poznał babę i w ciągu całego życia
Facet nie musiał totalnie nic robić
Starczyła praca i pełne uzębienie xDD
Facet poznał babę i w ciągu całego życia
sąsiedzi trzymają wszyscy kosze na śmieci w piwnicy bo taki jest przykaz c--j wie kogo, wlasciciel całego parteru pilnuje zeby wszyscy zanosili grzecznie kosze na smieci do piwnicy i wynosili je w dniu wywozu smieci, k---a ja mieszkam na parterze i mi z----------ą mrówki już chyba trzeci tydzień, co to za chujnia j--------e coraz wiecej tego jest, narobiłem zdjęć, filmów, a że mieszkam w niemczech to ich zgłosiłem k---a mailem bo nic
@Ddddddddddf: To chyba szczury zaczną biegać echh magazynowanie wielkich worów ze śmieciami, jeszcze nadgorliwie segregowanymi coś o tym wiem, bo p--------a w piwnicy jak na wysypisku, bo muszą j----ą puszkę po makreli nawet dać do plastiku
@Ddddddddddf: no to juz wiesz czemu mieszkanie bylo podejrzanie tanie i czemu na promocje trafiles
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: Propsy za te grafikę. Redpill jest błędny, ale nie kompletnie. A tutaj za często pojawia się myślenie "gdybym był chadem to nie musiałbym tego ogarniać".
@elofrytki: Najmniej ważne jeśli chodzi o atrakcyjność, ale sporo ułatwiające jeśli chodzi o życie. Mam osobowość kolesia który ma wywalone, może chada tym nie pobiję, ale tak żyje się przyjemniej niż kilka punktów wyższa w blackpillowej skali, ale znerwicowana wiecznie julka
Muszę przyznać, że człowiek jak ćpał to przynajmniej dbał o siebie
Dziś mija 90 dni od walenia czegoś w nos a ja patrzę a tam jakieś potężne haszcze. Zawsze jak waliłem w nos to 0 włosów tam było, bo wyrywałem na bierząco.
A dziś niespodzianka, coś wyłazi z nosa. Wyrwałem to a tam 3cm włosy!
Niezbyt
Dziś mija 90 dni od walenia czegoś w nos a ja patrzę a tam jakieś potężne haszcze. Zawsze jak waliłem w nos to 0 włosów tam było, bo wyrywałem na bierząco.
A dziś niespodzianka, coś wyłazi z nosa. Wyrwałem to a tam 3cm włosy!
Niezbyt
@Jakis_Leszek: człowiek sie zbombardował nie doceniał a to o
- 1
@Cybek-Mariankomanek: zawsze człowiek woli coś innego niż ma
- 10
Być może niepopularna opinia, ale nasunęła mi się myśl po obejrzeniu "Faktów" TVN dzisiaj wieczorem:
Wydanie zawierało 4 materiały poświęcone Mai + "Fakty po Faktach".
Ja jebię, jak mnie w-----a pompowanie balonika przez media w Polsce. Każda wschodząca gwiazda jakiejkolwiek dziedziny życia w Polsce otrzymuje ekspozycję 24/7 w TV/prasie/internecie aż do porzygu. Traktowanie gwiazdy niczym drugie nadejście Chrystusa. Plus kampanie reklamowe, zostanie twarzą/ambasadorem marki, zapro do telewizji śniadaniowej i brandzlowanie się establishmentu medialnego
Wydanie zawierało 4 materiały poświęcone Mai + "Fakty po Faktach".
Ja jebię, jak mnie w-----a pompowanie balonika przez media w Polsce. Każda wschodząca gwiazda jakiejkolwiek dziedziny życia w Polsce otrzymuje ekspozycję 24/7 w TV/prasie/internecie aż do porzygu. Traktowanie gwiazdy niczym drugie nadejście Chrystusa. Plus kampanie reklamowe, zostanie twarzą/ambasadorem marki, zapro do telewizji śniadaniowej i brandzlowanie się establishmentu medialnego
@Foxhound: No TVN od dwóch dni to psychiatryk pod tym względem. Może to dlatego, że z Eurosportem są w jednej korporacji i widzów chcą sobie napędzić
@Foxhound:
źródło: ZIqAW04XGHiHjndcmXuGcbePeUhegXGW
PobierzAni jednego dnia w życiu bez wyzwisk pod moim adresem. Czy to rodzina, czy jacyś randomowi ludzie w pracy albo szkole.
Najlepsze jest to, że nawet się do tego uśmiecham. Sam nie wiem dlaczego. Jakiś mechanizm obronny po całym dzieciństwie bicia i plucia (dosłownie) na mnie przez rodzinę. Jest super. Carpe diem.
Jadę po fajki. Trzeba jakoś przepalić te smuty, w akompaniamencie śpiewających za oknem ptaków.
#przegryw #depresja
Najlepsze jest to, że nawet się do tego uśmiecham. Sam nie wiem dlaczego. Jakiś mechanizm obronny po całym dzieciństwie bicia i plucia (dosłownie) na mnie przez rodzinę. Jest super. Carpe diem.
Jadę po fajki. Trzeba jakoś przepalić te smuty, w akompaniamencie śpiewających za oknem ptaków.
#przegryw #depresja
źródło: Screenshot_3
Pobierz- 0
Bylem na mszy i ksiadz nie zrobil wololo jestem zawiedzion #zalesie
Rozwalił sobie ktoś z was życie w sumie MOCNO na własne życzenie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam na myśli sytuacje w stylu: piłeś #a-----l raz drugi dziesiąty, zaliczyłeś jeden drugi ciąg np, no i wiesz, że a-----l nie jest dla Ciebie xD doskonale o tym wiedziałeś, a i tak nie wystopowałeś w porę, gdy było można i w miarę łatwo, robiłeś przerwy, było już dobrze, ale potem, zamiast IŚĆ POBIEGAĆ, szedłeś
Mam na myśli sytuacje w stylu: piłeś #a-----l raz drugi dziesiąty, zaliczyłeś jeden drugi ciąg np, no i wiesz, że a-----l nie jest dla Ciebie xD doskonale o tym wiedziałeś, a i tak nie wystopowałeś w porę, gdy było można i w miarę łatwo, robiłeś przerwy, było już dobrze, ale potem, zamiast IŚĆ POBIEGAĆ, szedłeś
źródło: images
PobierzRozwalił sobie ktoś z was życie w sumie MOCNO na własne życzenie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- no w sumie, to ja xD 40.4% (38)
- nie zrobiłem tak 18.1% (17)
- to był over od początku 21.3% (20)
- gówno, tam, w 90-100% były winne czynnki zewnętrzn 20.2% (19)
@Zimny-jak-lod: nie, ja przez zaburzenie osobowości przegrałem, ale nie byłem go nawet świadomy
@Zimny-jak-lod: nie
Większości chłopom starczy nie przeszkadzać i sb poradzą
Ale życie lubi dopierodlic
Kiedy wyjdziesz z biedy rodzinnie to jebnie cię z boku zakola podatki zdrowie itp
Większości chłopom starczy nie przeszkadzać i sb poradzą
Ale życie lubi dopierodlic
Kiedy wyjdziesz z biedy rodzinnie to jebnie cię z boku zakola podatki zdrowie itp
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: Ten pajac zmierza do czegoś?
@Average-CottonWorld-Enjoyer: @elofrytki
Koleś nagrywa cringowy kontent specjalnie. ¯\(ツ)/¯
Wzrostak, prędzej poderwałby ją na tekst "ej lala but ci się rozwala" lub -"coś ci spadło, ciśnienie w gaciach" xD
Koleś nagrywa cringowy kontent specjalnie. ¯\(ツ)/¯
Wzrostak, prędzej poderwałby ją na tekst "ej lala but ci się rozwala" lub -"coś ci spadło, ciśnienie w gaciach" xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
K---y nie ludzie, moją ulubioną wiatke nad rzeką podpalili (╯︵╰,)
#spierdotrip #zalesie #szycheucontent
#spierdotrip #zalesie #szycheucontent
źródło: 1000006264
Pobierz- 1
@Famine: Nie, to ta. Szkoda bo z kolegą ją naprawialiśmy.
https://wykop.pl/wpis/84568755/remontujemy-meline-p--o-szycheucontent
https://wykop.pl/wpis/84568755/remontujemy-meline-p--o-szycheucontent
źródło: 7ce4f0cb7e86101a33d1b0e2cb5b02b79e743a0151bc7ce811d5133cc92f7935
Pobierz- 4
#przegryw #zalesie Dziś spacerowałem sobie sam w parku tak po prostu, któregoś razu zauważyłem że za mną biegało jakichś 4 nastolatków to se nic nie myślałem i spacerowałem dalej, i w trakcie ich biegu nagle z zaskoczenia 1 z tych gówniarzy podbiega do mnie od tyłu na sekundę i prosto w moje lewe ucho krzyczy "BU!", ja aż podskoczyłem z wystraszenia się i potem podczas ich dalszego biegu
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Może w tej sytuacji tak, ale ogólnie to się nie do końca z tobą zgodzę. Można mieć sporo mięśni, można też umieć w sztuki walki, ogólnie mówiąc być porządnie wyćwiczonym i wysportowanym. Ale jak taki cię od tyłu nożem dźgnie w najbardziej wrażliwe miejsce... Poza tym wiesz, jak 4 na 1 to takim wtedy łatwiej, wystarczy że 1 z nich od tyłu ogłuszy silnego do nieprzytomności, a potem będą
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: No tak masz racje, mięśnie służą też do obrony i z pewnością odstraszają takich przygłupów na sam widok. Ja akurat nie mam trudności żeby podejść do kogoś z mięśniami






























Jakbym tylko miał gdzie ładować to bym kupił elektryka i wywalone na to wszystko ehhhhhh
#motoryzacja #zalesie
@monsterek443: ok, zaczynam kumać, może wcześniej było chaotycznie napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) 14 miesięcy i 25k km to faktycznie zbyt mało wytrzymał. zapewne wina produktu, albo montażu. przez internet tego nie ocenimy
@monsterek443: możliwe. pasek nie