Silnik naprawiany miesiąc temu po zerwaniu paska rozrządu zaczął właśnie chodzić jak diesel ehh borze ile można z tymi samochodami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakbym tylko miał gdzie ładować to bym kupił elektryka i wywalone na to wszystko ehhhhhh

#motoryzacja #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozrząd padł rok i dwa miesiące po wymianie i było przejechane na nim ok 25k km


@monsterek443: ok, zaczynam kumać, może wcześniej było chaotycznie napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) 14 miesięcy i 25k km to faktycznie zbyt mało wytrzymał. zapewne wina produktu, albo montażu. przez internet tego nie ocenimy

mówił że może jakiś zależały pasek mieli na magazynie czy coś


@monsterek443: możliwe. pasek nie
  • Odpowiedz
Co jest kurdebele... Wstalem z uśmiechem w niedziele mialem tak dobry humor, ze dałem żulowi 5zł. Siedzialem chwile w samochodzie a yen poszedł do żabki, kupil sobie browara. Wyszedl i przechylił go na hejnał, po czym wyrzucił puszkę do kosza! Nosz kur@#, za dobrze mają. Jeszcze biłem się z myślami czy iść wyciągnąć tą puszkę z kosza, żeby odzyskać 50gr.
#zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elofrytki: Współczesne związki nie mają sensu tak obiektywnie patrząc, a najgłośniejszy argument jaki słyszę przeciwko tej opinii jest autorstwa kobiet, lub romantycznych przegrywów. Tinder jest dobry do szukania laski do sponsoringu; szukanie dziewczyny do stałej, zobowiązującej relacji przez internet nie ma już żadnego sensu.
  • Odpowiedz
@elofrytki: akurat faktem jest że nasi rodzice paradoksalnie mieli o wiele łatwiej żeby kogoś poznać mimo że w tamtych czasach nie było sociali to ludzie trzymali się razem i do siebie wychodzili i się poznawali
  • Odpowiedz
  • 140
@nikodem14: ich pokolenie miało w k---ę łatwiej

Facet nie musiał totalnie nic robić
Starczyła praca i pełne uzębienie xDD

Facet poznał babę i w ciągu całego życia
  • Odpowiedz
sąsiedzi trzymają wszyscy kosze na śmieci w piwnicy bo taki jest przykaz c--j wie kogo, wlasciciel całego parteru pilnuje zeby wszyscy zanosili grzecznie kosze na smieci do piwnicy i wynosili je w dniu wywozu smieci, k---a ja mieszkam na parterze i mi z----------ą mrówki już chyba trzeci tydzień, co to za chujnia j--------e coraz wiecej tego jest, narobiłem zdjęć, filmów, a że mieszkam w niemczech to ich zgłosiłem k---a mailem bo nic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elofrytki: Najmniej ważne jeśli chodzi o atrakcyjność, ale sporo ułatwiające jeśli chodzi o życie. Mam osobowość kolesia który ma wywalone, może chada tym nie pobiję, ale tak żyje się przyjemniej niż kilka punktów wyższa w blackpillowej skali, ale znerwicowana wiecznie julka
  • Odpowiedz
Muszę przyznać, że człowiek jak ćpał to przynajmniej dbał o siebie

Dziś mija 90 dni od walenia czegoś w nos a ja patrzę a tam jakieś potężne haszcze. Zawsze jak waliłem w nos to 0 włosów tam było, bo wyrywałem na bierząco.

A dziś niespodzianka, coś wyłazi z nosa. Wyrwałem to a tam 3cm włosy!

Niezbyt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Być może niepopularna opinia, ale nasunęła mi się myśl po obejrzeniu "Faktów" TVN dzisiaj wieczorem:

Wydanie zawierało 4 materiały poświęcone Mai + "Fakty po Faktach".

Ja jebię, jak mnie w-----a pompowanie balonika przez media w Polsce. Każda wschodząca gwiazda jakiejkolwiek dziedziny życia w Polsce otrzymuje ekspozycję 24/7 w TV/prasie/internecie aż do porzygu. Traktowanie gwiazdy niczym drugie nadejście Chrystusa. Plus kampanie reklamowe, zostanie twarzą/ambasadorem marki, zapro do telewizji śniadaniowej i brandzlowanie się establishmentu medialnego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ani jednego dnia w życiu bez wyzwisk pod moim adresem. Czy to rodzina, czy jacyś randomowi ludzie w pracy albo szkole.
Najlepsze jest to, że nawet się do tego uśmiecham. Sam nie wiem dlaczego. Jakiś mechanizm obronny po całym dzieciństwie bicia i plucia (dosłownie) na mnie przez rodzinę. Jest super. Carpe diem.

Jadę po fajki. Trzeba jakoś przepalić te smuty, w akompaniamencie śpiewających za oknem ptaków.

#przegryw #depresja
PrzegrywZeWsi - Ani jednego dnia w życiu bez wyzwisk pod moim adresem. Czy to rodzina...

źródło: Screenshot_3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozwalił sobie ktoś z was życie w sumie MOCNO na własne życzenie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam na myśli sytuacje w stylu: piłeś #a-----l raz drugi dziesiąty, zaliczyłeś jeden drugi ciąg np, no i wiesz, że a-----l nie jest dla Ciebie xD doskonale o tym wiedziałeś, a i tak nie wystopowałeś w porę, gdy było można i w miarę łatwo, robiłeś przerwy, było już dobrze, ale potem, zamiast IŚĆ POBIEGAĆ, szedłeś
Zimny-jak-lod - Rozwalił sobie ktoś z was życie w sumie MOCNO na własne życzenie? ( ͡...

źródło: images

Pobierz

Rozwalił sobie ktoś z was życie w sumie MOCNO na własne życzenie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • no w sumie, to ja xD 40.4% (38)
  • nie zrobiłem tak 18.1% (17)
  • to był over od początku 21.3% (20)
  • gówno, tam, w 90-100% były winne czynnki zewnętrzn 20.2% (19)

Oddanych głosów: 94

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #zalesie Dziś spacerowałem sobie sam w parku tak po prostu, któregoś razu zauważyłem że za mną biegało jakichś 4 nastolatków to se nic nie myślałem i spacerowałem dalej, i w trakcie ich biegu nagle z zaskoczenia 1 z tych gówniarzy podbiega do mnie od tyłu na sekundę i prosto w moje lewe ucho krzyczy "BU!", ja aż podskoczyłem z wystraszenia się i potem podczas ich dalszego biegu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Może w tej sytuacji tak, ale ogólnie to się nie do końca z tobą zgodzę. Można mieć sporo mięśni, można też umieć w sztuki walki, ogólnie mówiąc być porządnie wyćwiczonym i wysportowanym. Ale jak taki cię od tyłu nożem dźgnie w najbardziej wrażliwe miejsce... Poza tym wiesz, jak 4 na 1 to takim wtedy łatwiej, wystarczy że 1 z nich od tyłu ogłuszy silnego do nieprzytomności, a potem będą
  • Odpowiedz