@Polinik: 40+ we Francji to nie jest "cieplej niż zazwyczaj" a przekroczenie pewnego ekstremum, anomalia.
@Superstitio: Aha, teraz jak we Francji jest ciepło to już ekstremum i planeta płonie, ale jak w Polsce p----i przez cały czerwiec to już jednak nie XD
@Nighthuntero: Kamiński kilkanscie lat temu (około 2010) gdy był w PIS jako europarlamentarzysta to usiłował zmiękczyc rezolucje PE jaką eurodeputowani PO wnieśli w celu krytyki heroizacji Bandery i Szuchewycza.
@szurszur: Podlinkujesz coś w tym temacie? Jak widać teraz eurodeputowanym PO nie przeszkadza nazywanie ukraińskich oddziałów im. bohaterami upa
Ledwo tydzień afery minął, a już widzę moralizatorów, którzy próbują rozmiękczać sprawę gadkami w stylu "obrywają też uczciwi", "powinniśmy merytorycznie, a nie z widłami i pochodniami", etc. Nigdy nie zmienimy rzeczywistości, jak będziemy zastanawiać się czy przypadkiem nie uraziliśmy kogoś uczciwego, albo czy użyliśmy wystarczająco merytorycznych argumentów. Tylko gniewem i protestem generującym uciążliwości da się wywrzeć jakąkolwiek presję. #lekarz100k #konowalposting
@Fortis_: "Ci zarabiający miliony to tylko wyjątki, większość zarabia ledwo 20k miesięcznie" - jak do tej pory nie udało znaleźć się nawet jednego oświadczenia majątkowego z zarobkami poniżej pół miliona, najmniejsze jakie widziałem to 650k rocznie
A propo afery lekarskiej, mój Tata leczy się u pewnej pani psychiatry, która przyjmując na NFZ do września jest na l4, ale nie przeszkadza jej to, by przyjmować ludzi prywatnie xD #lekarz100k
źródło: img_1_1782158895195
Pobierzźródło: 1000028133
Pobierz