Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Carguy

Carguy

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14783
  • Znaleziska 7377
  • Mikroblog 7406
  • Obserwujący 71
  • Obserwowane 27
Carguy
Carguy przed chwilą
  • 0
chuopy jadą rowerami z Warszawy do Gdańska i zbierają pieniądze dla chorej dziewczynki, może im pomożemy? #pomocdlaanielki #druzynaanielki #pieniadze #wykop
Carguy - chuopy jadą rowerami z Warszawy do Gdańska i zbierają pieniądze dla chorej d...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

598

Turyści z Kolumbii, Gwatemali i Wenezueli przyłapani w pracy na czarno

Turyści z Kolumbii, Gwatemali i Wenezueli przyłapani w pracy na czarno

8 turystów pracowało nielegalnie w jednej z firm zajmujących się zbiorem i przetwórstwem owoców na terenie powiatu wrocławskiego. W wydanych decyzjach cudzoziemcy otrzymają zakazy ponownego wjazdu do krajów strefy Schengen. Pracodawcy grozi grzywna.

Frijheid2
z
strazgraniczna.pl
dodany: 03.06.2026, 10:06:00
  • 97
  • #
    wroclaw
  • #
    polska
  • #
    strazgraniczna
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    podroze
Carguy
Carguy 04.06.2026, 10:32:01 via Wykop
  • 1
@aleksc: oby 500k
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 11:19:11
  • 443
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 24.05.2026, 14:22:13 via Android
  • 1
@feelingr8: ja dzisiaj jeździłem z 45 osobami na rowerach i tez tego nie zgłaszałem 😉
  • Odpowiedz

642

Zadziwiająca sytuacja w Lotto. Tydzień po losowaniu padły te same liczby

Zadziwiająca sytuacja w Lotto. Tydzień po losowaniu padły te same liczby

W Mini Lotto dwukrotnie w odstępie tygodnia wylosowano identyczny zestaw liczb: 15, 17, 31, 37, 41. Pierwszy raz stało s

Kozak2e
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.04.2026, 16:57:15
  • 215
  • #
    lotto
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    polska
Carguy
Carguy 25.04.2026, 22:44:30 via Wykop
  • 0
w zeszlym roku w mini lotto byly dwa takie same losowania dzien po dniu ;) i za drugim razem trafilem 4 na 5 xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Carguy
Carguy 13.04.2026, 17:49:42
  • 0
Mam pytanie do posiadaczy #wahoo elemnt roam 3, czy ekran jest az tak kiepski i ciemny? Chce przeskoczyć z roama jedynki na cos nowego, w grę wchodzi wahoo bo mam sporo ich produktów, ostatecznie garmin 850 lub hammerhead 3 #kiciochpyta #rower #kolarstwo #szosa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poemat
Poemat
13.04.2026, 19:01:03 via Wykop
  • 2
@Carguy: Nie, widać wszystko bardzo dobrze nawet w ostrym słońcu
  • Odpowiedz
Treki
Treki
13.04.2026, 19:04:41 via Wykop
  • 2
@Carguy: jest dobrze, jeżdżę na jasności "auto", a dostępny jest jeszcze tryb "auto max".

Porównując bezpośrednio ekrany Bolt V2 i 3, nowe wersje rzeczywiście są nieco ciemniejsze, ale różnica jest niewielka. To chyba najczęściej wymieniana wada, zdecydowanie przesadzona.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 11:43:08
  • 845
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 12.04.2026, 16:31:26 via Wykop
  • 1
@thorgoth: pieknie patusa zgasil
  • Odpowiedz
Carguy
Carguy 12.04.2026, 18:52:14 via Wykop
  • 3
@Obserwator47: oby pan instruktor z tego wyszedl bez zadnych zarzutow, sam bym sie tak zachowal gdyby na mnie szarżowali we trzech :)
  • Odpowiedz
nuKER_
nuKER_
nuKER_
01.04.2026, 01:56:26
  • 577
#kryminalne #patologiazmiasta #seba
"17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz!?"- Nie żyje autor słynnych słów. Jego zachowanie w sądzie widziała kiedyś cała Polska.

Konrad Nowacki w 2007 roku został skazany za pobicie, którego ofiara cudem przeżyła. Kiedy usłyszał wyrok 15 lat pozbawienia wolności, zaczął się odgrażać w stronę sędziego. Nagranie było tak zwanym hitem internetu, jednym z pierwszych polskich virali.

Po 13 latach wyszedł na wolność, a w
nuKER_ - #kryminalne #patologiazmiasta #seba
"17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz...

źródło: IMG_0397

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 01.04.2026, 07:39:04 via Wykop
  • 1
@nuKER_: no i prawidłowo
  • Odpowiedz
RPK74
RPK74
27.03.2026, 10:25:40
  • 677
Zagraniczny student o życiu w Polsce

#imigranci #polska
RPK74 - Zagraniczny student o życiu w Polsce

#imigranci #polska

źródło: IMG_4206

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 27.03.2026, 16:06:02 via Wykop
  • 1
@malin90: jak c--j to polak pisal xd
  • Odpowiedz

500

Rak jelita grubego coraz groźniejszy. W Polsce przybywa zachorowań

Rak jelita grubego coraz groźniejszy. W Polsce przybywa zachorowań

Rak okrężnicy przez długi czas potrafi rozwijać się zupełnie po cichu. To nowotwór, który z roku na rok staje się coraz większym problemem zdrowia publicznego tak o raku jelita grubego mówi dr n. med. Maciej Kowalewski, podkreślając, że mimo rozwoju medycyny liczba zachorowań w Polsce systematycz

Stopa_Szopa
z
medonet.pl
dodany: 21.03.2026, 21:02:32
  • 269
  • #
    medycyna
  • #
    rakjelitagrubego
  • #
    wzrostzachorowan
Carguy
Carguy 22.03.2026, 21:32:36 via Android
  • 0
@bardzokiepskotowidze: nadal jest u nas lepiej niż w us i a
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
19.03.2026, 12:08:36
  • 772
Czaicie że Sylwia Peretti robi objazd po mediach z książką o śmierci syna, a przy okazji próbuje przepisać rzeczywistość i rozmyć odpowiedzialność za to co się stało xD Nagle jazda po alkoholu i zapI3rdalanie po mieście to wypadek, a winni są wszyscy albo nikt, łącznie z pieszym. Serio taka narracja ma przejść bo przecież żałoba. Najbardziej obrzydliwe jest to, że cała ta tragedia została przerobiona na content i kampanię promocyjną, łącznie z
Wojciech_Skupien - Czaicie że Sylwia Peretti robi objazd po mediach z książką o śmier...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 19.03.2026, 15:07:07 via Android
  • 0
@mozetakiwolny: rozbite auto chce odpracować xD
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
18.03.2026, 02:42:33
  • 1157
huopisko

źródło: 1000005669

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 18.03.2026, 08:07:45 via Android
  • 1
@huopisko: nigdy nie korzystałem z alledrogo, tylko amazon !
  • Odpowiedz
MistrzCiezkiejRiposty
MistrzCiezkiejRiposty
MistrzCiezkiejRiposty
24.02.2026, 14:28:23
  • 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 24.02.2026, 20:11:31 via Wykop
  • 5
@Casuel: ja raz kopnąłem w samoobronie jednego pieska, bo zaczął do mnie biec i agresywnie szczekać, podkulił ogon i uciekł
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
22.02.2026, 09:23:44
  • 146
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 22.02.2026, 14:23:38 via Wykop
  • 85
@trebeter: pięknie garnuch na ciape dostał, wszyscy powinn izacząć się śmiać po tym ciosie a nie "oh noo OMG WHYYY" co za cioty
  • Odpowiedz

551

Polski biznes mówi "nie" strefie euro. Historyczny spadek poparcia

Polski biznes mówi "nie" strefie euro. Historyczny spadek poparcia

Poparcie dla przyjęcia euro wśród szefów średnich i dużych firm spadło do najniższego poziomu w historii badań. Zdecydowana większość przedsiębiorców sprzeciwia się dziś wejściu Polski do strefy euro.

VoxClamantisInDeserto
z
tysol.pl
dodany: 20.02.2026, 20:29:55
  • 129
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Carguy
Carguy 21.02.2026, 08:30:22 via Android
  • 2
@pedrovegas: ojeju trzeba iść i wymienić kase w kantorze, straszne xD

496

Meta zabiła Messengera w oknie. Tracimy ostatnią bezfacebookową przystań

Meta zabiła Messengera w oknie. Tracimy ostatnią bezfacebookową przystań

Zamiast czystego okna rozmowy pojawi się kuszący feed, powiadomienia o postach, relacjach i grupach. Łatwiej będzie zatrzymać ludzi na dłużej, a każdy taki kwadrans więcej to po prostu większy biznes reklamowy.

konto usunięte
z
spidersweb.pl
dodany: 17.02.2026, 14:51:53
  • 237
  • #
    facebook
  • #
    messenger
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
Carguy
Carguy 18.02.2026, 11:21:33 via Android
  • -8
@Lxs1111: tez o tym mysle, juz od dluzszego czasu, ale tam jest za duzo kontaktow, relacji z bliskimi oraz pracą. To musiałaby byc całkowita migracja kontaktów na inną platforme
new-object
new-object
17.02.2026, 07:26:06
  • 170
Już 4 raz wprowadzam te butelki na spacer xD a codziennie inna przyczyna. Teraz chyba padl na amen. #systemkaucyjny #polska
new-object - Już 4 raz wprowadzam te butelki na spacer xD a codziennie inna przyczyna...

źródło: IMG_3827

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 17.02.2026, 10:38:16 via Android
  • 2
@new-object: ja wywalam do zmieszanych i mam w izdzie
  • Odpowiedz
bonekropik
bonekropik
bonekropik
16.02.2026, 14:32:52
  • 363
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 16.02.2026, 20:28:29 via Android
  • 1
@pasta_alla_carbonara: bylem w tym p----------e wczoraj i macie tam tragiczne drogi xD
  • Odpowiedz
Urynowyurynator
Urynowyurynator
Urynowyurynator
16.02.2026, 05:40:43
  • 192
Pamiętajcie, aby przy dzisiejszych upałach dobrze się nawadniać, bo można się łatwo odwodnić. Ehh cholerna unia i ich nakrętki, a już było ciepło, już było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#klimat, #planetaplonie
Urynowyurynator - Pamiętajcie, aby przy dzisiejszych upałach dobrze się nawadniać, bo...

źródło: 17712203402108476719409462756657

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 16.02.2026, 10:31:38 via Wykop
  • 0
@Urynowyurynator: ale idiota xD
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
01.02.2026, 15:37:56
  • 705
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 01.02.2026, 21:31:50 via Wykop
  • 23
@mocarnyknur: zawsze jak widze to zdjecie to łapie mnie obrzydzenie xD wgl co za cymbał postanowił że te dzieci mają się akurat tak wyginać xDDD
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
01.02.2026, 17:40:41
  • 88
#pokazkota #dziarskikacperek Siedzę i myślę, że w Lipcu pojadę na 90 urodziny babci, cała rodzina ma być. Nagle mi się przypomniało, że muszę przecież z Bambarylami zostać xD bo przecież nie ma mi kto kotków pilnować, no i po urodzinach xD
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Siedzę i myślę, że w Lipcu pojadę na 90 ur...

źródło: 1000045585

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carguy
Carguy 01.02.2026, 18:20:22 via Android
  • 13
@Lujdziarski: to tylko koty. Zostaw je na jeden dzień z woda i jedzeniem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • wszystko co związane z motoryzacją, głównie samochodzikami z Warszawy

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.09.2022

    Komentator
  • VIP
    od 06.05.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking