8 turystów pracowało nielegalnie w jednej z firm zajmujących się zbiorem i przetwórstwem owoców na terenie powiatu wrocławskiego. W wydanych decyzjach cudzoziemcy otrzymają zakazy ponownego wjazdu do krajów strefy Schengen. Pracodawcy grozi grzywna.
Mam pytanie do posiadaczy #wahoo elemnt roam 3, czy ekran jest az tak kiepski i ciemny? Chce przeskoczyć z roama jedynki na cos nowego, w grę wchodzi wahoo bo mam sporo ich produktów, ostatecznie garmin 850 lub hammerhead 3 #kiciochpyta #rower #kolarstwo #szosa
@Carguy: jest dobrze, jeżdżę na jasności "auto", a dostępny jest jeszcze tryb "auto max".
Porównując bezpośrednio ekrany Bolt V2 i 3, nowe wersje rzeczywiście są nieco ciemniejsze, ale różnica jest niewielka. To chyba najczęściej wymieniana wada, zdecydowanie przesadzona.
#kryminalne #patologiazmiasta #seba "17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz!?"- Nie żyje autor słynnych słów. Jego zachowanie w sądzie widziała kiedyś cała Polska.
Konrad Nowacki w 2007 roku został skazany za pobicie, którego ofiara cudem przeżyła. Kiedy usłyszał wyrok 15 lat pozbawienia wolności, zaczął się odgrażać w stronę sędziego. Nagranie było tak zwanym hitem internetu, jednym z pierwszych polskich virali.
Rak okrężnicy przez długi czas potrafi rozwijać się zupełnie po cichu. To nowotwór, który z roku na rok staje się coraz większym problemem zdrowia publicznego tak o raku jelita grubego mówi dr n. med. Maciej Kowalewski, podkreślając, że mimo rozwoju medycyny liczba zachorowań w Polsce systematycz
Czaicie że Sylwia Peretti robi objazd po mediach z książką o śmierci syna, a przy okazji próbuje przepisać rzeczywistość i rozmyć odpowiedzialność za to co się stało xD Nagle jazda po alkoholu i zapI3rdalanie po mieście to wypadek, a winni są wszyscy albo nikt, łącznie z pieszym. Serio taka narracja ma przejść bo przecież żałoba. Najbardziej obrzydliwe jest to, że cała ta tragedia została przerobiona na content i kampanię promocyjną, łącznie z
Poparcie dla przyjęcia euro wśród szefów średnich i dużych firm spadło do najniższego poziomu w historii badań. Zdecydowana większość przedsiębiorców sprzeciwia się dziś wejściu Polski do strefy euro.
Zamiast czystego okna rozmowy pojawi się kuszący feed, powiadomienia o postach, relacjach i grupach. Łatwiej będzie zatrzymać ludzi na dłużej, a każdy taki kwadrans więcej to po prostu większy biznes reklamowy.
@Lxs1111: tez o tym mysle, juz od dluzszego czasu, ale tam jest za duzo kontaktow, relacji z bliskimi oraz pracą. To musiałaby byc całkowita migracja kontaktów na inną platforme
Pamiętajcie, aby przy dzisiejszych upałach dobrze się nawadniać, bo można się łatwo odwodnić. Ehh cholerna unia i ich nakrętki, a już było ciepło, już było dobrze ( ͡°͜ʖ͡°)
#pokazkota #dziarskikacperek Siedzę i myślę, że w Lipcu pojadę na 90 urodziny babci, cała rodzina ma być. Nagle mi się przypomniało, że muszę przecież z Bambarylami zostać xD bo przecież nie ma mi kto kotków pilnować, no i po urodzinach xD