Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shamson

Shamson

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24015
  • Znaleziska 849
  • Mikroblog 23166
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 15
jurek-gagarin
jurek-gagarin
24.06.2026, 17:44:52
  • 236
Preorderowcy psują branże gier, a potem sami narzekają ze jest jak jest (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#gry
jurek-gagarin - Preorderowcy psują branże gier, a potem sami narzekają ze jest jak je...

źródło: aD2y89O_700bwp

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 24.06.2026, 19:13:43 via Wykop
  • 18
@jurek-gagarin: Zrobiłem w życiu jednego preordera, bo spodziewałem się w zasadzie dokładnie tego samego co w poprzedniej grze.
Capcomowi jednak udało się przekonać mnie to tego, żeby nie powtarzać więcej tego błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

39

Steam Machine - GIGANTYCZNA CENA OFICJALNIE!

Steam Machine - GIGANTYCZNA CENA OFICJALNIE!

4400zl za 512GB xD oraz 6000zl za 2TB xDˣᴰ

MrPawlo112
z
ppe.pl
dodany: 22.06.2026, 18:16:27
  • 35
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    valve
Shamson
Shamson 22.06.2026, 20:54:16 via Wykop
  • 38
Dziękujemy panie Nvidia i reszcie ferajny za r------------e rynku częśc komputerowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cierniostwor
Cierniostwor
22.06.2026, 09:46:50
  • 13
#gothic #gothicremake #memy #heheszki
Cierniostwor - #gothic #gothicremake #memy #heheszki

źródło: IMG_8158

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 22.06.2026, 11:36:58 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Okcydent
Okcydent
22.06.2026, 09:14:27
  • 6
Wszystkim bezkrytycznym piewcom Ukrainy radzę wejść na X (Twittera) i sobie poczytać jakie rzeczy piszą o Polsce i Polakach Ukraińcy. Robią to masowo. Jednym frontem.

- Polska zła
- Piłsudski to rzeźnik Ukraińców
- Dmowski to morderca
- AK to zabójcy (w innej wersji AK=UPA)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 22.06.2026, 11:35:20 via Wykop
  • 0
Wszystkim bezkrytycznym piewcom Polski radzę wejść na Wykop (Główna) i sobie poczytać jakie rzeczy piszą o Ukrainie i Ukraińcach Polacy. Robią to masowo. Jednym frontem.


Rzutowanie ułamka populacji składającej się w znakomitej większości z botów, których celem jest ragebaitowanie i kałszkwały.
Tak jakby rzutować poglądy /r/Polska na cały kraj. Albo FB xD Albo Główną wykopu.

No, ale pasuje do narracji to można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shamson - >Wszystkim bezkrytycznym piewcom Polski radzę wejść na Wykop (Główna) i sob...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 06:26:54
  • 4
Uwazam ze zolnierze, ktorzy ryzykuja codziennie zyciem w tej wojnie maja prawo do nazwania swojej formacji jakkolwiek tylko chca.
A skoro to powoduje bol d--y prawakoidow w Polsce to tymbardziej to popieram

A prawaki w ryk (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 22.06.2026, 07:58:32 via Wykop
  • 2
@KIaudik: Wychodzi taki ragebaiter ze wsoimi p----------i, a potem się kurna nie da z nikim normalnie porozmawiać, bo każdy widzi cię jak takich kretynów jak powiesz cokolwiek "nieprawackiego".
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
21.06.2026, 19:04:10
  • 19
#takaprawda #humorobrazkowy #darksouls #gry
miodeksmrodek - #takaprawda #humorobrazkowy #darksouls #gry

źródło: IMG_2262

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 21.06.2026, 19:33:55 via Wykop
  • 2
@miodeksmrodek: Soulsy łatwiejsze. Jak najebiesz bossowi to dostaniesz nagrodę, a u nas to cię conajwyżej wsadzą do ciupy.
  • Odpowiedz
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
19.06.2026, 18:23:34
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 19.06.2026, 18:50:54 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
18.06.2026, 11:25:29
  • 0
Hej,
internet światłowodowy w domu wykorzystuje do pracy zdalnej oraz streamingów (seriale, filmy), wszystko po wifi Nic więcej.

Aktualnie mam prędkości 400 mb/s i czasem się wkurzam jak głupiego filmu na yt nie moge płynnie przewijać czy dłuższą chwile czekać na załadowanie serialu (tak wiem, realny problemy) czy podczas spotkania się coś przytnie. Pobieranie plików też do najszybszych nie należy.

Zapytałem o ofertę upgreadu i taką wycenę dostałem.
ATAT-2 - Hej, 
internet światłowodowy w domu wykorzystuje do pracy zdalnej oraz strea...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 18.06.2026, 13:13:52 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
15.06.2026, 17:21:49
  • 0
Ok, wymiękam w #windows11
Wsadziłem sobie nowy monitor, chciałem podejrzeć w jakiej częstotliwości pracuje, było 80hz, i.... Przypadkiem kliknąłem coś niższego z poziomu może 30-40.
Oczywiście reset monitora, ale zamiast pojawienia się obrazu w UWHD to wwaliło coś w stylu 640x480
Oczywiście kliknąłem żeby przywrócić poprzednie i... Przestał współpracować komp z monitorem.
Ekran ciemny gdy tylko próbuje go wyświetlić windows. Bios działa
I teraz za cholerę nie mogę zresetować ustawienia.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 15.06.2026, 21:29:36 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid:
Nie jestem pewny czy apka Nvidii/AMD odpali się na awaryjnym bez załadowanego stera od grafiki. Ale spojrzałbym najpierw tam czy są zapisane jakieś profile.

W sumie to nie możesz mieć obu monitorów jednocześnie podpiętych? I wtedy na działającym manipulować ustawieniami drugiego?

Ewentualnie możesz użyć Display Driver Uninstaller. Puścić reset bez włączonego neta i zobaczyć czy pójdzie na sterach które winda sobie załaduje. Potem możesz wgrać właściwe stery i przez
  • Odpowiedz

548

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 15.06.2026, 13:52:45
  • 147
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
Shamson
Shamson 15.06.2026, 15:48:12 via Wykop
  • 21
wiedza nigdy


@Commodore_64: Żeby doszło do przekazania wiedzy to obie strony muszą być zainteresowane.
Moje doświadczenia z Indiami mówią mi, że:
- 1% już tę wiedzę ma.
- 1% się zainteresuje nauką.
- 98% nie zrozumie co się do nich mówi.
Shamson
Shamson 15.06.2026, 16:17:34 via Wykop
  • -1
@Commodore_64: Taka zmiana dobrze nam jako podwykonawcom nie wrózy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam dane sprzed dwóch lat, narazie pracuję w polskojęzycznej firmie i polskimi klientami(szpitale) to nie miałem okazji do aktualizacji.

1040

Wydali 75 mln zł na 260 mieszkań. Nowy program to głównie pensje dla prezesów

Wydali 75 mln zł na 260 mieszkań. Nowy program to głównie pensje dla prezesów

Miały być ratunkiem dla osób, które zarabiają za dużo na mieszkanie komunalne, ale za mało na kredyt hipoteczny. Społeczne Agencje Najmu (SAN) miały wynajmować lokale 20% taniej niż rynek. Efekt? Od 2021 roku wydano ponad 75 milionów złotych publicznych środków, a w całym systemie działa... zaledwie

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 10:53:51
  • 63
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Shamson
Shamson 15.06.2026, 13:41:42 via Wykop
  • -1
To obniży ceny i uwolni masę lokali, które dziś stroją puste, bo wiele osób nie chce, żeby im się patola zalęgła


@kotas_przesmiewca: Zawsze można przestać traktować mieszkania jako dobro inwestycyjne i przerzucić się na mniej ryzykowne instrumenty. Pomijam tu już całkiem kwestię kosztów "społczenych", które takie kiszenie generuje, mówię czysto o aspekcie finansowym. Bo obecnie to chyba dowolny "porządny" etf daje lepszą stopę zwrotu niż wynajem mając mikroskopijne ryzyko. Ba,
Shamson
Shamson 15.06.2026, 10:26:01
  • 2
"Weź synek schowaj to chińskie g---o, ojciec ci zaraz przyniesie prawdziwą wkrętarkę".

W sumie nie kłamał, dobiła wkręty bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problemu pewnie by nie było jakbym zrobił wystarczająco głębokie otwory
Shamson - "Weź synek schowaj to chińskie g---o, ojciec ci zaraz przyniesie prawdziwą ...

źródło: 20260613_164049

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson
Autor
15.06.2026, 10:32:38 via Wykop
  • 1
@coccolino_: No właśnie to Parkside. Tak na 90%, bo nie przyglądałem się za długo.
  • Odpowiedz
Shamson
Shamson
Autor
15.06.2026, 11:01:32 via Wykop
  • 1
@schnippen_schnappen: Wygodna rączka do noszenia jest, czego chcieć więcej?
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
15.06.2026, 08:42:21
  • 3
#valve #steam #steamframe
Przypominam, że już za chwilę premiera steam frame. Sprzedaliście już nerki żeby zabezpieczyć kasę?
PuchaczLesny - #valve #steam #steamframe
Przypominam, że już za chwilę premiera steam...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 15.06.2026, 09:16:08 via Wykop
  • 2
@PuchaczLesny: Czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Więc narazie mam Questa 3. Także nie musicie dziękować - kupiłem questa, więc Frame wyjdzie już za moment ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo jak kupiłem ps5 to chwilę potem zapowiedzili pro.

Jak cena nie będzie kompletnie odklejona(a narazie zapowiada się, że będzie; no ale nie do końca to wina Valvo) to pewnie sprzedam i wezmę sf z rok
  • Odpowiedz
F3NRIR
F3NRIR
09.06.2026, 16:46:09
  • 1
Ktoś wie, czy w Lublinie są jakieś aktywne kluby albo regularne spotkania planszówkowe?
Do niedawna miałem w pracy regularne wieczory planszówkowe, ale z różnych względów grupa się rozpadła i szukam teraz czegoś nowego.

#lublin #planszowki #grybezpradu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shamson
Shamson 09.06.2026, 16:53:00 via Wykop
  • 0
@F3NRIR: Noria na Zemborzycka 53, chociaż nie wiem czy grają w typowe planszówki. Sam nie byłem, ale znajomy się tam udziela.
  • Odpowiedz

369

"Władze Lwowa chciały wyrzucić polską organizację. Jest zwrot w sprawie"

"Władze Lwowa chciały wyrzucić polską organizację. Jest zwrot w sprawie"

"Nie będzie natychmiastowej eksmisji Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej z siedziby na lwowskim rynku. Lokalne władze wycofały się z decyzji podjętej pod koniec maja. Zapadła dzień po wypowiedzi Karola Nawrockiego, który zasugerował odebranie prezydentowi Ukrainy Orderu Orła Białego..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 08.06.2026, 12:02:15
  • 39
  • #
    lwow
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    dyplomacja
  • #
    historia
  • #
    wolyn
Shamson
Shamson 08.06.2026, 14:06:21 via Wykop
  • -17
Pięcioletnia umowa wynajmu kończy się za 2 miesiące. Nic nie rób.
Pięcioletnia umowa wynajmu kończy się za miesiąc. Nic nie rób.
Pięcioletnia umowa wynajmu kończy się za tydzień. Wynajmujący daje ci pismo, żebyś w---------ł, a jak nie to wyjdziesz pod przymusem. Czyli dokładnie tak jak być powinno i o czym gada się pod każdym postem o nieruchach w Polsce.
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Ostatecznie dostali przedłużenie o rok. Ciekawe czy tym razem też zapomną.
Ukraińcy
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shamson
Shamson 09.06.2026, 10:53:53 via Wykop
  • -4
Już pomijam przepisy, dobre maniery


@Suseuropejski: No, ale przecież Ukraina to państwo upadłe, pełne banderowców i korupcji. To jakiej k---a kultury się po nich spodziewać?
I tak, przepisy obowiązujące w danym kraju > dobre maniery. Nie wiadomo jak wygląda umowa, co kto może, co kiedy może i jak. Znamy do tego relacje tylko z jednej strony.

NO ALE KULTURA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie jak z naszymi drogami gdzie widzimisie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.08.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking