#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam prawie 40 lat, zacząłem pierwszą pracę w IT na frontendzie.
Mimo, że nie mam odgórnej presji, to wewnętrznie stresuje mnie mój brak wiedzy i niekompetencja w tej chwili.
Bardzo chcę się nauczyć i zacząć nowe życie. Poratujcie radami jak sobie z tym poradzić, jak się rozwijać, ile u Was trwało przystosowanie się do nowego? (nie chodzi mi o zdobycie od razu poziomu wymiatacza, ale bycie mniej wiecej pewnym co
Mirki, mam prawie 40 lat, zacząłem pierwszą pracę w IT na frontendzie.
Mimo, że nie mam odgórnej presji, to wewnętrznie stresuje mnie mój brak wiedzy i niekompetencja w tej chwili.
Bardzo chcę się nauczyć i zacząć nowe życie. Poratujcie radami jak sobie z tym poradzić, jak się rozwijać, ile u Was trwało przystosowanie się do nowego? (nie chodzi mi o zdobycie od razu poziomu wymiatacza, ale bycie mniej wiecej pewnym co
@AnonimoweMirkoWyznania: nie no takie rady na wykopie to wiesz...
Powiem ci jak ja zaczynałem w IT, nie na frontendzie ale na lokalnym helpdesku od wszystkiego- sprzęt, soft, sieć.
Pierwszy dzień to nawet nie rozróżniałem switcha od patch panelu. Gość, który mnie dostał do współpracy patrzył na mnie jak na kosmitę. No ale siedziałem dalej uparcie, zdobywałem wiedzę i dziś wpada 15k. Najlepsza cecha do wyrobienia- wiedza, kogo o co spytać w
Powiem ci jak ja zaczynałem w IT, nie na frontendzie ale na lokalnym helpdesku od wszystkiego- sprzęt, soft, sieć.
Pierwszy dzień to nawet nie rozróżniałem switcha od patch panelu. Gość, który mnie dostał do współpracy patrzył na mnie jak na kosmitę. No ale siedziałem dalej uparcie, zdobywałem wiedzę i dziś wpada 15k. Najlepsza cecha do wyrobienia- wiedza, kogo o co spytać w
- makeDoise
- Uvmeneal
- DoubleAxxis
- konto usunięte
- Wypoks
- +1 innych
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmować się, robić taski. Spokój przychodzi z ilością naklepanego kodu i przerobionych zagadnień. A to że coś napiszesz i drugi raz napisałbyś inaczej (lepiej) to ja nadal tak mam.
- Pozeracz_Parowek
- CuckCuckKlan
- zibizz1
- pol-scot
- Uvmeneal
- +2 innych






































#programista15k #programowanie
I cyk 23% VAT, 12% PIT i ze 2 koła ZUSu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)