Kupiłem rower Arkus Classic 1200 :)) Nie jeździłem na rowerze od dłuższego czasu, bo nie było sensu go kupować. Wynajmowałem pokój i nie miałem gdzie go trzymać. Teraz wynajmuję mieszkanie, gdzie w budynku jest rowerownia. Cieszę się bardzo, już na nim pojeździłem i jest mega wygodny. Dobre rzeczy się dzieją w moim życiu. Praca która mnie nie stresuje, zmiana pokoju na mieszkanie, teraz rower. Okazuje się, że nawet z diagnozą schizofrenii można

kluha666











