A gdzie kontrola i ewidencja pracy lekarza? Przecież tu chodzi o życie pacjentów.
@fiaslnfilrangve: większość lekarzy "pracuje" na b2b, więc o jakiej kontroli i ewidencji pracy mówisz?
niech się najpierw zajmą ZAKAZEM używania umów cywilnoprawnych jako forma zatrudniania ludzi w miejsce etatu, i nie dotyczy to tylko szpitali ale wszystkich osób pracujących, bo ten absurd umów b2b tylko nasila się.
a dwa to lekarze już dawno powinni mieć zakaz pracy



















jaka to stawka opodatkowania do c---a jest? To ja po przekroczeniu 120000 zł płacę 32%, a on k---a tylko 14% liniowego od 2800000 zł?
@yy4Olo: średnią krajową liczy się od przedsiębiorstw ZATRUDNIAJĄCYCH od 9 osób w górę, ten typ (i jemu podobni) są na b2b