#pcmasterrace Pany( ͡°͜ʖ͡°) Potrzebuje dokupic myszke i klawiature na drugie stanowisko. Wazne, zeby bezprzedowe. Jak sie zamkne w 5 stowkach ze wszystkim to bedzie super. Jest cos teraz godnego polecenia? U mnie na biurku mam G502x i uwielbiam ja, ale wersja wireless podchodzi pod 500pln takze tego.
Siema mirki i węgierki. Wiem, że dzisiaj to prawie niemozliwe, ale czy znacie jakieś jeziorka w radzyńskim, łukowskim i koło Włodawy ewentualnie blisko Lublina gdzie może być malk ludzi. Wiadomo białka parczewska, Firlej, Okuninka, zaglebocze odpada. Pozdro #okuninka #lublin #lubelskie #parczew #wlodawa #lukow #radzynpodlaski #pytanie
Pamiętam rozdmuchane ego programistów sprzed 6-7 lat, ze sa panami życia zarabiąc po 15k na miecha klepiąc w kąkuter. Mineło parę lat i okazuje sie, że lekarzom mogą co najwyżej czyścić buty tymi drobniakami xD Co śmieszniejsze cała nasza branża idzie do gruntowanego przeorania, nie ma u mnie tygodnia w firmie ze odpalono kolejnego testera/deva/devopsa czy innego product ownera xD
Codziennie sprawdza czy są nowe gazetki, parsuje każdą stronę i zapisuje produkty z cenami do jednej tabeli, wraz z datami ważności. Tabele da się filtrować, sortować i porównać po cenie. Nic wielkiego, zwykła tabela, ale dla mnie spoko, aby trochę zaoszczędzić, a może i wam się przyda.
W której dzielnicy Lublina najlepiej kupić mieszkanie? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania i jedną z opcji, które mam na oku jest 60m^2 na Bronowicach, konkretnie ulica Wrońska od dewelopera MAK DOM. Może jest tu ktoś, kto tam mieszka i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami? Chętnie też posłucham innych mieszkańców Lublina i ich doświadczeń. Może w ogóle nie patrzeć na rynek pierwotny i zacząć rozglądać się na wtórnym ze względu na ceny? #
@jurek-gagarin: i dlatego ze bylas w fabryce ikea daje 25 lat gwarancji na te slabsze komponenty a blum dozytownio XD duzo masz kuchni sprzed 25 lat? ;)
Polecam Wykopka @Szala i jego usługi związane z zakupem sprzętu IT.
W kilku słowach - wszystko przebiegło transparentnie. Bratanica cieszy się z podarowanego zestawu komputerowego.
Były pewne obawy o stylistykę (czarna karta graficzna z nadmierną ilością pozostałej bieli). Całość naprawdę świetnie się prezentuje oraz działa bardzo żwawo.
https://minibusses.jakubkosmal.pl/ Stworzyłem darmową grę Mini Busses. To moja pierwsza wydana gra. W grze rysuje się trasy autobusów i próbuje przewieźć jak najwięcej pasażerów. Gra jest prosta, ale wymaga trochę planowania i strategicznego myślenia. Można zagrać na Androidzie albo bezpośrednio w p
Ja mam bo rodzice mi kupili, sam bym sobie w życiu nie kupił. Używam sporo, i imo przyspiesza gotowanie, mycie itd. Przepisów tez dużo fajnych różnorodnych, nie raz się zaskoczyłem. Ale cena i abonament dramat. Uzywam pirackiej apki gdzie mam dostęp do wszystkich przepisów. Co kto lubi, generalnie sobie chwale, ale za te cenę nie polecam
Pany( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuje dokupic myszke i klawiature na drugie stanowisko. Wazne, zeby bezprzedowe. Jak sie zamkne w 5 stowkach ze wszystkim to bedzie super. Jest cos teraz godnego polecenia? U mnie na biurku mam G502x i uwielbiam ja, ale wersja wireless podchodzi pod 500pln takze tego.