Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tyfus

Tyfus

Dołączył 18 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42531
  • Znaleziska 14502
  • Mikroblog 28029
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 60
ppooii
ppooii
wczoraj, 14:19:25
  • 0
#pcmasterrace
Pany( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuje dokupic myszke i klawiature na drugie stanowisko. Wazne, zeby bezprzedowe. Jak sie zamkne w 5 stowkach ze wszystkim to bedzie super. Jest cos teraz godnego polecenia? U mnie na biurku mam G502x i uwielbiam ja, ale wersja wireless podchodzi pod 500pln takze tego.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus wczoraj, 14:36:07 via Wykop
  • 1
@ppooii: a moze KVM starczy?
  • Odpowiedz
KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
wczoraj, 06:16:35
  • 38
#dzienojca #kiedystobylo
KebabZSosemTrzepanym - #dzienojca #kiedystobylo

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus wczoraj, 07:56:46 via Wykop
  • 2
@KebabZSosemTrzepanym: od tego dnia nie odwiedzamy juz onetu prawda?
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
przedwczoraj, 22:35:22
  • 2
Ale odklejka Gabena, 4400 i 5700 za takie g---o XD

#steam #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus wczoraj, 07:56:00 via Wykop
  • 0
Jedyny sens jest taki, że ktoś ma mnóstwo skrzynek i skinów, które sprzeda i wyjdzie go to "za darmo".


@ag3nt: rozwiniesz ta mysl?
  • Odpowiedz
Farenhejt99
Farenhejt99
Farenhejt99
21.06.2026, 15:00:25
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 21.06.2026, 15:03:43 via Wykop
  • 0
@Farenhejt99: ten biaslystok coraz piekniejszy
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
21.06.2026, 08:30:34
  • 17
Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapisałem się na:

- coaching Palikota w Szczecinie - 450 złotych
- wyjazd z wilkami Midla na Mazury - 9994 złote
- Bootcamp Zaorskiego - tutaj ok 10k PLN w tokenach

A
orientalist-jack - Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapis...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 21.06.2026, 12:14:32 via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: momentami zastanwiam sie co ludzie ogladaja w internecie... szkoda gadac
  • Odpowiedz
mieczyslaw_kopec
mieczyslaw_kopec
21.06.2026, 10:38:27
  • 1
Siema mirki i węgierki. Wiem, że dzisiaj to prawie niemozliwe, ale czy znacie jakieś jeziorka w radzyńskim, łukowskim i koło Włodawy ewentualnie blisko Lublina gdzie może być malk ludzi. Wiadomo białka parczewska, Firlej, Okuninka, zaglebocze odpada. Pozdro
#okuninka #lublin #lubelskie #parczew #wlodawa #lukow #radzynpodlaski #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 21.06.2026, 11:36:59 via Wykop
  • 1
@mieczyslaw_kopec: jezioro rejowiec
  • Odpowiedz
ChlopakNaMedal
ChlopakNaMedal
ChlopakNaMedal
18.06.2026, 10:07:35
  • 33
Pamiętam rozdmuchane ego programistów sprzed 6-7 lat, ze sa panami życia zarabiąc po 15k na miecha klepiąc w kąkuter.
Mineło parę lat i okazuje sie, że lekarzom mogą co najwyżej czyścić buty tymi drobniakami xD
Co śmieszniejsze cała nasza branża idzie do gruntowanego przeorania, nie ma u mnie tygodnia w firmie ze odpalono kolejnego testera/deva/devopsa czy innego product ownera xD

#lekarz100k #programista15k #programista25k #praca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 18.06.2026, 14:10:30 via Wykop
  • 0
@ChlopakNaMedal: jaka firma?
  • Odpowiedz
consigliere
consigliere
17.06.2026, 06:37:22
  • 12
#dupeczkizprzypadku #ladnapani #tyleczki #creepshot #spektakularnedupsko
consigliere - #dupeczkizprzypadku #ladnapani #tyleczki #creepshot #spektakularnedupsk...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 17.06.2026, 12:18:29 via Wykop
  • 0
bardzo fajny pomysl na spedzenie wolnego czasu na swiezym powietrzu z dala od ekranow smartonow a nie czekaj :)
  • Odpowiedz

729

Zrobiłem stronę, która zbiera promocje z gazetek sklepowych w jedną tabelę

Zrobiłem stronę, która zbiera promocje z gazetek sklepowych w jedną tabelę

Codziennie sprawdza czy są nowe gazetki, parsuje każdą stronę i zapisuje produkty z cenami do jednej tabeli, wraz z datami ważności. Tabele da się filtrować, sortować i porównać po cenie. Nic wielkiego, zwykła tabela, ale dla mnie spoko, aby trochę zaoszczędzić, a może i wam się przyda.

pameaviz
z
myk.pl
dodany: 16.06.2026, 15:41:01
  • 133
  • #
    webdev
  • #
    lifehack
  • #
    protip
  • #
    ciekawostki
Tyfus
Tyfus 17.06.2026, 12:14:48 via Wykop
  • 0
powiadomienia emial lub kanal rss per kategoria by mi sie przydal
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Glopper
Glopper
Glopper
14.06.2026, 15:03:42
  • 0
W której dzielnicy Lublina najlepiej kupić mieszkanie?
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania i jedną z opcji, które mam na oku jest 60m^2 na Bronowicach, konkretnie ulica Wrońska od dewelopera MAK DOM.
Może jest tu ktoś, kto tam mieszka i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?
Chętnie też posłucham innych mieszkańców Lublina i ich doświadczeń.
Może w ogóle nie patrzeć na rynek pierwotny i zacząć rozglądać się na wtórnym ze względu na ceny?
#
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 14.06.2026, 18:16:08 via Wykop
  • 0
@Glopper: zobacz wieniawa
  • Odpowiedz
Pierscien1234567
Pierscien1234567
Pierscien1234567
13.06.2026, 17:49:53
  • 1
Polecacie podnoszone elektryczne biurka z IKEI?
#biurko #pcmasterrace #ikea #meble
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 14.06.2026, 11:31:37 via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: koniecznie w gorszej bo stoja i sprawdzaja zeby bylo gorzej XD
  • Odpowiedz
Tyfus
Tyfus 14.06.2026, 11:59:58 via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: i dlatego ze bylas w fabryce ikea daje 25 lat gwarancji na te slabsze komponenty a blum dozytownio XD duzo masz kuchni sprzed 25 lat? ;)
  • Odpowiedz
Tyfus
Tyfus 14.06.2026, 12:37:10 via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: bede niebawem reklamowal u nich zawiasy (ikea) to dam znac jak poszlo XD
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
14.06.2026, 05:59:03
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 14.06.2026, 09:56:03 via Wykop
  • 0
@Oreganostyle: ukrAInke
  • Odpowiedz
The_DiceMan
The_DiceMan
12.06.2026, 12:52:30
  • 2
Polecam Wykopka @Szala i jego usługi związane z zakupem sprzętu IT.

W kilku słowach - wszystko przebiegło transparentnie. Bratanica cieszy się z podarowanego zestawu komputerowego.

Były pewne obawy o stylistykę (czarna karta graficzna z nadmierną ilością pozostałej bieli). Całość naprawdę świetnie się prezentuje oraz działa bardzo żwawo.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 12.06.2026, 14:17:02 via Wykop
  • 0
@The_DiceMan: jakas fotka zestawu?
  • Odpowiedz

196

Stworzyłem darmową grę o Autobusach

Stworzyłem darmową grę o Autobusach

https://minibusses.jakubkosmal.pl/ Stworzyłem darmową grę Mini Busses. To moja pierwsza wydana gra. W grze rysuje się trasy autobusów i próbuje przewieźć jak najwięcej pasażerów. Gra jest prosta, ale wymaga trochę planowania i strategicznego myślenia. Można zagrać na Androidzie albo bezpośrednio w p

kuba-kosmal
z
wykop.pl
dodany: 11.06.2026, 12:12:29
  • 58
  • #
    minibusses
  • #
    gramobilna
  • #
    android
  • #
    indiegame
  • #
    gamedev
Tyfus
Tyfus 12.06.2026, 06:46:16 via Wykop
  • 0
tutoriala nie da sie drugi raz wlaczyc
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TakiSeLogin
TakiSeLogin
06.06.2026, 19:05:21
  • 0
#komputery #laptopy #technologia #pcmasterrace
Co sądzicie o takim rozwiązaniu (gdyby kosztowało normalne pieniądze)
TakiSeLogin - #komputery #laptopy #technologia #pcmasterrace
Co sądzicie o takim rozw...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 08.06.2026, 06:44:38 via Wykop
  • 0
@TakiSeLogin: jak masz telefon z androidem to juz masz takie cos https://www.youtube.com/watch?v=CFhXoPvs6nc
Tyfus - @TakiSeLogin: jak masz telefon z androidem to juz masz takie cos https://www....
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
03.06.2026, 02:58:36
  • 550
to tylko losowe dziecko INTZELU!
redorbiter - to tylko losowe dziecko INTZELU!

źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 03.06.2026, 06:54:43 via Wykop
  • 2
@redorbiter: glosuj portfelem
  • Odpowiedz
Tyfus
Tyfus 30.05.2026, 17:45:36
  • 0
#deblin mozna u Was jakos Boltem lub Uberem jechac? jakas inna aplikacja dziala?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Tyfus
Tyfus 26.05.2026, 13:54:05 via Wykop
  • 0
a gdyby tak nie ogladac tego filmu i zaglosowac portfelem?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
25.05.2026, 17:10:12
  • 171
#gielda Portfel agresywny? Tak mam sp500
ParadygmatYT - #gielda Portfel agresywny? Tak mam sp500

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 25.05.2026, 18:57:09 via Wykop
  • 15
@kiciek: a to nie jest ta ksiazka gdzie jest 600 stron wstepu a poznije info ze kup kawalrke na wynajem?
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
25.05.2026, 04:47:14
  • 3
Wytłumaczy mi ktoś czemu tak mało ludzi i znajomych ma thermimoxa, chociaż mogliby zaoszczędzić na gotowaniu?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś czemu tak mało ludzi i znajomych ma thermimoxa, chociaż m...

źródło: 1000027917

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyfus
Tyfus 25.05.2026, 18:55:50 via Wykop
  • 0
Ja mam bo rodzice mi kupili, sam bym sobie w życiu nie kupił. Używam sporo, i imo przyspiesza gotowanie, mycie itd. Przepisów tez dużo fajnych różnorodnych, nie raz się zaskoczyłem. Ale cena i abonament dramat. Uzywam pirackiej apki gdzie mam dostęp do wszystkich przepisów. Co kto lubi, generalnie sobie chwale, ale za te cenę nie polecam


@ubu_krul: podrzucisz nazwe appki?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 27.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking