Pamiętacie tych śmieci z #stackoverflow ?
A ich walenie konia do rankingów, punkcików itp.?
Narzekacie na #scrum , ale to zródłem takiego zachowania są sami deweloperzy. Za punkciki, estymaty, plakietki dobrego goja zrobią wszystko.
Za darmo systemy piszą i kod wystawiają, a potem ktoś p---------a, tenże kod do AI i każe sobie płacić xD.
Zwierzęta były gotowe dokuczać tym co chcieli zacząć programować na stacku, wyżywali się, usuwali im posty, a forum
A ich walenie konia do rankingów, punkcików itp.?
Narzekacie na #scrum , ale to zródłem takiego zachowania są sami deweloperzy. Za punkciki, estymaty, plakietki dobrego goja zrobią wszystko.
Za darmo systemy piszą i kod wystawiają, a potem ktoś p---------a, tenże kod do AI i każe sobie płacić xD.
Zwierzęta były gotowe dokuczać tym co chcieli zacząć programować na stacku, wyżywali się, usuwali im posty, a forum























retro, planning, p---r, demo, refinement. Do tego wszyskiego masz SKILL.md. Za scrum scammerami nie będę tęsknił.