Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vateusz23

Vateusz23

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35208
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 35193
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 4
Vateusz23
Vateusz23 16 min temu
  • 8
przybywam z przyszłości beat beat kibel, wiadomo

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
56 min temu
  • 4
#gielda c--j tam, nie oddam microna po 1000$, miałem sellać ale j----e kitajce coś naszponcili i była korekta z d--y
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 18 min temu via Wykop
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: oddasz po 600 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23 3 godz. i 55 min temu
  • 3
ETF na długoterminowe obligacje USA dziś 1,2 % w górę (w PLN prawie 2 %), ergo: Tomek miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cyferka też, tylko timing zły xD

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23
Autor
3 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@ossprime: ja mam trochę jakby co, ale to temat trochę wstydliwy tutaj xd
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
7 godz. i 17 min temu
  • 12
#gielda

Przychodzę z przyszłości, Micron ogłosi dzisiaj, że HBM jest wyprzedany na cały 2027 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 4
@perfumowyswir: my to wiemy dziś, zależy po ile sprzedany
  • Odpowiedz
nick230
nick230
nick230
wczoraj, 14:50:08
  • 0
Czyli jutro wyniki Microna i jebnie bardziej z Sandiskiem? XD
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 wczoraj, 15:22:03 via Wykop
  • 0
beat beat kibel
  • Odpowiedz
damer135
damer135
wczoraj, 13:38:15
  • 0
#gielda
d-------m MU, dajcie 1200$ i mnie nie ma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 wczoraj, 13:39:21 via Wykop
  • 0
@damer135: haha
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
wczoraj, 05:52:11
  • 4
#gielda

w usa wszystko na premarket -6% ?
Zulf - #gielda 

 w usa wszystko na premarket -6% ?

źródło: images

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 wczoraj, 06:02:01 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: wpisz microm Yahoo w google
  • Odpowiedz
eSports24
eSports24
przedwczoraj, 20:00:55
  • 4
#gielda a tak serio to czemu ten MSFT tak spada co tam Viste będą znowu sprzedawać czy o co chodzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 przedwczoraj, 20:20:40 via Wykop
  • 2
@MisPluszowyZWadaWymowy: bo jedni płacą drugim, więc jest git.
  • Odpowiedz
giga_zdzislaw
giga_zdzislaw
przedwczoraj, 14:54:02
  • 1
#gielda czyli dobrze rozumiem że trzymanie wolnych środków w xtb (oprocentowanych 4,1%) opłaca się bardziej niż większość kont oszczędnościowych?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 przedwczoraj, 15:02:22 via Wykop
  • 1
@giga_zdzislaw: w trade republic jest 6 %, weź to poczuj
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 14:42:27
  • 6
#gielda

Micronik się broni przy takim kiblu? Strach pomyśleć co będzie jak jutro wróci pompa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 przedwczoraj, 14:47:13 via Wykop
  • 2
@ProfesorP1ZDAN: tak w łazience xd
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
przedwczoraj, 10:30:08
  • 3
#gielda Postanowiłem zrobić serię, gdzie kupuję tylko spółki z GPW dywidendowe i celem będzie pokonanie rynku.
I przyszedł mi do głowy pomysł, że pierwsza osoba która zgadnie co kupiłem będzie mogła wybrać zbiórkę na którą wpłacę 75zl a jak Micron dowiezie to możemy nawet zrobić 150zl
Liczę na opinie, jak uważacie za głupie to usunę za chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 przedwczoraj, 10:34:17 via Wykop
  • 9
@ParadygmatYT: te kebabowe „inwestycje” zostaw dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23 20.06.2026, 18:12:22
  • 147
Ormuz znowu zamknięta, a to oznacza, że czeka nas kolejna hossa z okazji jej odetkania

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
20.06.2026, 18:23:25 via Wykop
  • 149
@Vateusz23: -1% z powodu ponownego zamknięcia, +5% z powodu ponownego otwarcia. Trik na nieskończoną hossę
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
20.06.2026, 18:32:57 via Wykop
  • 3
@Vateusz23: to wszystkie amerykańskie papiery poleca ?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
20.06.2026, 12:20:52
  • 64
#gielda
Skipi1111 - #gielda

źródło: everyone-on-here-v0-rar5qkk5np7h1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 20.06.2026, 17:41:35 via Wykop
  • 3
@Hidexxx: nawet w weekend jest sprawdzane. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
20.06.2026, 17:33:53
  • 11
#gielda
pepedros - #gielda

źródło: {9F4811B7-BB63-444A-9727-AF812FFEBEDD}

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 20.06.2026, 17:39:17 via Wykop
  • 4
@pepedros: zupełnie poważnie, ucinajcie stratę w takich momentach, gdy nie wiecie co robić.
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
19.06.2026, 22:52:42
  • 1211
Byłem u dentysty w prywatnej klinice, miałem przegląd zęba, nic mi nie robiła dentystka. Oprócz przeglądu zęba zrobiła RTG. Za wszystko skasowała 300 zł. Wszystko spoko, jestem w prywatnej placówce to płacę. Jakie zdziwienie miałem, gdy już wychodziłem z gabinetu i w koncie IKP wyskoczyło mi skierowanie na do pracownii rentgen na NFZ i że już zrealizowano. Czyli de facto okradli mnie z podatków i na lewo jeszcze pociągnęli hajs z NFZ'tu.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 20.06.2026, 04:42:30 via Wykop
  • 5
@kondor_20_zglos_sie: zgłoś zawiadomienie do prokuratury z art 286 kodeksu karnego. Niech Ci czat gpt napisze to pismo, jeżeli Ci się nie chce. Serio.
  • Odpowiedz
exclaim4759
exclaim4759
19.06.2026, 15:54:16
  • 43
Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmiany na portfelu pod tagiem #tygodniowybitcoiniarz.

Wpłata 29/∞

#oswiadczenie #bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #inwestowanie #gielda
exclaim4759 - Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmian...

źródło: image_picker_EA0005A8-22C2-480C-AC48-112A7409CD06-14297-000001BE20A17A93

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 19.06.2026, 17:53:25 via Wykop
  • 4
@exclaim4759: a co to ma wspólnego z inwestowaniem albo giełda ? Xd
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
18.06.2026, 14:38:11
  • 9
Powinien być jakiś etf Wykop giełda, bo te inne to tam dla gejow a modne spółki na wykopie to żrą jak powalone

#gielda
MYexodus - Powinien być jakiś etf Wykop giełda, bo te inne to tam dla gejow a modne s...

źródło: IMG_0399

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 18.06.2026, 15:42:37 via Wykop
  • 0
@MYexodus: co z tą nividia ? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
17.06.2026, 18:02:09
  • 5
#gielda #smiesznekreski
Na obrazku wykres BMW.
Czy będzie tak jak w książkach do AT czy nie będzie - przekonamy się najwcześniej za rok albo i dłużej, bo to świeczki na interwale miesięcznym.
DJ007 - #gielda #smiesznekreski
Na obrazku wykres BMW.
Czy będzie tak jak w książkach...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23 17.06.2026, 18:17:21 via Wykop
  • 1
@DJ007: albo idziemy do nowego boxa albo się utrzymamy na wsparciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Ja

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking