Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Blomex
Blomex

Blomex

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4750
  • Znaleziska 118
  • Mikroblog 4632
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 32
programista70k
programista70k
wczoraj, 13:20:32
  • 0
Jutro dywidenda #xtb kto od razu się ładuje w kupno akcji?

#gielda #meczennicyxtb

Swoją drogą dywidenda to okradanie inwestorow, bo od razu zabierają podatek belki

Normalny człowiek by sprzedał 1 akcję za 100 zł i za tyle też kupił kolejne akcje, a takto dają 81 zł i kupi mniej za to xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 23 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@programista70k: ja najpierw czekam jeszcze na dywidendę olejorza i razem je w coś wrzucę. Ale pewnie wrzuce w olejorza, bo xtb dokupywałem ostatnio na spadku po 100, a olejorz właśnie miał spadki.
To moja dywersyfikacja 2-spółkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ickE
ickE
wczoraj, 09:01:38
  • 17
#gielda #gieldowegownowpisy Terapia światłem czerwonym (RLT) to nieinwazyjna metoda wykorzystująca diody LED o długości fali od 600 do 1100 nm, wnikające w głąb tkanek na głębokość od kilku milimetrów do centymetrów. Pobudza ona mitochondria do produkcji energii (ATP), przyspieszając naturalną regenerację organizmu, redukcję stanów zapalnych oraz syntezę kolagenu.
ickE - #gielda #gieldowegownowpisy Terapia światłem czerwonym (RLT) to nieinwazyjna m...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex wczoraj, 09:09:55 via Wykop
  • 7
@ickE: podobno na włosy pomaga. Chociaż tutaj u gościa nie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
20.06.2026, 17:33:53
  • 11
#gielda
pepedros - #gielda

źródło: {9F4811B7-BB63-444A-9727-AF812FFEBEDD}

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 20.06.2026, 18:19:34 via Wykop
  • 0
@pepedros: sprzedać że stratą i kupić, żeby zrobić optymalizację podatkową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Blomex
Blomex
Blomex 21.06.2026, 04:52:19 via Wykop
  • 0
@pepedros: oj tam to tylko lepiej, większa stratą będzie do odliczenia od podatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój umysł nawet nie zarejestrował, że ktoś mógłby tak zrobić, więc to musi być bait.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
19.06.2026, 18:52:15
  • 7
Taka myśl na dziś:
Bądź tym który ma 100k w ETFach i samochód za 10k.
Nie tym co ma ma samochód za 10k a 100k w ETFach

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 19.06.2026, 18:53:43 via Wykop
  • 26
@vladi_putin: a kto umarł ten nie żyje
  • Odpowiedz
ethize
ethize
19.06.2026, 15:33:19
  • 11
HANEtf właśnie opublikował europejski odpowiednik ETF-u DRAM. Wysłałem prośbę do XTB o dodanie.

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 19.06.2026, 15:39:39 via Wykop
  • 1
@ethize: czyli jesteśmy na samej górce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.06.2026, 21:20:27
  • 30
✨️ Czy związek to klucz do szczęścia? Ⓘ
Prawda jest taka że tylko kobieta i związek dają szczęście. Ja sam cope'owałem że życie singla jest fajne, jakieś siłownie, bieganie, podróże, drinki do kompa ale to długoterminowo cope. Na pewnym etapie stwierdzasz że po co to wszystko? dla kogo?
Jak jeszcze byłem młodszy i raz na rok udawało się wyjść z kimś z #tinder #badoo i jakimś cudem były następne
mirko_anonim - ✨️ Czy związek to klucz do szczęścia? Ⓘ
Prawda jest taka że tylko kobi...

źródło: sesja-narzeczenska-otwock-03

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 18.06.2026, 18:28:56 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: niestety mam złe newsy. Żyjesz w bańce singli / młodych osób.
Osoby które wyszły za mąż i ich żona zostawiła po 7/15/20 latach z niczym to bardzo żałują, że byli w tych relacjach. I dopiero wtedy doceniają to, że będąc singlem możesz robić to co chcesz.

Relacje są spoko, ale pozbieranie się po takim czymś jest dużo gorsze. Ba, pozbieranie się po zwykłej zdradzie nawet gdy byliście w jeszcze
  • Odpowiedz
Codon
Codon
15.06.2026, 19:24:05
  • 40
#gielda #inwestycje #inwestowanie @ossprime regularnie pokazuje zmiany w czasie swojego portfela, to i ja pokażę - od 31 grudnia 2025 do 31 maja tego roku. Robię zrzut co miesiąc na koniec ostatniego dnia otwartych rynków.

W pierwszej kolumnie część portfela, na górze miesiąc, w środku WYNIK (obecny stan - wpłaty) - to ważne, bo nie śledzę tutaj wielkości portfela w czasie, tylko sam wynik.

Dane biorę bezpośrednio
Codon - #gielda #inwestycje #inwestowanie @ossprime regularnie pokazuje zmiany w czas...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 20.58.20

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 15.06.2026, 20:02:59 via Wykop
  • 0
@Codon: gratulacje. Możesz wszystko wrzucić w etfy i żyć jak na emeryturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
13.06.2026, 21:29:50
  • 18
"Inwestorzy detaliczni odpowiadają obecnie za 20% całkowitego obrotu akcjami. Jest to aż o 10% więcej niż w 2010r. . Tak duży udział inwestorów indywidualnych może odpowiadać za b.wysokie wahania akcji w obu kierunkach, a także podnosić ceny akcji znacznie powyżej fundamentów"
#gielda
bar125 - "Inwestorzy detaliczni odpowiadają obecnie za 20% całkowitego obrotu akcjami...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 14.06.2026, 07:08:23 via Wykop
  • 9
@bar125: 10 punktów procentowych nie 10 procent. Udział ulicy wzrósł o 100%.
  • Odpowiedz
Chlebek_Pyszny
Chlebek_Pyszny
14.06.2026, 06:30:32
  • 0
Korci mnie w poniedziałek tak kupić ze 100 akcji. Główny franczyzobiorca Popeyes i Burger Kinga na Polskę, Czechy i Rumunię. Fastfoody bądź co bądź mają jeszcze miejsce na rynku na dalszy rozwój tylko z tyłu głowy dalej mam ostatni upadek North Fisha, który no nie był typowym fastfoodem przez co i tak ciężko podjąć mi decyzję xd
#gielda
Chlebek_Pyszny - Korci mnie w poniedziałek tak kupić ze 100 akcji. Główny franczyzobi...

źródło: 1000007275

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 14.06.2026, 07:07:04 via Wykop
  • 0
@pahamakaa: też mi się tak
Wydaje
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.06.2026, 09:50:33
  • 33
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 13.06.2026, 10:23:24 via Wykop
  • 0
@Seraficzna2: wystarczy, że jedna osoba w związku będzie miała bezpieczny styl przywiązania.
  • Odpowiedz
Marmurowy_Umysl
Marmurowy_Umysl
10.06.2026, 16:44:54
  • 0
Jak oszczędzać pieniądze? Zasada: Płać sobie pierwszemu.
Większość ludzi nieświadomie wciela się w rolę „przekaźnika pieniędzy”. Odbierają ciężko zarobioną wypłatę, a następnie natychmiast redystrybuują ją dalej: opłacają rachunki, subskrypcje, kupują jedzenie i bezmyślne zachcianki. Na samym końcu patrzą na puste konto i obiecują sobie, że odłożą „to, co zostanie” w przyszłym miesiącu. Spoiler: nigdy nie zostaje nic. Rzymski stoik Musoniusz Rufus przypominał, że wolność człowieka zaczyna się od radykalnego panowania nad własnymi
Marmurowy_Umysl - Jak oszczędzać pieniądze? Zasada: Płać sobie pierwszemu.
Większość ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 11.06.2026, 10:59:36 via Wykop
  • 0
@nickszalinski: Gothic czy gta 6 to praktycznie nic nie znaczące wydatki. Prawdziwe wydatki to wynajem lub rata za mieszkanie/dom + kredyt / leasing za auto.

Tak, ludzki mózg się przyzwyczaja do inflacji stylu życia, 1.5 roku temu kupiłem auto gdzie wcześniej myślałem że jest mi zbędne, teraz nie wiem czy bym potrafił na nowo być "niemobilny". Na szczęście kupiłem 20 letniego gruza, więc nie był to nie wiadomo jaki poziom
  • Odpowiedz
proszebardzo2
proszebardzo2
04.06.2026, 12:19:27
  • 1
#programista25k Pracowaliście kiedyś z kimś kto tworzy taki g---o kod, że szybciej byłoby zrobić wszystko samemu od zera niż testować te wszystkie zmiany z doopy i wypunktowywać w review co jest schrzanione?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 04.06.2026, 13:37:35 via Wykop
  • 2
@proszebardzo2: tak, raz mi się zdarzyło, gość po 1 miesiącu został przeniesiony do innego zespołu a po 3 dostał awans na klienta
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
02.06.2026, 20:10:15
  • 7
#gielda #zaorski

Tylko dzisiaj kup mój kurs podrywu 90% taniej, bo po północy usuwam stronę

Krwa jaki to jest upadek tego człowieka. Tokeny po to żeby je spalić w zamian za reklamę na jakiejs g0wnoplatformie na którą nikt nie wchodzi, grupa sekciarska na telegramie, marketing jak jakiegoś Dawida Piątkowskiego albo innego frywolnego podrywacza

Matko bosko co to się stanęło, nie pamiętam aż tak wielkiego i szybkiego upadku na
pysznewpierdalator - #gielda #zaorski 

Tylko dzisiaj kup mój kurs podrywu 90% taniej...

źródło: 1000002727

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 02.06.2026, 20:32:28 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: jak to było?
Nie sprzedaje szkoleń, Nie występuje za $,Nie reklamuje broków, Do zarabiania $ jest rynek ?
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
02.06.2026, 18:40:38
  • 0
Od dłuższego czasu robię DCA na SP500, bez skupiania się na pojedynczych spółkach technologicznych. Moja teza jest taka że spółki te wypracują rozwiązania, które potem wdrożone zostaną przez resztę gospodarki i wtedy wzrosną zyski całego indeksu, a do tego momentu uśredniam póki jest tanio. W pewnym momencie i tak techom skończy się gotówa i inwestycje przyhamują, a reszta dalej będzie się rozwijać.
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 02.06.2026, 18:57:06 via Wykop
  • 1
@Blackhorn: elegancko, mamy podobną strategię tylko ja wrzucam w cały świat. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
02.06.2026, 18:52:39
  • 8
#gielda zamiast tego #spce redditowego to jak wam brakuje emocji to jebnijcie sobie jakiegos longa czy tam shorta na Brent / WTI / XAUUSD / US100 na lewarze x20 co to jest max na XTB. Tyle jest zabawek, zamiast tych wynalazkow xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 02.06.2026, 18:54:40 via Wykop
  • 8
@typ_tego_typu: jako akcjonariusz xtb popieram przedmówcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
goldenBoy434
goldenBoy434
goldenBoy434
31.05.2026, 16:52:44
  • 0
Sprawdziłem dziś ratio złoto/srebro na https://goldratio.app/ — wychodzi 51.0 (dealer).

Strefa neutralna, ale historycznie rotacja opłaca się dopiero powyżej 80.
Macie jakieś swoje progi przy których decydujecie się wymieniać złoto na srebro? Czekać aż dobije do 80+ czy przy 60 też warto?

#zloto #srebro #inwestycje #gielda #kruszce
goldenBoy434 - Sprawdziłem dziś ratio złoto/srebro na https://goldratio.app/ — wychod...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 31.05.2026, 17:30:44 via Wykop
  • 0
@goldenBoy434: przecież 60 to sam środek neutrala
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
29.05.2026, 09:01:15
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 30.05.2026, 07:15:27 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: I dlatego temu z lewej odpisała, temu z prawej nie xD
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
29.05.2026, 16:16:43
  • 0
Claude Code wlasnie wygenerował mi rozwiązanie na 3000+ linijek kodu.
Wszystkie testy zielone ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co robić:
Spędzić kolejne 3 godziny, żeby się dowiedzieć, że to nie

CO ROBIĆ?

  • Spędzić następne 2-3 godziny na zrozumienie tego 13.2% (9)
  • Anulować zmiany i robić krok po kroku 16.2% (11)
  • YOLO! - Accept - może nikt nie zauważy 66.2% (45)
  • sprawdzam 4.4% (3)

Oddanych głosów: 68

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blomex
Blomex
Blomex 30.05.2026, 06:18:33 via Wykop
  • 1
@matthewonthego: mordo musisz spróbować innego prompta bo "rużne som"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking