Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
redorbiter

redorbiter

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22615
  • Znaleziska 1573
  • Mikroblog 21042
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 31
redorbiter
redorbiter 8 godz. i 9 min temu
  • 0
#mecz

ktore murzyny beda lepsze?

  • niemieckie 34.1% (14)
  • afrykanskie 65.9% (27)

Oddanych głosów: 41

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trebeter
trebeter
8 godz. i 12 min temu
  • 47
#mecz imho ta baba źle się ustawia
ona nie da rady biegać i co chwile jest zajebiście daleko od akcji
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 8 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter 8 godz. i 11 min temu
  • 3
kobieta mecz sedziuje no smiechu warte
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 8 godz. i 56 min temu
  • 0
wycieklo nagranie z imprezy z Bangkoku, gdzie zjawil sie @lubie-sernik caly na bialo i zrobil ogolne poruszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i ktos tylko w oddali spiewal:
I can feel the @lubie-sernik walkin' next to me
redorbiter - wycieklo nagranie z imprezy z Bangkoku, gdzie zjawil sie @lubie-sernik c...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cheture
cheture
10 godz. i 23 min temu
  • 30
zaraz trzeba iść z pieskiem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@cheture: oddaj psa do schroniska, to bedzie klopot z glowy
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
11 godz. i 21 min temu
  • 26
To czekanie do 22 to jakaś masakra (╥﹏╥)
#mecz
Sleepypl - To czekanie do 22 to jakaś masakra (╥﹏╥)
#mecz

źródło: 4a10609725df1583bab2d27f72734db968a461d199405daa28b1223db9a0332a

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@Sleepypl: tak, to juz nie dla starych dziadkow, ani dla ludzi pracujacych
  • Odpowiedz

33

Google domyślnie wykorzystuje Twoje wyszukiwania do treningu AI

Google domyślnie wykorzystuje Twoje wyszukiwania do treningu AI

Google rozpoczął globalne wdrażanie nowych ustawień Search, które domyślnie pozwalają wykorzystywać przesyłane media do trenowania modeli AI.

Nolanpl
z
promptowy.com
dodany: 18 godz. i 57 min temu
  • 9
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    google
  • #
    gemini
redorbiter
redorbiter 11 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@997patrzy: powiedz cos wiecej
redorbiter
redorbiter 10 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@byaQya: (・へ・)
redorbiter
redorbiter 10 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@997patrzy: jesli o to chodzi, to jestes przeswietlony na wylot, zeby moc serwowac ci najbardziej trafione reklamy. Taki jest koszt wygody, ktora otaczamy sie na kazdym kroku
lubie-sernik
lubie-sernik
12 godz. i 8 min temu
  • 182
Byłem dziś na masażu. Miałem masowane najpierw nogi a później plecy i ręce.

Ten tajski masaż jest mega zajebisty. Będę chyba chodził od teraz min. 3 razy w tygodniu po pracy.

Za godzinę masażu zapłaciłem 33 zł. Pewnie można znaleźć jeszcze taniej.

W
lubie-sernik - Byłem dziś na masażu. Miałem masowane najpierw nogi a później plecy i ...

źródło: 16282

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 12 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 12
@lubie-sernik:

  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter 12 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 9
nie to nie taki masaż xD


@lubie-sernik: w sumie za 33 zl xD Pewnie trzeba bylo jeszcze ze 2 dychy doplacic do takich przyjemnosci
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter 12 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 6
@lubie-sernik: aaa a ten, bylo cos ruchane?
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter 12 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 538
@lubie-sernik: ciekawe czy masujac ci nogi wiedziala, ze kilka chwil pozniej jej zdjecie trafi na portal dla przegrywow 10k km dalej
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
17 godz. i 28 min temu
  • 436
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: av5ubw

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 12 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@PIAN--A_A--KTYWNA: nie rozumialem o co chodzi z tym memem dopoki nie przejrzalem goracych
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
19 godz. i 15 min temu
  • 10
Mirki mówili, że już nie ma porządnych polek a tu proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw: to p---------a

#p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #habibi #pajeet #imigranci
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Mirki mówili, że już nie ma porządnych polek a tu pros...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 13 godz. temu via Wykop
  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: dosluchalem na razie do 1:24 i musze przyznac, ze jest to najmadrzejsza wypowiedz Polki jaka kojarze. Jednoczesnie mowi o tym, co caly czas powtarzam, ze mieszance to najgorsze zlo. Slucham dalej
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter 12 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

279

Half-Life 2 w pełni grywalny w przeglądarce internetowej.

Half-Life 2 w pełni grywalny w przeglądarce internetowej.

Udostępniono publicznie w pełni grywalną, przeglądarkową wersję Half-Life 2. Nie trzeba niczego pobierać - wystarczy wejść na stronę i zacząć grać. Ten port został stworzony przez Slqnt i 98006. Co ciekawe zajęło im to zaledwie trzy miesiące.

z0mb1e
z
hl2.slqnt.dev
dodany: 18 godz. i 54 min temu
  • 57
  • #
    halflife
  • #
    halflife2
  • #
    gry
  • #
    valve
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
redorbiter
redorbiter 12 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 16
@yolantarutowicz: winne zapasci demograficznej sa bezposrednio kobiety, ktore nie chca miec dzieci. Nie chodzi o zadne warunki mieszkaniowe, czy sytuacje finansowa, tylko o to, ze wam zyd zakrecil korba w glowach. Przestancie zrzucac wine na mezczyzn
soon
soon
17 godz. i 59 min temu
  • 10
#humorobrazkowy #heheszki #blackpill
soon - #humorobrazkowy #heheszki #blackpill

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@soon: brutalne
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
14 godz. i 10 min temu
  • 172
PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? PREZYDENT POWIEDZIAŁ!
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? ...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter 13 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 6
@krystian-stepaniak: glupia c--a
  • Odpowiedz

1233

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 15:47:12
  • 746
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 16:54:58 via Wykop
  • 0
1. czy zyjemy w jednym z wielu swiatow?
2. jak sie zakonczy istnienie swiata i czy bylo cos przed jego powstaniem?
3. czy duze struktury kosmiczne (galaktyki, gromady galaktyk) moga funkcjonowac na wzor mozgu?
4. jakie dziedziny w fizyce sa warte odkrycia, albo co ciekawego (jesli chodzi o fizyke) czeka nas do konca 21 wieku?
5. co sadzisz o istnieniu zycia pozaziemskiego w oparciu o fizyke i matematyke?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 16:58:02 via Wykop
  • 0
kto jest wedlug Ciebie najbardziej niedocenionym fizykiem XX wieku, a kto Twoim ulubionym i dlaczego?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 17:00:37 via Wykop
  • 0
czy uwazasz, ze fizyka kwantowa odegra jakas istotna role w tym stuleciu, czy nadal bedzie tylko ciekawostka i chwytliwym medialnie tematem, ale nic poza tym?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 17:02:36 via Wykop
  • 0
jak byles w szkole, to uczyles sie wszystkiego, czy skupiales sie na przedmiotach scislych? od kiedy wiedziales, ze chcesz sie zajmowac zawodowo fizyka?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 17:06:47 via Wykop
  • 0
czy uwazasz, ze sceny takie jak z gwiezdnych wojen (statki kosmiczne, gwiazdy smierci, zasiedlanie innych ukladow slonecznych, podroze z predkoscia swiatla), to tylko kwestia czasu na drodze rozwoju ludzkosci?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 17:12:26 via Wykop
  • -1
@andrzejdragan: a ten caly Huygens to jakis Twoj kolega? Nastepnym razem przyjdzcie razem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 18:33:12 via Wykop
  • 0
redorbiter

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 19:43:24 via Wykop
  • 0
@huopie: huopie, jak mogles takich prostych rzeczy nie wiedziec? no jasne, ze chodzi o multiwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 19:49:44 via Wykop
  • 0
@kontodoczytaniapozalogowaniu: widac, ze gosc probuje sie wybic na krytykowaniu kogos znanego
redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 20:03:09 via Wykop
  • 0
@chlopakbeztabu: i pomyslec, ze cale nasze zycie, nasze cierpienia i sukcesy, tyle lat ewolucji i wszystko co nas otacza jest wynikiem czegos, co wykracza poza ludzka logike pojmowania i czego wiekszosc z nas nigdy nie zrozumie. Niesamowicie przybijajace. Czlowiek sie czuje taki besilny wobec tego gowna.
Z kolei gdybysmy mogli to pojac, to w jednej chwili zycie straciloby sens. Jak zyc?
redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 20:05:55 via Wykop
  • -1
@andrzejdragan: a pan co o tym sądzi?
redorbiter
redorbiter przedwczoraj, 20:32:17 via Wykop
  • -3
@Smartek: profesor od lania wody
redorbiter
redorbiter 13 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@RandomizeUsr0: jejku, odpisalem w tonie uzytkownika wyzej, a wy sie oburzacie i minusujecie. Jest i sie czym przejmowac (⌒(oo)⌒)
redorbiter
redorbiter wczoraj, 03:46:32
  • 1061
redorbiter

źródło: 5618619f6f55f059646c49e2a27e2cd25816e054d8dcdafdf19c4cb49070f0f3

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
Autor
13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
o to moje, cieszę się że się podoba


@ProstyKrzywy: regularnie mi ten mem chodzi po glowie od kiedy go zobaczylem i jeszcze wymyslam sobie w glowie alternatywne wersje, ale na razie nie mialem czasu na realizacje
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
Autor
13 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 4
ja to bym się zdziwił jakby mi przestał się świecić.


@Kaczorra: kiedys tez tak jezdzilem. Znam to uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
redorbiter - >ja to bym się zdziwił jakby mi przestał się świecić.

@Kaczorra: kiedys...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter wczoraj, 04:09:30
  • 713
redorbiter

źródło: 9d913ca1306be16520ac001dbc006ebdb61af4d93608ec23e0374149da7f5dd4

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
22 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 248
@Tyczmistrz:

a ludzie którzy tylko wstawiają memy?

Łatwe:
Zgrywajac_twardziela - @Tyczmistrz: 
a ludzie którzy tylko wstawiają memy?
Łatwe:

źródło: obraz_2026-06-25_082512171

Pobierz
  • Odpowiedz
Piks0n
Piks0n
21 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 45
@Lohengrin: Przecież taco hemingway śpiewa, a nie pisze książki
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter wczoraj, 04:07:54
  • 2
redorbiter

źródło: 5e685c78dee5ab34a6ee92a69c70d6e957117125fedf1c127b5882676c34f5db

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter wczoraj, 04:07:41
  • 2
redorbiter

źródło: 5e2668f53f66923446736cc5677cd05cd824a2707ed9ab0a025823f1186d0f41

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kutang__pan
kutang__pan
wczoraj, 03:57:29
  • 2
kutang__pan

źródło: 1000014061

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter wczoraj, 04:00:09 via Wykop
  • 1
@kutang__pan:
redorbiter - @kutang__pan:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter wczoraj, 03:55:12
  • 3
redorbiter

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.11.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 22.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking