Nie da sie dodac linku jako znalezisko, brawo wykop!
Mocny wywiad z dr Emilem Jędrzejewskim. Dr Jędrzejewski oskarża Dawida Kacprzyka - lekarza-radnego KO o śmierć pacjentów na SOR.
https://www.youtube.com/watch?v=kMICuuvxDxg

a przeczytałeś dlaczego?
Dodawanie linków, dla których w ciągu ostatnich 90 dni zostało utworzone Znalezisko, jest
Sprowadzanie sprawy do absurdow to sprawdzona linia obrony. Ze niby zmarlym robioli tomografie. Tak. A Technik radiologii o tym wiedzial i kryl. Nic nie mowil. Taak.
AI jest dobre do pewnego poziomu.
a od kogo dostanie spec?
i kto będzie utrzymywał to wszystko

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w
z
źródło: stawka_programisty
PobierzAle oplucie kodojebców przez panów życia i śmierci XDD

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...
zmowe nienawisci idziesz do wiezienia, widze, ze mozesz kazdego bialego oskarzyc o rasizm itd.
Projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów jest jednym z tych, który w ostatnim czasie wywołał najwięcej kontrowersji. Co ciekawe, jak wynika z sondaży większość Polaków jest przeciwna takiej regulacji, a większość sejmowa, która została przez obywateli wybrana wciąż dopuszcza takie rozwiąza
z
Thaïs dEscufon Francuzka, która padła ofiarą napaści seksualnej ze strony tunezyjskiego migranta, została uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej po tym, jak stwierdziła, że największym zagrożeniem dla kobiet we Francji są czarnoskórzy mężczyźni pochodzenia afrykańskiego i arabskiego"
z
Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000
zbłąd przeżywalności. zwykli lekarze nie muszą składać takich zeznań.
aż wlazłem w twój profil i widzę że ten spin uskuteczniasz na szeroką skalę
oczywiście zanim bagno wybiło to ty i twoja żona sygnalizowaliście o tym
Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen
zRafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy.
z3 godziny temu nie wiedział jeszcze, że już wyszło na jaw, że wiedział wcześniej xD
Tak się robi dobre dziennikarstwo.
Nie odkrywasz wszystkich kart od razu. Dajesz się ruszyć przeciwnikowi on znowu jakieś farmazony wywala, a Ty potem rzucasz asa z rękawa i go przyskrzyniasz na kłamstwie i hipokryzji.
Więc zdziwiłoby mnie gdyby faktycznie o tym nie wiedział.
Pojawiły się szczegóły sprawy posła KO Wojciecha Króla, któremu Prokuratura Europejska chce uchylić immunitet
ztak samo na pis. Dwie największe szumowińskie partie, a ludzie nadal głosują na tych oszustów.
źródło: image
PobierzLekarz po studiach wrzuca na grupę na fejsie informacje, że szuka pracy i szpitale i przychodnie same dzwonią do niego z ofertami startującymi od 250 zł/h albo zgłasza się do dyrektora placówki, ustalają czy chce zarabiać dużo czy bardzo dużo i zapraszamy w poniedziałek do pracy

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN
zA tutaj zwykły lekarz xD
przecież ONI NIE WIEDZĄ ile dokładnie kto zarabia
a nie no, to jak norma wynosi 50k to spoko, nie ma żadnego problemu. Czyli nie milion rocznie a marne 600k. Odklejka na maksa.
Po pierwsze odcięcie publicznej i prywatnej praktyki, robisz tu albo tu, żeby nie było matactwa.
zresetował ci się kontekst rozmowy czy co?
Ale wiesz, ze nikt oprócz was, konowałow, nie jest wstanie robić dwóch etatów? To jest fizycznie niemożliwe i to są zawsze jakieś przewały. No ewentualnie ci co oprócz normalnej pracy jeszcze śpią w nocy na cieciówce ale to jakiś promil i oni 50k nie wyciągają
xD przecież ten radny właśnie jeszcze powinien byc na rezydenturze, ale pracował w trybie pozarezydenckim.
No ale pewnie tylko on w całej Polsce xD. No ale co ja będę się z koniem kopał, bo zaraz zaczniesz też udowadniać, że te setki godzin pracy to jak najbardziej realne, że fikcyjnych dyżurów nie ma, a że jak nawet lekarz się raczy zjawić to śpi i jest zakaz budzenia itd.
Przyznaj się, przyszedłeś tu tylko po to, żeby lobbować na rzecz swojej grupy zawodowej i jakakolwiek dyskusja z tobą to strata czasu.
W sytuacji kiedy służba zdrowia zbankrutowała a Polacy nie mogą dostać się do lekarza działacze KO i ich rodziny obsługiwani są bez kolejki. Mają do dyspozycji salonik VIP (XD), w którym mogą zaczekać odseparowani od pospulstwa. Rolę główną pełnił kordynator z KO za 1,6mln złotych.
z
Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.
z
Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!
z

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...
zJaka Ty jesteś, skoro nie widzisz problemu w tym, że np. w pierwszym przykładzie pracownik jest sobie szefem- no ale co się mamy czepiać, dla Was to normalne praktyki.
błąd przeżywalności. zwykli lekarze nie muszą składać takich zeznań.
Ale ja podałem przykład innego lekarza który był sobie szefem, sprawdź dokładnie co wrzuciłem. Nie chodzi o tego młokosa z Warszawy.
Ad. 1. Mireczku, ale każdy zawód regulowany z definicji tak ma. Prawnik, budowlaniec, pielęgniarka, póki nie zdobędą uprawnień mogą sobie popracować jako cieć. Ja kończyłem wydział mechaniczny i też póki nie zdobyłem inżyniera to nie chcieli mnie zatrudnić jako inżynier, musiałem dymać w kołchozie na 3 zmiany.
a to, że twoja akurat biduje
jedyne co dobre AI przynioslo, to ukróciło kuców. Jak ja nienawidzilem tych skooorvieli i ich elitaryzmu
Komentator
od 17.01.2024
Rocznica
od 03.06.2026
Mikroblogger
od 29.06.2021
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Wykopowicz
od 09.01.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Kurde spanikowałem i zaproponowałem remis bo bałem się że mi czasu braknie. Ehhh słaby jestem w tę gierkę
źródło: Zrzut ekranu 2024-01-07 101620
PobierzNo i tak jak napisali wyżej - wystarczyło zbić piona i miałbyś co najmniej remis na czas