Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
93michu93
93michu93

93michu93

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41819
  • Znaleziska 30381
  • Mikroblog 11438
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 115
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel
przedwczoraj, 12:30:28
  • 0
#szachy

Kurde spanikowałem i zaproponowałem remis bo bałem się że mi czasu braknie. Ehhh słaby jestem w tę gierkę
Angi_Angel - #szachy 

Kurde spanikowałem i zaproponowałem remis bo bałem się że mi c...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-07 101620

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

93michu93
93michu93
93michu93 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Angi_Angel: ale minuta na mata wieża i królem to jest bardzo dużo czasu.

No i tak jak napisali wyżej - wystarczyło zbić piona i miałbyś co najmniej remis na czas
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93 24.06.2026, 10:57:27
  • 7
#kanalzero #lekarz #medycyna

Nie da sie dodac linku jako znalezisko, brawo wykop!

Mocny wywiad z dr Emilem Jędrzejewskim. Dr Jędrzejewski oskarża Dawida Kacprzyka - lekarza-radnego KO o śmierć pacjentów na SOR.

https://www.youtube.com/watch?v=kMICuuvxDxg
93michu93 - #kanalzero #lekarz #medycyna

Nie da sie dodac linku jako znalezisko, bra...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

93michu93
93michu93
93michu93
Autor
24.06.2026, 11:14:29 via Wykop
  • 0
a przeczytałeś dlaczego?


@framugabezdrzwi:

Dodawanie linków, dla których w ciągu ostatnich 90 dni zostało utworzone Znalezisko, jest
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93
Autor
24.06.2026, 11:28:26 via Wykop
  • 0
Sprowadzanie sprawy do absurdow to sprawdzona linia obrony. Ze niby zmarlym robioli tomografie. Tak. A Technik radiologii o tym wiedzial i kryl. Nic nie mowil. Taak.


@lorafenus: nie wiemy ale on tam pracowal, a my siedzimy przed komputerami w innych miastach. Prokuratura musi ustalic co sie tam dzialo ale ten sygnalista wyglada, ze rzeczywiscie zalezalo mu na pacjantach
  • Odpowiedz
tomaszs
tomaszs
22.06.2026, 11:24:49
  • 0
OCaml 5.5.0 wlasnie wyszedl i to solidna aktualizacja.

Glowne zmiany:

- Funkcje zalezne od modulow - kompilator sledzi typy w runtime
- Szybsze przelaczniki kompilatora - OPAM kopiuje zamiast rekompilowac
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 11:29:06 via Wykop
  • 0
@tomaszs: macie jeszcze motywacje, zeby uczyc sie nowych frameworkow i nowych featurow, ktore dodaja?
Claude Opus zrobi to co chcecie tylko szybciej i lepiej
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 11:45:34 via Wykop
  • 0
AI jest dobre do pewnego poziomu.


@tomaszs: chyba GPT-5-mini albo inny Haiku. Opus 4.7 albo 4.8 jest duzo lepszy od seniora praktycznie w kazdym temacie.

Senior dev z dosc duzym doswiadczeniem here, ktory nie ma szans z opusem 4.7

Dlatego pytam czy macie motywacje bo ja wlasnie za bardzo nie mam. Chcialem sie uczyc SpringAi ale ciezko mi sie zabrac ze swiadomoscia, ze opus zrobi to samo tylko szybciej i
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 12:00:00 via Wykop
  • 0
@tomaszs: backend, troche devopsa i w zadnym obszarze nie widze miejsca dla czlowieka. Jak dostanie dobry spec to rzesza inzynierow nie zrobi lepiej niz opus moim zdaniem
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 12:07:58 via Wykop
  • 0
a od kogo dostanie spec?


@tomaszs: od biznesu, BA + wsparcia agentem.

i kto będzie utrzymywał to wszystko
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 15:05:26 via Wykop
  • 0
@tomaszs: pewnie, jak cos ciekawego to chetnie poczytam
  • Odpowiedz

2318

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 12:06:10 via Wykop
  • 29
@johann_10: tez zwiekszyli liczbe uczelni z medycyna i automatycznie liczbe studentow. DOdatkowo kto z ukrainskich lekarzy chcial byc lekarzem u nas to tez zostawal
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
21.06.2026, 15:30:57
  • 1174
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
tomasztomasz1234 - "Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śm...

źródło: stawka_programisty

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 11:37:55 via Wykop
  • 1
@tomasztomasz1234:

Ale oplucie kodojebców przez panów życia i śmierci XDD


@Nighthuntero: moja zona lekarz - caly etat + 40h dyzuru w miesiacu. Wyplata 11k netto.
ja - zwykly kodojebca, caly etat - kilka godzin w miesiacu, praca zdalna.
  • Odpowiedz

567

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 06:43:05 via Wykop
  • -4
@MalinowyGarncarz: kiedy w GBR rzadzila partia konserwatywna? Przeciez tam caly czas lewica jest
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 08:48:29 via Wykop
  • -3
@kwantylek: tak, placa mi w kopijkach czy innych rublach xD

Ziomek, nie interesuje sie tak bardzo GBR widze, ze maja syf, widze, ze za mowe nienawisci idziesz do wiezienia, widze, ze mozesz kazdego bialego oskarzyc o rasizm itd.

Nie wiem jak wyglada u nich partia konserwatywna ale podejrzewam, ze to co najwyzej pis, a nie konfa. GBR wyszlo z UE ale dalej ida udeptanymi sciezkami, a nawet wydaje mi sie,

1167

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów jest jednym z tych, który w ostatnim czasie wywołał najwięcej kontrowersji. Co ciekawe, jak wynika z sondaży większość Polaków jest przeciwna takiej regulacji, a większość sejmowa, która została przez obywateli wybrana wciąż dopuszcza takie rozwiąza

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 05:41:35
  • 158
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 07:36:21 via Wykop
  • 6
@K-S-: no i w takich sytuacjach bardzo sie ciesze, ze predydentem jest Nawrocki, a nie Trzaskowski

601

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Pokaż treści 18+

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Thaïs dEscufon Francuzka, która padła ofiarą napaści seksualnej ze strony tunezyjskiego migranta, została uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej po tym, jak stwierdziła, że największym zagrożeniem dla kobiet we Francji są czarnoskórzy mężczyźni pochodzenia afrykańskiego i arabskiego"

93michu93
z
goniec.net
dodany: 22.06.2026, 07:09:50
  • 69
  • #
    francja
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    gwalt
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
93michu93
93michu93
93michu93 14.06.2026, 11:05:30 via Wykop
  • 3
Ten z PSL, ten poprzedni z KO. Tak, to nie ma znaczenia, wszyscy lekarze zarabiają conaniej milion miesięcznie oprócz tych, których znam i nie są związani w żaden sposób z aktualnym rządem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

93michu93
93michu93
93michu93 14.06.2026, 11:09:41 via Wykop
  • 0
błąd przeżywalności. zwykli lekarze nie muszą składać takich zeznań.


@ly000: może właśnie szkoda bo byście wykopki wyszły z banki, którą sami stworzyliście. Lekarze w wieku 35 albo później jeśli nie muszą spać, nie mają rodzin i pracują 2 etaty plus dyżury mogą zrobić 100k. Normalny lekarz takich pieniędzy nigdy nie dostanie. Aktualnie robisz medycynę, potem staż za niecałe 6k netto, potem 5 late rezydentury, najpierw 9k netto, po 2/3 roku
93michu93
93michu93
93michu93 22.06.2026, 06:50:54 via Wykop
  • 0
aż wlazłem w twój profil i widzę że ten spin uskuteczniasz na szeroką skalę


@Sinti: ale jaki spin, typie, ja tylko pisze jak wyglada medycyna od studiow do rezydentury bo wy nie macie pojecia i na podstawie jakiegos typa z PO budujecie narracje, ze lekarze 1.6mln rocznie zarabiaja

oczywiście zanim bagno wybiło to ty i twoja żona sygnalizowaliście o tym

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
93michu93
93michu93
93michu93 20.06.2026, 05:32:29 via Wykop
  • 11
pobił zarówno rekord ilości veto


@eyaf: jego prawo konstytucyjne. Ja żałuję, że wcześniej nie był jak ko z lewica wprowadzali neutralne płciowo ogłoszenia o pracę i inne głupoty. Strach pomyśleć co by było gdyby Trzaskowski wygrał rok temu

1064

Trzaskowski wiedział o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i Kacprzyku.

Rafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy.

Serghio
z
zero.pl
dodany: 19.06.2026, 12:00:50
  • 150
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
  • #
    trzaskowski
93michu93
93michu93
93michu93 19.06.2026, 13:16:09 via Wykop
  • 9
3 godziny temu nie wiedział jeszcze, że już wyszło na jaw, że wiedział wcześniej xD

Tak się robi dobre dziennikarstwo.

Nie odkrywasz wszystkich kart od razu. Dajesz się ruszyć przeciwnikowi on znowu jakieś farmazony wywala, a Ty potem rzucasz asa z rękawa i go przyskrzyniasz na kłamstwie i hipokryzji.


@andbatros: majstersztyk!
93michu93
93michu93
93michu93 19.06.2026, 13:18:30 via Wykop
  • 12
Więc zdziwiłoby mnie gdyby faktycznie o tym nie wiedział.


@andbatros: przeciez masz potwierdzenie, ze niedoszly prezydent i prezydent miasta Warszawa o tym widzial. Co musi sie stac, zeby warszafka sie obudzila?
93michu93
93michu93
93michu93 19.06.2026, 13:21:18 via Wykop
  • 11
@przeciwko78: dobra tam, Rafal nic nie wiedzial. Kazdy kto twierdzi inaczej to ruska onuca i Rafal w ogole nie znal Kacprzyka, z ktorym mial spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
93michu93
93michu93
93michu93 19.06.2026, 13:23:07 via Wykop
  • 10
@kwiat_pustyni626: i dwa miesiace po tej nieformalnej informacji ordynator zostaje zwolniony xD

439

Poseł KO miał przyjąć ponad 1,4 mln zł łapówki

Pojawiły się szczegóły sprawy posła KO Wojciecha Króla, któremu Prokuratura Europejska chce uchylić immunitet

nickjuzmam
z
wprost.pl
dodany: 19.06.2026, 08:11:37
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
93michu93
93michu93
93michu93 19.06.2026, 10:48:52 via Wykop
  • 9
tak samo na pis. Dwie największe szumowińskie partie, a ludzie nadal głosują na tych oszustów.


@fiaslnfilrangve: ja wiem, ze pis po jedno zlo ale jakby to byla afera pisowska to silniczki by przyszly pisac, ze jestes symetrysta i ich partia nigdy takiego czegos by nie zrobila xD
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
20.05.2026, 13:01:42
  • 18
Stan #pracait na maj 2026. Programiści boją się, że zostaną odrzuceni w rekrutacji za nieprofesjonalne nazwy commitów do Githuba XDXD Githuba, którego przymusowo i za darmo uzupełniają dodatkowymi projektami robionymi po pracy, żeby w ogóle być branym pod uwagę w rekrutacji. Co za totalne upodlenie. Co będzie następne? Wprowadzenie bezzwrotnej kaucji dla pracodawcy za to, że ATS przeczyta CV kandydata jako pokrycie kosztów licencji na program? Półroczny, bezpłatny okres próbny,
Stulejman_Beznadziejny - Stan #pracait na maj 2026. Programiści boją się, że zostaną ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

93michu93
93michu93
93michu93 19.06.2026, 06:21:19 via Wykop
  • 0
Lekarz po studiach wrzuca na grupę na fejsie informacje, że szuka pracy i szpitale i przychodnie same dzwonią do niego z ofertami startującymi od 250 zł/h albo zgłasza się do dyrektora placówki, ustalają czy chce zarabiać dużo czy bardzo dużo i zapraszamy w poniedziałek do pracy


@Stulejman_Beznadziejny: lekarz po 6 letnich studiach idzie na staz za niecale 6k netto xD
  • Odpowiedz

2248

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 19:44:50
  • 188
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 11:27:02 via Wykop
  • 1
A tutaj zwykły lekarz xD


@kondor_20_zglos_sie: no nie zwykly, wlasnie nie zwykly tylko radny KO.

Zwykly lekarz to moja zona, ktora bez kredytu nawet kawalerki nie moglaby sobie kupic.
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 11:30:29 via Wykop
  • -4
przecież ONI NIE WIEDZĄ ile dokładnie kto zarabia


@FrasierCrane: do konca rezydentury wiadomo.
Najpierw 6 lat studiow za darmo.
potem rok stazu za niecale 6k, potem okolo 5 lat rezydentury zaczynajac od 9k, potem 11k (to jest caly etat + 40h dyzurow)
Potem wiekszosc na b2b przechodzi przy czym te stawki, ktory wyciagacie - 100k na miesiac to zarabia 0.3% lekarzy
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 11:31:37 via Wykop
  • 1
@ly000: w sensie na podstawie tych 3 lekarzy-radnych z KO wyliczyles, ze procent zarabiajacych tyle jest wiekszy niz 1%? :O

Odcialbym mozliwosc dzialalnosci politycznej dla lekarzy ale teoretycznie sedziowie tez nie powinni sie udzielac, a wiadomo jak jest.
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 11:51:54 via Wykop
  • 0
@ly000: no jakby ci to powiedziec, siedze w tym bagnie od dawna bo zone poznalem jeszcze na studiach i wiem jak wyglada to eldorado.

Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności radni lekarze zarabiają miliony, a radni nie-lekarze nie


@ly000: dokladnie
93michu93 - @ly000: no jakby ci to powiedziec, siedze w tym bagnie od dawna bo zone p...
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 12:06:00 via Wykop
  • -2
@ly000: @sp00_n no ale to jak to chlopaki? Kazdy lekarz ma 100k, a tu nagle chcecie mi powiedziec, ze 50k to duzo? Wydaje mi sie, ze przed chwila chcieliscie mi udowadniac, ze ponizej 100k to oni do roboty nie przychodza, a tutaj nagle 50, 60, 45? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jak juz pytacie to tak 50k ale to nie w ten sposob tylko np.
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 12:20:56 via Wykop
  • 0
@sp00_n: powiedzialem ci, ze specjalista we Wro pracujac czesc etatu w szpitalu publicznym, potem prywatnie i biorac pojedyncze dyzury poza Wroclawiem moze dobic do 50k ale to wychodzi zdecydowanie wiecej niz jeden caly etat. Mniej wiecej kolo 2 etatow bo dyzury robisz 24h.

Rezydent robiac caly etat + 40h dyzurow w miesiacu dostaje 11k netto. Tam masz jeszcze te bony patriotyczne ale to juz malo zmienia.
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 12:30:49 via Wykop
  • 0
@ly000: @sp00_n w tym filmiku, ktorzy wrzucilem, a pewnie ktorego nie chce wam sie zobaczyc sa podane zarobki.
Mediana na UoP lekarza specjalisty to 21k, mediana na B2B lekarza specjalisty to 24k

Ale co tam jakies dane jak przeciez na wykopie pisza, ze lekarze ponizej 100k to w ogole do roboty nie przychodza.
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 12:37:59 via Wykop
  • 0
a nie no, to jak norma wynosi 50k to spoko, nie ma żadnego problemu. Czyli nie milion rocznie a marne 600k. Odklejka na maksa.


@ly000: to nie jest zadna norma, ty myslisz, ze ludzie z rodzinami pierwsi pedza, zeby weekendy na dyzurze spedzic i siedziec w prywatnej przychodzni do 21?

Norma to niecale 25k minus
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 13:34:31 via Wykop
  • -1
@ly000: @sp00_n wzieliscie sobie za przyklad konowala, oszusta, radnego KO i na tej podstawie stwierdzacie, ze kazdy lekarz taki jest i kazdy lekarz tyle zarabia. To tak jak kazdy programista dostaje 70k bo kazdy robi minimum dwa etaty.

Po pierwsze odcięcie publicznej i prywatnej praktyki, robisz tu albo tu, żeby nie było matactwa.


@voldi: powodzenia w utrzymaniu szpitali powiatowych. Zobacz
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 10:35:02 via Wykop
  • -1
zresetował ci się kontekst rozmowy czy co?


@ly000: nie, po prostu masz blad poznawczy. Uogolniles zachowanie jednego konowala na cala grupe, gdzie zachowania wyzej wymienionego konowala sa marginesem.

Ale wiesz, ze nikt oprócz was, konowałow, nie jest wstanie robić dwóch etatów? To jest fizycznie niemożliwe i to są zawsze jakieś przewały. No ewentualnie ci co oprócz normalnej pracy jeszcze śpią w nocy na cieciówce ale to jakiś promil i oni 50k nie wyciągają
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 10:35:41 via Wykop
  • 0
@qdry: jaki procent budzetu NFZ jest wydawany na pensje lekarzy? Umiesz tak mniej wiecej ocenic?
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 10:37:59 via Wykop
  • 0
xD przecież ten radny właśnie jeszcze powinien byc na rezydenturze, ale pracował w trybie pozarezydenckim.

No ale pewnie tylko on w całej Polsce xD. No ale co ja będę się z koniem kopał, bo zaraz zaczniesz też udowadniać, że te setki godzin pracy to jak najbardziej realne, że fikcyjnych dyżurów nie ma, a że jak nawet lekarz się raczy zjawić to śpi i jest zakaz budzenia itd.


@FrasierCrane: on byl
93michu93
93michu93
93michu93 18.06.2026, 09:48:48 via Wykop
  • -1
@voldi: dobra, tobie sie nie chcialo 20min poswiecic, zeby sie czegos dowiedziec to mi sie nie chce juz z toba dyskutowac.

Przyznaj się, przyszedłeś tu tylko po to, żeby lobbować na rzecz swojej grupy zawodowej i jakakolwiek dyskusja z tobą to strata czasu.


@ly000: nie lobbuje za niczym, przedstawiam wam prawdziwa sytuacje ale co ja tam wiem, jak ty na wypoku widziales 3 znaleziska, ze jakis lekarz z

648

Szpital Południowy wpuszczał polityków KO przed pacjentami!!!

W sytuacji kiedy służba zdrowia zbankrutowała a Polacy nie mogą dostać się do lekarza działacze KO i ich rodziny obsługiwani są bez kolejki. Mają do dyspozycji salonik VIP (XD), w którym mogą zaczekać odseparowani od pospulstwa. Rolę główną pełnił kordynator z KO za 1,6mln złotych.

Axar
z
zero.pl
dodany: 17.06.2026, 11:46:48
  • 49
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    zdrowie
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 15:40:42 via Wykop
  • 90
Na wypoku wszystko o lekarzach sie przebija i wbija 3k wykopow, a tutaj Lekarz z KO zalozyl dla swoich kolegow z partii salonik VIP i 18 wykopow i 7 zakop xD
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 15:41:18 via Wykop
  • 21
@Paradajek: oj jojoj nie da sie dyskutowac to probujemy zatopic zrodlo xD
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 15:46:36 via Wykop
  • 30
@Paradajek: pracuj silniczku, pracuj!

1304

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 283
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 15:45:38 via Wykop
  • 3
@Kornizon: a cokolwiek o salonie VIP dla politykow KO powiedzial?

https://wykop.pl/link/7963503/szpital-poludniowy-wpuszczal-politykow-ko-przed-pacjentami
@Axar 648

Szpital Południowy wpuszczał polityków KO przed pacjentami!!!

więcej

2798

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 12:26:18 via Wykop
  • -1
@jan-fifalski: Nie jest tak. W Szwecji moze pracowac publicznie i prywatnie i nigdzie chyba tak nie jest.

Jak juz zabierzecie klapki z oczu i przestaniecie gadac glupoty, ze kazdy lekarz 100k itd to zobaczcie sobie ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=kyFPuNDcVo8

a teraz wam po krotce opisze co sie stanie jak bedzie zakaz pracy prywatnej
93michu93 - @jan-fifalski: Nie jest tak. W Szwecji moze pracowac publicznie i prywatn...

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
93michu93
93michu93
93michu93 15.06.2026, 10:28:01 via Wykop
  • 17
@niewiempoco: typie, ten ziomek nie dostal 1.6mln dlatego, ze jest lekarzem, tylko dlatego, ze jest radnym KO. Nie znajdziesz zadnego lekarza na rezydenturze, ktory zarobi banke rocznie, no chyba, ze bedzie radnym KO lub PSL.
Gosc byl koordynatorem na SOR co juz jest nielegalne bo nie ma specjalizacji. Byl na dyzurze i w tym samym czasie gosc wystepowal w TVPo w likwidacji, gosc byl na dyzurze i byl tez na
93michu93
93michu93
93michu93 15.06.2026, 10:36:20 via Wykop
  • 0
Jaka Ty jesteś, skoro nie widzisz problemu w tym, że np. w pierwszym przykładzie pracownik jest sobie szefem- no ale co się mamy czepiać, dla Was to normalne praktyki.


@Jakobo: nie to nie sa normlane praktyki - gosc jest randym KO i dlatego mogl byc koordynatorem SOR bez sepacjalizacji. Gosc chyba czul, ze ma takie plecy, ze nie bal sie wpisywac dyzurow i w tym samym czasie siedziec w telewizji.
Lekarz bez
@93michu93 +3
błąd przeżywalności. zwykli lekarze nie muszą składać takich zeznań.


@ly000: może właśnie szkoda bo byście wykopki wyszły z banki, którą sami stworzyliście. Lekarze w wieku 35 albo później jeśli nie muszą spać, nie mają rodzin i pracują 2 etaty plus dyżury mogą zrobić 100k. Normalny lekarz
więcej
93michu93
93michu93
93michu93 15.06.2026, 11:46:39 via Wykop
  • 0
Ale ja podałem przykład innego lekarza który był sobie szefem, sprawdź dokładnie co wrzuciłem. Nie chodzi o tego młokosa z Warszawy.


@Jakobo: mozesz jeszcze raz wrzucic link bo myslalem, ze piszesz o tym radnym KO, ktory zarobil 1.6mln w rok.

Dokladnie, pracuje w prywatnej firmie i nie mam placone z publicznych pieniedzy. Jak pisalem w innym poscie - moja zona robi specjalizacje, aktualnie ma lekko ponad 30 lat. Ma rok opoznienia ze
93michu93
93michu93
93michu93 15.06.2026, 12:59:49 via Wykop
  • 0
Ad. 1. Mireczku, ale każdy zawód regulowany z definicji tak ma. Prawnik, budowlaniec, pielęgniarka, póki nie zdobędą uprawnień mogą sobie popracować jako cieć. Ja kończyłem wydział mechaniczny i też póki nie zdobyłem inżyniera to nie chcieli mnie zatrudnić jako inżynier, musiałem dymać w kołchozie na 3 zmiany.


@Jakobo: idziesz na studia jak sie ma 19 lat? 3.5 roku inzyniera? Czyli 22.5 roku zaczynasz robote w zawodzie? No ja po infie to
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 12:17:54 via Wykop
  • 0
@qdry: radni lekarze z KO. Jak rozliczal pokazanie mordy w tv?
Tak, ten sie nie bal niczego. Byl koordynatorem sor, a nie ma nawet specjalizacji to juz jest niezgodne z prawem. Byl w telewizji w czasie dyzuru, robil fotki z glosowania, z Kidawa w czasie swoich dyzurow. Nie jest to powrzechna praktyka wsrod lekarzy.
93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 13:18:44 via Wykop
  • 0
@qdry: moja zona nie robi dodatkowych dyzurow. Robi te 40h w miesiacu, ktore musi zeby zostac specjalista.
Jestesmy normalna rodzina i mamy zycie poza praca, gdyby te dyzury nie byly przymusowe to tez by ich nie robila.

a to, że twoja akurat biduje


@qdry: no nie bieduje, 11k to jest dalej sporo. Chociaz jezeli dla cb to biedowanie to tak 95% rezydentow w tym kraju bieduje bo doplaty do rezydentury zdarzaja
93michu93
93michu93
93michu93 17.06.2026, 11:15:15 via Wykop
  • 0
@qdry: no dokladnie, okolo 55% budzetu szpitala idzie na wynagrodzenia pracownikow z czego lekarze okolo 23%. I oczywistym jest, ze w powiatowych wiecej placa bo nikt tam nie chce pracowac. To jest naprawde ten najwazniejszy czynnik dal ktorego NFZ bedzie bankrutowalo?
21k brutto srednio na UoP dla lekarza w szpitalu i 24k brutto na b2b. Firmy wiecej na UoP placa niz szpitale na B2B :P

a te konowaly, ktorych znalezliscie
ByczekRozplodowy
ByczekRozplodowy
15.06.2026, 11:17:10
  • 27
Pamiętacie tych śmieci z #stackoverflow ?
A ich walenie konia do rankingów, punkcików itp.?
Narzekacie na #scrum , ale to zródłem takiego zachowania są sami deweloperzy. Za punkciki, estymaty, plakietki dobrego goja zrobią wszystko.
Za darmo systemy piszą i kod wystawiają, a potem ktoś p---------a, tenże kod do AI i każe sobie płacić xD.
Zwierzęta były gotowe dokuczać tym co chcieli zacząć programować na stacku, wyżywali się, usuwali im posty, a forum
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

93michu93
93michu93
93michu93 16.06.2026, 14:13:27 via Wykop
  • 1
jedyne co dobre AI przynioslo, to ukróciło kuców. Jak ja nienawidzilem tych skooorvieli i ich elitaryzmu


@peoplearestrange: ukroci nas wszystkich z tego tagu.
Ja widze przyszlosc programowania tak, ze ktos z hajsem napisze co chce, BA agent przerobi to na spec, Dev agent napisze kod, Test agent przetestuje i jedziemy na proda.

Nas wytna, to wiadomo, ze kiedys sie stanie, chyba, ze ceny tokenow beda tak rosly jak teraz sie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

elo elo

  • @friko9: Oddaj strzały w losowych lewaków - Kyle Rittenhouse zabił w obronie własnej pedofila, gwałciciela i antifiarza. Oddaj strzały w wiec prawicowy - zamachowiec zabił komendanta straży pożarnej chroniącego swoją rodzinę. https://wykop.pl/link/7612533/projekt-100-tys-kwoty-wolnej-od-podatku-belki-odrzucony
  • Wro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.06.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Wykopowicz
    od 09.01.2026

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking