Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
swinkapl

swinkapl

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49334
  • Znaleziska 16445
  • Mikroblog 32889
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 51

329

Morderczyni zabiła partnera, media robia zniej ofiarę.

Morderczyni zabiła partnera, media robia zniej ofiarę.

Media kreują ją na ofiarę. No i jak z takim podejściem ma być dobrze na świecie? Kiedy mężczyzna zabija kobietę to nikt nie wnika co było przyczyna tylko robią z niego potwora. Wstyd RMF FM !!!

IHERMESI
z
rmf24.pl
dodany: 14 godz. i 48 min temu
  • 51
  • #
    policja
  • #
    dubaj
  • #
    przestepczosc
  • #
    mgtow
  • #
    incel
swinkapl
swinkapl 3 godz. i 53 min temu via Android
  • 6
@IHERMESI: a odniesiesz sie do tego wklejonego fragmentu czy zastosujesz wyparcie?
licencja-na-plusowanie
licencja-na-plusowanie
14 godz. i 40 min temu
  • 5
Wstydzę się chodzić w sandałach bo 15 lat temu mi się z nich śmiali w gimbazie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 13 godz. i 11 min temu via Android
  • 0
@licencja-na-plusowanie: i prawidłowo bo sandały należy pietnowac
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
16 godz. i 14 min temu
  • 0
jaki serial z ostatnich 5 lat wam udowodnił, że może jednak warto nie rezygnować całkiem z wspólczesnych seriali i czasem cos spróbować, bo ja po takiej seri kilku polecanych nowych seriali które sie okazały crapami, dalem sobie spokój
#seriale #vod #primevideo #hbomax
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 13 godz. i 43 min temu via Android
  • 1
@grand_khavatari: ted lasso a nawet sie piłka nie interesuje
  • Odpowiedz

682

W lipcu kolejne podwyżki dla lekarzy.

W lipcu kolejne podwyżki dla lekarzy.

Szefowa resortu zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda podała szczegóły rekomendacji dot. podwyżek płac dla lekarzy i pozostałych pracowników medycznych (otrzymują je od lipca). W sumie potrzeba na nie 4,5 mld zł w skali półrocza.

the_last_tomato_in_the_world
z
biznes.interia.pl
dodany: 21 godz. i 20 min temu
  • 58
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
swinkapl
swinkapl 17 godz. i 11 min temu via Android
  • 19
@przekliniak: az jedna osoba xD
KratosBogWojny
KratosBogWojny
wczoraj, 03:31:42
  • 285
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl wczoraj, 04:40:32 via Android
  • 22
Jak widząc ten chlew można decydować się na kolejnego niewolnika?


@KratosBogWojny: mozna miec fajne życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl wczoraj, 05:31:54 via Android
  • 10
uga buga, musieć się rozmnażac, taki jest mój Ewolucyjny obowiązek xD.


@KratosBogWojny: nie musieć a chcieć bo mozna miec fajne życie a nie depresję i żalić sie na wykopie jaki świat jest zly xD

Co za NPC


@KratosBogWojny: haha klasyczny płacz antynatalistyczny taki nieNPC xDDD
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl 23 godz. i 28 min temu via Android
  • 0
@wygolony_libek-97: no masz rację i dlatego przyrost jest jaki jest. Tylko nie zmienia to faktu ze mozna zwyczajnie mieć warunki i chcieć dzieci a nie musiec bo sie jest NPC xD
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
wczoraj, 04:57:29
  • 8
#l-------------j #pogoda #notorasizm
siekieromotyka - #l-------------j #pogoda #notorasizm

źródło: av561t

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl wczoraj, 06:03:38 via Android
  • 3
@siekieromotyka: po prostu przestań być gruby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
weezyxboss
weezyxboss
przedwczoraj, 22:45:13
  • 5
Ja tak się zastanawiam czego taki człowiek może się nauczyć sprzątania? odkładania roboty? #korsir
weezyxboss - Ja tak się zastanawiam czego taki człowiek może się nauczyć sprzątania? ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 004437

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl przedwczoraj, 23:15:45 via Android
  • 3
@weezyxboss: to chyba @Kakoq. Moze ci odpisze czego się nauczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
swinkapl - @weezyxboss: to chyba @Kakoq. Moze ci odpisze czego się nauczył ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: 15694

Pobierz
  • Odpowiedz
SilverDragon
SilverDragon
przedwczoraj, 14:48:11
  • 1
#gta #gtavi #gta6 #grandtheftauto #grandtheftautovi #grandtheftauto6
Planujecie kupić preorder Grand Theft Auto VI? Jaki jest powód takiej decyzji?
SilverDragon - #gta #gtavi #gta6 #grandtheftauto #grandtheftautovi #grandtheftauto6
P...

źródło: obraz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl przedwczoraj, 15:47:49 via Android
  • 2
@SilverDragon: bo chce zagrać w te gre na premiere xD
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443
przedwczoraj, 12:26:39
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl przedwczoraj, 13:37:38 via Android
  • 0
@orange3443: a dla ciebie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
23.06.2026, 18:11:37
  • 34
Przestał mi smakować kebab
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 23.06.2026, 19:58:58 via Android
  • 0
@JatuArmy: pasztet w bułce. Każdy kiedyś dojrzewa do tego
  • Odpowiedz
kadves
kadves
23.06.2026, 04:09:14
  • 7
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że rozwój medycyny uczynił życie mniej fascynującym?

Kiedyś ludzie żyli z większą niepewnością. Nie wszystko dało się zdiagnozować, przewidzieć czy wyleczyć. Dzisiaj od odpowiedzi często dzieli nas jedno badanie i kilka minut czekania na wyniki.

Lepiej dla zdrowia, ale jakoś mniej miejsca zostało na tajemnice. Kiedy ostatnio medycyna naprawdę was czymś zaskoczyła?

W
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 23.06.2026, 05:54:41 via Android
  • 2
@cebekk: No k---a, jakie to straszne, że przez brak hasztaga #pdk ludzie biorą takie wpisy na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
23.06.2026, 03:52:05
  • 32
#rozowepaski mają zdecydowanie zawyżone oczekiwania. Chcą:
- romantyka na randkach
- dobrego kochanka
- dobrze zarabiającego męża
- ojca ich dzieci, który dla pocech poświęca cały swój czas
- partnera, który całą dobę będzie dla niej do dyspozycji
- i żeby każdy z powyższych był wierny tylko jej
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
swinkapl
swinkapl 23.06.2026, 04:35:51 via Android
  • 3
@cebekk: bo ty przeciez nie chciałbyś zeby kobieta byla urocza na randkach, nie leżała jak kłoda w łóżku, zajmowała sie domem, byla dobra matka dla waszych dzieci i żebyś mógł miec w niej oparcie?

Heh
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl 23.06.2026, 05:32:17 via Android
  • 3
No k---a, jakie to straszne, że przez brak hasztaga #pasjonaciubogiegozartu ludzie biorą takie wpisy na poważnie (╯︵╰,)


@cebekk: za dużo widziałem przegrywiarskich wpisów by sie śmiać z tego typu żartów xD
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 19:56:20 via Android
  • 1
@scriptum_nox: mam na telefonie mapy offline ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

2800

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 292
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 08:15:10 via Android
  • 112
ustawa, wyszukaj sobie


@real_scoria: podaj te ustawę bo mi sie nie udalo znalezc
swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 10:46:41 via Android
  • 6
@real_scoria: niestety nie da rady znaleźć czegoś co jakis wykopek sobie wymyślił :)
swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 12:29:40 via Android
  • -2
try harder.


@real_scoria: jest ustawa na to
swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 17:13:51 via Android
  • -3
@jabollus: i gdzie tam jest mowa o tym ze nie moze to byc procent transakcji?
Raffall111
Raffall111
22.06.2026, 12:52:00
  • 4
#yanek takie nieszczęście mitoman jednak nie najlepszy a trenował 456 dni przez rok w 13 krajach
Raffall111 - #yanek takie nieszczęście mitoman jednak nie najlepszy a trenował 456 dn...

źródło: 1000020923

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 13:05:23 via Android
  • 0
@wezsepigulke: strasznie gejowo to wyglada xD
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
21.06.2026, 17:40:21
  • 3
#yanek dalej uważasz się za specjalistę od youtube? Śmiechu warte
Stachanowiec_yt - #yanek dalej uważasz się za specjalistę od youtube? Śmiechu warte

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 22.06.2026, 05:10:28 via Android
  • 0
@Stachanowiec_yt: @Kamilek2323 jak reklama to powinno byc oznaczone jako materiał sponsorowany. A tego nigdy u mitomankajanka nie widzialem
  • Odpowiedz
NzeroZeroB
NzeroZeroB
21.06.2026, 20:26:22
  • 4
Zastanawia mnie jedno, czemu #odyn i #korsir tak ukrywają swoje partnerki, dziewczyny, czy kij wie co tam maja, Felga czy Ragon normalne współpracują z swoim kobietami/siostrami a ci dwaj kombinują żeby chociaż kawałka palca kobieciny nie pokazać, wychodzi brak relacji z płcią przeciwną w przeszłości.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 21.06.2026, 20:45:12 via Android
  • 1
@NzeroZeroB: odyn przeciez tez nigdy nie pokazał

A tamta dwójka ma raczej inna widownie wiec moga pokazac kobiety
  • Odpowiedz
michal-skrzypik
michal-skrzypik
21.06.2026, 05:49:38
  • 480
Mój przyjaciel, mój kompan. Przez p--------ą głupotę ludzką zabrany z tego świata...Na pewno jest mu już lepiej za tęczowym mostem..
#pies
michal-skrzypik - Mój przyjaciel, mój kompan. Przez p--------ą głupotę ludzką zabrany...

źródło: IMG_20260621_073922

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl 21.06.2026, 06:08:38 via Android
  • 2
@michal-skrzypik: co mu sie stalo?
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl 21.06.2026, 15:23:45 via Android
  • 0
po ch.... To żarł?


@CybernetycznyMozgKorwina: to tylko pies xD to jak miec pretensje ze 3 latek wzial cos do mordy

prdl psy to debile. w---------ą coś co może im przebić jelito no pies debil ;)
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl 21.06.2026, 18:19:56 via Android
  • 0
no czyli debil o tym mówię, nigdy nie rozumialem zachwytu nad inteligencją psa


@HexenHeretic: łatwo go kontrolować i mozna wyszkolić, ze zwierząt najbardziej przydatny w pracy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Świnia domowa pochodzi od dzika, którego udomowienie nastąpiło przed ok. 7 tys. lat w Azji, a następnie w Europie. Według innych badaczy domestykacja tego gatunku nastąpiła znacznie wcześniej - już 12.700 - 13.000 lat p.n.e., a miało to miejsce w dorzeczu Eufratu i Tygrysu (późniejsza Mezopotamia).

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.07.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking