Główna

Kończy się maj, noce co raz krótsze, a nocy astronomicznej już nie ma i na jej powrót czekać będziemy do sierpnia. Zaczyna się taki troche sezon ogórkowy w astrofoto. Czas wymiany sprzętu na astro giełdach, nocnych kalibracji czy innych kolimacji, bo dla tych 3 godziny czerwcowej nocy to czasem nie chce się jechać w dzicz i rozkładać całego setupu.
Dla mnie sezon 25/26 był całkiem udany, mimo nie za dużej liczby nocnych sesji.
BassGru - Kończy się maj, noce co raz krótsze, a nocy astronomicznej już nie ma i na ...

źródło: starless_r_pp_l12_stacked_bg_pcc._cr_dconv_rn_str_cm3

Pobierz
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach