Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ppooii

ppooii

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1581
  • Znaleziska 101
  • Mikroblog 1480
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
ppooii
ppooii 6 godz. i 42 min temu
  • 0
#gry #pcmasterrace #tlou #thelastofus
Ogrywam sobie tego The Last of Us 1 i o ile nie znoszę gier o zombi i wytworow typu Amnesia to tutaj poki co bawie sie swietnie, jedynie niestety musialem przesiasc sie z sprzed TV na PC, chyba jestem zbyt duzą lamagą zeby grac w to na Padzie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii
Autor
6 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@CCH5OH:
Przez chwile gralem jeszcze jako ostatnia deska ratunku z wspomaganiem, ale i tak mi nie wychodzilo. Plus ten aim assist celuje w korpus wiec trzeba caly magazynek wyklepac na 1 zombiaka. Malo ekonomiczna opcja. Przysiadlem do tej gry na PC i gra sie niebo lepiej. Ba, 3 nieba lepiej, chociaz moge w leb przycelowac
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii przedwczoraj, 22:32:03
  • 0
#pytaniedoeksperta #terrarystyka #smiesznypiesek #jedzenie

Siema, szukam już chyba z godzinę po allegro itp pojemników na żywność, ważne aby był z szklana, transparentna pokrywka na zatrzask.

Znalazłem jedynie na policzona szama taki pojemnik,
https://policzona-szama.pl/collections/linia-glass-plus/products/szklany-pojemnik-lunchbox-na-zywnosc-1050-ml-szklana-pokrywa,
ppooii - #pytaniedoeksperta #terrarystyka #smiesznypiesek #jedzenie

Siema, szukam ju...

źródło: Physarum_CNRS_2880x1500-2880x1500

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

13

Wyciekły ceny GTA 6. To koniec taniego grania

Wyciekły ceny GTA 6. To koniec taniego grania

GTA 6 jeszcze nie trafiło do sprzedaży, a już może boleśnie uderzyć graczy po portfelach. Europejski sprzedawca miał prz

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gra.pl
dodany: 22.06.2026, 08:12:31
  • 22
  • #
    gta6
  • #
    gry
  • #
    gta
ppooii
ppooii przedwczoraj, 14:48:07 via Wykop
  • 0
@ClaudeSpeed:
no to nie jest duzo drozej niz inne gry. BF6 kosztowal 350 na premiere z jakims tam malym bonusem.
ppooii
ppooii przedwczoraj, 14:19:25
  • 0
#pcmasterrace
Pany( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuje dokupic myszke i klawiature na drugie stanowisko. Wazne, zeby bezprzedowe. Jak sie zamkne w 5 stowkach ze wszystkim to bedzie super. Jest cos teraz godnego polecenia? U mnie na biurku mam G502x i uwielbiam ja, ale wersja wireless podchodzi pod 500pln takze tego.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii
Autor
przedwczoraj, 14:39:17 via Wykop
  • 1
@Tyfus:
.. kurłą, zapomnialem, ze juz kupilem to z miesiac temu( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzieki
  • Odpowiedz
Francesco123
Francesco123
przedwczoraj, 13:08:52
  • 0
Gdzie legalnie kupię za przyzwoitą cenę gothica 2 w wersji classic? (Czyli bez dodatku noc kruka) w polskiej wersji oczywiście. Szczerze jakoś bardziej nostalgie czuję bez nocy kruka która w moim odczuciu czasem za bardzo upychała dodatkowe rzeczy.
#gothic #gothic2 #rpg #gry #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii przedwczoraj, 14:05:25 via Wykop
  • 3
@Francesco123:
na gogu jak sobie kupisz to mozesz po prosic o instalke samej gry bez dodatku
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii 21.06.2026, 17:39:26
  • 0
#pcmasterrace #pytaniedoeksperta #komputery #oled
Witam, jakis pomysl dlaczego jak przelacze obraz z PC na TV LG G5 to gry chodza jak gowno a jak gram na biurkowym monitorze to wszystko jest cacy? probuje ograc TLOU1 ale jak przerzuce po hdmi na TV to gra strasznie zacina i fps nie przebija 50 klatek. Na tych samych ustawieniach na monitorze MSI gra nie schodzi ponizej 120klatek
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 17:47:03 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz:
a tak dla laika to co mam konkretnie zrobic?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 18:03:12 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: @EpicElion
Tak kabelek jest w karcie, az sprawdzilem drugi raz na wszelki wypadek (ʘ‿ʘ)
Jak gram to uzywam opcji wyswietl tylko 2 ekran, na MSI nie idzie wtedy zaden sygnal.
@Zartos_Larpiarz
juz patrze
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 18:10:09 via Wykop
  • 0
te ustawienia to gdzies tutaj w tej liscie ?xD
ppooii - te ustawienia to gdzies tutaj w tej liscie ?xD

źródło: ttty

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 19:22:22 via Wykop
  • 0
@Rosh:
kurde dziwne, przez chwile gra dziala jak nalezy, przelaczylem port CEC na zwykly hdmi 2.1. Trzymala stabilne 120 klatek, 15 minut pozniej znowu spadlo do 50fps, jakby jakis cap sie wlaczyl. Zaraz nie wytrzymie
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 19:24:19 via Wykop
  • 0
@Rosh:
Co ciekawe gra nawet nie chce teraz przekroczyc tych 50 na Pc jak gram na moim MSI.
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 19:55:00 via Wykop
  • 0
@Ralphs:
nie, w grze wylaczylem limit klatek, i v sync. Monitor jest na 144mhz tv na 120 (moge wlaczyc jakas opcje pod gry 165mhz)
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 19:55:16 via Wykop
  • 0
@ppooii: w panelu tez wylaczylem limit klatek
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 19:59:55 via Wykop
  • 0
@Rosh:
Msi jest na 144 jak widac, na drugim TV jest 119 albo albo 120 nie pamietam
ppooii - @Rosh: 
Msi jest na 144 jak widac, na drugim TV jest 119 albo albo 120 nie p...

źródło: lou1

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 16:51:16 via Wykop
  • 1
@witajswiecie:
Producent podaje że mam 4 takie same gniazda. Plus jedno CEC

@rukh
Aż takim noobkiem nie jestem(ʘ‿ʘ)
ppooii - @witajswiecie: 
Producent podaje że mam 4 takie same gniazda. Plus jedno CEC...

źródło: Screenshot_2026-06-22-18-50-02-762_org.mozilla.firefox

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 18:03:10 via Wykop
  • 0
@witajswiecie: generalnie kupiłem jakiś lepszy niż gorszy ten kabel, może muszę do tych ziomków z LG się dobic jakoś. Tv automatycznie wchodzi w tryb game mode I z tego co wiem to wyłącza te wszystkie ficzery ai
ppooii - @witajswiecie: generalnie kupiłem jakiś lepszy niż gorszy ten kabel, może mu...

źródło: IMG_20260622_195935

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:19:06 via Wykop
  • 0
@witajswiecie:
ppooii - @witajswiecie:

źródło: gra1

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:19:36 via Wykop
  • 0
@ppooii:
ppooii - @ppooii:

źródło: IMG_20260622_210818

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:19:47 via Wykop
  • 0
@ppooii:
ppooii - @ppooii:

źródło: IMG_20260622_210835

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:20:38 via Wykop
  • 0
@ppooii:
ppooii - @ppooii:

źródło: gra3

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:20:55 via Wykop
  • 0
@ppooii: Te ustawienia wszystkie sa poprawnie ?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:21:34 via Wykop
  • 0
@ppooii: zastanawiam sie czy to moze po prostu ten the last of us jest tak z-----y. Crimson desert lata w 80 klatkach w natywnyhm 4k na ultra..
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
22.06.2026, 19:23:56 via Wykop
  • 0
@witajswiecie: @Rosh @Zartos_Larpiarz kurde sam siebie zawolalem poprzednio
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
przedwczoraj, 12:01:20 via Wykop
  • 0
@witajswiecie:

Connect with a DP cable (if you're using an external monitor). G-Sync only works with DP cables, not HDMI or other cables. It looks like a USB cable that's rectangular and has a tongue inside.[3]


kurczaki, biurkowy monitor mam po DP, niestety w TV mam tylko sloty hdmi
  • Odpowiedz
RzygiPluton
RzygiPluton
RzygiPluton
21.06.2026, 21:37:58
  • 0
Jest jakiś sposób na zmiane na niższą rozdzielczość na pełnym ekranie?
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 22.06.2026, 21:15:30 via Wykop
  • 0
@RzygiPluton: zmniejsz rozdzielczosc natywna monitora
  • Odpowiedz
Runaway28
Runaway28
22.06.2026, 20:54:07
  • 8
#gothic #gry

Gothic 2 remake mahen!!
Runaway28 - #gothic #gry

Gothic 2 remake mahen!!

źródło: 1000051042

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 22.06.2026, 21:13:28 via Wykop
  • 6
@Runaway28:
z screenu wynika tylko tyle, ze czytaja posty na forum. Nic nie potwierdzili
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii 21.06.2026, 01:57:01
  • 1
kupilem sobie The Last of Us Part I, mam nadzieje, ze będzie tak fajne jak to wszyscy mowia, mam ochote na jakas ciekawsza opowiesc, nawet kosztem bardziej liniowej fabuly
#gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 14:28:53 via Wykop
  • 0
@wscieklizna_irl:
Dlaczego nie?

@daewoo-tico @vateras131
Co z dwojeczka nie tak, że takie skrajne opinie na jej temat?

Btw wiecie jak naprawić problem z mrugającym światłem w grze?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 16:18:08 via Wykop
  • 0
@vateras131:
Absolutelnie nic nie wiem o tej grze z wyjątkiem tego, że jakiś grzyb zaatakował ludzi. Póki co gra się spoko ale turbo mnie irytuje shuttering i flickering oświetlenia.
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii 20.06.2026, 23:12:56
  • 0
#gry #pcmasterrace #pytaniedoeksperta #steam
Pany, bede gral w gre, tylko jeszcze nie wiem jaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprawdzilem na szybko co tam na steam jest dzis ciekawego. Widzicie na tej liscie jakis dobry tytul do siepania z kanapy z na padzie?Nie interesuja mnie zadne multiplayery( ͡° ͜ʖ
ppooii - #gry #pcmasterrace #pytaniedoeksperta #steam
Pany, bede gral w gre, tylko je...

źródło: stop-buying-games-you-are-not-gonna-play-v0-meftnf60v1ae1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii
Autor
20.06.2026, 23:43:31 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: @Faggio
Dzieki Pany, ten dying light 1 to must have zeby lepiej ogarnac fabule w DL2 czy po prostu jest lepszy z jakiegos powodu?
The Quarry to tak nawet patrze, ze chyba i tak nie dla mnie wiec nic straconego( ͡° ͜ʖ ͡°)
W bundlu Mass effect sa wszystkie 3 czesci. Tez najlepiej od poczatku
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
20.06.2026, 23:47:18 via Wykop
  • 0
Until Dawn


@GwachQar:
Nie gralem, ale chyba cos kojarze, gdzies mi przelecialo na yt z 5 minut gameplaya. To w tej grze grupka przyjaciol ucieka w lesie przed jakims swirem?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
20.06.2026, 23:50:35 via Wykop
  • 0
rebirth


@onepnch:

Mowisz o Final Fantasy?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
Autor
21.06.2026, 00:55:46 via Wykop
  • 0
@Faggio:
Tak patrze i ten Mass effect to chyba za dlugi bedzie zeby wszystkie czesci ograc.
Grales w the last of us albo alan wake?
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
20.06.2026, 16:09:45
  • 756
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 20.06.2026, 20:36:20 via Wykop
  • 5
Eh ludzie, ze tez ludzie nie ogarniaja, ze bez alko tez mozna sie chillowac
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii 19.06.2026, 12:26:40
  • 1
#firefox #pcmasterrace #komputery #internet

Zmienilem przgladarke z opery na firefox, za bardzo sie ciac zaczela. Jaki jest teraz najlepszy adblock do FF?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
19.06.2026, 12:28:36 via Android
  • 1
@ppooii ublock
  • Odpowiedz
ashmedai
ashmedai
19.06.2026, 14:42:07 via Wykop
  • 1
@ppooii: https://addons.mozilla.org/en-GB/firefox/addon/ublock-origin/
  • Odpowiedz
oxymirek
oxymirek
17.06.2026, 13:22:45
  • 13
Włochy - 7 EUR (niecałe 30 PLN) za pizzkę w turystycznej miejscowości nad jeziorem Garda. W Polsce danie luksusowe bo inaczej psieciembiorca musi dopłacać. #pizza
oxymirek - Włochy - 7 EUR (niecałe 30 PLN) za pizzkę w turystycznej miejscowości nad ...

źródło: 1000024919

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 17.06.2026, 13:25:47 via Wykop
  • 1
@oxymirek: pokaż zdjęcie całego menu
  • Odpowiedz
HoroLive
HoroLive
17.06.2026, 13:16:06
  • 1
Dlaczego lubie anime?

Bo uczy odwagi
Pokazuje przyjaźń
Można się utożsamić z bohaterami
Przekazuje najlepsze wartości
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 17.06.2026, 13:17:23 via Wykop
  • 0
@HoroLive:
Jak niby uczy odwagi?
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
17.06.2026, 13:01:37
  • 0
Dobra, ten lotomox nie działa. Jakie są radykalne kroki? Trzeba iść do koniowała?
#przegryw #lysienie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 17.06.2026, 13:02:25 via Wykop
  • 1
@Big_Bocchers:
Radykalne to do Turcji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Povsajo
Povsajo
17.06.2026, 12:42:19
  • 0

#gothicremake #gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 17.06.2026, 12:59:49 via Wykop
  • 6
@Povsajo:
Idź z nimi do chaty z czerwonym baldachimem w starym obozie, połóż się spać to będziesz miał cut scenkę jak Ci Kopacze o---------a lache, możesz wziąć 100 bryłek rudy od każdego za zachowanie milczenia albo zbić na miejscu.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
17.06.2026, 11:03:30
  • 0
Warto czyścić do się da w 1 rozdziale? Jest tak jak w oryginale, że w każdym rozdziale wszystkie potwory się respią od nowa?

#gothicremake #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 17.06.2026, 11:12:35 via Wykop
  • 0
@ArtBB:
Tak co rozdzia respia się te większe, ścierwojady I kretoszczury w teorii powinny się pojawiać co kilka dni, ale u mnie słabo to dzialalo
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii 17.06.2026, 11:10:33
  • 0
#crimsondesert #gry #steam
Widzę, że protoplasta jest na przecenie za 4 zeta na steam( ͡° ͜ʖ ͡°) grał ktoś w to? Git czy tak średnio? Plus jak ktoś ma ochotę popykac na luzie dziś późnym wieczorem to zapraszam do pt ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dwójkę czy trójkę zawsze raźniej zacząć zabawe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppooii
ppooii 15.06.2026, 23:48:18
  • 3
#smiesznypiesek #eksperyment #oswiadczenie

Cos spac nie moge, wiec klasycznie musiałem wymyślić sobie jakaś głupotę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamówiłem sobie Bloba, czyli Physarum polycephalum "x32" . To ten smiesznypiesek podobny do grzyba, ktory odtworzyl linie metra w Tokyo, potrafi "chodzic" z predkoscia 1-5cm/h i przechodzic labirynt najkrotsza droga( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzialem, ze ludzie go karmia platkami owsianymi ale zdecydowalem, ze podziele sie z nim Mutant Massem
ppooii - #smiesznypiesek #eksperyment #oswiadczenie

Cos spac nie moge, wiec klasyczn...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1
16.06.2026, 10:03:19 via Wykop
  • 0
@ppooii: taktyk
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Patryk Patryk

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 16.11.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 24.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking