Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gr0m1t

gr0m1t

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7544
  • Znaleziska 89
  • Mikroblog 7455
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 6
sprobujemy
sprobujemy
sprobujemy
3 godz. i 50 min temu
  • 3
Strażnik chodnika dostaje w CZAMBUŁ, a Konfitura manipuluje

Strażnik chodnika stwierdził, że skoro dostawczak blokuje DDR, to on na złość innym kierowcom będzie blokował drogę dla samochodów.

Konfitura "zapomniał" napisać, że pierwszy cios wyprowadził strażnik chodnika.

Przypominam,
sprobujemy - Strażnik chodnika dostaje w CZAMBUŁ, a Konfitura manipuluje

Strażnik ch...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 2 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@sprobujemy: xd
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
5 godz. i 29 min temu
  • 1
Mirki, jako że mojemu ojcu zbliża się 60tka to dostał wczoraj degradację w pracy i prawdopodobnie go później zwolnią.
1) znacie jakiegoś dobrego prawnika od prawa pracy, mobbingu?
2) wiecie gdzie teraz rekrutują do pracy? Obojętnie jakiej: fabryki smordu, supermarkety, rossmany itd. żeby umowę o pracę dali
#warszawa #pracbaza #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 2 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@pieknylowca: a okres chroniony i umowa na czas nieokreślony?
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Brontosaurus: brzmi jak plan, a w pracy niech ma włączony dyktafon.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 4 godz. i 38 min temu
  • 21
#kononowicz
gr0m1t - #kononowicz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 10 godz. i 8 min temu
  • 219
#kanalzero #polityka #zondacrypto #stanowski #brighton
gr0m1t - #kanalzero #polityka #zondacrypto #stanowski #brighton

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
Autor
9 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 20
@Aldona_Lipska: Ma wyliczone kalorie na starym chlebie razowym i plastrze sera, ale podjada Krzyśki Chilli
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
Autor
4 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@Protectorx: Boli, kto powiedział, że nie boli?
  • Odpowiedz
MurdocIsGod
MurdocIsGod
16 godz. i 49 min temu
  • 8
Ja wiem, że Kanalowi Zero można sporo zarzucić ale tak szczerze to powiedzcie mi kto inny by kręcił i drążył tą aferę gdyby nie było tej telewizji? Sprawa zostałaby zamieciona pod dywan a świadek zostałby oskarżonym i to by było na tyle. Gdyby Republika to grillowała to nikt by się tym nie przejął i większość ludzi by uznała, że te szury znowu próbują dyskredytować tą nieskazitelną władzę

#afera #kanalzero
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 11 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 2
@Matii323: Zondacrypto to pierwsza z brzegu. Nie dość, że olali, to jeszcze zaprosili prezydenta na wywiad, żeby go od tej afery odsunąć i wybielić.
"Panie Prezydencie, to co tam z tymi krypto? Albo w sumie, idziemy dalej, fajnie było wyciskać u wk dzik?"
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 10 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: Chciałbym, żebyś sam sprawdził jak wyglądał dialog z prezydentem Nawrockim odnośnie zonda na kanale zero.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 6 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: kwiatku, proszę cię...
  • Odpowiedz
onogero
onogero
8 godz. i 44 min temu
  • 3
Spośród aktorów zakichanego uniwersum, najmądrzejszy okazał się Meksikano! Poradził sobie z nałogiem i zerwał z patologicznym środowiskiem! Ma prawo jazdy, pracuje i podróżuje. W dodatku, na lata przed okropnymi upałami, przeniósł się do najchłodniejszej części Polski!
A taki Olgierdano ciąga się po sądach i siedzi w domu jak w klatce, bo pracować mu się nie chce i pewnie nie potrafi! Smutne...
#kononowicz #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 8 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 11
@onogero: A Ireneusza gdzie byś umieścił w tym zestawieniu?
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
10 godz. i 19 min temu
  • 11
#trump #usa #polityka #bekazprawakow
#kononowicz XD
"Nie będzie jedzenia, nie będzie mieszkań, nie będzie wojska, nie będzie niczego. Będziecie pod każdym względem Trzecim Światem, a wszyscy będą cierpieć lub umierać" - napisał Trump
XD
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-trump-po-prawyborach-w-nowym-jorku-nie-bedzie-jedzenia-wojsk,nId,23505991
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 10 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 12
@Pianownica97: wejdźcie na kanał "Trump melestował"!!!
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 8 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 6
@Predator77: yyy... no wiesz... regulaminu jutuby na pewno nie złamał
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
10 godz. i 15 min temu
  • 3
Jak KO ma zamiar zlikwidować problem z wynagrodzeniami? Oni sobie chyba jaja robią

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-znikna-limity-przyjec-na-studia-medyczne-minister-zdrowia-od,nIdn,1007815

#polityka #bekazko #neuropa
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 9 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: Pierwsze co się wydarzy po zniesieniu limitu, to że studia medyczne staną się kolejną psychologią albo zarządzaniem. Przynajmniej to mi od razu przyszło do głowy.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 9 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@mhmhmhmhm: To z pewnością zaleta, natomiast widzę więcej wad, a miejsce dla siostrzeńca wciąż czeka.
Jestem za, ale egzaminy muszą być pod protokołem i odsiać 70% pierwszego roku, żeby to jakoś szło.
  • Odpowiedz
WIbracyjny
WIbracyjny
17 godz. i 27 min temu
  • 9
Menel nam się objawił xd on nie wrócił, on tu cały czas był. Gospodarska reka teścia musi go skrócić.

#kononowicz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 11 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 4
@pyczasty: wracaj czekać na rozkazy od uposia z englandii
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 21 godz. i 3 min temu
  • 5
Jak ukradnę z pracy bańkę sześćset, ale przyłapanym, oddam połowę i mnie zwolnią to znaczy, że już wszystko spoko?
Tak to działa u wszystkich czy trzeba mieć wykupione na serwerze premium?
#kanalzero #afera #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
Autor
18 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@peszek_leszek: Przepraszam, zapomniałem, że w c---a cięcie też zajęcie. Weźmy na to poprawkę w dalszej dyskusji
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 18 godz. i 32 min temu
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
18 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 8
@gr0m1t:
Mechamaru - @gr0m1t:

źródło: 1000247260

Pobierz
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
18 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 3
@gr0m1t:
przybysz_miedzygwiezdny - @gr0m1t:

źródło: well-were-waiting1

Pobierz
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
21 godz. i 29 min temu
  • 16
#kononowicz
Jaki mam spokój na wykopie. Siedzą i ani pisną farfocle. Wytresowane aszasz zaburzeńce. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Jaki mam spokój na wykopie.  Siedzą i ani pisną  farfocle. ...

źródło: 1000046534

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 4
@bellacavem: oblewają żółte paski? xd
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
21 godz. i 56 min temu
  • 46
#kononowicz Nowy koń w stajni KS #patostreamy
PieknyChuligan - #kononowicz Nowy koń w stajni KS #patostreamy

źródło: 1000014656

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 21 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 10
@PieknyChuligan: kopyto Borka i stulejka Meksyka
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
wczoraj, 15:35:54
  • 12
#kononowicz Mówię wam Nawrocki to stary dobry bobolacki nick, on w 2018 dla menela lajty pomagał ustawiać. Nie podpisze tego. #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t 23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 6
@PieknyChuligan: on z barnejem chciał przejąć domek drewniany
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t 22 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@pasztet_z_kasi: ej ej ej batyrze
  • Odpowiedz
ZygmuntX19
ZygmuntX19
wczoraj, 14:21:18
  • 6
#kononowicz kto wbija jutro na koncert do sedziszowa? #patostreamy
ZygmuntX19 - #kononowicz  kto wbija jutro na koncert do sedziszowa? #patostreamy

źródło: D1A2458A-2B9E-4979-8737-6F22FED0EA01

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 14:36:57 via Wykop
  • 15
@ZygmuntX19: na pewno nie Wojciech Suchodolski
gr0m1t - @ZygmuntX19: na pewno nie Wojciech Suchodolski

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Portes
Portes
wczoraj, 14:14:10
  • 52
Wybrzeże Kości Słoniowatej
#mecz #kononowicz #patostreamy
Portes - Wybrzeże Kości Słoniowatej
#mecz #kononowicz #patostreamy

źródło: slonowate

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 14:32:39 via Wykop
  • 3
@Portes: uśmiałem się
  • Odpowiedz
Pianownica97
Pianownica97
wczoraj, 12:40:38
  • 2
Margo nie odpuszcza. #kononowicz #patostreamy
Pianownica97 - Margo nie odpuszcza. #kononowicz #patostreamy

źródło: 1000008063

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 13:47:52 via Wykop
  • 3
@PieknyChuligan: Nie da się tak długo udawać, każdy aktor ci to powie.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 10:54:45
  • 8
Bogusław Storch
#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
wczoraj, 10:55:35 via Wykop
  • 12
@gr0m1t: to patodziennikarzyna puszczający gazy
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
wczoraj, 11:07:00 via Wykop
  • 11

Komentarz usunięty przez moderatora

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
wczoraj, 10:31:45
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 10:54:15 via Wykop
  • 11
@Pierre_Dolony: życie depcze genitalia
  • Odpowiedz

383

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

W Długokątach Małych w powiecie żyrardowskim kierowca cofając ciężarówką przejechał 36-latka w biały dzień.

siedzewrobo
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 22:17:38
  • 175
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
  • #
    rowery
gr0m1t
gr0m1t przedwczoraj, 22:47:49 via Wykop
  • 257
Przecież kilka ofiar w roku to nie powód, żeby nie móc jeździć po chodniku i nie być na nim ważniejszym od pieszego
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 07:02:08 via Wykop
  • 57
@typ53B: Dzięki, przekażę im wyrazy twojego współczucia.
gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 10:49:05 via Wykop
  • -7
Wiem, że we wpisie nie chodziło o chodnik. To nie ma nic do rzeczy.
@stroggoslaw @AdomasMickevicius
gr0m1t
gr0m1t wczoraj, 10:53:22 via Wykop
  • -3
@pinol: Prawda nie leży po środku, a zasad nie trzeba wymyślać, bo są spisane i każdy kto ma prawo jazdy powinien je znać.
Wymyśloną zasadą moglibyśmy nazwać zwolnienie z obowiązku posiadania karty motorowerowej po 18stym roku życia, bo czasy są nieco inne niż era Wigry 3
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Gromit the Dog

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.07.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 12.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking