Trzymajcie kciuki.
Jestem póki co #programista30k brutto, ale dzisiaj jak dobrze pójdzie to zostanę #programista30k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programista15k #pracait
Jestem póki co #programista30k brutto, ale dzisiaj jak dobrze pójdzie to zostanę #programista30k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programista15k #pracait
@trustME: 4 lata i tech lead? :O brzmi bardziej jak regular :D tym bardziej spoko, bo albo masz inne cechy/expa których potrzebują i ciężko było im znaleźć albo to startup i dobrze się sprzedałeś :D
- Eternal_Hunter
- barteo24
- victordeleco2
- zarowka12
- bamboleira
- +5 innych
4 lata i tech lead? :O brzmi bardziej jak regular
@wanderlust00:
1. przebranżowiłem się mając już spore osiągnięcia w poprzedniej branży (mechanical engineering - senior, patent itd)
2. jak wchodziłem do pierwszej firmy to wszedłem jako mid z komentarzem w stylu - "nie możemy zrozumieć jak ktoś bez doświadczenia w branży ma taką wiedzę i rozumienie problemów"
3. przez ostatnie lata uczę się jak poje* bo po prostu uwielbiam to co
- a5f5c1
- Trkl
- maciej__
- SirSith
- specjalista_wysokiej_klasy
- +10 innych






































Jak dołączyłem do obecnej firmy to od razu było mi powiedziane, że w biurze ma być cisza, jak chcę z kimś pogadać to nie przy wszystkich. W związku z tym po miesiącu poszedłem na zdalne, bo po co przychodzić do biura skoro odzywanie się i tak surowo wzbronione. Jak pisałem do ludzi na slacku to też się #!$%@? "rób issue na githubie, albo chociaż pisz na kanale żeby wszyscy widzieli",
Pracujesz z jakimiś idiotami skoro nie potrafią po ludzku porozmawiać. Szacun, że wytrzymałeś tam dwa lata