Polska szkoła PR-u i obsługi klienta jest jedną z najlepszych na świecie. Dowód w załączniku:
#orlen #pknorlen #applestore #programista15k #paliwo #inflacja #tankowanie #apple #apka #pieniadze #obslugaklienta #mistrzowiepr
#orlen #pknorlen #applestore #programista15k #paliwo #inflacja #tankowanie #apple #apka #pieniadze #obslugaklienta #mistrzowiepr
- T600
- jej_czarne_oczy
- konto usunięte
- TMP_2137
- Voltix
- +8 innych
- straz_konsumencka
- Ytaremtujest
- pekak
- EvineX
- Qarandasz
- +8 innych
W sumie co maja powiedziec jak wszystkie stacje w Polsce maja paliwo z orlenu? XDDD
@Voltix: Normalnie w organizacji odpowiedź mogłaby wyglądać tak: "Dziękujęmy serdecznie za zainteresowanie się naszą aplikacją. Tak, to prawda - zarówno duża część oferowanych produktów, jak i paliwo z rafinerii, jest od polskich dostawców. Wynika to z tego, że staramy wspierać się lokalną przedsiębiorczość oraz polski akcjonariat. Gdyby jednak zdecydowała się Pani dać szansę naszej ofercie, jesteśmy
- crawler
- megamamut
- cat_in_hat
- TypowyNietypowy
- Oastry
- +1 innych







































Chciałbym być jak DHH ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lemans #programista15k #programista30k #programista100k #programowanie #ruby