#siatkowka w sumie to forma tych, którzy będą w wąskiej kadrze (Granieczny, Firlej, Nasewicz/Gomułka, Jakubiszak, Lemański) się zgadza. Sytuacja jest taka, że my możemy na finały nie awansować XD chociaż nie chce mi się wierzyć. W Gliwicach musimy po 4-0 bilans ruszyć. Oczywiście też przegrać z Barkomem nie można. Podobno tam chcą na ten mecz Płotnickiego sprowadzać, który miał problemy wizowe.
#siatkowka zastanawia mnie że tacy Belgowie tyle lat czekali na powrot do Ligi Narodow tylko po to żeby się dzisiaj tak rozłożyć przed Brazylijczykami. Bardzo taki senny mecz w ich wykonaniu, a po stronie BRA gra głównie Darlan.
Stabilizacja rynku SVoD: 70 proc. internautów płaci za streaming, średnio za 2,2 subskrypcji, bez zmian rok do roku. Netflix traci popularność, a drożyzna i słabsza oferta pchają widzów do torrentów. Korzysta z nich już 3 mln Polaków, głównie młodych. Platformy szykują tańszą alternatywę z reklamami
#siatkowka Nie wiem co się stało z Krzysiem Wanio, ale w towarzystwie Joanny Mirek zdecydowanie ograniczył swoje popisy oratorskie. Zupełnie jak nie on.
A tak poza tym, to bardzo dobrze oglada się mecz Turczynek z Włoszkami. Niby drugie składy, ale jednak. Te pierwsze prezentują nadzwyczaj pozytywną, uśmiechniętą siatkówkę.
@nammah: dla mnie Piasecka w najważniejszych momentach meczu (jak często w lidze) gra słabo - tu zablokowany atak, tam przyjęcie w krzaki. Za to przede wszystkim -Szczurowska top
z tym naganianiem na SPCE to mam trochę flashbacki z 2022, był na tagu na to mega hype i ludzie później zostali z bagami na -90%, był tu taki jeden typ co wrzucił w to wtedy oszczędności życia i spamował ciagle tag, ze psycha mu od tego siada, ma przez to komornika na karku itd. pamięta ktoś jego nick?
Microsoft przekazał amerykańskiej Izbie Reprezentantów dane należące do pracowników holenderskich instytucji regulacyjnych zajmujących się ustawą DSA (Akt o usługach cyfrowych), która jest solą w oku USA. To nie pierwszy przypadek, gdy Microsoft zostaje oskarżony o działania zgodne z interesem...
#siatkowka Właśnie sobie uświadomiłem, że w sumie Przybyłkowicz ma 17 lat i zamiast być na zgrupowaniu polskiej kadry seniorów, powinien siedzieć na lekcjach w Spale.
@fittrenerka: no jest różnica. Skoro narzekasz że 3500zl to pytanie z czym porównujesz żeby stwierdzić że to duzo. Inną kwestią, że nikt z nas nie będzie pobierał dużej emerytury bo ludzi pracujących będzie dużo mniej niż teraz
Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó
@rzeznia22: kwestia starostwa, w moim wszystko elektronicznie i zaskakująco szybko, a chyba mieli dodawać jeszcze jakąś maszynę do odbioru którychś dokumentów z automatu