Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon

niecodziennyszczon

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 74326
  • Znaleziska 35005
  • Mikroblog 39321
  • Obserwujący 41
  • Obserwowane 6

125

Krzysztof Bosak o KO: Quasi-mafijna kultura

Partia Donalda Tuska jest w dużej mierze wydmuszką, wehikułem medialno-wyborczym, z którego uleciały wszelkie standardy uważa Krzysztof Bosak.

cogitos
z
wnet.fm
dodany: 23 godz. i 26 min temu
  • 49
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 10 min temu via Wykop
  • -1
@Marco_Inaros: Przyjeby konfederopisowskie mają srakę o to bieganie z pizzą do dziś, gdzie sytuacja była prosta i z czysto humanitarnego punktu zrozumiała. Kilkanaście osób siedziało w trawie na pasie ziemi niczyjej miedzy Polską, a Białorusią i nikt nie chciał ich przepuścić w jedną czy drugą stronę.
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon przed chwilą via Wykop
  • 0
@nieLojalnaJola: A co, jest aż taki tępy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wilczynski
Wilczynski
11 min temu
  • 0
#polityka A co mu Zandberg zrobił?
Wilczynski - #polityka A co mu Zandberg zrobił?

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon przed chwilą via Wykop
  • 0
@Wilczynski: Lis to jest typ, zresztą jak wielu dziennikarzy z jego pokolenia, wychowany na kulcie USA. Jego największym koszmarem jest zaistnienie w Polsce sytuacji politycznej typowej, wzorcowej dla zachodniej Europy. Odnajdują się tylko w systemie quasiamerykańskim. To jest gość który tą swoją ameryczką ma w głowie i patrzy na wszystko przez jaj pryzmat. Przypadek podobny do Kolonki tylko, że tamtemu odbiło całkowicie, zaćpał się, albo po prostu ujawniła się jego
  • Odpowiedz

467

Citizen Vigilante - zbanowany w Niemczech film dostępny za darmo na x

Citizen Vigilante - zbanowany w Niemczech film dostępny za darmo na x

Elon Musk opublikował za darmo niepoprawny politycznie film "Citizen Vigilante" opowiadający o przestępczości imigranckiej, po tym jak Niemcy nie nadali mu kategorii przez co nie mógł trafić do niemieckich kin. Każdy może oglądnąć :)

enterprize
z
twitter.com
dodany: 14 godz. i 7 min temu
  • 58
  • #
    elonmusk
  • #
    film
  • #
    filmnawieczor
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    zadarmo
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 19 min temu via Wykop
  • 0
Elon jak będzie trzeba to w ramach "wolności słowa" za darmo "podreguluje" też swoją platformę tak, że by w jakimś kraiku jednym, czy drugim wydanie zwiększyć możliwości wygranej w wyborach tego kto się akurat Elonowi bardziej podoba ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PierwszyPuchacz
PierwszyPuchacz
3 godz. i 37 min temu
  • 219
Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k
Czyżby to był gwóźdź do politycznej trumny tuska i trzaska specjale z małej?
PierwszyPuchacz - Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k...

źródło: 2635

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 24 min temu via Wykop
  • 1
Jak dla mnie to i tak detale, PiS i PO to takie same twory, wielkie molochy, które mają do wykarmienia tysiące wiernych ludzi, które muszą zdobywać będąc u władzy potężne pieniądze na życie w opozycji


@solejukowski: No przyjmijmy, że taka symetria jest prawdziwa. Jaki płynie z niej wniosek? Załóżmy w eksperymencie myślowym, że jutro zarówno PO jak i PiS znikają, rozpuszczają się w powietrzu. Kto zostaje, jak wygląda scena polityczna?
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
12 godz. i 50 min temu
  • 6
Chłop se na stare lata chciał prywatny tunel zbudować co by robactwa po drodze nie musieć oglądać to zakazali! Literalnie komunis

#pracbaza #kapitalizm #januszebiznesu
picasssss1 - Chłop se na stare lata chciał prywatny tunel zbudować co by robactwa po ...

źródło: IMG_20260626_145220

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 12 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 8
@picasssss1: K---a, skąd w człowieku bierze się tyle zachłanności? Typ jest w zasadzie nad grobową deską, przypuszczam, że ma tyle szmalcu, że może resztę życia spędzić na podróżowaniu po wszystkich miejsca jakie mu się wymarzą z haremem nastoletnich gejsz i spadek, ktróy zostawi urządza jeszcze 3 pokolenia po nim. Po jakiego c---a mu coś takiego? K---a skąd w niektórych ludziach taki pęd do pazernego zawłaszcza i dominacji?
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 12 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@picasssss1: Ale typ już jest praktycznie sztywny, leży w grobie jedną nogą, Pewni nosi podpaski męskie. Po c--j mu coś takiego? To jest dla mnie jakiś skończony absurd.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 43 min temu via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: Ale skąd energia w starym dziadu do czegoś takiego? To mnie intryguje. Skąd te wszystkie s--------y biorą energię, żeby przez całe życie tak dokazywać? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
1 godz. i 52 min temu
  • 9
Moja ś.p. babcia (ur. 1922) całe życie spędziła na wsi, nie była nawet nigdy w oddalonym o 40km Poznaniu. Z drugiej wojny światowej pamiętała tylko tyle, że przez wieś przejechało kilka czołgów i prawdopodobnie to była jej największa życiowa atrakcja. Nie pracowała zawodowo ani godziny - zajmowała się domem, który wybudował im dziadek i wychowała trójkę dzieci. Ciekawe czy była szczęśliwa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 46 min temu via Wykop
  • 0
@szuwarek: W sumie ciekawe, bo akurat codzienne przemieszczeni się na większe odległości przez dziesiątki tysięcy ludzi w tej części kraju to nie był w czasach kiedy twoja babci osiągnęła pełnoletniość jakiś wielki wyczyn. Najbliższy dworzec kolejowy miała pewnie w zasięgu paru km.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
3 godz. i 46 min temu
  • 142
Nie rozumiem fenomen tego Edwarda warchockiego. Przecież to jest k---a jakieś totalne bezbectwo xD #edwardwarchocki #heheszki #niewiemjaktootagowac
Holetoanother_universe - Nie rozumiem fenomen tego Edwarda warchockiego. Przecież to ...

źródło: 39197fc2d0be4d2bb469112b5775afe7

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 56 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: chińskie g---o
  • Odpowiedz
FOTEL
FOTEL
1 godz. i 35 min temu
  • 37
xd dlaczego wielcy patrioci, prawdziwi Polacy, wyglądają na plakatach* jak tzw sojaki i fajno-polacy...


#polityka #bekazprawakow
FOTEL - xd dlaczego wielcy patrioci, prawdziwi Polacy, wyglądają na plakatach* jak tz...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 1 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 4
@FOTEL: Mnie zawsze rozwala, że konfedropisowkie przygłupy mają gęby pełne frazesów o rozwoju kraju, nowoczesnych technologiach itd. gdzie siłą rzeczy to wszystko zawsze, wszędzie na świecie powiązane jest z ośrodkami akademickimi w dużych aglomeracjach i ludźmi z wyższym wykształceniem, czyli generalnie tą częścią społęczeństwa, która od lat konsekwentnie pokazuje, że z konfedropisostwem chce mieć jak najmniej wspólnego XD
  • Odpowiedz
czapayew
czapayew
1 godz. i 22 min temu
  • 0
w końcu Polskie państwo bierze się za zachowania patologiczne w #internet oby było parę wyroków pokazowych. Zdjęcie przypadkowe ( ͡º ͜ʖ͡º) #polska
czapayew - w końcu Polskie państwo bierze się za zachowania patologiczne w #internet ...

źródło: temp_file73281289416356617

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 1 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 3
@czapayew: W imieniu Rzeczpospolitej Polskiej skazuję cię na śmierć za ocieranie się dupskiem o kutangę Hiszpana XD
  • Odpowiedz
Testomyszon
Testomyszon
1 godz. i 29 min temu
  • 0
No i jak te mistrzostwa?

Nie obejrzałem ani jednego meczu, nie czuję klimatu totalnie.

Dajcie znać jak oglądacie czy to jedne z lepszych, które widzieliście czy takie sobie czy szkoda czasu.

PS
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 1 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@Testomyszon: A są jakieś mistrzostwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Amigoyamigo
Amigoyamigo
12 godz. i 29 min temu
  • 2
Wyprowadzka do Francji to najlepsze co mnie spotkało. Miałem dość polskiej mentalności, korupcji, popisu, wiec jeblem to wszystko i pół roku temu wyjechałem na francuska prowincję. Coś cudownego, polecam każdemu. Przeskok cywilizacyjny ogromny.
#chwalesie #emigracja #francja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 12 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 4
Miałem dość ... popisu,


@Amigoyamigo: Mordo mam dla ciebie złą wiadomość. Od z------j mentalności niestety uciekłeś. Pewne symptomy wyraźnie wskazują na to, że zabrałeś ją ze sobą XD
  • Odpowiedz

311

Piękna tradycja wróciła! Lodziarnia z Pszczyny rozdaje lody za świadectwo

Piękna tradycja wróciła! Lodziarnia z Pszczyny rozdaje lody za świadectwo

W piątek 26 czerwca, w dzień zakończenia roku szkolnego, ostatecznie wróciła piękna tradycja do Lodziarni pod Dębem w Pszczynie - lodziarnia rozdaje lody dzieciom za okazanie świadectwa z paskiem. Mimo sprzeciwu Rzecznika Praw Dziecka.

artOFkurier
z
pless.pl
dodany: 22 godz. i 50 min temu
  • 49
  • #
    pszczyna
  • #
    swiadectwo
  • #
    lody
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    edukacja
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 12 godz. i 46 min temu via Wykop
  • -27
Debilna tradycja. Gardzę.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
17 godz. i 50 min temu
  • 4
I cyk, czerwcowa wypłata już w drugim progu. Wyplata realnie mniejsza o ponad 25% względem poprzedniego miesiąca.

Kto ogłosi najwyższy drugi próg (albo jego kompletną likwidację) jako element programu, ten ma mój głos w wyborach w 2027.

Obecnie prowadzi (i niedobrze mi, gdy to piszę, ale cóż) - Czarnek.

Czarnek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: C--j tam z jakimiś progami. Każdy kto obieca mi że tylko mój zasrany czubek nosa będzie najistotniejszy na świeicie ma mój głos! Tylko taki program będzie polityczny jest dobry!
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 16 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: Tak i suma "iść po swoje" da ci mordo tutaj dobre życie. Tak będzie.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 16 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: Mordo, jest tylko jeden problem. Nie dostaniesz swojego wyższego drugiego progu. To ty bujasz w obłokach nie ja ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
orkako
orkako
16 godz. i 59 min temu
  • 0
Rekord temperatury w Polsce wynosi 40,2 st. C i padł w 1921 r. w Prószkowie koło Opola.
No to w niedzielę walczymy o rekord ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

orkako - Rekord temperatury w Polsce  wynosi  40,2 st. C i padł w 1921 r. w Prószkowi...

źródło: usun

Pobierz

Co będziesz robił na weekend

  • Smażył jajka w domu 30.6% (26)
  • Siedzieć w wannie/ basenie 3.5% (3)
  • W piwnicy mam chłodno 9.4% (8)
  • Mam klimatyzację w domu frajerzy! 9.4% (8)
  • Ukryję się w sklepie, kinie, lub galerii 4.7% (4)
  • Będę korzystać ze słoneczka na dworze 11.8% (10)
  • Przejadę się karetką do szpitala 7.1% (6)
  • Co wy wiecie o piekle w pracy? 9.4% (8)
  • To jakieś upały mają być na weekend? 14.1% (12)

Oddanych głosów: 85

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 16 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@orkako: Tyle, że wtedy jeszcze w Proskau bei Oppeln nikt nie wiedział, że jest świadkiem rekordu Polski w kategorii najwyższa temperatura XD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
16 godz. i 52 min temu
  • 68
Prawdziwy salonik VIP. Oni powrócą już za rok.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Prawdziwy salonik VIP. Oni powrócą już za rok.

#polityka #bekazpr...

źródło: IMG_7794

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 16 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 50
@donatien-de-sade: Mordo, ale ty wiesz, ze oni mogą, bo są bardziej ludowi, swojscy i januszowi no nie, czy nie wiesz o tym?
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
17 godz. i 32 min temu
  • 0
Od kilku dni marzy mi się #kebab z pod bloku, ale niestety trafiam codziennie na przydupasa właściciela, który c-----o kręci kebzy... błagam Panie docelowy Kebabiarzu, bądź w lokalu dziś wieczorem...

#gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 17 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@twoj_starrry: W cienkim cieście? Po nocach ci się śni?
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
22 godz. i 12 min temu
  • 1
#polityka #polska
Pytanie do sympatyków obu partii. Albo jesteście za młodzi i nie pamiętacie afer w latach 2007-2015. Nie bez powodu Tusk i PO przegrało w 2015 oraz nie bez powodu PIS. Przegrał w 2023. Najgorzej ze obie strony nie widzą złego w tym co robią obie partie, liczne afery tylko że nie przetłumaczysz takiemu zwolennikowi KO ich afer bo zwyzywa się od ruskich i konfederatów oraz napiszę
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska
Pytanie do sympatyków obu partii. Albo jesteś...

źródło: IMG_5559

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 21 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
Pytanie do sympatyków obu partii. Albo jesteście za młodzi i nie pamiętacie afer w latach 2007-2015. Nie bez powodu Tusk i PO przegrało w 2015 oraz nie bez powodu PIS. Przegrał w 2023.


@MecenasMarcinNajman: Mordo młoda to jest twoja stara. PO nie przegrało w 2015 rok z powodu afer. Gównoafera z ośmiorniczkami to był tylko pretekst. PO przegrało z zupełnie innych, socjologicznych przyczyn, do których paradoksalnie się przyczyniło i co
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 17 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman: A słyszałeś pan kiedyś o Alexisie de Tocqueville i bardzo ciekawej koncepcji na temat tego jak dochodzi o wszelakich rewolucji? https://en.wikipedia.org/wiki/Tocqueville_effect
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 17 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman:
No więc to może być zaskakujące, ale patrząc wstecz od roku 89, ten kraj rozwijał się gospodarczo, reformował, a inwestycje napływały tu jak szalone, tak to wygląda na wszelakich wykresach ekonomicznych, na jakie byś nie spojrzał. W latach 90., kiedy była większa chujnia (patrząc z punktu widzenia całego kraju), lud siedział cichutko jak myszki, jeśli chodzi o populistów. Były jakieś wybryki wskazujące na to, co może się stać, pojawił
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 05:21:32
  • 1314
tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i rodzinę (swoją rodzinę). Co jest nie tak z polską rzeczywistością? A później zdziwienie ilu mężczyzn się wylogowuje...

#p0lka #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow
kankes - tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i...

źródło: blackpill

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 22 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@kankes: Wyprowadził się i wyjechał do Warszawy, czyli sytuacja miała miejsce w pipidówie we wschodniej części kraju. Zero zdziwienia.
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
wczoraj, 08:49:48
  • 2
#polska #biedronka #dino
Czerwone_Stringi - #polska #biedronka #dino

źródło: dinox

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon wczoraj, 09:04:44 via Wykop
  • 0
@Pawery1: Prawdopodobnie najświęciej sklepów, co też pokrywa się z największą liczbą klientów i największymi obrotami.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 23 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@Pawery1: Skąd wiadomo że jest drugi?
W sumie to obstawiałbym, że w większych miastach, czyli tam gdzie Biedronka jest pierwsza, dlatego go nie widać.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 22 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Pawery1: Możliwe, aczkolwiek może tez być tak, że w praktyce Lidl jest ukryty za Biedronką w wikszych miastach będących powiatami, dlaetgo nigdzie się nie załapał.
  • Odpowiedz
wkrk
wkrk
wczoraj, 08:37:44
  • 3
JA P------E, ZNOWU.

Znowu zaglądnąłem na pasek płacy, i jak widzę, ile tysięcy złotych mi kradną to mnie trafia.
15 lat już tak patrzę, i obiecuję sobie, że się nie będę przejmował, a i tak się w------m. Pół wypłaty na podatki, składki, i dotowanie tego kraju... I znowu jestem w-------y.

#praca #pracbaza #pieniadze #polska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon 23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 2
@Oo-oO: No widzisz, zatem w praktyce masz dwa realne wyjścia:
a) kraj w którym są podatki, ale jest prawdopodobieństwo, że pieniądze publiczne nie będą dobrze wydane (aczkolwiek do ideału dążyć warto i trzeba)
b) kraj, w którym nie ma podatków, państwo jest symboliczne, słabe, nieistniejące w praktyce i właściwie co dalej? Natura nie lubi próżni, pojawia się ktoś, kto zbiera haracz z ludu, bo dlaczego nie? Może, nikt mu nie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking