Czy na #xtb jest opcja by jednym kliknieciem mi zaznaczyło maksymalną ilość całkowitych jednostek za wszystkie dostępne środki? np. mam na koncie 212€, jedna jednostka jest za 42.13€ to zaznacza mi 5 jednostek do kupienia
siemka, doradzicie mi czy to kupić, czy może jest coś lepszego na rynku? ogólnie to logitech środowisko słuchawki i klawiatura coś tam lightspeed, za to myszka mx4 najnowsza z dodatkową rolką i sensoryczną związką zwrotną coś tam. no i nie wiem sam, zestaw 1700zł.
Powiedz mi o swoim (materialnym) marzeniu - napisz w komentarzu, co chciał(a)byś mieć, a jakoś nigdy nie było okazji. Najlepiej z linkiem do sklepu z konkretną rzeczą/modelem.
Na wasze marzenia czekam do jutra (niedziela, 24 maja) do godziny 20:00. Zwycięzcę wybierze koło fortuny. Zielonki udziału brać nie mogą.
@divit0n: przydałoby się weryfikować tę okazje, bo teraz jest na pierwszym miejscu kabel HDMI za 19zl tylko przez to że gdzieś na Amazonie jest za 250zl
Trochę wody w Wiśle upłynęło od naszego ostatniego #rozdajo ( ͡°͜ʖ͡°)
Pora więc podarować jednemu mirkowi lub mirabelce voucher na 100 zł do jednego z pięciu sklepów: Zalando, Sinsay, Modivo, Douglas lub W.Kruk (do wyboru).
Niechcący wymieniłem odłamki na kamień internetu, jak najlepiej go wykorzystać? Jest za 27 euro, najwięcej co mi pokazuje z płatności to 60 zl YouTube więc trochę szkoda. Jakieś pomysły? Za Play Internet/TV place 90 a i tak nie wiem czy w ogóle załapie te płatność ( ͡°ʖ̯͡°) #zen
Przypominając sobie dzięki wpisowi kolegi @Kenteris (https://wykop.pl/wpis/85610017/mam-dla-was-perfumowych-wariatow-trudne-pytanie-ja) o świętym tagu robie #rozdajo konkretnego gówna jak pic rel. Psiknięty raz do korka. Ktoś polecał ten zapach na ciepłe letnie wieczory i najprawdopodobniej nie wyczułem ironii albo nie zauważyłem trolowania, my bad. Nie musisz nic plusować, napisz tylko nazwę perfum nadających się na lato, dla zwykłego zjadacza perfum zakochanego w Mont Blanc Legend Night i Tom Ford Lost Cherry. Zielonki
#zen Czy konto w Zen ma sens jeżeli nie kupuje zbytnio przez internet a większość moich zakupów to codzienna spożywka itp.? Czy takie transakcje też podlegają cashbackowi?
@Refusek: cashbackowi nie, ale jest money-back w postaci kamieni, np. dostajesz kamien 20€ na rachunek i możesz uzyskać zwrot pieniędzy za rachunek za prąd, gaz, telefon, paliwo na stacji, czy kamień radości (2-5€) za spozywke itp.
Właśnie wybiło nam 7 lat na Wykopie! To w końcu szczęśliwa liczba, więc warto to celebrować! Z tej okazji jeden mirek lub mirabelka zgarnie 100 zł w naszym #rozdajo!
Do wyboru jest **voucher na 100 zł * do jednego z pięciu sklepów: Zalando, Sinsay, Modivo, Douglas lub W.Kruk!
✨️ Jakie karty debetowe oferują cashback?Ⓘ Kojarzycie jakieś karty debetowe / konta osobiste / konta fimowe które dają cashback za transakcje który jednocześnie nie jest reflinkiem i nie blokuje lettyshop/bonusway/goodie? Tel kupuję za 5k i nawet 1% zwrotu by zrobił robotę
@mirko_anonim: ja polecam zen. Natychmiastowy cachback, kilka procent, w zależności od sklepu. Jak będziesz zakładał to napisz PW. Dam ci kod ja 150 dni planu za darmo + kamień 5€ moneyback (zwrot 5€ płatności kartą)
@mirko_anonim: dodatkowo w zen zbierasz odłamki które wymieniasz na kolejne kamienie moneyback, więc w zależności od tego jaki drogi jest ten telefon to będzie dodatkowo kilka € zwrotu, oprócz cashbacku. Z kartą pro masz też +2 lata przedłużonej gwarancji na sprzęty
Gdzie wygeneruje sobie wirtualną kartę którą przypisze do NFC w telefonie, ale bez weryfikacji KYC? Nawet z małym limitem, ale tak bym mógł też łatwo doładować swoje saldo czy to przelewem w PLN czy BLIKiem jeżeli to możliwe.
źródło: 1000027582
Pobierz