Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
taukuZielonka

taukuZielonka

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32612
  • Znaleziska 7455
  • Mikroblog 25157
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 54

typ_tego_typu
typ_tego_typu
2 godz. temu
  • 4
Czy wy chcecie mi powiedzieć że po kilku latach pilnowania proukraińskości postów na wykopie, dbania o interest ukraińskiego państwa, zmiany zasad języka polskiego np. z "Na Ukrainie" na "W Ukrainie", zmiany nazwy z pierogów ruskich na pierogi ukraińskie, przyznaniu Orderu Orła Białego, wsparcia finansowego i militarnego, przyjmowania reprezentacji Ukrainy na polskich stadionach, przyjęcia ponad 1,5 miliona uchodźców – największej grupy w całej Europie, dania im bezpłatnego dostępu do polskiej służby zdrowia, bezpłatnej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 16 min temu via Wykop
  • 0
@typ_tego_typu: ukry nie mają honoru, więc tak, wszystko się zgadza, czego nie rozumiesz?

Zaraz się saszki zlecą i zaczną cie od ruskich onuc wyzywać xD
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
14 godz. i 54 min temu
  • 114
#polityka #omzrik #stanowski #nawolywaniedoprzemocy #metodystalinowskie
Stalinowski nawoływał do linczu urzędniczki. Sprawa trafia do prokuratury.
Aldona_Lipska - #polityka #omzrik #stanowski #nawolywaniedoprzemocy #metodystalinowsk...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 32 min temu via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: dzień dobry saszka, ruskie orki już się zabawiły z twoja mamusia, żona i córeczka kiedy ty postujesz ukrowska propagandę? Czy to dopiero po tym jak sobie do jakiegoś naziola zwalisz xD
  • Odpowiedz

Rumburak123
Rumburak123
6 godz. i 53 min temu
  • 23
#bydgoszcz co tam się u Was dzieje?
Ruska propaganda na billboardach w biały dzień?
#bekazprawakow #konfederacja #konfederacjakoronypolskiej #ukraina #rosja #izrael
Rumburak123 - #bydgoszcz co tam się u Was dzieje?
Ruska propaganda na billboardach w ...

źródło: 1000015041

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 1 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
Oho, zesransko ukrowskich botów xD a dla Pana Grzegorza Brauna zawsze szacuneczek.
Śmieszą te ukrowskie boty, zesransko tutaj, a ruscy pukają in matki żony i córki i im się to podoba xD
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
przedwczoraj, 23:10:37
  • 139
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.

Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka wczoraj, 02:47:43 via Wykop
  • 9
@tesknilam_: są i tacy. Ja jaram codziennie od 20lat, i pracuje jako programista w fintechu, z 15 latami doświadczenia i samymi pochwalami. Prywatnie też jest git (panna piesek, znajomi i przyjaciele).

Więc zalezy od tego taki kto ma organizm.
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@Hugenot111: sie zesrales, zazdrocisz, czy co? Czy ja gdzies napisalem ze nie jestem uzalezniony? Oczywiscie ze jestem - alternatywa sa psychotropy albo woda (tak bylem na terapii, hajs wrzucony w bloto).

Jedyna na co chcialem zwrocic uwage, ze nie kazdy konczy jak warzywo (ale prawda jest ze wiekszosc tak).
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 14 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@Hugenot111:

że jarasz od 20 lat, nie ma żadnych problemów i jest dosko.

Ale jest spoko. Na nic nie narzekam.

Co do terapii to trzeba trafić dobrze, w moim przypadku pomógł Monar ale moim zdaniem nie warto zrazić się tym że raz się nie udało i poszukać innego terapeuty.

Monarowiec / fan terapii - ale kombo xD Nie wiem stary, moze robiles typom loda ze sztuke i potrzebowales zeby cie
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 14 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
Życie na tym samym poziomie co robol codziennie po robocie walący browary, nic tylko pogratulować kasztanowi, aż mnie ściska z zazdrości xD


Ale to sa twoje projekcje xD Najwyrazniej ty byles takim robolem. XD

Ja koncze prace o 14:30 (zaczynam o 7:00 jak typowy marihuanista xD), po pracy:
- obiadek z dziewczyna
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16 godz. i 22 min temu
  • 3
[ŁAMANE]

Wykopki są właśnie w trakcie odkrywania, że faceci nie mogą mieć bolesnych miesiączek, bo nie mają kobiecych narządów rozrodczych.

Póki co są na etapie zastanawiania się skąd taka bezczelna dyskryminacja względem białego heteroseksualnego meżczyzny i gdzie ich równouprawnienie do krwawienia z cipy

Elita
@Placi 1403

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

więcej
jegertilbake - [ŁAMANE]

Wykopki są właśnie w trakcie odkrywania, że faceci nie mogą ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 16 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 8
@jegertilbake: ale taguj #przegryw i #bialorycerstwo

One i tak ci nie dadza, ale walcz, my sie przynajmniej posmiejemy xD
  • Odpowiedz

R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
30.05.2026, 15:31:07
  • 576
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028089

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 31.05.2026, 02:02:43 via Wykop
  • 7
@Jamniki2: nie bawi tylko ukrow robiących w trollowniach żeby na front nie trafić. XD
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
30.05.2026, 03:41:02
  • 438
#ukraina
Widzę wielką radość na patoprawicy, dostaliście dzisiaj to co najważniejsze w waszym życiu i właściwie jedyne co macie, czyli nowego wroga, teraz będziecie mogli sobie walczyć z wymyślonym wrogiem i czuć się potrzebni
jutro max pojutrze dostaniecie nowego wroga pewnie znów niemca i tak do śmierci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 30.05.2026, 05:10:46 via Wykop
  • 8
@Kroledyp: saszka, szykuj się z wykopu do okopu, widać że ukry już odpiely wrotki i jadą na maksa nazizmem, więc niedługo nie będzie już pracy nad g---o propagandą dla przygłupów na wykopie xD

Mam nadzieję że będziesz się dobrze bawił tańcząc z dronami xD
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
29.05.2026, 07:29:04
  • 670
Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1

Za ten plakat zostałem już nazwany trollem i "medialnym produktem ukraińskiej propagandówki" na jbzd xD

Może trzeba zacząć prostować więcej tego typu treści na tamtejszym #polityka ?

#rosja #ukraina #bekazprawakow
Zgagarast - Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1

Za ten plakat zostałem ju...

źródło: 1000016149

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 09:33:16 via Wykop
  • 2
@Zgagarast: smieszna ukrowska propaganda, zarobiles juz saszka na buleczke? do jakich nazistow dzis bedziecie walic na ukrainie? moze jakas szkola im. a h? xD

glupsi od was sa tylko ci ktorzy wam placa, bo mnie skuteczniecznie nauczyliscie, ze orki z rosji niczym sie od orkow z urkainy nie roznia.

no a teraz lejcie dalej te gowno propagande, bo wam nie zaplaca i matki znowu beda musialy isc pracowac d--a zeby
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:01:07 via Wykop
  • 1
@Zgagarast: @VZee zarobiliscie juz na buleczki? ale odpowiedzicie, ktorych nazistow dzis bedziecie czcic?
@Zgagarast dumny jestes ze sponsorowanie narodu ktory czci naziolow? spoko.
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:03:17 via Wykop
  • 1
@VZee: ty to mogl bys sie polskiego nauczyc, jak juz siejesz te ukrowska propagande xD gdzie na napisalem ze to ten sam kraj? napisalem ze to takie same orki, ale czego ja oczekuje o saszki, ktory sprzedal sasiada na front, zeby pisac te wysrywy na wykopie.
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:11:58 via Wykop
  • 1
@VZee brawo, juz na buleczke masz, to teraz przynajmniej glodny nie bedziesz gloryfikowal nazioli.
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:13:26 via Wykop
  • 1
@Villeman: xD juz swastyka wydziargana, czy dopiero jak cie wypuszcza ze sczujni? Ktory nazista jest najwspanialszym bohaterem ukrow wg. ciebie?
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:33:25 via Wykop
  • 1
@Villeman: ale wez powiedz - kto lepiej pasuje to ukrow Mengele, czy moze Himmler?

Gdybys nie byl ukrowskim orkiem, to bym powiedzial ze bardziej nienawidzisz ruskich niz kochasz Polakow, ale ze jestes zwyklym trybikiem w ukrowskiej propagandzie, to tylko bede sie z ciebie smial xD mam nadzieje ze sciagna do okopow niedlugo, bo tu sobie slabo radzisz XD

Nie obchodzi mnie to, jest to przeszłość, której nic nie zmieni.

100k zabitych w
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:42:14 via Wykop
  • 1
Szkoda tylko, że twoja jest prokacapska xD


"ja to mam nadzieje, ze wzajemnie sie te ukrowski i ruskie pozabijaja."

Oj ukro, z taka znajomoscia polskiego, to tylko cie ta swastyka uratuje. dziaraj sobie na mordzie, to zelenski ci order da jeszcze.

SLAVA
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 11:21:05 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 13:09:57 via Wykop
  • 1
@SoplicaTadeusz: o ukrach? Nie da się niestety.
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 10:51:13
  • 2
Kto wg. was jest najwiekszym nazistowskim bohaterem urkainy? Z ktorego nazisty sa najbardziej dumni jako narod? I czy myslicie ze jako narod, sa bardziej dumni z zabijania niemowlat czy bardziej z gwalcenia kobiet? Moze jakies swieto? Dzien Mordowanie Noworodkow, i zelenski moglby jakies ordery i nagrody dawac? Moze jakis puchar w ksztalcie dziecka bez glowy?

Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi ukrowskich propagandzistow, ktorzy dumni sa ze swoich pradziadow.

#wojna #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka
Autor
29.05.2026, 11:25:23 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka
Autor
29.05.2026, 12:19:38 via Wykop
  • 1
@KF1989, co tam, oficer prowadzacy nie zaakceptowal pojazdu po mnie? xD oj saszka, ty sie szykuj to okopow. xD
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka
Autor
29.05.2026, 12:32:39 via Wykop
  • 0
@KF1989: Konto z 2 miesiacami xD Pewnie sobie ukra wali pod gwalcone i nadziane na widly kobiety. Typowa ukra jest typowa...
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka
Autor
29.05.2026, 12:53:41 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

313

Radny PiS nie chce, by Katowice płaciły za wakacje dla dzieci z Buczy. "Odrażają

Radny PiS nie chce, by Katowice płaciły za wakacje dla dzieci z Buczy. "Odrażają

Leszek Piechota, radny Prawa i Sprawiedliwości uznał, że skoro w Ukrainie upamiętnia się UPA, to dzieciom pomoc miasta s

Sopel74
z
katowice.wyborcza.pl
dodany: 29.05.2026, 05:58:42
  • 113
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
taukuZielonka
taukuZielonka 29.05.2026, 11:11:25 via Wykop
  • 6
bezczelne te ukry
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

804

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Opis zbędny

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 15:20:39
  • 207
  • #
    bekazestanowskiego
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
taukuZielonka
taukuZielonka 26.05.2026, 02:26:54 via Wykop
  • -3
Koroluk xD Boże, dzieci ja rozumiem bunt wieku nastolatka, ale serio krololuk xddddddddddddddddddddd
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
08.05.2026, 07:57:00
  • 278
A widzieliście nową narrację sugerującą, że Konfitura i jemu podobni są pośrednio odpowiedzialni za to, że karetki nie mają jak przejechać, bo kierowcy nie mają im gdzie zjechać, bo wszystko jest osłupkowane i "otrawnikowane" z powodu donosicielstwa tych okrutnych społeczników? xD

Który to już poziom odklejki?
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi #polscykierowcy
Krupier - A widzieliście nową narrację sugerującą, że Konfitura i jemu podobni są poś...

źródło: obraz

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 08.05.2026, 09:51:06 via Wykop
  • 9
@Krupier: znam osobiscie typa ktory to prowadzi - moj dawny znajomy. Probowalem mu przemowic do rozsadku, ten fragment o homo sovieticus jest dzieki mnie xD
taukuZielonka - @Krupier: znam osobiscie typa ktory to prowadzi - moj dawny znajomy. ...

źródło: 1000218077

Pobierz
  • Odpowiedz

L.....i
konto usunięte 26.04.2026, 03:58:13
  • 256
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 26.04.2026, 04:06:39 via Wykop
  • 891
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

mr_xd
mr_xd
mr_xd
27.03.2026, 15:10:52
  • 72
#polityka #dziennikarstwo #bekazlewactwa #wolnemedia #heheszki
mr_xd - #polityka #dziennikarstwo #bekazlewactwa #wolnemedia #heheszki

źródło: 20260327_152743

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 28.03.2026, 04:25:08 via Wykop
  • 3
@mr_xd: ochuj, na mikroblog neuropa nawet schnepf broni xD k---a, myślałem ze już gorszego zadania o was nie mogłem mieć xD
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
17.03.2026, 13:50:05
  • 9
#polityka #heheszki
KielbasianyJad - #polityka #heheszki

źródło: 1000021434

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 17.03.2026, 13:53:41 via Wykop
  • 0
@KielbasianyJad: hheeheh, pewnie o tego ci chodzi, co nie? xD
taukuZielonka - @KielbasianyJad: hheeheh, pewnie o tego ci chodzi, co nie? xD

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
13.03.2026, 06:51:51
  • 11
Ostatnio autor kanału Good Times Bad Times opublikował dosyć nietypowy materiał zatytułowany "Geopolityka moralności" (https://www.youtube.com/watch?v=Vhe4Hr51c0c). Mówi tam m.in. o postępie i mierzeniu go za pomocą takich standardowych parametrów jak np. PKB czy długość życia. Postuluje, żeby do tego standardowego zestawu mierników dodać "Przyrost ludzkiej moralności". Bazowałby on na wyliczeniach uwzględniających np. wojny i eksterminacje. Odpowiednio skonfigurowany, dawałby nam przybliżone pojęcie o tym, co się dzieje z naszą moralnością. Jednocześnie żyjemy w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taukuZielonka
taukuZielonka 13.03.2026, 08:03:12 via Wykop
  • 0
@Njal: dzieki, nawet nie znalem wczesniej, ale juz dodane do subskrypcji :) W weekend sobie poogladam, to moze nawet zaczne wspierac finansowo. Jakby co, to dam znac zeby Ci autor podziekowal :)
  • Odpowiedz
taukuZielonka
taukuZielonka 13.03.2026, 11:11:12 via Wykop
  • 0
@KrzysztofBossak: po znakach przestankowych nie stawiamy spacji, robaczku. Potem wrzuce stowka na Pana Grzegorza Brauna. Kiedys ktorys z twoich chlopakow juz mnie namowil :) Przekaze Panu Braunowi, zeby Ci podziekowal :*

https://wykop.pl/wpis/84763291/wajcha-sie-przegla-i-grigori-braunienko-bedzie-usu#292333811

No i burku, pamietaj zeby nie przestawac szczekac, jazgot takich przegrywow jak ty zawsze bawi i motywuje :*
@taukuZielonka +2
@KIaudik: motywolales, motywolales i w końcu zmotywolales żeby wpłacić stówkę na Pana posła Grzegorza Brauna :)

Dziękuję, bo się z tym nosiłem od jakiegoś czasu <3
No i bardzo proszę, nie przestawaj. Czasami mi się nie chce, ale potem widzę wpisy jak twoje i od razu
więcej
taukuZielonka - @KrzysztofBossak: po znakach przestankowych nie stawiamy spacji, roba...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

568

Młody działacz PO M.Wasiewicz uprawia niecny review bombing

Młody działacz PO M.Wasiewicz uprawia niecny review bombing

Mikołaj Wasiewicz wystawił negatywną opinię i jedną gwiazdkę staremu krawcowi z Krakowa, u którego nigdy nie był. Powodem było zbieranie podpisów pod demokratycznym referendum dotyczącym prezydenta Krakowa.

Vaclav
z
x.com
dodany: 12.03.2026, 19:34:56
  • 74
  • #
    polityka
  • #
    bekaztuska
  • #
    krakow
  • #
    wasiewicz
  • #
    miszalski
  • #
    bekazpodludzi
taukuZielonka
taukuZielonka 13.03.2026, 06:35:35 via Wykop
  • 18
Na wykopie stabilnie xD

@a__s Co sie tutaj nie nadaje? Czy po prostu swoje wojenki polityczne uskuteczniasz na wykopie?

Chlew obsrany gownem i aneczka posrodku, w sumie jej pasuje.
taukuZielonka - Na wykopie stabilnie xD

@a__s Co sie tutaj nie nadaje? Czy po prostu...

źródło: Screenshot 2026-03-13 at 07.33.36

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majk3l
majk3l
06.03.2026, 10:54:58
  • 146
Przecież te patałachy z #zero już się w ogóle nie kryją, że robią plecy kibolowi i odwalają normalną pisowską, jawną antypolską propagandę.
Ja nie wiem co ci Mariusze z Brighton...

#kolonia #mazurek #polityka #pis #nowrocky #nawrocki #idzieweto
majk3l - Przecież te patałachy z #zero już się w ogóle nie kryją, że robią plecy kibo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
taukuZielonka
taukuZielonka 06.03.2026, 11:06:12 via Wykop
  • 1
@majk3l: Zobaczysz jaka wam zrobimy impreze jak dwie konfy przebija 50% :) Jeszcze bedziesz tesknic za pisem :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking