Wpis z mikrobloga

@wanderlust00: @a5f5c1: b2b oczywiście. W sumie to teraz 30k FV netto, ale netto netto mówię netto, a brutto to FV netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

takie stawki są w cholerę rzadkie i zwykle w exotic stacku a nie node.js :D


fajna domena, możesz powiedzieć coś więcej?


@specjalista_wysokiej_klasy: @wanderlust00: stanowisko to tech lead więc też trochę inaczej. Szukają kogoś kto nada kierunek, wleje paliwo w
@a5f5c1: no właśnie raczej UoP, ale mało osób z takimi zarobkami siedzi na UoP no i bardzo mało jest takich widełek w ofertach na UoP nawet w Dolinie Krzemowej :D
z kolei na B2B to jeden ch*j netto czy brutto bo to tylko kwestia VAT. Chyba, że odlicza już sobie koszty i podatki i to nazywa "netto" :P
W sumie to teraz 30k FV netto, ale netto netto mówię netto, a brutto to FV netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@trustME: przykro mi, ale teraz już nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy mógłbyś rozjaśnić, bo z mojego zrozumienia wpisu wynikało, że teraz średnio faktury wystawiasz na 30k brutto, a jest potencjał na wystawianie faktur 30k netto, czyli jakieś 37k brutto wliczając
4 lata i tech lead? :O brzmi bardziej jak regular


@wanderlust00:
1. przebranżowiłem się mając już spore osiągnięcia w poprzedniej branży (mechanical engineering - senior, patent itd)
2. jak wchodziłem do pierwszej firmy to wszedłem jako mid z komentarzem w stylu - "nie możemy zrozumieć jak ktoś bez doświadczenia w branży ma taką wiedzę i rozumienie problemów"
3. przez ostatnie lata uczę się jak poje* bo po prostu uwielbiam to co