Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
simon999

simon999

Dołączył 15 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85404
  • Znaleziska 47399
  • Mikroblog 38005
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 123
simon999
simon999 51 min temu
  • 0
jak sądzicie, co wyjdzie z wendys?
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999
Autor
47 min temu via Wykop
  • 0
@NimooZysku: tyle to wiadomo, bardziej chodzi mi czy coś poważniejszego jak z gamestopem czy kilkudniowe zamieszanie. Z tego co widzę niektórzy konkretną kase łądują
  • Odpowiedz
simon999
simon999 17 godz. i 12 min temu
  • 7
obsrałem gacie i kupiłem microna
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999
Autor
13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@202492: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
13 godz. i 39 min temu
  • 0
#gielda

Mówi że dostępniesz się poprawi w 20208 ale nie są w stanie prognozować o ile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 13 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 9
@orientalist-jack: lo k---a, to jeszcze ze 17 000 lat pompy mamy
  • Odpowiedz
simon999
simon999 13 godz. i 43 min temu
  • 3
Dobrze, ze sie zaladowalem na koniec, tylko co tu robić jutro
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojtkov
Wojtkov
13 godz. i 31 min temu via Android
  • 2
@simon999: nic, pisać "a my w micronie" tu i tam i patrzeć jak rośnie
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
wczoraj, 07:51:22
  • 1
#gielda odkryłem groszową spólkę na bananie z dużym potencjałem :D na razie mam 500 akcji ale jak siądzie to będę w jednej lidze z Muskiem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 14 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@funky-koval: pochwal sie i zrobimy jak @HAMSKLOSS89 mowi xd
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
20 godz. i 21 min temu
  • 8
https://x.com/MichalFellaPL/status/2069666232362529264?s=20

xD

#trzecieoko
josedra52 - https://x.com/MichalFellaPL/status/2069666232362529264?s=20

xD

#trzecie...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 20 godz. temu via Wykop
  • 0
@josedra52: rehabilitacje na nfz xD
  • Odpowiedz
simon999
simon999 23 godz. i 53 min temu
  • 0
Witam na tagu mircy, co prawda przeglądam go od dłuższego czasu ale nic sie nie udzielałem.
Wrzuciłem trochę kasy na szczura w usd i zastanawiam sie co kupić, mysle o podziale 13,5k usd na 6x2 i końcówkę i za to kupić 3 poważniejsze spółki i 4 śmieciuchy czy tzm powiedzmy względnie obiecujące. Jakies pomysly i porady?
Na pewno chcce poczekać na wyniki microna i zobaczyc co sie zadzieje

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999
Autor
23 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Yeraz: no tak, zapomniałem wspomniec, powiedzmy że połowa zdecydowanie long term, z drugą połowa moge kombinować na bieżącą
  • Odpowiedz
simon999
simon999
Autor
23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: cos tam juz mam w etfach, to jest hajs na akcje. Myslalem o bwxt, infq, blze i ibm
  • Odpowiedz
malinowydzem
malinowydzem
przedwczoraj, 17:49:28
  • 195
Drugi gol Ronaldo w tym meczu, drugi gol na tych mistrzostwach swiata, 144ty i 145ty gol w reprezentacji. 45 minut i zamknieta dyskusja na caly kraj, na najblizsze dni.... Najstarszy strzelec dubletu na MS. Zapominamy chwaląc te zagraniczne gwiazdy ale Grzegorz Lato wielkim piłkarzem był. Portugalia trzy, Uzbekistan zero

#mecz #mundial #borek
malinowydzem - Drugi gol Ronaldo w tym meczu, drugi gol na tych mistrzostwach swiata,...

źródło: photo_62725_1596431941_big

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 przedwczoraj, 20:54:29 via Wykop
  • 4
@sstachuu: uwielbiam te randomoee rekordy xd w zasadzie można zrobić cokolwiek i byłoby sie pierwszym, bo sie dorobi kryteria
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
przedwczoraj, 19:48:18
  • 38
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/5197c8

na weselu nie zatańczy
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/5197c8

na weselu nie zatańczy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 przedwczoraj, 19:50:44 via Wykop
  • 17
@trebeter: o k---a, jak harmonijka sie złożył
  • Odpowiedz

1156

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Życie lekarza :D

armiakrolewska
z
joemonster.org
dodany: 17.06.2026, 17:20:57
  • 149
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    szpitalnadoriel
  • #
    leczenie
  • #
    sluzbazdrowia
simon999
simon999 17.06.2026, 22:14:26 via Wykop
  • 38
@pushek0kruszek: czas wyjść na ulicę

1239

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Pokaż treści 18+

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Brytyjski poseł Rupert Lowe opublikował 219-stronicowy raport sfinansowany przez ponad 20 tysięcy darczyńców. Dokument opisuje dekady zorganizowanego wykorzystywania seksualnego w co najmniej 149 dystryktach UK, za "aktywną lub pasywną zgodą" policji, opieki społecznej i polityków.

awe-spam
z
gbnews.com
dodany: 17.06.2026, 13:24:12
  • 148
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    polityka
simon999
simon999 17.06.2026, 16:00:04 via Wykop
  • 41
Ja p------e, przecież o tym powinno byc wszędzie we wszystkich mediach i powinny sie posypać dożywocia i kary śmierci, co za świat z-----y
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
16.06.2026, 09:01:57
  • 20
Jaśkowiak obrzucony tortem z bitą śmietaną jak w kreskówkach disneya na sesji rady miasta

i ta dziennikarka na końcu "dlaczego pan nazywa mieszkańca hołotą" xd
trochę c-----o że tekst o nożu wypowiedział

#poznan #polska #polityka #poznanmiastodoznan #jaskowiak #bekazsamorzadow
a c--j tagi dla atencji >>> #sutryk #miszalski
eSUBA94 - Jaśkowiak obrzucony tortem z bitą śmietaną jak w kreskówkach disneya na ses...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 16.06.2026, 09:17:42 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: może w koncu coś sie ruszy w tym p-------m poznaniu
  • Odpowiedz
Fleks
Fleks
31.05.2026, 07:16:09
  • 11
Ehh it's over pamiętam jaką popularnością cieszył się counter strike 1.6 w 2008r, ile było serwerów ile graczy. Można było cały czas wybierać serwery grać a teraz ehhh. W roku 2008 w boże ciał pamiętam jak grałem w cs 1.6 i ja po prostu wiedziałem że tak dobrze jak wtedy to już nie będzie chcę wskoczyć do wehikułu czasu cofnąć się w czasie i odpalić laptopa połączyć się z neotradą i o
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 31.05.2026, 10:46:04 via Wykop
  • 0
@paluszki_rybne: jest chyba caly czas wykopowy serwer
  • Odpowiedz
wolter_wait
wolter_wait
15.04.2026, 23:35:01
  • 2
gdzie sie gra teraz mixy 5v5 w1.6?

Ta gra nadal zyje, na pewno znalezliby sie chetni

#cs16 #cs #strzelanki #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 16.04.2026, 10:12:19 via Wykop
  • 0
@wolter_wait: tez chce wiedziec
  • Odpowiedz
simon999
simon999 26.05.2026, 13:38:50 via Wykop
  • 0
@wolter_wait: czyli gdzie?
  • Odpowiedz
simon999
simon999 31.05.2026, 00:03:46 via Wykop
  • 1
@wolter_wait: nie mogę wejść bo mi sapie o modele, chociaz mam oryginalne z 1.6
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
29.05.2026, 06:19:16
  • 271
Niech ktoś zrobi zautomatyzowany tracker spółek polecanych przez pomarańczowego. Wczoraj przegapiłem della, bo już raz go polecał i myślałem, że to stara wypowiedź. Od załapania się pompę z micronem dzięki trumpowi kupuję już wszystko, co poleca XD

@edit: lista spółek giełdowych, w których zarządzie siedzi jego rodzina to też dobry sposób po tym, co się stało w Unusual machines

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 29.05.2026, 11:25:08 via Wykop
  • 0
@Agrestowa_owca: taktyk
  • Odpowiedz
trevoz
trevoz
28.05.2026, 08:20:29
  • 9
Dzisiaj o 11:30 GSL grupa B. Będzie grał Maru, Rogue, Shin I Zoun.
Stream: https://play.sooplive.com/gslenglish

Jeśli ktoś nie oglądał to polecam obejrzeć wczorajszą grupę A, gdzie grał Cłem. Szczególnie jego drugi mecz. Można obejrzeć na YT na kanale SOOP eSports En

Przy okazji pochwalę się, że kilka tygodni temu udało mi się oglądać finały sezonu 1. na żywo w Seulu. Mega przeżycie.
trevoz - Dzisiaj o 11:30 GSL grupa B. Będzie grał Maru, Rogue, Shin I Zoun. 
Stream: ...

źródło: 4773

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 28.05.2026, 10:01:09 via Wykop
  • 0
@trevoz: myslalem ze gsl umarlo :(
  • Odpowiedz

950

Wydała 20 tys. zł na tanią stronę www. Posłanka KO od kilometrówek i ziemniaków

Kinga Gajewska, posłanka KO, kóra błysnęła wręczając ziemniaki w DPS, a potem rozliczając kilometrówki za przejazdy długości równika, znów podpadła. Internauci dopatrzyli się wydatków na kwotę 20 tys. zł za tanią stronę na Wordpress. Marnowania kasy podatników ciąg dalszy....

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 09:58:41
  • 155
  • #
    polityka
simon999
simon999 24.05.2026, 14:08:23 via Wykop
  • 6
@DuchZoliborza: skoro można brać kase za darmo i okradać państwo w białych rękawiczkach do dlaczego nie?
Nikt nic z tym nie robi, ludzie tylko powstawiają memy i popiszą komentarze, tak jak te na wykopie, a myslisz że ich to chociaż w minimalnym stopniu obchodzi? Dopoki ludzie nie zaczną wyciągać konsekwencji na poważnie, wychodzić na ulice to będzie tak samo albo i gorzej, bo granica z każdymi kolejnymi wyborami się przesuwa.
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
22.05.2026, 17:46:27
  • 0
Ktoś wie co się stało z opiniami na pyszne?

Widać tylko oceny, komentarzy nie ma

#pysznepl #pyszne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simon999
simon999 22.05.2026, 18:32:07 via Wykop
  • 5
@Schwarzfahrer: juz dawno to zmienili, pyszne od jakiegos czasu to straszne gowno
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

S

  • :S
  • Poznań
  • http://www.wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.04.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 03.03.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.10.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking