Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
puto

puto

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20178
  • Znaleziska 14332
  • Mikroblog 5846
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 50

442

Bartosiak 4 lata temu przewidział kto zarobi na odbudowie Ukrainy

Bartosiak 4 lata temu przewidział kto zarobi na odbudowie Ukrainy

O tym, jak Polska wyszła na tej wojnie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle". Zderzenie polskiego romantyzmu z niemieckim i ukraińskim pragmatyzmem.

wykopowicz_ka
z
youtube.com
dodany: 19 godz. i 2 min temu
  • 140
  • #
    bartosiak
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
puto
puto 13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
ale jak jestem zwykłym etatowce w branży nie związanej z budowlanką to w sumie uja mnie to obchodzi. A może nawet na plus bo prezesiki i inni z tej branży nie zarobią milionów i nie wykupią mieszkań i działek za zarobiony szmal. Tak naprawdę stagnacja jest w moim interesie bo mogę bez pośpiechu akumulować szmal i coś za to kupić ¯\(ツ)/¯

Ktoś powie że mniej wpływów z podatków ( ͡° ͜
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

353

Koniec anonimowych spacerów w Londynie. Kamery z rozpoznawaniem twarzy na stałe

Koniec anonimowych spacerów w Londynie. Kamery z rozpoznawaniem twarzy na stałe

Policja Metropolitalna zapowiedziała instalację na stałe kamer wykorzystujących technologię Live Facial Recognition (LFR) na słynnym West Endzie oraz w dzielnicy Soho. W kolejnych miesiącach system zostanie rozszerzony na następne lokalizacje. Każde wyjście na ulicę oznacza skanowanie twarzy.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 21 godz. i 24 min temu
  • 97
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    uk
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wiadomosci
puto
puto 13 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
Build back better ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2362

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 5 min temu
  • 207
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
puto
puto 19 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@trebeter: nom. A na Malcie woda vat 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
puto
puto 19 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 3
@potrzebie: nom noszenie wody do picia choremu do szpitala jest burżujstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ w chlewie obsranym gównem zgadza się xD
puto
puto 19 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 12
Spóźnili się z tym pozwem


@Tryt_on: można by popatrzeć na zachód tam na Mlacie vat na wodę 0%. Ale my patrzymy na zachód tylko jak kary, nakazy, zakazy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
puto
puto 14 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@potrzebie: jak bym nie był i nie widział to byś mnie przekonał aiowym info. Problem w tym że jak zadasz konkretniejszy prompt to dostaniesz info jak wygląda rzeczywistość:
puto - @potrzebie: jak bym nie był i nie widział to byś mnie przekonał aiowym info. P...

źródło: image

Pobierz

451

Lekarka o kolejkach i milionowych zarobkach. "Szpitali jest za dużo"

Lekarka o kolejkach i milionowych zarobkach. "Szpitali jest za dużo"

Gdyby wszyscy lekarze pracowali wyłącznie na jednym etacie, połowa szpitali nie miałaby obsady przekonuje Pani anestezjolog.

grajkoo
z
money.pl
dodany: 21 godz. i 48 min temu
  • 127
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    milionerzynfz
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
puto
puto 14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 8
i ci ludzie leczą ludzi jak oni podstawowych wniosków na podstawie rzeczywistości nie potrafią wyciągnąć xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

23

Nie tylko alkohol szkodzi. Jechał z 40-stopniową gorączką i rozbił auto

Nie tylko alkohol szkodzi. Jechał z 40-stopniową gorączką i rozbił auto

Osobówka wbiła się w ochronne barierki, a następnie przewróciła na bok. Funkcjonariusze wykluczyli używki, ale odkryli, że 75-latek kierował autem mimo ekstremalnie wysokiej temperatury ciała.

Szoszonszyl
z
wroclaw.se.pl
dodany: przedwczoraj, 11:16:00
  • 6
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    wydarzenia
  • #
    walbrzych
puto
puto przedwczoraj, 22:32:26 via Wykop
  • 12
Czujnik temperatury ciała w kierownicy blokujący możliwość odpalenia samochodu. Zapisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puto
puto przedwczoraj, 23:28:32 via Wykop
  • 6
@sukienka: wiedziałem że się spodoba. Wszak polaczki lubią być kontrolowani i monitorowani. Dodatkowo jeszcze bym dał drugi blotooth wkładany do odbytu który także nie pozwoli na odpalenie samochodu jeśli nie zostanie tam włożony ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

tylko dlaczego nie rozwijamy podobnych systemów w rowerach w trosce o bezpieczeństwo użytkowników to nie mam pojęcia ¯\(ツ)/¯
puto
puto 19 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@tellet: kolega wogóle dziś stwierdził że będzie rekord utonięć w weekend. Zgodziłem się z nim że pewnie tak i od razu stwierdziłem że wypadałoby zakazać pływania dla dobra ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

367

MSZ - W całej Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego.

MSZ - W całej Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego.

MSZ OSTRZEGA Na całym terytorium Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego Oznacza to, że według władz francuskich istnieje wysokie ryzyko zamachu.

DziobakPepe
z
gov.pl
dodany: przedwczoraj, 13:28:25
  • 44
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    islam
  • #
    4konserwy
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
puto
puto przedwczoraj, 23:34:17 via Wykop
  • 10
@Dawid_Kwlk: działanie tego państwa było bezprawne. Wszelkie prawa usankcjonowane w administracyjnych kodeksach przeciwne do prawa naturalnego są nielegalne i bezprawne.
puto
puto 19 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@filip_k5: nom w III Rzeszy też tak mówili. I za Stalina też ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

773

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Z naszych podatków. Takie pieniądze za możliwość zobaczenia jak trzy skąpo ubrane dziewuchy kręcą tyłkami oraz usłyszenia jak wyją do autotune

dickkick
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 17:43:28
  • 330
  • #
    modelki
puto
puto 19 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 3
no i po co mam dzieciaka indoktrynować żeby się uczył xD jako inżynierka dostanie w porywach 6-7k netto i temperowanie drugim progiem jakby śmiał więcej. A tak pomacha dupą i będzie miała szmalu a szmalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1329

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Porozumienie rezydentów OZZL "Dzięki temu genialnemu planowi tworzy się absurd czystej wody: zarobki pielęgniarki, ratownika czy lekarza na kontrakcie w zwykłym szpitalu powiatowym będą publiczną telenowelą dostępną dla każdego sąsiada. W tym samym czasie cywilnoprawne eldorado menedżerów i "

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 19:39:08
  • 104
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
puto
puto przedwczoraj, 22:29:16 via Wykop
  • 1
ja bym jeszcze wprowadził oświadczenia majątkowe co roku. Byłoby widać kto bierze kopertki z czego ta branża słynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puto
puto przedwczoraj, 22:31:03 via Wykop
  • 3
No nie mozna byc az tak glupim.


@gorzki99: każdy kto skończył studia które dają mu uprawnienie do wykonywania dowolnego zawodu przez państwo to tępak. Mają tam samo wkuwanie przy wyłączonym mózgu. Popatrz choćby na takich prawników ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
puto
puto przedwczoraj, 23:26:45 via Wykop
  • 2
@gorzki99: idiokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to nawet niekoniecznie przez to że głupieją. Tylko przez to że złożoność i skomplikowanie otaczającego świata za bardzo przyspieszyły. I to na nasze życzenie ¯\(ツ)/¯

450

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Poprzez cesarskie cięcie urodziła bliźniaki, ale jej stan po porodzie wcale się nie poprawił. Podczas badania USG okazało się, że w macicy wciąż znajduje się łożysko. Pani Joanna w szpitalu na Winiarach przeszła zabieg łyżeczkowania, lecz dalej nie doszła do zdrowia.

Samulej
z
portalplock.pl
dodany: przedwczoraj, 14:48:23
  • 60
  • #
    plock
  • #
    lekarze
  • #
    afera
  • #
    macierzynstwo
  • #
    skandal
  • #
    wydarzenia
puto
puto przedwczoraj, 20:11:42 via Wykop
  • 1
Nie no można przeoczyć. Ostatnio mechanik szlifował mi cylindry ale zapomniał zdemontować pokrywę zaworów. Będziemy robić drugie podejście bo takie niedopatrzenia się zdarzają

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

314

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 21:40:56
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
puto
puto przedwczoraj, 14:22:57 via Wykop
  • 0
typowa inżynieria społeczna (pewnie niezamierzona ale jednak). Mnie aktualnie martwi że fifa sobie wprowadziło czerwoną kartkę za zasłanianie ust tłumacząc że jak by nie zasłaniał i mówił coś normalnego to by nie miał powodu zasłaniać więc fikołkując stwierdzamy że to było na czerwoną kartkę xD

I teraz miliony ludzi to ogląda i podświadomie przyswaja tą idee. Jestem prawie pewny że kwestia czasu aż forma takiej myślozbrodni zacznie być implementowana do praw krajowych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

587

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Działający od października ubiegłego roku system kaucyjny w Polsce zaskakuje. Okazuje się, że opakowania z Lublina trafiały setki kilometrów dalej, nawet do Niemiec. Firma OK Operator Kaucyjny S.A. tłumaczy to fazą rozruchową i specyfiką procesu, jakim jest recykling butelek i puszek.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: przedwczoraj, 06:18:41
  • 88
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ekologia
  • #
    recykling
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    biznes
puto
puto przedwczoraj, 14:03:28 via Wykop
  • 3
@MiKeyCo: o to to. Łopatologiczne tłumaczenie i niestety fakt że ono zaistniało (bo był oporny odbiorca) oznacza że mamy do czynienia z idokracją na pełnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

550

Hiszpański minister Sáncheza dostał 24 lata za ustawianie maseczek w pandemii

Były minister transportu José Luis Ábalos (kiedyś potężny człowiek w PSOE) właśnie dostał od Sądu Najwyższego 24 lata i 3 miesiące więzienia. Jego prawa ręka Koldo García 19 lat i 8 miesięcy. Chodzi o klasyczną aferę z ustawianiem przetargów na maseczki i sprzęt medyczny na początku COVID-u.

awe-spam
z
rmf24.pl
dodany: 23.06.2026, 17:20:30
  • 40
  • #
    hiszpania
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    kryminalne
puto
puto przedwczoraj, 14:01:15 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: my patrzymy na zachód tylko jak trzeba wprowadzić wymagania, kary, podatki, nakazy i zakazy


1111

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Radni Głogowa z Koalicji Obywatelskiej i Klubu Radnych Rafaela Rokaszewicza wyrazili zgodę na sprzedaż działki z ogromną bonifikatą. Teren wyceniony na ponad 1,3 miliona złotych Kościół Chrześcijan Baptystów będzie mógł nabyć za 134 złote. Zdaniem radnych opozycji to niegospodarność.

Bobito
z
miedziowe.pl
dodany: przedwczoraj, 10:27:11
  • 119
  • #
    polityka
  • #
    glogow
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
puto
puto przedwczoraj, 13:59:28 via Wykop
  • 7
pamiętajcie. 70% na popis. Niżej nie schodzimy bo putin będzie się cieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: 23.06.2026, 14:57:32
  • 277
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
puto
puto przedwczoraj, 13:57:22 via Wykop
  • 3
czekam momentu kiedy politycy się zorientują że roboli pracujących w fabrykach nie stać na samochody i nie mają jak dojechać wogóle więc wymyślą rozwiązanie problemu który sami stworzyli czyli DOPŁATY robolom do samochodów aby mieli jak dojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1231

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:03:37
  • 202
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
puto
puto 22.06.2026, 22:20:50 via Wykop
  • 7
zeby sie zdiagnozowac w Polsce to dopiero trzeba miec zdrowie... 7 lat mnie diagnozuje az olalem temat, bo mi szkoda nerwow na to. Po prostu zyje z jakims dziwnym bolem ktorego nikt nie wie dlaczego jest i wsio.


@oink_oink: użyj jakiegoś ai tylko trochę ci zejdzie wrzucić wszystkie wyniki badań. Ja sobie ostatnio tak wyjaśniłem czemu ciągle mnie boli staw w stopie od kilku lat. Ortopeda zaciął się na wysyłaniu
puto
puto 22.06.2026, 22:24:53 via Wykop
  • 7
@lorafenus: @lorafenus w moich czasach przy 550 koła rocznika było 3200 miejsc na medycynie. Dzisiaj przy 380 tysiącach (rocznik 2007) jest 10000 miejsc xD fuck logic xD ten kraj serio jak rosja ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
puto
puto 23.06.2026, 17:47:55 via Wykop
  • 0
wyda lepsze diagnozy


@tas2000: to też wynika z tego że łapiduch ma kilka chwil na diagnozę i zawodną pamięć, a takie ai na diagnozę ma gigabajty ramu i brak zawodnej pamięci ¯\(ツ)/¯ A odpowiedzialność za błędy/efekty leczenia łapiducha i AI taka sama czyli żadna więc nie widać większej różnicy xD

899

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik z Teksasu przekazał 35 ha organizacji ekologicznej z myślą o stworzeniu parku dla mieszkańców. Ekolodzy ziemię sprzedali gminie, ta firmie IT. Zamiast parku będą mieli wielki data center, który wywinduje ceny energii i wody.

roman-swoboda
z
farmer.pl
dodany: 23.06.2026, 10:51:41
  • 82
  • #
    farmer
  • #
    rolnik
  • #
    texas
  • #
    ekolodzy
  • #
    datacenter
  • #
    inwestycje
puto
puto 23.06.2026, 17:43:03 via Wykop
  • -1
@ATAT-2: dlatego takie tereny się sprzedaje nie po cenie aktualnej klasyfikacji. Sam mam działkę rolną ale gdyby ktoś chciał kupić (zwłaszcza somsiad co ma dwie działki z jednej i drugiej strony) to cena jak za budowlaną. Jak nie zacznie kwiczeć że on nie ma kontaktów żeby to "przerobić" to powiem że szukam takiego kupca który ma takie kontakty ¯\(ツ)/¯
kontogoogle
kontogoogle
kontogoogle
21.06.2026, 21:44:12
  • 249
środowisko lekarzy od lat stara się jak najbardziej ograniczyć prawa fizjoterapeutów i ich zmarginalizować. kilka artykułów które znalazłem:
- (2024) https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/konflikt-fizjoterapeutow-z-lekarzami-w-tle-wycofane-rozporzadzenie
- (2015) https://www.prawo.pl/zdrowie/lekarze-apeluja-o-niepodpisywanie-ustawy-o-zawodzie-fizjoterapeuty,246789.html
- (2015) https://www.medexpress.pl/ochrona-zdrowia/fizjoterapeuci-oburzeni-stanowiskiem-lekarzy-56569/
- (2015) https://www.termedia.pl/mz/Wojna-lekarzy-z-fizjoterapeutami,18543.html
podobnie stara się jak najbardziej ograniczyć prawa i zmarginalizować kosmetologów:
kontogoogle - środowisko lekarzy od lat stara się jak najbardziej ograniczyć prawa fi...

źródło: 234

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puto
puto 22.06.2026, 22:14:01 via Wykop
  • 0
popierają to słowami że pielęgniarki pozostaną bez nadzoru lekarza (jesteśmy samodzielnym zawodem XD) lub tym że nikt tych zmian z nimi nie konsultował.


@JD_Michalek: im się w dupach poprzewracało już dawno

ostatnio leczyłem stopę. Ortopeda wysyłał mnie w kółko na objawowe zabiegi. Z fizjo ogarneliśmy temat co jest przyczyną źródłową przewlekłego stanu zapalnego (ai w tym pomogło). Tak wiem kiepski ortopeda z ocenami 5/5 xD
  • Odpowiedz

2363

Kolejny lekarz milioner - Krapkowice i 1,49 MLN PLN

Kolejny lekarz milioner - Krapkowice i 1,49 MLN PLN

Kolejny lekarz milioner. Lekarz, radna powiatu Krapkowice Łączny dochod z działalności lekarskiej w 2025 - 1,49 MLN PLN

krolkolow
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 07:51:41
  • 112
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    lekarze
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
puto
puto 22.06.2026, 21:57:35 via Wykop
  • 1
wabieni


@arinkao: xD

ale problemem sa oddziały w Polsce powiatowej które należy
puto
puto 22.06.2026, 22:00:14 via Wykop
  • 5
po co reformy, po co zmiany, po prostu brakuje pieniędzy


@jokervv: pamiętam jak wjeżdzał nowy ład i wszyscy kwiczeli że trzeba więcej pieniędzy ze składek dla służby zdrowia xD tylko konfa była przeciw i mówiła że służba zdrowia jak gar bez dna ale wiadomo że to była ruska propaganda i próba destabilizacji kraju na polecenie putina ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
puto
puto 22.06.2026, 22:02:13 via Wykop
  • 0
Nawrocki skłóca nas z Ukrainą, nie łagodzi sporów przez co doprowadzi do tego że nie zarobimy na odbudowie Ukrainy.


@arinkao: widziałem już ten kwik januszy napalonych na deale i socjal ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ ciul tam z ludzmi którym upowcy wymordowali pół rodziny. Oni muszą zarobić na nową panamerę xD
puto
puto 22.06.2026, 22:07:37 via Wykop
  • 4
@KiloEchoSierra: za pomocą pieniędzy ci powiem. Teraz już nieaktualne bo 2-3 lata temu to ukrócono. Szedłeś na studia medyczne na Ukrainę i tam zdawałeś pierwszy rok. Po pierwszym roku przenosiłeś się na drugi rok do polski w miejsce luk gdzie wypadali studenci po pierwszym roku. I cyk mogłeś mieć maturę na 50% ale jak wyłożyłeś szmal na pierwszy rok u somsiada to jednym zgrabnym fikołkiem kończyłeś studia w polsce (

928

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Afera dotycząca zarobków części lekarzy ilustruje znacznie głębszy problem: obciążenia podatkowe są w Polsce luźno związ

starnak
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 05:17:47
  • 168
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    samozatrudnienie
puto
puto 21.06.2026, 21:38:23 via Wykop
  • 0
Łatwiej pomnożyć majątek niż go zbudować


zlikwidujcie JDG to wogle nie będzie dało się go zbudować ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ artykuł pod tezę. Z podatku dochodowego wpływa 100 mld złotych do budżetu także UoP-owcy są dojeni i spisani na straty ale nie utrzymują całego państwa. Oczywiście ich praca tak z której to zysków właściciele firm i korporację płacą (bądz nie xD) podatki. Artykuł
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puto
puto 21.06.2026, 21:40:11 via Wykop
  • 0
@mattmd: pamiętam ten kwik od prawej do lewej że składka zdrowotna musi wzrosnąć bo wszyscy mają finansować eldorado lekarzy. Tylko konfa była przeciw ale oni to wiadomo że chcieli zdestabilizować kraj na polecenie putina xDxDxD No to macie swoją solidarną stabilizację w biedzie ¯\(ツ)/¯

824

Jako wyborcy nie dajmy się wykorzystać. Dla każdego jesteśmy plebsem.

Jako wyborcy nie dajmy się wykorzystać. Dla każdego jesteśmy plebsem.

Okazuje się, że nie tylko były marszałek Senatu, Stanisław Karczewski, dorabiał jako lekarz, mimo pobierania pełnego uposażenia... *jeśli chcemy żeby w tym kraju było lepiej to KAŻDEGO trzeba do odpowiedzialności pociągnąć, a nie tylko tych których nie lubimy*

aiksto
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 13:11:18
  • 89
  • #
    pis
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    polityka
puto
puto 21.06.2026, 21:25:41 via Wykop
  • 4
@SzuruSzur: aktualne państwo służy do dojenia swoich zasobów czyli między innymi taniej siły roboczej, a najsmieszniejsze że pomimo takiej rzeczywistości dalej ma jakiś patriotyzm w sobie xD jak na to patrzę z boku to wcale mnie nie dziwi że w Afryce wódz wioski sprzedawał swoich poddanych za garść paciorków. Pewnie do ostatniej chwili wierzyli że kraj... to znaczy plemię z wodzem są dla nich xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking