Jak tam wykopki? Wolne wzięte od kołchozu żeby się NACHLAĆ gdzieś nad bajorem, czy przed komputrem i NA CHWILĘ zapomnieć o kołchozie, do którego wracacie już za 3 dni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Pan Sikalafou dzisiaj kawka mrożona, klikanko w kąputer i cyk >1000 zł więcej na wypłacie.

sialalala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracait #praca #pracbaza #przegryw #produkcja #kolchoz #korposwiat #korpo #
źródło: comment_1655455724UMgzWbLZuFQusIzXx54eZH.jpg
Długi weekend, długim weekendem, a my mamy dla Was najnowsze oferty pracy z kategorii #backend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| Facebook | Crossweb | Podcasty | Wydarzenia | Oferty Pracy |

Zdalnie
Senior Scala Engineer | Evolution | 29,1-36,4k
https://crossweb.pl/job/txam2
Scala Engineer | Evolution | 16,8-29,1k
https://crossweb.pl/job/JtPQF
Senior Java Engineer | Grape Up | 22-30k
https://crossweb.pl/job/cwT2J
C++ Software Developer | NOVOMATIC Technologies Poland |
źródło: comment_1655452529CBYUxpCMQ09zL38tfFFuN8.jpg
to jest tzw. defensive UI i spełnia takie samo zadanie jak barierka na środku ławki żeby bezdomni nie spali, innego wyjaśnienia na to gówno nie znajduję


@ewolucja_myszowatych: To nie jest defensive UI - defensive UI jest wtedy kiedy własnie nie pozwala ci otwierać samych zdjęć żeby przypadkiem ludzie sobie ich nie zapisywali.

Jak zapuszczę filtr na produktach i mi zostaje 10 produktów to chcę otworzyć 10 kart z produktami i sobie
Cześć, przygotowałem kolejne porównanie zdolności kredytowej w przypadku ryczałtu ewidencjonowanego i podatku liniowego.

Dokładnie tak samo, jak przy ostatnim porównaniu obliczenia dotyczą działalności gospodarczej prowadzonej w niezmienionej formie opodatkowania w roku 2020, 2021 i 2022. Założono jedną osobę w gospodarstwie domowym, 20% wkładu własnego i brak jakichkolwiek zobowiązań. Założono brak kosztów prowadzenia działalności poza składką na ubezpieczenie społeczne. Okres kredytowania to 25 lat. Obecnie przy okresie kredytowania wynoszącym 30 lat zdolność nie
źródło: comment_16552908105XHzA1IGLwaB027nXMFpZS.jpg
@Crossweb: Cześć w środę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy dla was listę ofert #pracazdalna z widełkami #10k i powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| Facebook | Crossweb | Podcasty | Wydarzenia | Oferty Pracy |

Frontend
JavaScript / TypeScript Engineer (React) | Evolution | 16,8-29,1k
https://crossweb.pl/job/ZvHHf
Senior Frontend Engineer (TypeScript, React) | Evolution | 29,1-36,4k
https://crossweb.pl/job/krNdM
Frontend Developer with React | NOVOMATIC Technologies
źródło: comment_1655279608a8ZzklvKJNeo0HogGS7Ywu.jpg
@beerman: wrzuca się tylko brutto bo Twoje netto zależy od Twojej sytuacji ( wieku, a także tego co zarobiłeś do tej pory z innych źródeł ). B2B wrzuca się "netto faktury" ale tak naprawdę to też netto z punktu widzenia firmy ( bez VATu ), ale jest brutto z punktu widzenia finansów personalnych, bo musisz opłacić od tego dochodowe / ZUSy / etc.
@wKontenerach: Czym jest Helm oraz 5 powodów, dlaczego warto go używać

Helm jest oficjalnym menedżerem pakietów dla Kubernetes i cieszy się coraz większą popularnością. Umożliwia opisywanie struktury aplikacji i zarządzanie nią za pomocą prostych poleceń.

Helm wprowadza pojęcie paczek (Helm Charts). Są one używane do instalowania i aktualizowania aplikacji/usług w Kubernetes. Dodatkowo mamy możliwość ich wersjonowania i przechowywania w repozytorium – co umożliwia wielokrotne ich wykorzystanie w Kubernetes na wielu środowiskach.
źródło: comment_1655222654SEJiXzPLj0xzIDAN8W5sMU.jpg
Zapraszamy na krótki przegląd ofert z kategorii #php, dla chętnych na przeprowadzkę do #szwajcaria lub #niemcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

(SwissDevJobs.ch | LinkedIn | Twitter | Facebook)
(GermanTechJobs.de | LinkedIn | Twitter | Facebook)

Tag do obserwowania / czarnolistowania: #swissdevjobs

---------------------------------------------------------------------------

Senior Developer PHP/Vue.js in SportsTech (80-100%) | Asport 
[Zurich] [110’000 - 140’000 CHF] [Senior] [Full-Time] [German] [Remote]
https://swissdevjobs.ch/jobs/Asport-Senior-Developer-PHPVuejs-in-SportsTech-80-100

Webentwickler (PHP) im Bereich
źródło: comment_1655209691xXhKkd0Xgnxku4obHVfWFL.jpg
Może ktoś podpowie mi co zrobić w tej sytuacji bo ja już nie mam pojęcia, jestem w kropce. Kupiłem mieszkanie deweloperskie na początku zeszłego roku i jako że nie jestem #programista15k i miałem tylko na wkład własny to wziąłem resztę na kredyt jak to się mówi "po same jajca". Odbiór mieszkania przewidziany jest pod koniec tego roku, a obecnie wynajmuje bo żyć gdzieś trzeba... ale problemem zaczęły być raty. Odkąd stopy urosły
@TMP_2137: To jest uwłaczające chyba nie? Przeliczając na polskie stawki. Koleś ma 25zł/h w restauracji a oni mu proponuj 30zł/h w IT pierwszej robocie. To jest ok 4800/miesiąc. Juniorom teraz płaca nawet po 7tys. Jeszcze stracił pare godzin na rekrutacje. Trzeba się szanować i dalej obsługiwać klientów przy stolikach.
Ten moment kiedy w piątek się opieprzałeś w robocie jak zły przez cały dzień, ale obiecałeś sobie, że w weekend NA SPOKOJNIE usiądziesz i sobie dokończysz żeby nie było przypału na daily poniedziałkowym.

A potem przez weekend nie kiwnąłeś palcem (bo kur#wa był weekend) i jest już poniedziałek przed daily ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ups

#pracait #praca #pracbaza #przegryw #programowanie #programista15k #programista22k