Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Arogancky

Arogancky

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21196
  • Znaleziska 5605
  • Mikroblog 15591
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 89
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
wczoraj, 21:51:49
  • 7
Założyłem nowy tag #guildwars3

#worldofwarcraft #guildwars2
Cechini_Mistrz - Założyłem nowy tag #guildwars3

#worldofwarcraft #guildwars2

źródło: ebac wowa

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 22 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

40

Francja wygrała przyszłość AI. SoftBank rzuca 75 mld euro

Francja wygrała przyszłość AI. SoftBank rzuca 75 mld euro

Japoński gigant inwestycyjny SoftBank ogłosił plan przeznaczenia nawet 75 miliardów euro na budowę i rozwój infrastruktury AI we Francji. Skala przedsięwzięcia jest tak ogromna, że może uczynić Francję jednym z najważniejszych centrów obliczeniowych świata. Europa w końcu goni USA i Chiny/

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 01.06.2026, 11:15:29
  • 15
  • #
    ciekawostki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    francja
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Arogancky
Arogancky przedwczoraj, 00:02:53 via Wykop
  • 0
@maniek-maniewski: we francji to już kultura plemienna rządzi i dziwnym jest że babciny j----a dalej tam rządzi
Zgagarast
Zgagarast
03.06.2026, 11:53:55
  • 4
Pracuję w telekomie i właśnie wychodzę ze spotkania w biurze Nokii. Mam dobre informacje 🐀 Szczegóły po 16.

#pdk #gielda #nokia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 03.06.2026, 11:58:21 via Wykop
  • 0
@Zgagarast: pracowałem w nokii, pewnie same spadki
  • Odpowiedz

662

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • 145
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:23:22 via Wykop
  • 3
@JoBackManhorse: c---a zrobią, pozdrawiam
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:23:55 via Wykop
  • 1
@HlHl: a ty z c---a ojcu skapnąłeś. Order chcesz?
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 21:27:00 via Wykop
  • 0
@HlHl: przynajmniej mam matkę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

2036

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:26:43 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
26.05.2026, 12:51:09
  • 0
Mireczki, pracuje w finansach i chce zmienić profil pracy. Myślałem żeby zrobić kurs SQL. Opłaca się? Macie do polecenia jakieś kursy? Najlepiej chyba stacjonarnie. Mieszkam w Krakowie

#kiciochpyta #sql
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 26.05.2026, 15:36:01 via Wykop
  • 1
a jakichś bardziej zaawansowanych funkcji typu lagi, okna to pewnie nie będziesz wykorzystywał


@heniek_8: no chyba że będzie analitykiem docelowo. Ja jako DE też n-------m tym zdrowo jeśli jest potrzeba
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:17:58 via Wykop
  • 0
@jonni: nie wiem, https://softwaremind.com/careers/ popatrz se, ale wątpie
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
31.05.2026, 21:22:29
  • 4
Nie mogę wrzucić pierożka, bo za to jest perm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 31.05.2026, 21:35:31 via Wykop
  • 1
@Naczelna_Hedonistka: gejów z moderacji brzydzą pierożki 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
30.05.2026, 22:55:07
  • 125
Czołem mircy, znów mam odpały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wgw
Naczelna_Hedonistka - Czołem mircy, znów mam odpały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wgw

źródło: 1000033531

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 31.05.2026, 11:49:38 via Wykop
  • 1
@ArtoWski: XD
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 31.05.2026, 17:09:45 via Wykop
  • 1
można postawić mi kawkę na buycoffee.to, ale nie zmuszam, mam odpał i tyle w sumie


@Naczelna_Hedonistka: dałem piątaka to teraz w ubraniach
  • Odpowiedz

1

Python 2026 Czy warto?

Python 2026 Czy warto?

Czy warto uczyć się Pythona w roku 2026 w celach zarobkowych?

serotoninybrak
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 13:44:59
  • 7
  • #
    python
  • #
    programowanie
Arogancky
Arogancky 28.05.2026, 14:44:52 via Wykop
  • 1
@LadySandra: a cóż polecasz w zamian?
Arogancky
Arogancky 29.05.2026, 14:35:17 via Wykop
  • 1
@Copperhead: ja znam tylko prawo Pascala - kto wykopuje ten z--------a :D
Arogancky
Arogancky 29.05.2026, 14:36:40 via Wykop
  • 0
@ch1nczyk: kutasa mają bo zawsze lepiej ponarzekać zamiast zrobić cokolwiek xD
Hunchbacked
Hunchbacked
28.05.2026, 08:11:59
  • 2
Zainstalowałem w wigilie żeby mieć co robić w okresie świątecznym. Zbieram serduszka, kwadraciki i trójkąty. Jak już miałem 50lvl zauważyłem że wciąż są mapy 1-25lvl gdzie w ogóle nie byłem, więc teraz odwiedzam tylko takie biegając z garnkiem na głowie. Fajna zabawa. Wczoraj wbiłem ten 80lvl, przy skakaniu po trójkąty podleciał sobie gość na czymś i je po prostu zebrał, z wrażenia spadłem i musiałem skakać od nowa. Bardzo sie zdenerwowałem więc
Hunchbacked - Zainstalowałem w wigilie żeby mieć co robić w okresie świątecznym. Zbie...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 28.05.2026, 11:11:14 via Wykop
  • 1
@Hunchbacked: nie wiem, mam chyba 8-9 postaci na maxie. Teraz nie mam czasu grać więc i mam ze 2-3 dodatki w plecy xD
ale ta gra jest przyjemna
  • Odpowiedz

191

SZKELETAL: Ziemniaczkowy Głód Estrogenowego Drakula | zwiastun EDYCJI STEAM

SZKELETAL: Ziemniaczkowy Głód Estrogenowego Drakula | zwiastun EDYCJI STEAM

W tym nędznym wykopie bez plusów, prezentuję nowy zwiastun wypokowej gierki SZKELETAL, który to przedstawia to i owo, co zmieniło się od czasu premiery darmówki na itch.io z okazji Prima Aprilis i jakie dalsze plany. Temat ciągniemy dalej, na dniach pojawi się również strona produktu na STEAM. Elo!

Luck_89
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 15:42:06
  • 19
  • #
    gry
  • #
    bekazludologuff
  • #
    kiszak
  • #
    steam
  • #
    heheszki
  • #
    grykomputerowe
Arogancky
Arogancky 28.05.2026, 07:58:05 via Wykop
  • 0
miałem pytać czego nie z-------ś z Vampire Survivals ale widzę że tylko części grafik nie xD
ale i tak wygląda to nieźle bo jakiś pomysł widać w grze
PanMaglev
PanMaglev
23.05.2026, 20:12:25
  • 26
Uwaga, organizuję moje coroczne #rozdajo.

Powiedz mi o swoim (materialnym) marzeniu - napisz w komentarzu, co chciał(a)byś mieć, a jakoś nigdy nie było okazji. Najlepiej z linkiem do sklepu z konkretną rzeczą/modelem.

Na wasze marzenia czekam do jutra (niedziela, 24 maja) do godziny 20:00. Zwycięzcę wybierze koło fortuny. Zielonki udziału brać nie mogą.
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 23.05.2026, 20:54:11 via Wykop
  • 0
@PanMaglev: https://allegro.pl/produkt/warhammer-40k-paints-tools-set-5aa91da1-212e-4429-a0f5-0c68ccdf2ed5?offerId=18568173549
byłem 2 tyg temu w warhammer world w Nottingham i spodobało mi sie malowanie figurek ale zestaw mi już nie wszedł do torby i sie jeszcze nie moge zebrać żeby coś kupić 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ w swojego krwawego figurka mam na biurku
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 26.05.2026, 15:34:26 via Wykop
  • 1
@PanMaglev: teraz jeszcze czekam na figurki aż mi przyjdą xD
dzięki!
Arogancky - @PanMaglev: teraz jeszcze czekam na figurki aż mi przyjdą xD
dzięki!

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
24.05.2026, 20:08:40
  • 1
Pamiętam jak podczas mojego pierwszego podejścia do tibijki latałem za necrosami, a zdropienie bohów to był mój mokry sen (wtedy bohy to było coś). Niemal 25 lat później, dwie czy trzy postaci później wreszcie się ten ewenement wydarzył.

Jak sądzicie, ile necrosow trzeba zajebač żeby zdropić pierwsza parę? Biorę po 200 tckow od każdej drużyny i słucham państwa.


#tibia
Kremufka2137 - Pamiętam jak podczas mojego pierwszego podejścia do tibijki latałem za...

źródło: 10277

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 24.05.2026, 21:29:16 via Wykop
  • 2
ale losowość w Tibii to jakiś żart


@6kuma: przypominam że przez X lat nie było rajdów orków na femour hills bo zapomnieli je włączyć w kodzie gry xD
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 25.05.2026, 08:53:22 via Wykop
  • 0
@6kuma: no właśnie nic nie moge namierzyć. Zrzutka z GPT.
Zdawało mi się że było gdzieś potwierdzenie ale może faktycznie to były domysły, dawne czasy
Arogancky - @6kuma: no właśnie nic nie moge namierzyć. Zrzutka z GPT.
Zdawało mi się ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1087

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

Kiedy w Jerozolimie zaatakowano zagraniczną zakonnicę, lokalni duchowni przyznali, że nie byli zaskoczeni. W ostatnich latach w Izraelu wyraźnie wzrosła liczba incydentów antychrześcijańskich, głównie ze strony skrajnych nacjonalistów i ultraortodoksów.

-Shifu-
z
france24.com
dodany: 23.05.2026, 05:05:19
  • 120
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    religia
Arogancky
Arogancky 23.05.2026, 19:24:41 via Wykop
  • 0
@qajajaj: był taki mesjasz-malarz-impresjonista ale zanim ich zbawił to sie ruskie go pozbyły
piterek
piterek
piterek
22.05.2026, 13:37:31
  • 1
Od czego zacząć i co ogarnąć w przypadku web-apps?
Aktualnie PHP.
#python
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 22.05.2026, 16:19:23 via Wykop
  • 0
@piterek: backendy w rest api i front w jakimś JSie. Ale po co chcesz robić webówke w pytonie?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
19.05.2026, 14:53:46
  • 6
Mam ZEROWĄ znajomość programowania. ChatGPT musiał mi nawet mówić jak otworzyć konsolę czy zainstalować ffmpeg xD. W niecałą godzinę (z czego większość to było pisanie promptów przeze mnie) za pomocą samych promptów napisał mi skrypt (1230 linijek kodu), który pobiera ze strony płatny kurs (był wykupiony, ale możliwość oglądania ograniczona czasowo), który był zabezpieczony przed pobieraniem. Następnie segreguje pobrane filmy zgodnie z działami i do każdego przypasowuje odpowiednie załączniki. Łącznie jakieś 550
ArtBB - Mam ZEROWĄ znajomość programowania. ChatGPT musiał mi nawet mówić jak otworzy...

źródło: pobierak

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 19.05.2026, 15:20:16 via Wykop
  • 0
@ArtBB: "no cusz"
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
15.05.2026, 21:59:36
  • 9
Anyżki ponownie kontratakują...

Albo raczej Ty je, kiedy jeno one się ostały w szafce ze słodyczami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gusto #takaprawda #slodycze #memy
Kwasny_konfident - Anyżki ponownie kontratakują...

Albo raczej Ty je, kiedy jeno one...

źródło: anyzki-gusto-no-coz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 15.05.2026, 22:12:07 via Wykop
  • 1
@Kwasny_konfident: (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 15.05.2026, 22:45:29 via Wykop
  • 1
@Kwasny_konfident: nawet mi anyżowa pasta do zębów ryja nie wykręciła, więc hm
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 15.05.2026, 23:13:06 via Wykop
  • 1
@Kwasny_konfident: jak będą to kupie kilo do testów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Draco maledicte et omnis legio diabolica

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking