Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Arogancky

Arogancky

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21269
  • Znaleziska 5613
  • Mikroblog 15656
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 88

92

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 21 godz. i 38 min temu
  • 64
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Arogancky
Arogancky 6 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 11
@Budowlancze: nie podpowiadaj xD
Arogancky
Arogancky 6 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@southlander: no żabka zarabia na piwku najwięcej, tak patrząc po asortymencie. Więc idziesz z guzikiem a wychodzisz z 4pakiem
Arogancky
Arogancky 6 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@southlander: ale tu chodzi o psychologię -
Generalnie to jest wiedza z jakiegoś podcastu z YT xD
https://www.youtube.com/watch?v=PZvDuL5svdw
o, stąd
Arogancky - @southlander: ale tu chodzi o psychologię -
Generalnie to jest wiedza z j...
Arogancky
Arogancky 6 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@southlander: no cóż, czyli jesteś mądrzejszy ;p

312

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Chodzi o grupy umundurowanych mężczyzn, którzy zaczepiają i sprawdzają cudzoziemców na warszawskim Dworcu Centralnym.

aleksc
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 15 godz. i 17 min temu
  • 202
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    imigranci
Arogancky
Arogancky 6 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@Pirs: byłem w maju w Londynie i w Nottingham. O ile Londyn to stado wszystkiego, kupa śmieci i dymu z trawy ale jedyne czego sie baliśmy to raczej kieszonkowców mimo spania w nie za ciekawej dzielnicy - tak pierwsze co zauważyłem w Nottingham w ciągu ~30 min od wyjścia z hostelu to:
1. 3ch murzynów zaczeło leźć za nami
2. przestali leźć za nami bo po przejściu ~100m natkneliśmy sie jakichś specialsów

1

Aplikacja do sterowania szkolną uroczystością

Napisałem aplikację do sterowania multimediami w czasie szkolnych przedstawień. Może się komuś przyda. https://debowski.github.io/showcontrol/index.html

Roae
z
wykop.pl
dodany: 14.06.2026, 08:56:33
  • 2
  • #
    python
  • #
    multimedia
  • #
    jubileusz
  • #
    szkola
  • #
    prezentacja
Arogancky
Arogancky 14.06.2026, 20:58:46 via Wykop
  • 0
Czyli zrobiłeś mix winampa / Windows media player z powerpointem?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

113

Jaś Kapela stworzył piosenkę o Radomiu. Wulgarny utwór trafił do sieci

Jaś Kapela stworzył piosenkę o Radomiu. Wulgarny utwór trafił do sieci

Kontrowersje wokół odwołanego slamu poetyckiego Wolne Słowa nie słabną. Jaś Kapela, który miał poprowadzić wydarzenie

TomekB1111
z
twojradom.pl
dodany: 12.06.2026, 10:17:45
  • 44
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    radom
  • #
    patologiazewsi
Arogancky
Arogancky 13.06.2026, 01:15:20 via Wykop
  • 0
@KawaJimmiego: że trzymamy kciuki że w końcu złapie tryptra na mordzie od lizania d--y żydom

996

Czarny bezdomny w centrum Katowic - robi się europejsko

Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.

Manah
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 04:32:46
  • 217
  • #
    afryka
  • #
    katowice
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
Arogancky
Arogancky 12.06.2026, 08:29:28 via Wykop
  • 5
@KingaM: w Afryce ulepi chatkę z gówna i patyków i nie będzie bezdomnym, a tu pewnie go lokalsi przekopią prędzej czy później

2534

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 359
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Arogancky
Arogancky 11.06.2026, 12:14:42 via Wykop
  • 22
@Vahanara888: żydy k---a niech biorą czarnych do siebie - będzie bliżej i mogą ich przerobić na mięso armatnie w swojej wojence

379

Jest opinia biegłych w sprawie mordercy z Kadłuba

Jest opinia biegłych w sprawie mordercy z Kadłuba

Łukasz G. jest w pełni poczytalny i będzie odpowiadał karnie jak osoba dorosła.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 09.06.2026, 12:57:26
  • 166
  • #
    kadlub
  • #
    morderstwo
  • #
    opole
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    digitalnexus
Arogancky
Arogancky 10.06.2026, 13:34:44 via Wykop
  • 8
@ShineLow: i brzydki pasożyt będzie żył na nasz koszt, zajebiście po prostu

42

Rekord świata w ilości.. urodzonych dzieci.

Rekord świata w ilości.. urodzonych dzieci.

Kobieta z Ugandy urodziła 44 dzieci (stan na 2024 rok)). 5 razy pięcioraczki 5 razy trojaczki 5 razy bliźnięta i.. 1 raz jedno dziecko xD Ale jak to w krajach trzeciego świata.. pierwsze dzieci urodziła mając 13 lat z mężczyzną starszym od niej o 32 lata. Choruje na hiperowulację.

Akayari
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 13:11:11
  • 53
  • #
    afryka
  • #
    ciekawostki
  • #
    dzieci
Arogancky
Arogancky 08.06.2026, 20:48:15 via Wykop
  • 1
@ericflat: przy tym porodzie to pewnie samo wylazło
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
05.06.2026, 21:51:49
  • 7
Założyłem nowy tag #guildwars3

#worldofwarcraft #guildwars2
Cechini_Mistrz - Założyłem nowy tag #guildwars3

#worldofwarcraft #guildwars2

źródło: ebac wowa

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 06.06.2026, 00:43:24 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

40

Francja wygrała przyszłość AI. SoftBank rzuca 75 mld euro

Francja wygrała przyszłość AI. SoftBank rzuca 75 mld euro

Japoński gigant inwestycyjny SoftBank ogłosił plan przeznaczenia nawet 75 miliardów euro na budowę i rozwój infrastruktury AI we Francji. Skala przedsięwzięcia jest tak ogromna, że może uczynić Francję jednym z najważniejszych centrów obliczeniowych świata. Europa w końcu goni USA i Chiny/

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 01.06.2026, 11:15:29
  • 15
  • #
    ciekawostki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    francja
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Arogancky
Arogancky 04.06.2026, 00:02:53 via Wykop
  • -1
@maniek-maniewski: we francji to już kultura plemienna rządzi i dziwnym jest że babciny j----a dalej tam rządzi
Zgagarast
Zgagarast
03.06.2026, 11:53:55
  • 4
Pracuję w telekomie i właśnie wychodzę ze spotkania w biurze Nokii. Mam dobre informacje 🐀 Szczegóły po 16.

#pdk #gielda #nokia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 03.06.2026, 11:58:21 via Wykop
  • 0
@Zgagarast: pracowałem w nokii, pewnie same spadki
  • Odpowiedz

668

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • 145
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:23:22 via Wykop
  • 3
@JoBackManhorse: c---a zrobią, pozdrawiam
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:23:55 via Wykop
  • 1
@HlHl: a ty z c---a ojcu skapnąłeś. Order chcesz?
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 21:27:00 via Wykop
  • 0
@HlHl: przynajmniej mam matkę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:26:43 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
26.05.2026, 12:51:09
  • 0
Mireczki, pracuje w finansach i chce zmienić profil pracy. Myślałem żeby zrobić kurs SQL. Opłaca się? Macie do polecenia jakieś kursy? Najlepiej chyba stacjonarnie. Mieszkam w Krakowie

#kiciochpyta #sql
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 26.05.2026, 15:36:01 via Wykop
  • 1
a jakichś bardziej zaawansowanych funkcji typu lagi, okna to pewnie nie będziesz wykorzystywał


@heniek_8: no chyba że będzie analitykiem docelowo. Ja jako DE też n-------m tym zdrowo jeśli jest potrzeba
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 02.06.2026, 14:17:58 via Wykop
  • 0
@jonni: nie wiem, https://softwaremind.com/careers/ popatrz se, ale wątpie
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
31.05.2026, 21:22:29
  • 4
Nie mogę wrzucić pierożka, bo za to jest perm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 31.05.2026, 21:35:31 via Wykop
  • 2
@Naczelna_Hedonistka: gejów z moderacji brzydzą pierożki 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
30.05.2026, 22:55:07
  • 134
Czołem mircy, znów mam odpały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wgw
Naczelna_Hedonistka - Czołem mircy, znów mam odpały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wgw

źródło: 1000033531

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 31.05.2026, 11:49:38 via Wykop
  • 1
@ArtoWski: XD
  • Odpowiedz
Arogancky
Arogancky 31.05.2026, 17:09:45 via Wykop
  • 1
można postawić mi kawkę na buycoffee.to, ale nie zmuszam, mam odpał i tyle w sumie


@Naczelna_Hedonistka: dałem piątaka to teraz w ubraniach
  • Odpowiedz

1

Python 2026 Czy warto?

Python 2026 Czy warto?

Czy warto uczyć się Pythona w roku 2026 w celach zarobkowych?

serotoninybrak
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 13:44:59
  • 7
  • #
    python
  • #
    programowanie
Arogancky
Arogancky 28.05.2026, 14:44:52 via Wykop
  • 2
@LadySandra: a cóż polecasz w zamian?
Arogancky
Arogancky 29.05.2026, 14:35:17 via Wykop
  • 1
@Copperhead: ja znam tylko prawo Pascala - kto wykopuje ten z--------a :D
Arogancky
Arogancky 29.05.2026, 14:36:40 via Wykop
  • 0
@ch1nczyk: kutasa mają bo zawsze lepiej ponarzekać zamiast zrobić cokolwiek xD
Hunchbacked
Hunchbacked
28.05.2026, 08:11:59
  • 2
Zainstalowałem w wigilie żeby mieć co robić w okresie świątecznym. Zbieram serduszka, kwadraciki i trójkąty. Jak już miałem 50lvl zauważyłem że wciąż są mapy 1-25lvl gdzie w ogóle nie byłem, więc teraz odwiedzam tylko takie biegając z garnkiem na głowie. Fajna zabawa. Wczoraj wbiłem ten 80lvl, przy skakaniu po trójkąty podleciał sobie gość na czymś i je po prostu zebrał, z wrażenia spadłem i musiałem skakać od nowa. Bardzo sie zdenerwowałem więc
Hunchbacked - Zainstalowałem w wigilie żeby mieć co robić w okresie świątecznym. Zbie...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky 28.05.2026, 11:11:14 via Wykop
  • 1
@Hunchbacked: nie wiem, mam chyba 8-9 postaci na maxie. Teraz nie mam czasu grać więc i mam ze 2-3 dodatki w plecy xD
ale ta gra jest przyjemna
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Draco maledicte et omnis legio diabolica

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking