#rower Co wozicie do awaryjnego pompowania xd, miałem wczoraj małą przygodę. I generalnie wszystko ogarnąłem na trasie, miałem zapasową detkę, chwilę się pomęczyłem ze zdjęciem opony, ale w końcu się udało, tylko wszystko rozbija się o pompowanie, żeby opona dobrze siedziała na obręczy muszę nabić te 5 bar, dopiero wtedy rant wskakuje na swoje miejsce, chciałbym być lepiej przygotowany na następny raz
Oto streszczenie 475. odcinka vloga z kanału Korsir:
Prace w warsztacie i nowe oświetlenie: Autor rozpoczyna odcinek od informacji o oficjalnym założeniu konta w hurtowni motoryzacyjnej Autopartner, co ułatwi mu zamawianie części [00:14]. Ze względu na deszczową pogodę rezygnuje z prac na zewnątrz i skupia się na garażu, gdzie montuje drugą linię oświetlenia ledowego firmy Smart LED [01:21]. Prace montażowe oraz podłączanie elektryki okazują się bardziej czasochłonne,
@pietrek16: Mnie to tak zastanawia dlaczego nie pojechał samochodem do tego Monachium, przecież to jakieś 8h jazdy, a ten jeszcze wybrał lot z Krakowa, pomijając ten nocleg w bielsku to cala ta logistyka od wyjazdu z domu do hotelu w monachium trwała pewnie dłużej.
#mocnyvlog #patostreamy Odyniec mógłby dać lajwa z sprzątania strychu. Do tego wódeczka. Przemo by wpadł pokazał jak się kręci biznes Vatowski od podszewki. Ale to byłby content.
Przyjemna niedzielna jazda po nowych rewirach zakończona kapciem. pierwszy raz złapana guma odkąd posiadam gravela (3 lata) przyczyna? Jazda na zbyt niskim ciśnieniu, na drodze szutrowej trafiłem na delikatne większy kamień który dobił mi dętkę do obręczy.
@camelinthejungle: również 35c, było pewnie poniżej 2 barów, przed jazdą macałem oponę i mówiłem sobie że trochę mało "ale przynajmniej będzie większy komfort jazdy po nierównościach" ( ͡º͜ʖ͡º)
Pomykam sobie na MTB w większości asfaltem, Ale oczywiście też lasami, szutrami i innymi cudami. Myślałem że to kwestia przyzwyczajenia ale po zrobieniu kilkuset kilometrów, po kilkunastu minutach jazdy mówiąc wprost- boli mnie dupsko… Czy jest szansa wymiany siodełka na „mniej bolesne” czy bez pieluchy się nie obędzie? #rower #rowery #mtb
Pomiędzy Porsche Taycan 4, a Turbo S różnica w cenie to prawie pół mln. zł, po za kilkoma wizualnymi różnicami jak większe felgi, inne zderzaki, auta niczym technicznie się nie różnią po za inny sterownikiem silników, firma MapEV za jedyne 13500 zł wgra do zwykłej wersji mapy od Turbo S 940KM.
Czy ktoś korzysta może z takich słuchawek wygłuszających? Szukam zamienników pianek nauszników które strasznie stwardniały, są wymienne ale producent od zeszłego roku twierdzi że zaraz będą i już straciłem nadzieję
co to znaczy być mongołem? ostatnio mnie w pracy typ tak nazwał i do końca nie wiem o co mu mogło chodzić xd w neta wpisywałem ale nic mi nie pokazywało takiego #pytanie #pytaniedoeksperta #praca
niesamowita różnica między oddziaływaniem spalin z benzyny a diesla. Jak grzebałem przy silniku poprzednim razem, to po jakimś czasie coś mnie zaczęło gryźć w oczy i ogólnie dusząco. myślałem że to brejk kliner jak psiukałem i odparowany... dzisiaj też po jakimś czasie znowu miałem to samo, ale okazało się że przez to, że w tym modelu wyjście rury nie jest równo ze zderzakiem tylko głębiej, to jeszcze dwuruka skierowana w dół i
@Maksymilian_Gaigerfrost dobrze z zdążyłeś zareagować. kilka lat temu w okolicy u mnie była taka sytuacja że dwóch chłopaków zaczadziało od spalin gdy coś robili przy aucie w zamkniętym garażu, diesel jeszcze bez ekologii to tragedia,
Blondas powinien kupić działke przez płot rodziców zamiast szukać siedliska. Postawić garaż z hali namiotowej, dom modułowy, a pod płotem rodzinnego domu ustawić cały szmelc i p--------k.
Druk 3D może ktoś wie czy jest taka opcja żeby dysza nie wyjeżdżała poza obszar modelu, żeby trzymała się cały czas ścianek modelu, tym sposobem uniknął bym niktowania podczas druku z tpu. Orca slicer #druk3d #orcaslicer #bambulab
@ryhu: @hrumque Drukuję prosty kubek, na sciankach wewnętrznych miałem spore nitkowanie, po tej opcji się poprawiło, jest mniej nitkowania ale niestety jakość zewnętrznych ścian się pogorszyła
Nareszcie kupiłem sobie taki kokpit do #simracing. Fajnie tak sobie usiąść normalnie, a nie przy biurku. Pierwsze jazdy w #assettocorsa już zrobione. Chłop zadowolony (⌐͡■͜ʖ͡■)
@Mododzyglizda: l;ipę żeś odwalił trochę, cały ten zestaw kupiłeś? nowe czy używka? Na rynku są już o wiele lepsze kierownice za niewiele więcej, jak się wkręcisz bardziej to sobie wymienisz, stelaż sam w sobie chyba ok
#korsir #odyn #odyniecsenior Wszyscy się tutaj podniecają upadłym kudłaczem a zapominają o założycielu tego g---o uniwersum. Tak się jaraliscie że przecież fachowiec rozkręcił 3 kanały itp. Zobaczcie jak teraz ledwo ciągnie jeden z nich. Stary grzyb roztrwonił wyświetlenia do 6tyś/odcinek z 50 i cały czas pikuje. Nie trudno się domyśleć że ten wspólny kołchoz tych warchlaków to po to by ratować malejące zainteresowanie u jednego i
#motoryzacja #samochody
źródło: 1000054581
Pobierz