Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rafal_Baster
Rafal_Baster

Rafal_Baster

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6026
  • Znaleziska 454
  • Mikroblog 5572
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 40
mr_ponglish
mr_ponglish
15 godz. i 3 min temu
  • 0
Który najładniejszy wizualnie?
#motoryzacja #samochody
mr_ponglish - Który najładniejszy wizualnie?
#motoryzacja #samochody

źródło: 1000054581

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 13 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@mr_ponglish: Opel, Mazda i Volvo, kolejność losowa
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
22.06.2026, 16:16:22
  • 0
#rower Co wozicie do awaryjnego pompowania xd, miałem wczoraj małą przygodę. I generalnie wszystko ogarnąłem na trasie, miałem zapasową detkę, chwilę się pomęczyłem ze zdjęciem opony, ale w końcu się udało, tylko wszystko rozbija się o pompowanie, żeby opona dobrze siedziała na obręczy muszę nabić te 5 bar, dopiero wtedy rant wskakuje na swoje miejsce, chciałbym być lepiej przygotowany na następny raz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 22.06.2026, 18:28:34 via Wykop
  • 0
@ppiasq: wozić jakąś wazelinę czy inne smarowidło, i wystarczy 3 bary żeby wskoczyła opona na ranty
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
22.06.2026, 16:46:32
  • 6
No ch*j mi takie ejaj

#motoryzacja #samoichody #volkswagen #ejaj
congobongo - No ch*j mi takie ejaj

#motoryzacja #samoichody #volkswagen #ejaj

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 22.06.2026, 18:26:11 via Wykop
  • 2
@congobongo: ( ͡º ͜ʖ͡º) napisz łagodniej to może zaproponuje jakąś Rke
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 21.06.2026, 08:59:26
  • 11
#samochody #motoryzacja #czarneblachy #audi #wgw
Rafal_Baster - #samochody #motoryzacja #czarneblachy #audi #wgw

źródło: 1000001727

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 07:32:13 via Wykop
  • 1
@Rafal_Baster: Wykop Gone Wild #wgw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
pietrek16
pietrek16
14.06.2026, 12:17:13
  • 17
#korsir Film o niczym, pozdrawiam

Oto streszczenie 475. odcinka vloga z kanału Korsir:

Prace w warsztacie i nowe oświetlenie: Autor rozpoczyna odcinek od informacji o oficjalnym założeniu konta w hurtowni motoryzacyjnej Autopartner, co ułatwi mu zamawianie części [00:14]. Ze względu na deszczową pogodę rezygnuje z prac na zewnątrz i skupia się na garażu, gdzie montuje drugą linię oświetlenia ledowego firmy Smart LED [01:21]. Prace montażowe oraz podłączanie elektryki okazują się bardziej czasochłonne,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 14.06.2026, 18:31:33 via Wykop
  • 3
@pietrek16: Mnie to tak zastanawia dlaczego nie pojechał samochodem do tego Monachium, przecież to jakieś 8h jazdy, a ten jeszcze wybrał lot z Krakowa, pomijając ten nocleg w bielsku to cala ta logistyka od wyjazdu z domu do hotelu w monachium trwała pewnie dłużej.
  • Odpowiedz
T1oo
T1oo
14.06.2026, 09:25:41
  • 0
Wybiera się ktoś z was na dubit w Kielcach?
#samochody #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 14.06.2026, 10:14:03 via Wykop
  • 0
@T1oo: Ja się zastanawiam, a co chyba? Bilet mógłby być trochę tańszy
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
11.06.2026, 16:36:21
  • 5
#mocnyvlog #patostreamy
Odyniec mógłby dać lajwa z sprzątania strychu. Do tego wódeczka. Przemo by wpadł pokazał jak się kręci biznes Vatowski od podszewki. Ale to byłby content.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 11.06.2026, 20:28:39 via Wykop
  • 0
@mateuszek1122: z tej jego ekipy to chyba tylko Marian jest 100% legit i jak widać nie szasta kasą na lewo i prawo
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 07.06.2026, 20:20:12
  • 16
115 034 + 61 = 115 095

Przyjemna niedzielna jazda po nowych rewirach zakończona kapciem. pierwszy raz złapana guma odkąd posiadam gravela (3 lata) przyczyna? Jazda na zbyt niskim ciśnieniu, na drodze szutrowej trafiłem na delikatne większy kamień który dobił mi dętkę do obręczy.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
07.06.2026, 20:26:27 via Wykop
  • 3
@Rafal_Baster:
RafalBaster - @RafalBaster:

źródło: GridArt_20260607_220757759

Pobierz
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
08.06.2026, 19:48:30 via Wykop
  • 1
@camelinthejungle: również 35c, było pewnie poniżej 2 barów, przed jazdą macałem oponę i mówiłem sobie że trochę mało "ale przynajmniej będzie większy komfort jazdy po nierównościach" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
09.06.2026, 20:38:41 via Wykop
  • 0
@Loob77: Możliwe że tak zrobię, polecasz jakiś dobry uszczelniacz?
  • Odpowiedz
vivanat
vivanat
vivanat
08.06.2026, 17:16:04
  • 0
Pomykam sobie na MTB w większości asfaltem, Ale oczywiście też lasami, szutrami i innymi cudami. Myślałem że to kwestia przyzwyczajenia ale po zrobieniu kilkuset kilometrów, po kilkunastu minutach jazdy mówiąc wprost- boli mnie dupsko…
Czy jest szansa wymiany siodełka na „mniej bolesne” czy bez pieluchy się nie obędzie? #rower #rowery #mtb
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 08.06.2026, 18:28:48 via Wykop
  • 0
Ja w swoim mtb po wymianie siodełka jestem w stanie zrobić ponad dwa razy więcej km bez żadnych dolegliwości. Popatrz na siodła Ergon lub selle royal
  • Odpowiedz

20

Porsche, prawie 500K zł różnicy w cenie za inny sterownik silnika.

Porsche, prawie 500K zł różnicy w cenie za inny sterownik silnika.

Pomiędzy Porsche Taycan 4, a Turbo S różnica w cenie to prawie pół mln. zł, po za kilkoma wizualnymi różnicami jak większe felgi, inne zderzaki, auta niczym technicznie się nie różnią po za inny sterownikiem silników, firma MapEV za jedyne 13500 zł wgra do zwykłej wersji mapy od Turbo S 940KM.

HaPe
z
elektrowoz.pl
dodany: 08.06.2026, 14:39:59
  • 26
  • #
    motoryzacja
  • #
    porsche
  • #
    volkswagen
  • #
    samochody
  • #
    samochodyelektryczne
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 08.06.2026, 18:27:53 via Wykop
  • 7
A za rok czy dwa polscy tunerzy będą wygrywać te softy za jedyne 5k
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BezimiennySowa
BezimiennySowa
08.06.2026, 14:47:46
  • 0
Czy ktoś korzysta może z takich słuchawek wygłuszających? Szukam zamienników pianek nauszników które strasznie stwardniały, są wymienne ale producent od zeszłego roku twierdzi że zaraz będą i już straciłem nadzieję

#pracbaza #tactix #bhp
BezimiennySowa - Czy ktoś korzysta może z takich słuchawek wygłuszających? Szukam zam...

źródło: 1000053609

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 08.06.2026, 18:24:19 via Wykop
  • 0
@BezimiennySowa: też bym kupił cos podobnego
  • Odpowiedz
kubson733
kubson733
05.06.2026, 19:06:56
  • 0
co to znaczy być mongołem? ostatnio mnie w pracy typ tak nazwał i do końca nie wiem o co mu mogło chodzić xd
w neta wpisywałem ale nic mi nie pokazywało takiego
#pytanie #pytaniedoeksperta #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 05.06.2026, 19:10:26 via Wykop
  • 0
@kubson733: być podobnym do mongoła, obywateli Mongolii
  • Odpowiedz
AkacjaSpacja
AkacjaSpacja
29.05.2026, 19:21:17
  • 0
Jakie bmw do 100k?

#samochody #bmw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 29.05.2026, 20:02:41 via Wykop
  • 0
@AkacjaSpacja: BMW E30
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
26.05.2026, 11:30:37
  • 34
#odyn o kurde, czyli deprecha postępuje szybciej niz sie spodziewalem
OdcienZieleni - #odyn o kurde, czyli deprecha postępuje szybciej niz sie spodziewalem

źródło: 27544

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 26.05.2026, 19:18:05 via Wykop
  • 3
@OdcienZieleni: wyciszam kanał na czas tamizy, dajcie znać kiedy wróci
  • Odpowiedz
Maksymilian_Gaigerfrost
Maksymilian_Gaigerfrost
Maksymilian_Gaigerfrost
23.05.2026, 21:20:31
  • 2
niesamowita różnica między oddziaływaniem spalin z benzyny a diesla.
Jak grzebałem przy silniku poprzednim razem, to po jakimś czasie coś mnie zaczęło gryźć w oczy i ogólnie dusząco. myślałem że to brejk kliner jak psiukałem i odparowany... dzisiaj też po jakimś czasie znowu miałem to samo, ale okazało się że przez to, że w tym modelu wyjście rury nie jest równo ze zderzakiem tylko głębiej, to jeszcze dwuruka skierowana w dół i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 23.05.2026, 21:28:08 via Wypiek
  • 0
@Maksymilian_Gaigerfrost dobrze z zdążyłeś zareagować. kilka lat temu w okolicy u mnie była taka sytuacja że dwóch chłopaków zaczadziało od spalin gdy coś robili przy aucie w zamkniętym garażu, diesel jeszcze bez ekologii to tragedia,
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
21.05.2026, 15:55:08
  • 7
Blondas powinien kupić działke przez płot rodziców zamiast szukać siedliska. Postawić garaż z hali namiotowej, dom modułowy, a pod płotem rodzinnego domu ustawić cały szmelc i p--------k.

Kubuś, musisz

#korsir
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 23.05.2026, 18:49:34 via Wykop
  • 0
@zdrajczyciel: @pieczywowewiadrze Niech wynajmie łatwoganga i zrobią zbiórkę, w mig się zbierze
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 21.05.2026, 08:27:50
  • 0
Druk 3D może ktoś wie czy jest taka opcja żeby dysza nie wyjeżdżała poza obszar modelu, żeby trzymała się cały czas ścianek modelu, tym sposobem uniknął bym niktowania podczas druku z tpu.
Orca slicer
#druk3d #orcaslicer #bambulab
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
21.05.2026, 09:38:34 via Wypiek
  • 0
@adios dzięki, ta pierwsza opcja coś powinna pomóc
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
21.05.2026, 13:54:03 via Wypiek
  • 0
@hrumque zaraz puszczam wydruk i się okaże
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
22.05.2026, 07:17:55 via Wykop
  • 0
@ryhu: @hrumque Drukuję prosty kubek, na sciankach wewnętrznych miałem spore nitkowanie, po tej opcji się poprawiło, jest mniej nitkowania ale niestety jakość zewnętrznych ścian się pogorszyła
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
22.05.2026, 08:22:25 via Wypiek
  • 0
@hrumque ścianka kubka jest dość gruba, 2.5mm
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Autor
22.05.2026, 18:40:12 via Wykop
  • 0
@hrumque: TPU chińczyk Geeetech jest mega elastyczny nawet przy takiej ściance
  • Odpowiedz
Mododzyglizda
Mododzyglizda
18.05.2026, 11:02:44
  • 22
Nareszcie kupiłem sobie taki kokpit do #simracing. Fajnie tak sobie usiąść normalnie, a nie przy biurku. Pierwsze jazdy w #assettocorsa już zrobione. Chłop zadowolony (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mododzyglizda - Nareszcie kupiłem sobie taki kokpit do #simracing. Fajnie tak sobie u...

źródło: IMG_9924

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 18.05.2026, 20:34:37 via Wykop
  • 0
@Mododzyglizda: l;ipę żeś odwalił trochę, cały ten zestaw kupiłeś? nowe czy używka? Na rynku są już o wiele lepsze kierownice za niewiele więcej, jak się wkręcisz bardziej to sobie wymienisz, stelaż sam w sobie chyba ok
  • Odpowiedz
ryjek201
ryjek201
ryjek201
12.05.2026, 18:50:55
  • 16
#korsir #odyn #odyniecsenior
Wszyscy się tutaj podniecają upadłym kudłaczem a zapominają o założycielu tego g---o uniwersum. Tak się jaraliscie że przecież fachowiec rozkręcił 3 kanały itp. Zobaczcie jak teraz ledwo ciągnie jeden z nich. Stary grzyb roztrwonił wyświetlenia do 6tyś/odcinek z 50 i cały czas pikuje. Nie trudno się domyśleć że ten wspólny kołchoz tych warchlaków to po to by ratować malejące zainteresowanie u jednego i
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster 13.05.2026, 14:31:46 via Wykop
  • 1
@PanRobert: odyniec senior tylko nie z 50 a z 30k do 6
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Rafał B.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking