Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ar2r0

ar2r0

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13291
  • Znaleziska 4363
  • Mikroblog 8928
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 49
KryKry
KryKry
11 godz. i 51 min temu
  • 5
Zauważyliście, jak płynnie zmieniają się targety nagonki w mediach i na głównych portalach? Jeszcze niedawno grzany był temat rynku nieruchomości - "otwieranie cen", łapanie fliperów, robienie z każdego posiadacza dwóch mieszkań wroga publicznego numer jeden. Emocje podkręcone do limitu, młodzi skłóceni ze starszymi.

Teraz wjeżdża nowy skrypt: rynek lekarzy i wielkie ujawnianie zarobków.

Standardowy schemat: wyciąga się rekordową fakturę jakiegoś chirurga, który robi 999 godzin w miesiącu i bierze na siebie odpowiedzialność za ludzkie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 11 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 8
@KryKry: Tak Putin polskim konowalom placi miliony I jest to element wojny hybrydowej. A przeciętny polski lekarz pracuje 2137 godzin w miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

14

Luka pokoleniowa w pensjach. Krzywa w Polsce się wypłaszcza

Luka pokoleniowa w pensjach. Krzywa w Polsce się wypłaszcza

Cyt: "Pasek płacowy 24-latka i jego szefa po czterdziestce rzadko w historii wyglądał tak podobnie jak dziś. Zerowy PIT, wysoka płaca minimalna i głód specjalistów dają młodym sporą nadwyżkę już na samym starcie kariery. Pytanie, czy potrafią to wykorzystać."

JestemD
z
businessinsider.com.pl
dodany: 24.06.2026, 13:22:33
  • 5
  • #
    podatki
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
ar2r0
ar2r0 24.06.2026, 13:24:31 via Wykop
  • 0
Chyba wśród konow.... ekchm... lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

266

JAK SIĘ "PRODUKUJE" LEKARZY, CZEMU ICH BRAKUJE, JAK TO ZMIENIĆ?

W Polsce brakuje lekarzy. Czy załatamy tę lukę zwiększając nabory na medycynę? Skąd się biorą specjaliści, jak wygląda szkolenie studentów? Jak wzrosły nabory i kto zablokował ich zwiększanie? Dlaczego Ministerstwo Zdrowia oraz sami lekarze twierdzą, że czas ograniczyć nabory na medycynę?

RenoJackson
z
youtube.com
dodany: 23.06.2026, 14:51:28
  • 32
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
ar2r0
ar2r0 23.06.2026, 15:18:07 via Wykop
  • 15
Kolejny bezstronny i profesjonalny material na kanale zero, prosto od rzecznika NIL. Ciekawe czy tez ma płacone podwójne godziny. Materiał zrobi do kanału zero i polobbuje dla NIL w tym samym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ar2r0
ar2r0 23.06.2026, 15:13:56
  • 3
#konowalposting
Widzę ze kolejny "dziennikarski" i bezstronny materiał w którym prowadzący jest rzecznikiem NIL wleciał na kanal zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/B-buIYAkf5w?is=QcWGf1Lget9LFbrP
ar2r0 - #konowalposting 
Widzę ze kolejny "dziennikarski" i bezstronny materiał w któ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

667

Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Czy lekarz, czy pielęgniarka, nie powinna stać w kolejce stwierdza dr Artur Płachta, członek NRL Bo jeśli ja stoję w kolejce do badania, to nie pracuję, a w tym czasie kilku pacjentów nie otrzyma pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie Polakówi z tego tytułu należą nam się pewne przywileje

tomasztomasz1234
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 23.06.2026, 07:00:40
  • 96
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
ar2r0
ar2r0 23.06.2026, 10:30:38 via Wykop
  • 0
Niby stoi w kolejce a pensyjka wpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheRahr
TheRahr
22.06.2026, 09:23:17
  • 12
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryf oszawała, ze ponad 5,5 tys lekarzy zarabia powyżej 100 tys. zł, jezeli każdy z nich ma 1 mil rocznie to jest 5,5 miliarda na nasz koszt. Ciekawe skad te deficyty NFZ. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #konowalposting #nfz #lekarz #k-------------e
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 22.06.2026, 09:34:07 via Wykop
  • 2
@TheRahr: no jak 100k/miesiąc to chyba 1.2 mln rocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JihadJoe
JihadJoe
JihadJoe
19.06.2026, 20:21:02
  • 35
XD 2 dni temu na kanale giełda inwestycje trading pojawił się film, w którym koleś tłumaczy, że jego portfel może i zrobił 2% w 3 lata w czasie hossy pokoleniowej, ale za to ma inne portfele, na których ma zysk. freedom24 namówiło tych farmazonów na te portfele i publiczne pokazywanie inwestycji okazało się największym strzałem w kolano. mój pijany wujek po 2 udarach ma 10x lepsze wyniki

#gielda
JihadJoe - XD 2 dni temu na kanale giełda inwestycje trading pojawił się film, w któr...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 19.06.2026, 20:24:09 via Wykop
  • 4
@JihadJoe: o ja pier*Ole xddd. Co lun mikrosoft all in kupił?
  • Odpowiedz
real_scoria
real_scoria
14.06.2026, 10:11:40
  • 62
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 14.06.2026, 18:39:55 via Wykop
  • 0
@real_scoria: A skolim za jeden koncert bierze 50 tysiecy, czemu lekarz ma nie brac 50 tysiecy za konsultacje 15 minut?
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
12.06.2026, 15:25:22
  • 30
Plan dnia:
Obrażanie Microsoftu - check


#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 12.06.2026, 15:34:08 via Wykop
  • 1
@dzony77: Nie tesknienjuz ze ex borderka odkąd mam to k---e w portfelu xd
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
12.06.2026, 13:43:16
  • 6
#gielda ok ale leci
rakieciorz
kosmonauciorz
rakietnik
wybuchX
kosmojanusz
orbiciarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 12.06.2026, 13:53:54 via Wykop
  • 1
@naMontBlanc: kosmineX
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
01.06.2026, 17:43:29
  • 13
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait #lekarz #konowalposting #lekarz100k #zdrowie #medycyna
modeltrzyzmianowy - #programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #pr...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 01.06.2026, 18:22:06 via Wykop
  • 4
@model_trzy_zmianowy: czyżby oznaka końca eldorado lekarskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
26.05.2026, 19:04:18
  • 149
#gielda #meczennicymsft
dariusz44 - #gielda #meczennicymsft

źródło: IMG_8838

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 26.05.2026, 19:09:57 via Wykop
  • 20
@dariusz44: zawsze i wszędzie okniorz j----y będzie.
Trzymam ta korve już rok
  • Odpowiedz
Dalegor_
Dalegor_
23.05.2026, 20:44:19
  • 41
#gielda #gieldowegownowpisy
Dalegor_ - #gielda #gieldowegownowpisy

źródło: j32131

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 23.05.2026, 21:04:53 via Wykop
  • 0
@Dalegor_: safety always off ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JeffreyLebowski
JeffreyLebowski
JeffreyLebowski
22.05.2026, 14:09:24
  • 1
W tym tygodniu okniorz nie da zejść z haka. Tydzień 26/∞
#gielda #microsoft #msft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 22.05.2026, 14:14:17 via Wykop
  • 1
@JeffreyLebowski: nie mam siły do tej k*rwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gardziok
gardziok
gardziok
22.05.2026, 14:00:30
  • 6
Jezus Maria g---o ożyło!
#gielda
gardziok - Jezus Maria g---o ożyło!
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 22.05.2026, 14:05:31 via Wykop
  • 2
@gardziok: echhh az minsie przypomniało jak były pierwsze memstocki na reddit. Miałem w portfelu tez bby wtedy. W sumie pierwszy moj smieciuch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Blas1gh
Blas1gh
Blas1gh
21.05.2026, 20:17:25
  • 2
Czy to mozliwe ze nie bedzie fifo na akcjach? Ciekawe co na to fiskus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ycYKSROR1vU
#xtb #gielda
Blas1gh - Czy to mozliwe ze nie bedzie fifo na akcjach? Ciekawe co na to fiskus ( ͡° ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 21.05.2026, 20:59:48 via Wykop
  • 1
@Blas1gh: https://strefainwestorow.pl/artykuly/edukacja/20180226/podatek-pit-38-rozliczenie
ar2r0 - @Blas1gh: https://strefainwestorow.pl/artykuly/edukacja/20180226/podatek-pit-...

źródło: 1000006902

Pobierz
  • Odpowiedz
WMPP
WMPP
21.05.2026, 16:39:03
  • 0
#gielda ja wiem że nie popularny makreli #mbank ale może ktoś wie gdzie w tej zasranej aplikacji na android widać wynik portfela i zakupy na wykresie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 21.05.2026, 16:41:04 via Wykop
  • 0
@WMPP: W raportach wysyłanych co pół roku jestvwynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
21.05.2026, 16:16:24
  • 16
Post o infinite money glitch spowodowany shortowaniem spółki z odcinaną dywidendą sprowokował mnie do myślenia, co często nie kończy się dobrze ani dla mnie, ani dla społeczności z którą dzielę się swoimi przemyśleniami

Ale skoro tamten patent nie działa (co jest oczywiste, bo to by było zbyt banalne zeby działał), to może działa inny. Wyobraźcie sobie być takim grubasem, że swoimi ruchami jesteście w stanie spuścić kurs w kiblu. Jaki mechanizm zabrania
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 21.05.2026, 16:35:38 via Wykop
  • 1
@breakdown1: Ta tylko znajdz taka spółkę która jesteś w stanie ruszyć kursem a broker ma na to cfd...
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
21.05.2026, 11:41:04
  • 7
To jest niesamowite co się dzieje na ubisofcie, latał po 3.8 euro to pisali że bankrut wrócił na ponad 5 euro pisali że to było absurdalne aby spółka z takim IP była tak tania. Teraz znowu bankrut. Jestem szczery, tak kupiłem po około 3.9, zobaczymy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #ubismiec
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ar2r0
ar2r0 21.05.2026, 11:46:08 via Wykop
  • 0
@Steczny: jeszcze wczoraj cieszyłem sie 20 procent zysku na tej pozycji xd dobrze ze niewiele tego mam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.05.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking