Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Eigerstand

Eigerstand

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2309
  • Znaleziska 24
  • Mikroblog 2285
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 5
Eigerstand
Eigerstand 11 min temu
  • 2
Otwierać to kasyno, bo już mnie telepie

#gielda
Eigerstand - Otwierać to kasyno, bo już mnie telepie 

#gielda

źródło: 1000001043

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
03.06.2026, 08:54:51
  • 1
Ktoś wie pod co Kęty tak rosną? XD dzisiaj cały wig umiera a ten jedzie na nowe ATH

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 03.06.2026, 09:01:14 via Wykop
  • 2
@RunningMan: Otóż rośnie dlatego, że sprzedałem
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow
03.06.2026, 07:41:42
  • 1
Co myślicie o nokii NOKIASEK ? Mam ją dodana do obserwowanych od miesiąca bo coś gdzie przeczytałem, ale potem albo nie miałem wolnych środków albo był inny śmieciuch i tak zapomniałem o niej. A ona 27% zrobiła w ten miesiąc. Duży jest ciągle potencjał ? Bo nie śledziłem.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 03.06.2026, 07:51:08 via Wykop
  • 4
@seb-mlotkow: Trzymam od 5.5 EUR (pod innym tickerem NOKIA.FI) i chyba czas powoli wyskakiwać z pociągu skoro już na wypoku i reddicie naganiają, a załadowani na górce w 2000 roku zaczynają wychodzić na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
28.05.2026, 19:12:36
  • 1
#gielda Nokia gamma squezze jutro na grubasie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 28.05.2026, 19:25:50 via Wykop
  • 3
@Ryzcel: Mam nadzieję, załadowane po same kule ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe gdzie jest sufit
Eigerstand - @Ryzcel: Mam nadzieję, załadowane po same kule ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe gdzi...

źródło: 1000001032

Pobierz
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry
15.05.2026, 11:44:20
  • 13
Nie wiem czy było na tagu, ale wczoraj otrzymałem maila (Wy zapewne też) od #xtb z tytułem "Zmiany w dokumentach"

Niby mało znaczący mail i zapewne sporo ludzi miało tego maila w dvpie, ale ten podpunkt jest idealny dla optymalizacji podatkowej...

#gielda #podatki
mrbarry - Nie wiem czy było na tagu, ale wczoraj otrzymałem maila  (Wy zapewne też)  ...

źródło: zzzzzzzz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 15.05.2026, 11:53:50 via Wykop
  • 10
@mrbarry: A to nie jest tak, że stosowanie FIFO jest wymuszone ustawą?
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
13.05.2026, 15:28:28
  • 3
#gielda dobry ten myfund do sledzenia swojego portfela czy nie bałdzo?
PodniebnyMurzyn - #gielda dobry ten myfund do sledzenia swojego portfela czy nie bałd...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 13.05.2026, 15:44:59 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: Mi excel w zupełności wystarcza
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
08.05.2026, 13:39:56
  • 1
#gielda
ALE ŚMIECI
gonzo91 - #gielda
ALE ŚMIECI

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Eigerstand
Eigerstand 08.05.2026, 13:58:22 via Wykop
  • 0
@gonzo91: BULLISZ!
Eigerstand - @gonzo91: BULLISZ!

źródło: 1000001007

Pobierz
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
04.05.2026, 08:10:26
  • 2
Ale czemu ta Nokia tak pędzi. Jak tylko skubnę coś to zanim włożę wypłatę to leci w kosmos. To jest klątwa.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 04.05.2026, 08:50:59 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Sprzedałem po 4,5 EUR w zeszłym roku, dlatego leci rakieta. Na szczęście odkupiłem po 5,5 gdy ogłosili współpracę z Nvidią, ale grubas chyba nie zauważył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe kiedy to się wywali.
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
03.05.2026, 22:07:07
  • 9
#gielda

Nasdaq

Patrząc na to czekają nas chyba jeszcze dłuuugie wzrosty
Guezeman - #gielda 

Nasdaq

Patrząc na to czekają nas chyba jeszcze dłuuugie wzrosty

źródło: 1000042075

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 04.05.2026, 05:44:21 via Wykop
  • 0
@Guezeman:

75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
23.04.2026, 18:04:42
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 23.04.2026, 18:11:33 via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: Stawiam shorty i lecę odpalić petardę. Co może się nie udać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
22.04.2026, 08:42:28
  • 0
#gielda TRUMP TO MAKE AN EMERGENCY ANNOUNCEMENT AFTER A POLICY MEETING AT 2:30 PM ET TODAY.

INSIDERS EXPECT HIM TO OFFICIALLY ANNOUNCE THE FINAL PEACE DEAL WITH IRAN.

EXPECT HIGH MARKET VOLATILITY!!

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 22.04.2026, 08:58:54 via Wykop
  • 0
@daretti877: Jeśli ogłoszenie będzie w trakcie sesji, to pewnie pozytywne. Wszystkie negatywne rzeczy były ogłaszane po zamknięciu, zwykle w piątek
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss
09.04.2026, 16:05:45
  • 12
#gielda grubasie zwolnij ten pociąg bo nie słychać już pękających dup z peronu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 09.04.2026, 17:07:26 via Wykop
  • 0
@PepeHandss: Tired of winning? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
06.04.2026, 12:37:01
  • 1
#gielda Co ta Nokia taka mocna ostatnio? +35% YTD, +70% 1Y. Dzisiaj znowu +5% na premarkecie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 06.04.2026, 14:16:05 via Wykop
  • 1
@thisguy1: Jestem grubasem i kupiłem, dlatego rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
04.02.2026, 10:42:31
  • 5
10lutego rewizja na ETFach MSCI emerging markets. Ciekawe ile wpadnie do nas. Także ładować się, możę bujnąć w góre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 04.02.2026, 10:47:23 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: Polska giełda chyba była ostatnio jedną z najlepszych na świecie pod względem wzrostów, więc równie dobrze mogą sprzedawać żeby zmniejszyć jej wagę w portfelu
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
20.01.2026, 18:00:55
  • 9
wyrocznia przemowila, szykuje sie dluzsza korekta
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
Glupiii - wyrocznia przemowila, szykuje sie dluzsza korekta
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand 20.01.2026, 18:05:19 via Wykop
  • 3
@Glupiii: Czyli będzie ta słynna bessa pokoleniowa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking